Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czy Zorro jeszcze żyje?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
177 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 18 październik 2015 - 20:59

Miło, że Pan Tomasz cały i zdrowy :)

No i że zechciał łaskawie wygłosić słowo na niedzielę  :rolleyes: w stylu - już jestem, o co wam chodzi poganiacze czasu,- nie cieszycie się?  :blink:

Zobaczymy czy i kiedy to słowo - ciałem się stanie  B) 

Jak rozumiem wysyłka może nastąpić w poniedziałek,- więc proszę wysłać do Zbyszka Kawalca.

 

Ps

Pisze Pan Panie Tomaszu iż od środy grzecznie siedzi Pan w domu- fajnie,-cieszę się, szkoda tylko, że nadal telefonów Pan nie odbiera, nie odpisuje na maile czy privy....Czy napisanie do 6 osób w ciągu 4 dni kilku słów to tak dużo?


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 19 październik 2015 - 06:44


#82 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 24 październik 2015 - 11:52

Miło, że Pan Tomasz cały i zdrowy :)

Jak rozumiem wysyłka może nastąpić w poniedziałek,- więc proszę wysłać do Zbyszka Kawalca.

 

Ps

Pisze Pan Panie Tomaszu iż od środy grzecznie siedzi Pan w domu- fajnie,-cieszę się, szkoda tylko, że nadal telefonów Pan nie odbiera, nie odpisuje na maile czy privy....

Ponieważ dalej bez kontaktu <_<  to napiszę tu, żeby nie było niedomówień,- nie miałem na myśli poniedziałku Wiekanocnego Panie Tomaszu...

Aaaaa i mnie wcale nie chodzi o żadne tłumaczenia, bo one nalezą już do przeszłości ;)  ale o to co dalej...

Mam pytanie także do listy kolejkowej  :D zaliczył ktoś z Was już kontakt z Panem Tomaszem?


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 24 październik 2015 - 11:56

  • maniolo lubi to

#83 OFFLINE   covent

covent

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 24 październik 2015 - 12:09

to jest kpina po prostu...



#84 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 24 październik 2015 - 12:32

ja tam się cieszę, że zdrowy (nic nie wysyłałem :) ) i wierzę, że reszta też się ułoży


Użytkownik bazyloss edytował ten post 24 październik 2015 - 12:32


#85 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 24 październik 2015 - 12:49

To jasne Kamil, że trzeba się cieszyć, ze cały i zdrowy. To, że reszta się także ułoży to także dla mnie oczywiste, może zbyt naiwnie - ale jednak...

Mimo mojego zdenerwowania...., które potrafię oddzielić od zaufania w sensie uczciwości do Pana Tomasza nie czuję się w tej sytuacji dobrze.

Rozumiem także wpis Pana Tomasza o tym co go zabolało w komentarzach w tym wątku.

To że potrafi wyciągnąć z własnego kołowrotka i wsadzić do powierzonego jest najprawdziwszą prawdą i ja sam także tego doświadczyłem.

Nie mieszajmy niesłowności z nieuczciwością i tyle.


  • AdasCzeski lubi to

#86 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 24 październik 2015 - 13:55

doskonale Cię rozumiem, po prostu naprawdę się przestraszyłem, że coś się stało niedobrego


  • Panek lubi to

#87 OFFLINE   tymof

tymof

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bogdan

Napisano 24 październik 2015 - 20:54

Czekam jak Koledzy na przesyłkę , zapewne Pan Tomasz niebawem prześle nasze gadżety

pozdrawiam
Bogdan

#88 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 30 październik 2015 - 08:04

A mnie się już znudziły Pańskie uniki Panie Tomaszu i od Pańskiego ostatniego wpisu minęło już kolejne dwa tygodnie milczenia.

Zamiast świętować czwartą miesiecznicę niemożności Pańskiej w dotarciu do poczty zajmę się teraz odzyskaniem swoich zabawek.

Nie sadzę żeby Gwardia narodowa, Formoza czy Rutkowski był konieczny, ale jak panu pies Cywil troszkę obrobi pewną część ciała to nie zaszkodzi.

 

Pisze to w tym miejscu bo jak widziałem zagląda Pan na forum (26.10.2015) i nie raczy Pan skrobnąć ani słowa.

Z prywatnej korespondencji widzę, że do pozostałych 6 osób także się Pan nie odezwał.

 

PS

Chłopaki - cała 6-ka

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany odzyskaniem sprzętu proszę pisać privy nie ma problemu żeby wszystko załatwić za jednym razem.


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 30 październik 2015 - 08:45


#89 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 30 październik 2015 - 08:21

Arku, pamietam jak zakładałeś podobny wątek, bedzie pewnie z kilka stron w tył. W roli głównej był ten sam "bohater" - aż dziw bierze, że dałeś nabrać się drugi raz... Trzymam kciuki za pozytywne załatwie sprawy.. koledzy działajcie.


  • patu lubi to

#90 ONLINE   5384

5384

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1838 postów
  • LokalizacjaBug graniczny
  • Imię:Sebastian

Napisano 30 październik 2015 - 08:23

Kurde masakra jakaś z tym gościem. Co ten Zerro sobie wyobraża?

Rozwiązanie siłowe będzie najodpowiedniejsze :D



#91 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 30 październik 2015 - 08:42

Arku, pamietam jak zakładałeś podobny wątek, bedzie pewnie z kilka stron w tył. W roli głównej był ten sam "bohater" - aż dziw bierze, że dałeś nabrać się drugi raz... Trzymam kciuki za pozytywne załatwie sprawy.. koledzy działajcie.

Nie należę do ekstremistów i uważam, że (prawie) zawsze należy dać szansę.... nie dojrzałem jeszcze do tego by dawać 77 razy szansę ...

Pomiędzy pierwszym zdarzeniem a drugim była całkiem zadowalająca sytuacja dla obydwu stron jak mniemam.

Nie ma o tym w wątku,- niestety,  ale kilka maszynek w tym czasie Pan Tomasz doprowadził do stanu o jakim wcześniej mogłem tylko marzyć.

Po prostu rada na przyszłość jaka z tego wynika,- trzeba, wysyłając do Zorro jakiś młynek zapomnieć o nim na rok i po sprawie  :angry:


  • Guzu lubi to

#92 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 30 październik 2015 - 10:31

faktycznie! widocznie taki termin realizacij do roku - nie przeszkadzać!  ;)  szkoda tylko, że do zamówienia trzeba dołożyć 5 stron maszynopisu...  :huh:



#93 OFFLINE   covent

covent

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 30 październik 2015 - 11:00

No taki "pozew zbiorowy" będzie skuteczny bo to już się ładna sumka uzbiera.



#94 OFFLINE   Bartas93

Bartas93

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Bartuś
  • Nazwisko:https://bartekwedkuje.blogspot.com

Napisano 31 październik 2015 - 15:57

Ja nie rozumiem Arku, dlaczego nie poszedłeś na policję tylko bawisz się z kolesiem, który nie ma do Ciebie szacunku ( i nie traktuję poważnie ).

 

Druga sprawa, że to nie są tanie rzeczy i tutaj nie pora na jakieś próby zachowania dobrych stosunków z kimś na forum. Normalnie na komisariat i jazda z typem.


Użytkownik Bartas93 edytował ten post 31 październik 2015 - 16:16


#95 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 31 październik 2015 - 16:38

A sąd pomoże, bo z tego co zrozumiałem to zorro kasy za to nie brał, a chłopaki kołowrotki słali mu dobrowolnie?



#96 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1182 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 31 październik 2015 - 16:45

A no to w takim przypadku może je sobie zatrzymać.
  • fish28 lubi to

#97 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 31 październik 2015 - 16:47

.....i na aledrogo wystawić.



#98 OFFLINE   Bartas93

Bartas93

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Bartuś
  • Nazwisko:https://bartekwedkuje.blogspot.com

Napisano 31 październik 2015 - 17:05

To jest przywłaszczenie.

 

Trudno mówić o tym, żeby ktoś brał kasę chcąc coś przywłaszczyć. To nielogiczne. Co ma za znaczenie czy mechanik wziął 200 zł za wymianę klocków hamulcowych jeśli przywłaszczył sobie samochód.

 

Normalnie można go oskarżyć, jakby ktoś się uparł to nawet by mógł działe w sądzie wyłapać. Ja bym poszedł na policję, z zasady, żeby koleś dostał po łapach.


Użytkownik Bartas93 edytował ten post 31 październik 2015 - 17:07


#99 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1575 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 31 październik 2015 - 17:18

Po co zaraz na policje , trzeba podjechać i grzecznie porozmawiać.Mądry człowiek wykorzysta najpierw pokojowe drogi , w razie braku chęci współpracy należy sięgnąć po mniej eleganckie metody , ale wątpię aby były potrzebne.Bartku na policje staramy się nie chodzić - to nie kradzież auta czy porwanie córki - należy radzić sobie samemu , to zawsze lepiej wygląda.


Użytkownik Szymon82 edytował ten post 31 październik 2015 - 17:21

  • kondzio 77 lubi to

#100 OFFLINE   Bartas93

Bartas93

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Bartuś
  • Nazwisko:https://bartekwedkuje.blogspot.com

Napisano 31 październik 2015 - 17:26

Szymonie drogi, masz oczywiście rację.

Ale z tego co pisze poszkodowany kolega, to prosił, czekał, czekał, prosił, dzwonił, wysłał, listy, pocztówki, pluszowe misie.

 

Jak ktoś nie ma do nas szacunku, leci sobie w kulki a wręcz przywłaszcza sobie coś, to można iść z tym śmiało na policję.

Jest to na pewno według mnie rozsądniejsze i inteligentniejsze rozwiązanie niż jakieś siłowe próby, zastraszanie itp.

Oczywiście ktoś może mieć "wylane" w swoje kołowrotki, mieć ich tysiąc i nie ponosić zbytnio uszczerbku w dyspozycyjności sprzętu, ale ja bym podjął stanowcze kroki.

 

Kończę udział w tym temacie. Mam nadzieję, że poszkodowany odzyska swoje maszynki. Jak długo będzie mu się chciało czekać zależy od niego ;D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych