Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

JERKBAIT w RYTMIE dobrej MUZYKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2694 odpowiedzi w tym temacie

#1721 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 luty 2020 - 19:25

Tylko wielcy potrafią odejść na emeryturę w takiej formie. Szkoda, że Jeff Hanneman nie mógł zagrać ostatniego koncertu.

#1722 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 16 luty 2020 - 19:59

Sorry ale mam smutną refleksję. Grają super, ostatni koncert, do tego "Raining Blood", a tu ludzie stoją z wyciągniętymi komórkami zamiast rozkręcić taki circle pit, że dach odleci.... ja już nie rozumiem tego świata  :( .


  • nalewator i Krzysiek P lubią to

#1723 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 16 luty 2020 - 21:44

To już w środę :) :)

\m/



#1724 OFFLINE   SIRIUS

SIRIUS

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 227 postów
  • Lokalizacjawielkopolska

Napisano 16 luty 2020 - 23:02

Tylko wielcy potrafią odejść na emeryturę w takiej formie. Szkoda, że Jeff Hanneman nie mógł zagrać ostatniego koncertu.

Ogladasz, sluchasz Slayer z 1981 roku, pozniej robisz to samo z roku 2019 i jest tak samo fhui bosko.


  • Guzu i Krzysiek P lubią to

#1725 OFFLINE   SIRIUS

SIRIUS

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 227 postów
  • Lokalizacjawielkopolska

Napisano 16 luty 2020 - 23:09

Ale jak slucham tego albumu to jakbym kurwa pan boga za nogi zlapal.


  • Mysha i Krzysiek P lubią to

#1726 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 luty 2020 - 23:36

Świetne granie. Tym bardziej, że to trio. Co do publiki, to jesteśmy przyzwyczajeni do szaleństwa na koncertach, a na zachodzie ludzie zachowują się jak na pikniku. Chyba wynika to u nas z tego, że przez dziesięciolecia byliśmy wygłodniali wizyt gwiazd z zachodu i są to dla nas wydarzenia. Choć i u nas zaczyna się zmieniać. Pomijając dramatyczną zabawę smartfonami, która nie wiadomo czemu służy, a dodatkowo przeszkadza innym, ludzie przychodzą na koncert jakby chcieli go zaliczyć. Na Alt-J na Torwarze widziałem dwie panienki, które od pierwszego do ostatniego kawałka pisały non stop sms-y. Pomijam spędy typu Opener. Odechciewa się tam bywać. Tylko małe kluby mają atmosferę. A co do jakości grania dinozaurów thrash metalu, to minęło niemal 40 lat i jakość nagłośnienia i ich umięjętności poszybowały niebotycznie. Metallica w Spodku w 1987 brzmiała tak sobie, ale było tam kompletne szaleństwo. No i można sobie wyobrazić repertuar. Promowali "Master of Puppets". Spodek wypchany do pełna publiką, która przyszła na muzyczne wydarzenie. A teraz? "Sen o Warszawie" dukany przez Trujillo i entuzjazm na trybunach. Za stary chyba już na to jestem. Dobrej nocy.

#1727 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 17 luty 2020 - 13:24

Świetne granie. Tym bardziej, że to trio. Co do publiki, to jesteśmy przyzwyczajeni do szaleństwa na koncertach, a na zachodzie ludzie zachowują się jak na pikniku. Chyba wynika to u nas z tego, że przez dziesięciolecia byliśmy wygłodniali wizyt gwiazd z zachodu i są to dla nas wydarzenia. Choć i u nas zaczyna się zmieniać. Pomijając dramatyczną zabawę smartfonami, która nie wiadomo czemu służy, a dodatkowo przeszkadza innym, ludzie przychodzą na koncert jakby chcieli go zaliczyć. Na Alt-J na Torwarze widziałem dwie panienki, które od pierwszego do ostatniego kawałka pisały non stop sms-y. Pomijam spędy typu Opener. Odechciewa się tam bywać. Tylko małe kluby mają atmosferę. A co do jakości grania dinozaurów thrash metalu, to minęło niemal 40 lat i jakość nagłośnienia i ich umięjętności poszybowały niebotycznie. Metallica w Spodku w 1987 brzmiała tak sobie, ale było tam kompletne szaleństwo. No i można sobie wyobrazić repertuar. Promowali "Master of Puppets". Spodek wypchany do pełna publiką, która przyszła na muzyczne wydarzenie. A teraz? "Sen o Warszawie" dukany przez Trujillo i entuzjazm na trybunach. Za stary chyba już na to jestem. Dobrej nocy.

Jakkolwiek by tego wlosa nie dzielic, czy na 3 , czy na 4, albo na 6 ...
Oni - zespoly, nie sa wieczne, muzyka pozostaje. Ale czasy sie zmieniaja. Dla nas to muzyka zywa, ale jesli od debiutu Black Sabbath w zeszlym tygodniu minelo 50 lat... A od najlepszej plyty Megadeth - Rust in Peace, rowne 30. Swiat nie stoi w miejscu.
Ekipy bezkompromisowe , czytaj SLAYER, schodza ze sceny kiedy chca. Ekipy, ktore juz dekady temu bardziej poszly w kierunku marketingu, komercji, mas probuja nowymi formulami zapewnic sobie cash flow - Metallica. Inne, niestety juz przeszly do historii.
Nie widze mozliwosci by z powodu telefonow na widowni nie chodzic na koncerty, notabene mnie tez to wqrwia, ale ludzie placa za bilet i robia co chca.

Tak samo moga kupowac CD (jesli wogole jeszcze to im sie zdarza) i od razu wyrzucac do smietnika.

Bardziej niz telefony zawsze mnie irytowaly parasolki, ktore przeciez zapobiegliwi biora, by zaslonic sobie i wszystkim wokolo ...

No ale to juz offtop sie robi na calego.

Takie Spodki 87, czy Slayery z 92 roku...to sie odbywa, przezywa raz. Kto mial szczescie to byl. Ma co przezywac i opowiadac.
Jak z ...rybami :)
Ryb tez nie lowimy coraz wiekszych i wiekszych.

A kto sie znalazl w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, to juz jego.
Srodowej Orbity nie znam, ale watpie by byla gorsza niz centrum koncertowe A2 we Wroclawiu, gdzie poprzednio byl Testament i Death Angel, wtedy z Anihiliatorem.
Takze pelen optymizmu wsiade do pociagu w Warszawie o 8 rano \m/

"


Użytkownik Guzu edytował ten post 17 luty 2020 - 13:31

  • Krzysiek P i skilos lubią to

#1728 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 luty 2020 - 14:01

Na Death Angel raczej masz gwarancję, że nie będzie Ci świecić po oczach stado smartfonów. Chyba, że ktoś będzie chciał się cieszyć rozdeptanym. Pikniki też raczej nie zawitają. I o to chodzi. A co do pikników, to parę lat temu słuchałem wywiadu z Tomem Yorke'm. Radiohead dawało koncert gdzieś w Stanach. Zagrali w połowie koncertu "Creep" i zaraz gdy go skończyli, sala prawie opustoszała. Takie czasy. Chyba winna wzmożona konsumpcja i spowszednienie czegoś, co powinno poruszyć zmysły.

#1729 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 19 luty 2020 - 08:18

Na Death Angel raczej masz gwarancję, że nie będzie Ci świecić po oczach stado smartfonów. Chyba, że ktoś będzie chciał się cieszyć rozdeptanym. Pikniki też raczej nie zawitają. I o to chodzi.

Otoz to !

A to dzisiaj

\m/

"]

Użytkownik Guzu edytował ten post 19 luty 2020 - 08:21

  • ezehiel, Krzysiek P i skilos lubią to

#1730 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 20 luty 2020 - 18:39

dziś lżej...troszkę /;-)

a moje grzeczne dzieciaczki znów coś nagrały..

aaaa....skoro przy coverach jesteśmy ...jeden z moich ulubinych kawałków w troszke innym aranżu..


Użytkownik Krzysiek P edytował ten post 20 luty 2020 - 18:53

  • Guzu lubi to

#1731 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 20 luty 2020 - 19:04

No ten Jason to tak troche ...projekt na zasadzie jak sprzedac plaski wokal.

Muzycznie zdecydowanie lepiej niz wokalnie.

Ale z sympatii do Newsteda oczywiscie kibicuje temu projektowi \m/


  • Krzysiek P lubi to

#1732 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 luty 2020 - 21:51

Jakoś mi ten Newsted nie podchodzi. Już wolę sobie puścić " Doomsday For The Deceiver". Może trąci lekko myszką, ale jest w tym tyle młodzieńczego szaleństwa... Co do Albarna to ja wolę:
  • Guzu lubi to

#1733 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 luty 2020 - 21:55

I jak słucham tych Gorillaz, przypomina mi się polska grupa. Ślad jakoś o nich zaginął, ale został ten świetny kawałek: Nawet jeden z teledysków nakręcili u mnie w Falenicy. Muszę pokazać moim dzieciakom. Będzie beka 😊.

#1734 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 21 luty 2020 - 06:53

Dawno nie słuchałem Undertow...
https://youtu.be/nspxAG12Cpc


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • Krzysiek P lubi to

#1735 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 21 luty 2020 - 10:13

Moi ulubieni "metalowcy". Voivod.

 

https://www.youtube....h?v=gOc0-3s1DNg



#1736 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 luty 2020 - 13:23

Remanent w mniej znanych starociach. Jak na 1995 rok, brzmi całkiem, całkiem

#1737 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 luty 2020 - 13:33

...i bardziej popowo z tego samego roku. Teledysk można sobie darować. Nadgryzł go ząb czasu.

#1738 OFFLINE   SIRIUS

SIRIUS

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 227 postów
  • Lokalizacjawielkopolska

Napisano 23 luty 2020 - 20:36

Zakloce "flow" na forum ale plyta naprawde godna.



#1739 OFFLINE   SIRIUS

SIRIUS

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 227 postów
  • Lokalizacjawielkopolska

Napisano 23 luty 2020 - 20:58



#1740 OFFLINE   SIRIUS

SIRIUS

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 227 postów
  • Lokalizacjawielkopolska

Napisano 23 luty 2020 - 21:00

cos poszlo nie tak