Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

JERKBAIT w RYTMIE dobrej MUZYKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2690 odpowiedzi w tym temacie

#1661 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 28 styczeń 2020 - 01:16

Wałkuję od dawna do znudzenia, ale nie sposób się znudzić. Chyba jeden z najważniejszych współcześnie zespołów.https://youtu.be/GIuZUCpm9hc

No i znów bakcyla złapałem...
Ostatnia płyta wystudziła mi uczucia do Toola, a tu....

Przegląd jutrzejszej playlisty https://youtu.be/M8LgFVXwAcg


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • nalewator i Krzysiek P lubią to

#1662 OFFLINE   ~30

~30

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów
  • LokalizacjaŻelechów
  • Imię:Łukasz

Napisano 30 styczeń 2020 - 21:48

„Violence is never the answer. It is the question. The answer is YES.“

 


  • nalewator lubi to

#1663 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 30 styczeń 2020 - 23:12

Jak już jesteśmy w klimatach '"growych" to polecam https://www.youtube....h?v=qVOHTGYoM6E

Trent Reznor zrobił robotę


  • ~30 lubi to

#1664 OFFLINE   biturbo

biturbo

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 132 postów
  • Lokalizacjamultikono: @Sztangista
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:S

Napisano 30 styczeń 2020 - 23:20

Kto co lubi ale bit trafia



#1665 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 31 styczeń 2020 - 16:56

Jakie to jest dobre !
\m/

Godzine temu poszła premiera tego video.

Polecam !



  • nalewator i Krzysiek P lubią to

#1666 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 luty 2020 - 09:46

Danielu, odkurzasz dinozaury (w sumie, to same się odkurzają). Dodatkowo zdałem sobie sprawę, w jakich zamierzchłych czasach biegałem po Bielanach z walkmanem w kieszeni, podrygując w rytm Testamentu, Exodusu, czy Flotsam&Jetsam. Teraz trochę zdziadziałem i zdarza mi się słuchać brzmień nieco spokojniejszych. A gdy Testament wypuszczał "The New Order" tej pani nie było na świecie:
  • Guzu lubi to

#1667 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 01 luty 2020 - 09:58

Danielu, odkurzasz dinozaury (w sumie, to same się odkurzają). Dodatkowo zdałem sobie sprawę, w jakich zamierzchłych czasach biegałem po Bielanach z walkmanem w kieszeni, podrygując w rytm Testamentu, Exodusu, czy Flotsam&Jetsam. Teraz trochę zdziadziałem i zdarza mi się słuchać brzmień nieco spokojniejszych. A gdy Testament wypuszczał "The New Order" tej pani nie było na świecie...



Zyja i maja sie dobrze. I cale nasze, a na pewno moje, szczescie w tym, ze tym Panom wciaz sie chce !

Widzimy sie z Testament, Death Angel i Exodusem 19 lutego we wroclawskiej Orbicie \m/

Do zobaczenia !

Załączony plik  15167504_1252144858182419_1373306711792459304_o.jpg   53,06 KB   4 Ilość pobrań

Załączony plik  23675101_1601636569899911_603328469381963214_o.jpg   36,72 KB   4 Ilość pobrań

Użytkownik Guzu edytował ten post 01 luty 2020 - 10:03

  • SIRIUS, ezehiel i Krzysiek P lubią to

#1668 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 luty 2020 - 11:13

Eee, to ja nie wiedziałem, że Ty między pstrągami, a sumami ruszasz z takimi kudłaczami w trasę. Mam to tych zespołów duży sentyment za to, że grają od lat swoje i nie dały się złapać na lep komercji. Ciężko im było bo cztery inne były na świeczniku. Z tych czterech w zasadzie tylko Slayer pozostał do końca konsekwentny w swojej muzyce. A zaplecze ze swoją wierną publicznością budzi szacunek. Byłem jakiś czas temu na Exodusie w Progresji i zagrali to na co czekałem:
  • Guzu i Krzysiek P lubią to

#1669 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 luty 2020 - 11:31

Nie wypada nie wymienić jeszcze jednej nazwy. 1987, Metalmania w Spodku. Cały Ślunsk przybył licznie na Running Wild i, przede wszystkim, na Helloween. Przed nimi wyszło czterech panów z New Jersey. Usłyszałem ich wtedy pierwszy raz i pomimo, jak to zwykle bywa z supportami, gorszego nagłośnienia pozamiatali resztę.https://youtu.be/sG5MLkAF3qM

Użytkownik Maciej W. edytował ten post 01 luty 2020 - 11:34

  • Guzu i Krzysiek P lubią to

#1670 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 01 luty 2020 - 11:38

Eee, to ja nie wiedziałem, że Ty między pstrągami, a sumami ruszasz z takimi kudłaczami w trasę. Mam to tych zespołów duży sentyment za to, że grają od lat swoje i nie dały się złapać na lep komercji. Ciężko im było bo cztery inne były na świeczniku. Z tych czterech w zasadzie tylko Slayer pozostał do końca konsekwentny w swojej muzyce. A zaplecze ze swoją wierną publicznością budzi szacunek. Byłem jakiś czas temu na Exodusie w Progresji i zagrali to na co czekałem: https://youtu.be/RcYJkXzv21Q


Z rodzinnego domu wyniosłem czułość i afekt do dobrej muzyki
\m/

Tak, te Kapele były, są i będą autentyczne.
I oby jak najdłużej trwały \m/

#1671 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 03 luty 2020 - 14:43

Ciekawa interpretacja:

 

I jeszcze trochę folkloru:



#1672 OFFLINE   skilos

skilos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 152 postów
  • LokalizacjaOpolskie
  • Imię:Arek

Napisano 08 luty 2020 - 19:10



#1673 OFFLINE   skilos

skilos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 152 postów
  • LokalizacjaOpolskie
  • Imię:Arek

Napisano 08 luty 2020 - 19:12


  • Mysha lubi to

#1674 OFFLINE   skilos

skilos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 152 postów
  • LokalizacjaOpolskie
  • Imię:Arek

Napisano 08 luty 2020 - 21:04


  • Mysha, gulf i 100bass lubią to

#1675 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 luty 2020 - 11:58

Nowa Septultura bardzo, bardzo dobra :)

\m/
A ten numer poniżej jeszcze o oczko lepiej \m/


  • nalewator i Mysha lubią to

#1676 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 09 luty 2020 - 15:23

Fortepian wymiata...cała reszta też

  • Mysha, Flame i border river lubią to

#1677 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 09 luty 2020 - 18:41

Daniel, bez Maxa jakos tak mi nie pasi..

#1678 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 luty 2020 - 18:52

Daniel, bez Maxa jakos tak mi nie pasi..


OK.
Będę pamiętał :)
\m/
  • Krzysiek P lubi to

#1679 OFFLINE   border river

border river

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • Imię:Zivi

Napisano 09 luty 2020 - 20:03

Poniewaz nikt nikt nie wspomnial jeszcze o smierci S.p.Romualada Lipko -wspomne ja. Odszedl wczoraj kawal historii polskiej muzyki. R.I.P.

Wykreowal wiele znanych gwiazd. Urszula, Felicjan, Czystaw itd, skomponowal mnostwo przebojow, ale nie wszyscy wiedza ze zrobil pare utworow tez dla Zdzislawy Sosnickiej. Moim zdaniem bardzo niedocenionej wokalistki.  Ot np. jak ten w linku. W warstwie muzycznej, tekstowej  i vokalnej -genialna muza . Miala pecha niestety bo powstala w marnych czasach schylku komuny. Z perspektywy obecnej  muzycznej pop cultury  slychac to wyraznie i  ewidentnie widac jakie toto mialkie i nijakie  'pisane dla mamony'  puszczaja teraz w komerc stacjach. Choc dla wielu nadal  to "nie -trendy rock" (a szkoda - bo, cytujac Badure z dokumentalnego filmu o mieszkancach willi przy ul. Cwiartki 3/4.. takie utwory spelniaja bardzo wazna funkcje spoleczna. Dzieki nim co nie ktorzy zagorzali zwolennicy innych grzmiaco-straszno-ryczacych  gatunkow muzycznych moga poczuc sie lepsi ) :)

Dobre sluchawki ,  vol na 3/4 -wtedy slychac lepiej smaczki brzmieniowe tego utworu..

btw/A co do talentu Pani Zdzislawy to warto posluchac jak zaspiewala polska wersje ( do slow J. Cygana)  utwor "Hello" L. Richie..  Niewielu sie porwalo zrobic  covera  tego hiciora lat 80. To  tyle mam do powiedzenia dzis :)


Użytkownik border river edytował ten post 09 luty 2020 - 21:00

  • nalewator lubi to

#1680 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 luty 2020 - 21:58

Poniewaz nikt nikt nie wspomnial jeszcze o smierci S.p.Romualada Lipko -wspomne ja. Odszedl wczoraj kawal historii polskiej muzyki. R.I.P.
Wykreowal wiele znanych gwiazd. Urszula, Felicjan, Czystaw itd, skomponowal mnostwo przebojow, ale nie wszyscy wiedza ze zrobil pare utworow tez dla Zdzislawy Sosnickiej. Moim zdaniem bardzo niedocenionej wokalistki. Ot np. jak ten w linku. W warstwie muzycznej, tekstowej i vokalnej -genialna muza . Miala pecha niestety bo powstala w marnych czasach schylku komuny. Z perspektywy obecnej muzycznej pop cultury slychac to wyraznie i ewidentnie widac jakie toto mialkie i nijakie 'pisane dla mamony' puszczaja teraz w komerc stacjach. Choc dla wielu nadal to "nie -trendy rock" (a szkoda - bo, cytujac Badure z dokumentalnego filmu o mieszkancach willi przy ul. Cwiartki 3/4.. takie utwory spelniaja bardzo wazna funkcje spoleczna. Dzieki nim co nie ktorzy zagorzali zwolennicy innych grzmiaco-straszno-ryczacych gatunkow muzycznych moga poczuc sie lepsi ) :)
Dobre sluchawki , vol na 3/4 -wtedy slychac lepiej smaczki brzmieniowe tego utworu..
btw/A co do talentu Pani Zdzislawy to warto posluchac jak zaspiewala polska wersje ( do slow J. Cygana) utwor "Hello" L. Richie.. Niewielu sie porwalo zrobic covera tego hiciora lat 80. To tyle mam do powiedzenia dzis :)
https://www.youtube....h?v=9vbIJMS2lPk


http://jerkbait.pl/t...-2#entry2708114
  • Krzysiek P i border river lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych