Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Talon VI 76LF2

blank talon pstrąg

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5360 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 30 listopad 2015 - 21:33

Idź swoją drogą Daniel  :) sam wiesz co dla Ciebie najlepsze  ;)


  • Guzu lubi to

#22 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1645 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 30 listopad 2015 - 21:37

@mat... samodzielne robienie fotek ugiecia, w jednej dloni aparat w drugiej dolnik... tragedia...

#23 OFFLINE   albercik86

albercik86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 63 postów
  • Imię:Norbert

Napisano 30 listopad 2015 - 22:19

Witam,

Ja posiadam kijek na blanku Lamiglas GFW 90 2M ( blank z 2013r ) i jestem z niego bardzo zadowolony. 

To jest mój kijek na kropki na mniejsze rzeki. Praca pod rybą bajka (nie gubi ryb) a pstrągi bardzo lubią się spinać podczas holu na szybszych kijach :( wiem z doświadczenia ze swoim Dragonem Destiny ( którego się już pozbyłem zresztą :)

Na chwile obecną nie posiadam fotek ugięcia ale gdyby ktoś bardzo chciał to wszystko da się zrobić :) 

 

Pozdrawiam Norbert



#24 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 04 grudzień 2015 - 14:58

@mat... samodzielne robienie fotek ugiecia, w jednej dloni aparat w drugiej dolnik... tragedia...

Ok , czekałem do dzisiaj bo dzisiaj odebrałem i na sucho po delikatnym gięciu jestem więcej niz zadowolony . Teraz pozostaje sprawa uzbrojenia czyli jakie ringi wstawić , w jakim systemie etc... mało sie na tym znam bo to będzie pierwsze moje dziecko i muszę się radzić starszyzny ;)  Jako , że do rękojeści nie ma problemów bo ja lubie korek naturalny , tradycyjnie lub splitowany , to już z ringami  małe główkowanie . Kijek będzie na małe i średnie rzeki , żyłka , młynek 2000-2500 lekki do twardych przynęt typu woblerek 5-8cm , wahadełko . Czasami coś silikonowego lub włochatego zawiśnie ale to  okazjonalnie będzie . Tak więc w co ubrać tego RR-a żeby się fajnie łowiło , proszę o porady i dziekuję :)


Użytkownik m a t edytował ten post 04 grudzień 2015 - 14:59


#25 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 04 grudzień 2015 - 15:05

@mat... samodzielne robienie fotek ugiecia, w jednej dloni aparat w drugiej dolnik... tragedia...

 

Da rade jak sie ma statyw i aparat gdzie mozna ustawic serie zdjec, co iles tam sekund :) Jak tak wiekszosc zdjec ugiec robilem :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, talon, pstrąg