Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sprzedaż na forum a zwrot


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 19 październik 2015 - 22:11

i te wszystkie uwagi powyżej dotyczą również rzeczy używanych ? tak ciekawości, na przyszłość :)



#22 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 19 październik 2015 - 22:45

Jestes panem sytulacji, masz w tej chwili multik i jak sie domyslam kase. Postaw sie teraz w jego sytulacji... ni ma multika i kasy i jeszcze mu jakby nie bylo grozisz palcem.. Prawnie tak na dobra sprawe moze Ci "skoczyc" bo kupil uzywany sprzet i to jego sprawa, natomiast po co sie szarpac i psuc sobie i jemu nerwy ?? Tym bardziej, ze tu na forum powinny panowac kolezenskie zwyczaje..

Nie rozumiem dlaczego upierasz sie, by nie zwrocic mu naleznosci ?

Prawdopodobnie z takich czy innych wzgledow multik mu nie pasuje, dlatego wymysla i kombinuje by go zwrocic.

 

Odejmij koszty wysylek i jesli go uzywal ustal wspolnie, ze za kazdy dzien zwloki odejmiesz jakis tam bilon.

Bez nerwow mozna osiagnac jakis kompromis, tylko trochę trzeba chciec.

Multik sprzedasz kilka zlociszy taniej komus innemu i na swoje wyjdziesz, a sprawa bedzie rozwiazana dla was obu na plus.



#23 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 20 październik 2015 - 00:18

inna sprawa gdy kasę się już zagospodarowało a zapasów w skarbcu brak, koleżeństwo koleżeństwem ale różnie też bywa, czasem też komuś potrzebna ,,sprężynka" i właściciel zostaje z ręką w nocniku


  • russian80 i darek3523 lubią to

#24 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 20 październik 2015 - 06:14

Tak czytam i zastanawiam się dlaczego skoro była sprzedaż tutaj na forum to kupujący nie zabrał głosu w temacie. Z mojego punktu widzenia odsyłam coś co sprzedałem, jest sprawne, sprawdzone i tyle, oczywiście na koszt tego co kupił bo z jakiej racji miałbym ponosić koszty wysyłki po raz drugi. Ktoś kupił i nie potrafi się tym posługiwać to niech sobie sprzeda na allegro, dlaczego Kamil miał by odkupować coś czym nie potrafi się posługiwać nabywca?


Użytkownik CarIvan edytował ten post 20 październik 2015 - 06:16

  • russian80, Marcyś i darek3523 lubią to

#25 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 20 październik 2015 - 08:13

inna sprawa gdy kasę się już zagospodarowało a zapasów w skarbcu brak, koleżeństwo koleżeństwem ale różnie też bywa, czasem też komuś potrzebna ,,sprężynka" i właściciel zostaje z ręką w nocniku

Trudno mi sobie wyobrazic, aby sprzedawca wydal ostatnie pieniadze za multik. A jesli juz tak sie zdazylo to przeciez moze poinformowac kupujacego i napisac mu cos w stylu.. sorry winetu ale roztrownilem naleznosc i oddam ci w ratach tego i tego dnia - trzeba choc troche dobrej woli.

Co do roznej masci podmianek to jestem pewny, ze sprzedajacy zna swoj sprzet i ewentualna podmiana czesci na duzo gorsze byla by zauwazona.. a z drugiej strony co za cymbal by podmienial jakas sprezynke ??

Zreszta sprzedajacy twierdzi, ze multik jest ok... wiec w czym problem ?  problem jest caly czas w jego woli.

 

Tak czytam i zastanawiam się dlaczego skoro była sprzedaż tutaj na forum to kupujący nie zabrał głosu w temacie. Z mojego punktu widzenia odsyłam coś co sprzedałem, jest sprawne, sprawdzone i tyle, oczywiście na koszt tego co kupił bo z jakiej racji miałbym ponosić koszty wysyłki po raz drugi. Ktoś kupił i nie potrafi się tym posługiwać to niech sobie sprzeda na allegro, dlaczego Kamil miał by odkupować coś czym nie potrafi się posługiwać nabywca?

Mylisz pojecie odkupienia ze zwykla kolezenska tranzakcja, bo zakladam ze taka byla w momencie sprzedazy/zakupu. Dlaczego ta relacja nagle sie zmienila ??

 

Sam tu przez okres kilku lat kupilem 3 uzywane  rzeczy, ktore zwrocilem i nikt mi nie robil problemow.

Do mnie natomiast przyszly 4 rzeczy, ktore kupujacy po czasie mi odeslali. Nigdy nie robilem z tym problemow.. bo po co ?

Natomiast po zakupie na allegro, mialem przynajmniej  2 sytulacje w ktorych towar odbiegal od opisu i mozliwosci zwrotu nie mialem... malo tego bo sprzedawca nawet nie odpowiadal na moje lamenty..  swiat jest maly i te osoby znam tu z forum i zupelnie nie mam do nich zaufania.



#26 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 20 październik 2015 - 08:40

Mylisz pojecie odkupienia ze zwykla kolezenska tranzakcja, bo zakladam ze taka byla w momencie sprzedazy/zakupu. Dlaczego ta relacja nagle sie zmienila ??

 

Sam tu przez okres kilku lat kupilem 3 uzywane  rzeczy, ktore zwrocilem i nikt mi nie robil problemow.

Do mnie natomiast przyszly 4 rzeczy, ktore kupujacy po czasie mi odeslali. Nigdy nie robilem z tym problemow.. bo po co ?

Natomiast po zakupie na allegro, mialem przynajmniej  2 sytulacje w ktorych towar odbiegal od opisu i mozliwosci zwrotu nie mialem... malo tego bo sprzedawca nawet nie odpowiadal na moje lamenty..  swiat jest maly i te osoby znam tu z forum i zupelnie nie mam do nich zaufania.

 

Powiem Ci tak - gdy dochodzi do sprzedaży, odkupienia czegoś używanego czy koleżeńskiej transakcji jak to nazwałeś od kogoś to jest na to fajne określenie - "nie ma wówczas kolegów, są tylko znajome twarze" i niestety bardzo często się to w realu potwierdza. Oczywiście są wyjątki ale bardzo rzadkie i wiele zależy od obu stron w tym od tego na jakim poziomie owa koleżeńskość jest zawiązana. Co innego mieć kolegę z jakim byłeś na rybach raz czy dwa albo kupiłeś coś od niego i znasz go bo bywa na jerku a co innego odkupić coś od kogoś kogo znasz ileśdziesiąt lat, można powiedzieć wychowywaliście się od piaskownicy i jesteście bardziej wędkarskimi przyjaciółmi niż kolegami z forum i pogaduszek z za monitora.



#27 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 20 październik 2015 - 08:55

.. Co innego mieć kolegę z jakim byłeś na rybach raz czy dwa albo kupiłeś coś od niego i znasz go bo bywa na jerku a co innego odkupić coś od kogoś kogo znasz ileśdziesiąt lat, można powiedzieć wychowywaliście się od piaskownicy i jesteście bardziej wędkarskimi przyjaciółmi niż kolegami z forum i pogaduszek z za monitora...

Przyjacielu jestes absolutnie w bledzie bo dzielisz tutejsza spolecznosc na tych "lepszych i gorszy"

Jednym nalezy sie zwrot, a innym juz nie ?!! Zwykla  pycha.

Nie znam zadnej ze stron osobiscie, a moje wyrazone zdanie w temacie zmierza tylko do poprawnej morlanosci i rozsadku.



#28 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 20 październik 2015 - 08:57

Co do roznej maści podmianek to jestem pewny, ze sprzedajacy zna swoj sprzet i ewentualna podmiana czesci na duzo gorsze byla by zauwazona.. a z drugiej strony co za cymbal by podmienial jakas sprezynke ??

Zreszta sprzedajacy twierdzi, ze multik jest ok... wiec w czym problem ?  problem jest caly czas w jego woli.

 

Różnie bywa, na forum takie sytuacje omawiane były kilkukrotnie, zwyczajnie trzeba biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności wywnioskować w jakim stopniu można sobie na koleżeńskość pozwolić, ale decyzja leży po stronie sprzedającego więc mu ją zostawmy :)
Inna sytuacja jest jak ,,kolega" z forum faktycznie jest kolegą i mówi że mu sprzęt nie leży i czy nie obrazili byśmy się za zwrot, a inna gdy ,,kolega" mówi ,,zwracam Ci, sprawdzałem paragrafy więc nie fikaj" ... i do takiej sytuacji się odnoszę.
 

 

 

Przyjacielu jestes absolutnie w bledzie bo dzielisz tutejsza spolecznosc na tych "lepszych i gorszy"

Jednym nalezy sie zwrot, a innym juz nie ?!! Zwykla  pycha.

Nie znam zadnej ze stron osobiscie, a moje wyrazone zdanie w temacie zmierza tylko do poprawnej morlanosci i rozsadku.

Od dłuższego czasu wydaje mi się że społeczność sama się podzieliła, może nie do końca na lepszych i gorszych, ale na tych co faktycznie są tu towarzysko, by coś wnieść, oraz na tych którzy są zdecydowani wyłącznie na samo wynoszenie.
Jeśli ktoś chce być traktowany jak kolega musi się tak też zachowywać. Nie widzę w oczekiwaniu tego braku moralności i rozsądku, jest wprost przeciwnie.


Użytkownik Panek edytował ten post 20 październik 2015 - 09:05


#29 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 20 październik 2015 - 09:06

... zwyczajnie trzeba biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności wywnioskować w jakim stopniu można sobie na koleżeńskość pozwolić..

sorry ze tne Twoj post, ale chcialem sie skupic tylko na tym fragmencie.

Skoro uwazasz, ze przy sprzedazy na kolezenskim forum nie ma miejsca na zwroty, to proponuje przed sprzedaza zaznaczyc, ze zrotow nie przyjmyjemy i wgl. najlepiej przeniesc sie na allegro, gdzie bezkarnie mozna szukac jeleni, a nie kolegow.

Opis i interpretacja uzywanego sprzetu zazwyczaj tez zalezy od tego kto sie tego podejmuje..



#30 ONLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 20 październik 2015 - 09:11

I dlatego w dziale sprzedaży powinien wrócić temat polecam - nie polecam sprzedającego, bądź kupującego.
  • coma lubi to

#31 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 20 październik 2015 - 09:23

Przyjacielu jestes absolutnie w bledzie bo dzielisz tutejsza spolecznosc na tych "lepszych i gorszy"

Jednym nalezy sie zwrot, a innym juz nie ?!! Zwykla  pycha.

Nie znam zadnej ze stron osobiscie, a moje wyrazone zdanie w temacie zmierza tylko do poprawnej morlanosci i rozsadku.

Absolutnie nikogo nie dzielę ale nie uważam też że mam obowiązek oddania komuś pieniędzy tylko dlatego że np. w przypadku Kamila kupujący nie potrafi posługiwać się zakupionym multikiem. Jak pisałem gdybym kogoś znał tak jak znam niektórych  z forum bo jesteśmy od lat w jednym kole wędkarskim, łowiliśmy obok siebie wcale nie rzadko, to rozumiem, koleżeńską odsprzedaż na forum traktuję tylko na takiej zasadzie, że skoro wiem że mam coś sprawnego, coś co może posłużyć komuś jeszcze bo ja załóżmy kupiłem inny, nowszy, czasami droższy model to koleżeńskość polega na tym że mogę taniej sprzedać takiemu komuś na jerku niech mu służy i nie muszę wystawiać na portalach aukcyjnych gdzie pewnie poszło by to za lepsze pieniądze. Koleżeńskość to sprzedanie tego czegoś taniej tutaj by inni mogli sobie tym dalej łowić jeśli potrafią, dlaczego miałbym odpowiadać za to że ktoś nie umie czymś się posługiwać. Zwracać kasę komuś bo po koleżeńsku kupił na jerku? Może faktycznie należy dopisek "brak możliwości zwrotu" dodawać by później nie było niejasności bo kupił ktoś, coś od kolegi z forum (wirtualnego często kolegi) i chce oddać bo coś tam. Rozumiem gdyby multik Kamila był niesprawny technicznie, niezgodny z opisem, to sam na miejscu Kamila bym go odebrał i kasę oddał ale skoro multik jest sprawny, a ktoś nie potrafi się nim posługiwać to czyja to wina? Kamila? by oddawał kasę bo sprzedał coś komuś na jerku? czy tego co kupił? Paranoja jakaś.



#32 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 20 październik 2015 - 09:51

Absolutnie nikogo nie dzielę ale nie uważam też że mam obowiązek oddania komuś pieniędzy tylko dlatego że np. w przypadku Kamila kupujący nie potrafi posługiwać się zakupionym multikiem. Jak pisałem gdybym kogoś znał tak jak znam niektórych  z forum bo jesteśmy od lat w jednym kole wędkarskim, łowiliśmy obok siebie wcale nie rzadko, to rozumiem, koleżeńską odsprzedaż na forum traktuję tylko na takiej zasadzie, że skoro wiem że mam coś sprawnego, coś co może posłużyć komuś jeszcze bo ja załóżmy kupiłem inny, nowszy, czasami droższy model to koleżeńskość polega na tym że mogę taniej sprzedać takiemu komuś na jerku niech mu służy i nie muszę wystawiać na portalach aukcyjnych gdzie pewnie poszło by to za lepsze pieniądze. Koleżeńskość to sprzedanie tego czegoś taniej tutaj by inni mogli sobie tym dalej łowić jeśli potrafią, dlaczego miałbym odpowiadać za to że ktoś nie umie czymś się posługiwać. Zwracać kasę komuś bo po koleżeńsku kupił na jerku? Może faktycznie należy dopisek "brak możliwości zwrotu" dodawać by później nie było niejasności bo kupił ktoś, coś od kolegi z forum (wirtualnego często kolegi) i chce oddać bo coś tam. Rozumiem gdyby multik Kamila był niesprawny technicznie, niezgodny z opisem, to sam na miejscu Kamila bym go odebrał i kasę oddał ale skoro multik jest sprawny, a ktoś nie potrafi się nim posługiwać to czyja to wina? Kamila? by oddawał kasę bo sprzedał coś komuś na jerku? czy tego co kupił? Paranoja jakaś.

Owszem dzielisz, sam to przeciez wyzej napisales, ze inaczej traktue sie kogos kogo zna i bylo sie z nim na rybach itd. 

Mnozysz kolejne absurdy, do ktorych trudno sie odnies.. skad wiesz ze sprzedajacy nie potrafi sie poslugiwac multikiem ? itd. itd..

A co do kolezenstwa to Ty sam na sile podnosisz niepotrzebnie jego range do wyzszej niz konieczna, przeciez to normalne, ze wiekszosc z nas tu sie w realu nie zna, ale czy to znaczy, ze nalezy ich traktowac gorzej ??

Tu przeciez nawet nie chodzi juz o kolezenstwo, a o zwykla uczciwosc z drugim czlowiekiem, ktory wyraznie nie jest zadowolony z zakupionego od "nas" sprzetu.

 

Ostatecznie proponuje wgl. nie zwracac ani multika ani kasy B)  i sprobowac zyc zgodnie ze swoim sumieniem.



#33 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 20 październik 2015 - 09:59

gdybym ja sprzedał, to oddałbym kasę bez przesyłek i nie tracił nerwów

gdybym ja kupił, to wystawiłbym z jakąś lekka stratą i nie tracił nerwów

 

:)



#34 OFFLINE   darogryf

darogryf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 258 postów
  • LokalizacjaGryfino

Napisano 20 październik 2015 - 10:06

I tak oto sprzedający jest wszystkiemu winny. Nie ważne co zrobił, ale jak wyszło.

Chciał zapytać a wyszło jak zawsze.



#35 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 20 październik 2015 - 10:54

Owszem dzielisz, sam to przeciez wyzej napisales, ze inaczej traktue sie kogos kogo zna i bylo sie z nim na rybach itd. 

 

Oczywiście jeśli o taki podział Ci chodzi to dzielę, kogoś kogo znam osobiście, bywamy razem na rybach, zamieniamy się czasami sprzętem podczas łowienia, powiedzmy że w jakimś stopniu ufam takiej osobie to mógłbym takiemu komuś oddać kasę, wziąć multik i sprzedać innemu zainteresowanemu czy na forum czy na jakimś portalu aukcyjnym. Kogoś kogo znam wirtualnie bo bywa na jerku nie potraktuję tak samo tylko dlatego że kupił coś ode mnie na forum. 

 

 

Mnozysz kolejne absurdy, do ktorych trudno sie odnies.. skad wiesz ze sprzedajacy nie potrafi sie poslugiwac multikiem ? itd. itd..

 

Nic nie mnożę przeczytaj co napisał Kamil, uważnie przeczytaj z zrozumieniem.

 


 

Po pewnym czasie klient zgłosił się z reklamacją typu "z tego multika nie da się rzucać, koledzy mają Steezy i też nie potrafią z Tatuli rzucać, chce zwrot kasy". Zaproponowałem wysłanie multika do mnie na sprawdzenie w celu zweryfikowania możliwości rzutowych tej Daiwy. Po testach na sucho i nad wodą stwierdzam, że hamulec rzutowy działa w 100% (co z resztą opisałem w dziale Baitcasting) i nie występują problemu typu:

 

" na 20-stce przy wyrzucie robi się broda tak samo jak na zero, rzutowy nie działa"

 

Tak więc zadzwoniłem i powiedziałem że multik działa w 100% ale mimo to klient nie wyraził chęci przesłania do siebie multiplikatora gdyż z góry założył że on sobie z nim nie poradzi i od razu poleciały zdania typu:

 

"orientowałem się i musisz mi zwrócić kasę, bo tak będzie uczciwie"

 

 

to ewidentnie świadczy o tym że kupujący nie potrafi posługiwać się multikiem i z góry zakłada że Kamil ma oddać kasę bo tak będzie ok, uczciwie. Ok dla kogo?

 

 

A co do kolezenstwa to Ty sam na sile podnosisz niepotrzebnie jego range do wyzszej niz konieczna, przeciez to normalne, ze wiekszosc z nas tu sie w realu nie zna, ale czy to znaczy, ze nalezy ich traktowac gorzej ??

Tu przeciez nawet nie chodzi juz o kolezenstwo, a o zwykla uczciwosc z drugim czlowiekiem, ktory wyraznie nie jest zadowolony z zakupionego od "nas" sprzetu.

 

 

 

a czy to oznacza że należy komuś oddawać kasę bo ktoś jest niezadowolony bo nie potrafi rzucać z multika? Żyj trochę realniej. A może kupujący chce oddać multik Kamilowi bo upatrzył sobie coś innego i z tym robieniem się bród to ściema by kasę odzyskać?, Ty byś komuś tak zaufał i oddał byś kasę jak byś był pewny swojego sprzętu, że jest na 100% sprawny? Oby Cię to nigdy nie spotkało bo wtedy wypomnę Ci to publicznie. Kamil zachował się wyjątkowo uczciwie prosząc o przesłanie w celu sprawdzenia czy faktycznie multik jest niesprawny. Sprawdził, działa więc o czym to świadczy? Wysłał bym multik spowrotem do kupującego będąc na miejscu Kamila ale dopiero po tym jak przelał by kupujący za przesyłkę, ja Caritas Polska na czole nie mam napisane by komuś coś fundować za free nawet jeśli to 11 czy 25 zł za kolejną przesyłkę.

 

 

 


 



#36 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 20 październik 2015 - 11:06

Caritasem narazie jest osoba, ktora kupila i odeslala multik - bo zwyczajnie jej nie pasuje, a z jakich wzgledow to nie Twoja ani moja sprawa.

Jak napisalem wyzej kilka razy do mnie wrocil uzywany sprzet.. zatem przestan pieprzyc co bym zrobil na Kamila miejscu..  i nie robilem z tego problemu, ani na forum ani nigdzie tak jak to robi autor watku, Ty i Tobie podobni. Amen.


  • covent lubi to

#37 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 20 październik 2015 - 11:16

Caritasem narazie jest osoba, ktora kupila i odeslala multik - bo zwyczajnie jej nie pasuje, a z jakich wzgledow to nie Twoja ani moja sprawa.

Jak napisalem wyzej kilka razy do mnie wrocil uzywany sprzet.. zatem przestan pieprzyc co bym zrobil na Kamila miejscu..  i nie robilem z tego problemu, ani na forum ani nigdzie tak jak to robi autor watku, Ty i Tobie podobni. Amen.

 

Skoro miałeś takie sytuacje i postąpiłeś jak postąpiłeś to Twoja sprawa, pomyślałeś  tylko czy aby Kamilowi pasuje odesłać kasę? Na jakiej podstawie ?, tylko dlatego, że kupującemu multik z jakichś względów nie odpowiada? kpina normalnie. Widziały gały co brały?, znasz takie przysłowie?, towar wadliwy nie jest, jest sprawny więc to problem kupującego że mu nie pasuje, niech sobie go sprzeda. Co zrobi Kamil jego sprawa, ja uważam jednak że zachował się w porządku wobec kupującego i że zachowa się  w porządku wobec siebie i kupującego jeśli nie odeśle mu multik a nie kasę.


  • PLECIONA lubi to

#38 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 20 październik 2015 - 11:22

Bo wgl. Tacy jak Wy jestescie wporzo chlopaki...
Najwazniejsze aby sprzedac, a reszte miec w glebokim powazaniu.

#39 OFFLINE   covent

covent

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 20 październik 2015 - 11:29

Skoro miałeś takie sytuacje i postąpiłeś jak postąpiłeś to Twoja sprawa, pomyślałeś  tylko czy aby Kamilowi pasuje odesłać kasę? Na jakiej podstawie ?, tylko dlatego, że kupującemu multik z jakichś względów nie odpowiada? kpina normalnie. Widziały gały co brały?, znasz takie przysłowie?, towar wadliwy nie jest, jest sprawny więc to problem kupującego że mu nie pasuje, niech sobie go sprzeda. Co zrobi Kamil jego sprawa, ja uważam jednak że zachował się w porządku wobec kupującego i że zachowa się  w porządku wobec siebie i kupującego jeśli nie odeśle mu multik a nie kasę.

 

Zachowujesz się jak przyzwoitka @Kamila Be... weź się lepiej za jakąś robotę po wybory tuż tuż i idą ciężkie czasy- a tak marnotrawisz swoje 8 (czy tam może więcej) godzin pracy:) i chleba z tego mieć nie będziesz..



#40 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 20 październik 2015 - 11:43

Zdaje się koledzy że to forum koleżeńskie ??????? i gdy z jakiś względów kupującemu nie odpowiada zakupiony towar to najzwyczajniej powinien mieć możliwość zwrotu. 

Sam również tego doświadczyłem z obydwu stron...

 

Handlarzy zapraszamy na Allegro !!!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych