Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Komu du偶e sztuki


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Gad1979

Gad1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d藕

Napisano 20 wrzesie艅 2015 - 11:09

Ja bardzo lubi臋 艂owi膰 samemu,mo偶e jest to spowodowane tym ze je偶d偶臋 na ryby by si臋 zrelaksowa膰 a smokami chwale si臋 wysy艂aj膮c MMS do znajomych. Czasami jednak kt贸ry艣 z koleg贸w zabierze si臋 ze mn膮 jednak nie czyje jakie艣 presji z tego powodu a wr臋cz przeciwnie ka偶da rybka cieszy. Dla mnie najwa偶niejsza jest atmosfera i relaks
  • ms80 lubi to

#22 Guest_Jarek K._*

Guest_Jarek K._*
  • Guests

Napisano 20 wrzesie艅 2015 - 11:20

Bro艅 Bo偶e nie czuje presji w zwi膮zku z okazami koleg贸w wr臋cz zacieszam r贸wno ze swoimi ,presje czuje gdy zjawia si臋 na 艂owisku mi臋sna ekipa kt贸ra nie zwarza na 偶adne zasady typu cho膰by limity i okresy ochronne ile razy na pytanie bierze co s艂ysza艂em odpowiedz ,, E nic same ma艂e,, to co pan qrwa trzymasz w tej siatce , a偶 si臋 cz艂owiekowi multi tool w kieszeni otwiera c贸偶 pomimo ze niekt贸rzy zabieraj膮 komplety to jak si臋 dobrze przypatrzysz to i tajne komplety jeszcze ch臋tnie dosztukuja

#23 OFFLINE   Gad1979

Gad1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d藕

Napisano 20 wrzesie艅 2015 - 12:15

A to ju偶 inna bajka :-/
  • kapi81 lubi to

#24 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1039 post贸w
  • Imi臋:Zbigniew

Napisano 21 wrzesie艅 2015 - 16:22

Jak si臋 bierze "amatora" na ryby, to czasem lepiej za du偶o mu nie podpowiada膰. Za艂o偶y przyn臋t臋, kt贸rej ja bym nigdy, rzuci tam gdzie ja nigdy i... czasem to w艂a艣nie pop艂aca. Mia艂em taki kiedy艣 na brzanowaniu. Ch艂op nie wiedzia艂 jak ta ryba wygl膮da. W pude艂ku mia艂 dwa woblery. Jednym z nich by艂 kenart dynamic 5 cm. Oj dzia艂o mu si臋, a ja w pud艂ach wszystko p艂ytko chodz膮ce... 



#25 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 post贸w
  • Lokalizacjag贸rna Wis艂a
  • Imi臋:Wojtek

Napisano 22 wrzesie艅 2015 - 17:39

Witam . Zapierdzielam na ryby do艣膰 cz臋sto w moim 艣rodowisku w臋dkarskim mo偶na by powiedzie膰 zawsze na wodzie. Pomimo i偶 lowie dopiero kilka lat nie jestem wirtuozem ka偶dej z technik metody spiningowej i cho膰 boczny Trok ,drop shot i uganianie si臋 za kleniami nie do ko艅ca mi pasi , to w kilku innych aspektach czuje si臋 ca艂kiem niez艂y i nie powiem mam wyniki tzn.
I w艂a艣nie tu zaczynaja si臋 schody lowie du偶o ale nie zawsze te duuuuze i najwi臋ksze ,zdarza si臋 ze kolega kt贸ry zabiera si臋 ze mn膮 na jaki艣 wypadzik a wod臋 widzia艂 miesi膮c temu puknie jakiego艣 smoka a u mnie slabiocha nie wiem czy wy tez tak macie ze cz臋sto g臋sto "niedzielny" w臋dkarz w waszej ekipie swieci trofeami ,bo jak dla mnie chyba nie tylko pocz膮tkuj膮cy ma szcz臋艣cie .
Pozdrawiam i zycze duuuuuzych ryb . Ps. W tym roku poprawi艂em kilka zyciowek mo偶e woda w ko艅cu da艂a za ta wytrwa艂o艣膰

Nie narzekaj - co ma powiedziec Fliper aka Przemek z wynikiem dwoch jazgarzy na sumowy kij?!

#26 OFFLINE   Houdini

Houdini

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 post贸w
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imi臋:Mariusz

Napisano 22 wrzesie艅 2015 - 18:18

Jak si臋 bierze "amatora" na ryby, to czasem lepiej za du偶o mu nie podpowiada膰. Za艂o偶y przyn臋t臋, kt贸rej ja bym nigdy, rzuci tam gdzie ja nigdy i... czasem to w艂a艣nie pop艂aca. Mia艂em taki kiedy艣 na brzanowaniu. Ch艂op nie wiedzia艂 jak ta ryba wygl膮da. W pude艂ku mia艂 dwa woblery. Jednym z nich by艂 kenart dynamic 5 cm. Oj dzia艂o mu si臋, a ja w pud艂ach wszystko p艂ytko chodz膮ce... 

 

Dok艂adnie, jeszcze jak si臋 zabierze drug膮 po艂贸wk臋 ze sob膮 - bo inaczej si臋 czasami nie da. Zak艂ada si臋 przebarwione 5cm kopyto relaxa i to w kolorze, kt贸rego nigdy bym nie u偶y艂. Za chwil臋 ten komentarz "chyba znowu zaczepi艂am", ale przy zaczepie raczej 偶y艂ka nie odje偶d偶a na boki. :D  Efekt oko艅 30cm, a Ty dalej biczujesz i nie mo偶esz si臋 przebi膰 powy偶ej 20cm... 


  • homax lubi to

#27 Guest_Jarek K._*

Guest_Jarek K._*
  • Guests

Napisano 23 wrzesie艅 2015 - 06:51

Moja po艂贸wka nawet jak poplyniemy gumiakiem na wycieczk臋 to krzyczy czy m贸g艂by艣 wyci膮gn膮膰 ten sterczacy za 艂贸dka kij bo jako艣 mnie to dra偶ni tak偶e z kobieta na ryby nie ka偶dy ma takie szczescie
  • Gad1979 lubi to

#28 OFFLINE   Houdini

Houdini

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 post贸w
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imi臋:Mariusz

Napisano 24 wrzesie艅 2015 - 18:14

Hahaha. No tak, rzeczywi艣cie musi to dra偶ni膰 :D



#29 OFFLINE   andras

andras

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 post贸w
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imi臋:Andrzej

Napisano 30 wrzesie艅 2015 - 07:58

Co do kobiet , to moja by艂a ze mn膮 w tym roku pierwszy raz w trolingu

i trafi艂 jej si臋 sumik 8 kg i ile by艂o radosci :) drugi wyjazd znowu 7 kg

a ja w tym czasie nic , wi臋c powiedzia艂a 偶e mnie nauczy 艂apa膰 :D



#30 Guest_Jarek K._*

Guest_Jarek K._*
  • Guests

Napisano 30 wrzesie艅 2015 - 15:29

Co do kobiet , to moja by艂a ze mn膮 w tym roku pierwszy raz w trolingu
i trafi艂 jej si臋 sumik 8 kg i ile by艂o radosci :) drugi wyjazd znowu 7 kg
a ja w tym czasie nic , wi臋c powiedzia艂a 偶e mnie nauczy 艂apa膰 :D

My艣le z艂 moja widz膮c sumika wje偶d偶aj膮cego na 艂贸dk臋 zamieni艂a by si臋 z nim miejscami i r贸wnie szybko wyjecha艂a by ze strachu do wody
  • coma i Houdini lubi膮 to

#31 OFFLINE   Houdini

Houdini

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 post贸w
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imi臋:Mariusz

Napisano 01 pa藕dziernik 2015 - 21:23

My艣le z艂 moja widz膮c sumika wje偶d偶aj膮cego na 艂贸dk臋 zamieni艂a by si臋 z nim miejscami i r贸wnie szybko wyjecha艂a by ze strachu do wody

Fajnie, fajnie. Nie trolluj臋, ale mam nadzieje, 偶e moj膮 kiedy艣 co艣 wystraszy podobnie. Dobrze, 偶e pogoda powoli jesienna si臋 robi - czas na du偶e sztuki w "samotno艣ci". ;)



#32 Guest_Jarek K._*

Guest_Jarek K._*
  • Guests

Napisano 01 pa藕dziernik 2015 - 22:24

Fajnie, fajnie. Nie trolluj臋, ale mam nadzieje, 偶e moj膮 kiedy艣 co艣 wystraszy podobnie. Dobrze, 偶e pogoda powoli jesienna si臋 robi - czas na du偶e sztuki w "samotno艣ci". ;)


Ta jesie艅 ju偶 daje pierwszy dzie艅 jesieni ,byli艣my z kolega na szczur-pakach i mi艂e zaskoczenie wypad na dwie godzinki i 103 i 87 jesie艅 b臋dzie gruuuba tego roku ( na to licz臋)

#33 OFFLINE   homax

homax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 post贸w
  • LokalizacjaPruszk贸w Poland Europe Earth
  • Imi臋:S艂awomir

Napisano 02 pa藕dziernik 2015 - 08:45

Co do kobiet , to moja by艂a ze mn膮 w tym roku pierwszy raz w trolingu
i trafi艂 jej si臋 sumik 8 kg i ile by艂o radosci :) drugi wyjazd znowu 7 kg
a ja w tym czasie nic , wi臋c powiedzia艂a 偶e mnie nauczy 艂apa膰 :D


Taaaa. Kobiety, cho膰 pi臋kne, potrafi膮 by膰 bezczelne!!! ;)

#34 OFFLINE   Houdini

Houdini

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 post贸w
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imi臋:Mariusz

Napisano 02 pa藕dziernik 2015 - 19:32

Kobiety, cho膰 pi臋kne, potrafi膮 by膰 bezczelne!!! ;)

Hahaha :D

#35 OFFLINE   andras

andras

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 post贸w
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imi臋:Andrzej

Napisano 02 pa藕dziernik 2015 - 21:27

Bez nich by艂o by za smutno :)



#36 OFFLINE   arto83

arto83

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 post贸w

Napisano 06 pa藕dziernik 2015 - 20:06

Szcz臋艣cie i u艣miechnie si臋 do Ciebie.Cierpliwo艣ci.Idzie jesie艅 a to pora na okazy.Powodzenia



#37 ONLINE   karbusd

karbusd

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 post贸w
  • LokalizacjaLidzbark
  • Imi臋:Dawid
  • Nazwisko:Ka.

Napisano 14 pa藕dziernik 2015 - 19:52

W moim wypadku jesie艅 rozpoczyna si臋 s艂abo... Mam now膮 w臋dk臋 do test贸w i tester贸w godnych brak :D