Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czy Zorro jeszcze żyje?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
177 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   tymof

tymof

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bogdan

Napisano 14 październik 2015 - 17:26

Również czekam na przesyłkę od Zorro tylko kabłąka do z2500it  ale czekam już 4 miesiąc, mam nadzieję że temat zakończymy pozytywnie

pozdrawiam

bogdan


Użytkownik tymof edytował ten post 14 październik 2015 - 17:38


#42 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 14 październik 2015 - 17:41

To ciekawe zjawisko na jerku- Krisu właśnie o tym wspomniał-  kontakt z takimi amatorami serwisu zaczynałbym od weryfikacji czy dany petent ma zarejestrowaną działalność gospodarczą - jeśli nie ma to od razu odpuściłbym sobie jego "usługi". 

 

Skoro w/w user loguje się na portalu aukcyjnym a tu na kontakt nie odpowiada to po prostu zwykły oszust jakich tutaj już wielu było.

Szkoda tylko, że przez takie cwaniactwo tracą uczciwi ludzie prowadzący porządne biznesy.

 

Kolego @covent, z mocnymi slowami jak cwaniaczek czy oszust lepiej sie powstrzymaj. Nie znamy pelnego obrazu sytuacji. Ci ktorych sprzet Zorro trzyma oczywiscie musza go odzyskac. Pamietajmy ze nawet na naszym forum zdazaly sie rozne smutne przypadki. Nie wiemy co sie stalo. @Rhein ma pelne prawo starac sie odzyskac sprzet, robi to jednak w bardzo kulturalny sposob.



#43 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 14 październik 2015 - 18:19

Nie chce stawać w niczyjej obronie ani także nikogo atakować, co do efektów pochodzących z rożnych serwisów,- obojętnie czy rejestrowanych czy nie rejestrowanych.

Serwisowany młynek powinien się sam bronić własną pracą po serwisie, a nie nazwiskiem serwisanta.

Potrafię sam ustawić i wyczyścić i nasmarować używane przeze mnie Daiwy w sposób w miarę przyzwoity, ale także muszę powiedzieć, że te które wróciły od Pana Tomasza kręciły znacznie lepiej niż po moich majdrunkach i to jest powód korzystania od czasu do czasu z usług Zorroserwisu.


  • minecjusz i coma lubią to

#44 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 14 październik 2015 - 18:25

Tak ale każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie co do serwisantów. Ja swoją przygodę z @Zorro miałem trzy lata temu, przeżyłem ją i zapamiętałem źle. Akurat nadarzył się wątek który założyłeś więc mi się przypomniało co było grane. U mnie serwisowany młynek się swoją pracą nie obronił bo mało go szlag nie trafił. Czyta to wiele osób i mają prawo znać wszystkie opinie. 



#45 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 14 październik 2015 - 18:39

Krisu,- wyraziłeś swoją opinię i to jest jak najbardziej ok,- nie polemizuję z nią i nie zamierzam nikogo bronić, to co jest źle wykonane jest bublem i tyle, nie zależnie od tego kto to zrobił. Tym bardziej, że każdy niedowiarek może to sprawdzić rozmawiając z Panem Leśniakiem...

Staram się zawsze dokładnie czytać posty i nie biorę tylko tych pod uwagę, które z jakiegoś przypadku robią całokształt.

Po przeczytaniu tego wątku widać pewne prawidłowości bez konieczności dogłębnej analizy i to jest już jakaś wartość.

 

To co koledzy piszą,- iż Pan Tomasz loguje się na popularnym serwisie aukcyjnym jest także wymownym argumentem...


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 14 październik 2015 - 18:44


#46 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 14 październik 2015 - 23:04


Po przeczytaniu tego wątku widać pewne prawidłowości bez konieczności dogłębnej analizy i to jest już jakaś wartość.

 

Dokładnie i o to mi właśnie chodziło. Więcej do dodania nic nie mam i życzę powodzenia w rozwiązaniu sprawy. Dawaj znać tutaj w wątku jak się zakończy.



#47 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 16 październik 2015 - 18:50

Tak mnie teraz naszło,- może zrobimy jakąś listę, kto czeka swoje maszynki wysłane to Pana Tomasza?



#48 ONLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1705 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 16 październik 2015 - 19:11

Może napisz PW, że czekasz za maszynkami, ale zrób to przez allegro ;)



#49 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 16 październik 2015 - 20:43

A moze zrobmy zrzutke na paliwo dla jakiegos Kolegi mieszkajacego po sasiedzku? Logowanie na Allegro jest tylko poszlaka, zadnym dowodem. Przeciez mozliwych scenariuszy jest przynajmniej kilka, w tym niestety w wiekszosci zle badz bardzo zle. Ludzie nie znikaja tak nagle bez powodu, zostawiajac swoja reputacje i honor na przypadkowe opinie. Moim zdaniem spolecznosc jerkbaita ma obowiazek poczynic kroki zmierzajace do wyjasnienia tajemnicy. Mozna to zrobic po kolezensku, zanim konieczne (oby nie) beda kroki oficjalne. Adres jest jak mniemam powszechnie znany.
  • Guzu, coma i Werem lubią to

#50 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 16 październik 2015 - 20:54

Dokładnie jak kolega pisze.Pojechać,zapukać do drzwi i grzecznie zapytać co jest grane.

#51 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 17 październik 2015 - 13:02

Jeśli się ktoś chętny na forum znajdzie z okolic Skarżyska  do odwiedzin Pana Tomasza to chętnie sfinansuję paliwo.

To będzie ostatni łagodny krok w celu wyjaśnienia sytuacji. :angry: 

Nie mam już ochoty ani cierpliwości na dalsze szukanie i wypytywanie, tym bardziej, że jestem już po rozmowie z pewnym miłym jegomościem władającym podobnie kwiecistą polszczyzną co Pan Tomasz, który chętnie przyjmie zlecenie na odbiór moich kołowrotków i gwarantuje skuteczność  :) a do tego przeniesienie kosztów swojej usługi na Pana Tomasza.

 

PS

Wczoraj dostałem priva w którym autor twierdzi iż jego kolega czeka na swój młynek od Zorro już 5 lat :blink:

Nie potrafię powiedzieć czy to prawda czy nie, ale brzmi to coraz bardziej prawdopodobnie....



#52 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1182 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 październik 2015 - 13:22

A Zorro nie jest czasem z Warszawy?



#53 ONLINE   DarekM

DarekM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 572 postów
  • LokalizacjaPieńsk

Napisano 17 październik 2015 - 13:34

A Zorro nie jest czasem z Warszawy?

Z tego co pamiętam to pan Tomasz jest ze Skarżyska Kamienna


Użytkownik DarekM edytował ten post 17 październik 2015 - 13:35


#54 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 17 październik 2015 - 13:36

Czasem tak bywa , ze osoba, ktora wydaje sie byc sympatyczna w pewnym momencie przestaje odpowiadac na wiadomosci.Co zrobic? Omijac szerokim lukiem, swiat jest pelen takich .



#55 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4960 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 17 październik 2015 - 15:42

Mam tylko nadzieję , że to nie w ten sposób obecnie powstają najsłynniejsze kolekcje najpiękniejszych kołowrotków  ;)  :( .



#56 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 17 październik 2015 - 15:54

Nie rozumiem jednej rzeczy, skoro Żona Zorra odbiera telefony, to nie można ustalić co sie z nim dzieje?

Druga sprawa, to ze Zorry jest bardzo znany na forum. Cieżko mi uwierzyć, ze nikt go nie zna w "realu", nie wie gdzie mieszka, nie odwiedza go i nie łowi razem z nim ryb?

#57 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 17 październik 2015 - 18:26

Sympatyczna żona Pana Tomasza przestała odbierać telefony już w sierpniu.

Adres pana Tomasza jest znany każdemu kto wysyłał do niego młynek.



#58 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 17 październik 2015 - 19:04

jak zaczeły się  problemy z "x-rods" również przez kilka miesięcy  miał prężnych obrońców na tym forum  a zaliczki na wędki dalej brał , a jak się skończyło- chyba pamiętamy?    -zakręt życiowy tak to się teraz nazywa .Gdyby od razu poszło ostrzeżenie uchroniło by wiele osób od niepotrzebnych nerwówek i strat. Oby w tym przypadku dobrze się skończyło


  • arturbukowski lubi to

#59 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 17 październik 2015 - 19:11

Dlatego zamiast wypisywac farmazony wszelakiego typu, dokonajmy odwiedzin. Kod pocztowy zaczyna sie bodajze od 26... Rheinangler moze potwierdzic. Prosze i zaklinam, niech dobra dusza z tych okolic tam pojedzie i ustali, co sie stalo!

#60 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 17 październik 2015 - 19:12

Obyście odzyskali swój sprzęt bo im dalej w las tym gorzej to wygląda.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych