Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

JERKBAIT w RYTMIE dobrej MUZYKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2695 odpowiedzi w tym temacie

#581 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 14 luty 2019 - 21:51

Zastanawiam się jak to możliwe? W większości przypadków lubię Was i równocześnie nie lubię muzyki, którą polecacie?! ;)  :P  :D


Użytkownik BOB edytował ten post 14 luty 2019 - 21:54

  • Novis i cristovo lubią to

#582 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 14 luty 2019 - 22:02

BOB, uśmiechnij się......po prostu za dużo w tej linkowanej muzyce agresji czy psychodeli, jak na Twój gust....proszę, pioseneczka specjalnie dla Ciebie, prosta, łatwa i przyjemna, bez ciężkiego brzmienia i wygłupów, a śpiewa zdaje się Francuzka ;)

 

................


Użytkownik cristovo edytował ten post 14 luty 2019 - 22:13


#583 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 14 luty 2019 - 22:10

...lubię po Francusku ale nie po francusku/angielsku(?!) Wyrzygałem się!!!. Źle mnie oceniłeś ;) aż takiego gówna z powodu mojego wieku też nie słucham :P  :D Ale wstydu nie ma. Wśród kilku setek płyt , które mam na pewno wybralibyście coś dla siebie ;)  :)



#584 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 14 luty 2019 - 22:12

Zaproponuj ;)



#585 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 14 luty 2019 - 22:17

Phil, Sting, Tina, Fredi, Sade, Marillion. Ping Floyd, Adel, Fergie, Kimbra ...Sinatra :D długo tak mogę ;)



#586 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 14 luty 2019 - 22:20

Tak to każdy może....masz youtube i zalinkuj coś wyjątkowego, przykładowo Sinatra może być ciekawą przeciwwagą dla death metalu :rolleyes:

 

Imago wokalisty zawsze mnie bawi, żeby nie użyć mocniejszych wyrażeń, których Ty się nie wstydziłeś, hahahahah :D

 


Użytkownik cristovo edytował ten post 14 luty 2019 - 22:24


#587 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1750 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 14 luty 2019 - 22:32

Walentynkowe, łóżkowe:



#588 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 14 luty 2019 - 22:32

...he he he ...nie mam konta na youtube!!! :D  :D  :D

Jednak aby było jasne. Nie neguję gustów muzycznych innych (no może wielbicieli sławomira...specjalnie pisze rzez małe "S"). A ja wychowany na w/w muzyce słucham na prawdę różne-różności i po prostu lubię to co mi się podoba. Dzięki temu mam w aucie mnogość typów i rodzajów i słucham tego co mnie pobudza lub uspokaja..w zależności od potrzeb ;) Beyonce, RKelly (z obecnymi problemami) ZAZ ... stoją u mnie w jednym szeregu...



#589 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 14 luty 2019 - 22:35

Tak to każdy może....masz youtube i zalinkuj coś wyjątkowego, przykładowo Sinatra może być ciekawą przeciwwagą dla death metalu :rolleyes:

 

Imago wokalisty zawsze mnie bawi, żeby nie użyć mocniejszych wyrażeń, których Ty się nie wstydziłeś, hahahahah :D

 

 

Walentynkowe, łóżkowe:

I bardzo proszę! Obaj wrzuciliście kawałki, przy których gdybym był kobietą krzyknął bym ...jestem mokra!!!... :rolleyes:  :D  :D  :D



#590 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 14 luty 2019 - 22:35

BOB, specjalny link dla Ciebie, nie potrzebujesz konta - https://www.youtube.com/ - nie ma za co B)



#591 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10173 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 14 luty 2019 - 22:37

...dzięki z góry i w ciemno :good:  :)


  • cristovo lubi to

#592 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2593 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 14 luty 2019 - 23:54

 

Tacy maleńcy na łupinie orzecha...


  • nalewator lubi to

#593 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 15 luty 2019 - 08:07

Przeciętny kołodziejski uwielbia pop. po to jest.. :)

Muzyka tu..



#594 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 15 luty 2019 - 09:25

Solstafir- lubię tych gości. Coś jest w muzyce z krajów skandynawskich(Sugarcubes/Bjork, Hives, Turbonegro, Hellacopters, Millencolin, Nasum i cały ich black/death). Jakaś przestrzeń, a jednocześnie szaleństwo. Może to przez klimat- długie noce, a później długie dni? Może przez wciąż żywe korzenie pogańskie? A może przez to, że mają tam warunki by w miarę bezpiecznie i komfortowo zajmować się swoją pasją, nie oglądając się czy sprzedadzą 500 czy może 1000000 płyt?

 

Tam nawet grind jest trochę inny. Nasum z naszym rodakiem na wokalu (RIP Mieszko). 

 


  • SIRIUS, sucks_one i Krzysiek P lubią to

#595 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 15 luty 2019 - 09:41

Phil, Sting, Tina, Fredi, Sade, Marillion. Ping Floyd, Adel, Fergie, Kimbra ...Sinatra :D długo tak mogę ;)

 

Prócz pana z zespołu Queen, nikt z powyższych nie powoduje u mnie odruchu wyłączania radia. Do twórczości pana Freddiego zraziłem się niestety w czasie studiów. Zmarło się wtedy nieszczęśnikowi i "Bohemian Rhapsody" można było usłyszeć 20 razy dziennie. Mam uczulenie do chwili obecnej.

 

A muzyki słucham różnistej- od Grechuty, Kaczmarskiego itp. po wyziewy w stylu Napalm Death  :) . Dziś idę na koncert gitary klasycznej. Za to w lipcu mam zaplanowany wyjazd na DIY HC/Punk Fest i mimo tego, że jestem naturalnym skinheadem będę rozkręcał circle pit  :D .



#596 OFFLINE   Sławomir

Sławomir

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 356 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Sławomir

Napisano 15 luty 2019 - 20:25

<iframe width="300" height="150" src="https://www.youtube....bed/-R1mnl-cdgo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>



#597 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 15 luty 2019 - 21:13

Dałbym Ci Sławku-OB plusa, bo muzykę zacną zaproponowałeś, ale komentarz podszyty pogardą nie pozwala......każdy niech słucha czego chce i co w nim odpowiednią strunę rezonuje, a że czasami będzie to nuta prosta, a nawet prostacka? Trudno, możesz nie podawać ręki. Może się jednak okazać, że popełni się straszny błąd w ocenie - mój przyjaciel skończył Juilliard, a ma na swoim koncie i utwory pop, i punkowe wariactwa, dyryguje orkiestrą i pisze symfonie, tworzy podkłady filmowe, a za młodu miał okazję grywać na syntezatorach po weselach i zabawach disko polo :rolleyes: Fascynacja klasyczną nutą czy inna operą (to w sumie taki pop dawnych czasów) nie wyklucza równoległego czerpania przyjemności z prostszych schematów.....jak to sobie żartujemy, trzy chwyty i prawda, hehehehe :D

 

Chopin czy Manczarek? A może to i to?

 

 


Użytkownik cristovo edytował ten post 15 luty 2019 - 21:18


#598 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 16 luty 2019 - 09:42


  • cristovo i Krzysiek P lubią to

#599 OFFLINE   Sławomir

Sławomir

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 356 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Sławomir

Napisano 17 luty 2019 - 07:39

Cristovo , no to brawa dla kolegi . Mnie nie ciągneło  do muzyki  a tylko do słuchania w przeciwieństwie do mojego brata który gra na kilku instrumentach i wie co maz tym zrobić . Dla mnie jeżeli wpadnie mi muzyka w ucho to słucham , nie podchodzi to omijam szerokim łukiem

 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube....bed/IrJAwCBbnuc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>



#600 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 17 luty 2019 - 11:26

Ależ cristovo - przesadzasz - literalnie nic z pogardy w moim poglądzie znajduję. Fakty to tylko fakty. Przecież techno, disco, rock, czy polodisco stworzono na potrzeby ludzi uważających się za muzykalnych albo uzdolnionych tanecznie, rap nawet skandowaniem zdolny zastąpić jest umiejętność czytania, a McD sprymitywizował sztukę kuchni..

Pan Fredek wyprawił na tamten świat dobrze ponad setkę ludzi - ale idolem jest i basta.. :) 

Posłuchaj zresztą - czy zapomniany osiemnastowieczny pop nie był był dużo, dużo lepszy, tańszy i prostszy .. :)