Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wędka na sandacza płytkie jeziora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   Alaryk

Alaryk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Jarek

Napisano 01 listopad 2015 - 10:58

Dla mnie to nie są wędki na okonie, bo za sztywne, chociaż kilka większych 30-40 cm wyciągnąłem, tym AVS70MF2, były dobrze zapięte, pracuje w porządku, ale na okonie najlepszy miękki kij, używam ostatnio kongera ch paladin 2,4 m do 10 g, a najlepszy to konger tango 2,7 do 10 g zielona/stara wklejka, prawie w ogóle nie gubi okoni, a jak weźmie naprawdę duży to jazda na całego :).



#102 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1518 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 01 listopad 2015 - 15:53

Dla mnie to nie są wędki na okonie, bo za sztywne, chociaż kilka większych 30-40 cm wyciągnąłem, tym AVS70MF2, były dobrze zapięte, pracuje w porządku, ale na okonie najlepszy miękki kij, używam ostatnio kongera ch paladin 2,4 m do 10 g, a najlepszy to konger tango 2,7 do 10 g zielona/stara wklejka, prawie w ogóle nie gubi okoni, a jak weźmie naprawdę duży to jazda na całego :).

Na okonie mam MHX871-2, ale częstym przyłowem przy pogoni za sandaczem są okonie 30 a czasem i ponad 40 cm, nie wspominając o szczupaku czy sumie około wymiarowym a czasem i trochę wiekszym. Stąd biję do tego kija bo na ciężko nie lubię a tym na sucho machałem już, tylko nie wiem jak nad wodą się sprawuje przy okoniach i większych rybach :)