Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Paryż 13.11.2015


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
75 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2320 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 14 listopad 2015 - 09:23

To prawda,nasi politycy wchodzą w d..ę klerowi,który to lubi i wykorystuje do granic możliwości.

Pamiętajmy,że nasze korzenie wcale nie są chrześcijańskie.

a co ma kler i polscy politycy do meritum? 

ja też ich nie kocham, ale jak pisałem wcześniej oni Ci łba nie odetną...


  • giaur27 i coma lubią to

#42 OFFLINE   kaczor

kaczor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaBielsko -Biała
  • Imię:daniel

Napisano 14 listopad 2015 - 09:27

A ja myślę,że każdy zdrowy na umyśle Polak w trosce o bezpieczeństwo swojej rodziny, powinien mieć broń...tylko zdobyć pozwolenie to cud.

Oni się mnożą,jak króliki i będzie ich z każdym rokiem coraz więcej.Nie zamierzam się bać za jakiś czas wyjść z dzieckiem z domu,bo się okaże,że akurat na mojej dzielni osiedlą się wyznawcy allaha.Bo akurat tam dostaną od naszego państwa mieszkania.

Tak,jestem ksenofobem i rasistą bo widziałem co się dzieje we Włoszech i Norwegii.I nie ujmując powagi sytuacji...jaki pistolet na "wodę" do 10 strzałów na ciapatego,możliwy przyłów :ph34r:



#43 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 09:29

Ja mieszkam w Berlinie i widzę na co dzień jak wielu jest tu muzułmanów. Nie możliwym jest wsadzenie ich wszystkich do samolotów i wywiezienie w imię ochrony europejskiej tożsamości. Myśląc w ten sposób zbliżamy się do ideologii narodowego socjalizmu 

Jakie samoloty ? Skoro ktoś może przejść na piechotę z Syrii do powiedzmy Monachium to śmiało może taki człek pójść z Monachium do Damaszku.

Narodowy socjalizm realizował politykę eksterminacji. W naszych czasach wystarczy jak sami wymaszerują.

Jak nie to, to kiedyś cała Europa zapłaci zarówno za wybielanie się Niemiec ze zbrodni II wojny światowej jak i kolonialne przeszłości innych europejskich krajów.



#44 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 14 listopad 2015 - 09:31

A dopiero co Merkel kilka minut temu na konferencji prasowej bredziła o umacnianiu idei tolerancji itd. bla bla, pieprzona poprawność polityczna, aż się robi niedobrze.
Tu potrzebny jest przywódca starej daty, z jajami.Nie skażony poprawnością polityczną !

#45 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 09:35

A ja myślę,że każdy zdrowy na umyśle Polak w trosce o bezpieczeństwo swojej rodziny, powinien mieć broń...tylko zdobyć pozwolenie to cud.

Takimi przepisami to tylko byśmy im pomogli. Przy posiadaniu takich środków mielibyśmy zbyt duże możliwości do samo destrukcji.



#46 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 09:43

a co ma kler i polscy politycy do meritum? 

ja też ich nie kocham, ale jak pisałem wcześniej oni Ci łba nie odetną...

Chodzi o religię i to,co ona ze sobą niesie,łba mi nie odetną,ale wtrącają się w bardzo wiele dziedzin mojego życia,od intymności,przez to,co mogę używać,palić,kupić,aż po podatki i stanie ponad prawem,to już jest wystarczająco dużo.



#47 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 09:44

Takimi przepisami to tylko byśmy im pomogli. Przy posiadaniu takich środków mielibyśmy zbyt duże możliwości do samo destrukcji.

Broń czarnoprochowa i już jesteś bezpieczniejszy. A do tego stylowo :) .


Użytkownik CM Punk edytował ten post 14 listopad 2015 - 09:47

  • Szymon82, kaczor i David72 lubią to

#48 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2320 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 14 listopad 2015 - 09:45

ciągle nie widzę związku, masz z tym problem - trudno takie państwo. mało tego nawet wybraliście pro kościelną władze. miejcie pretensje do siebie samych.


  • minecjusz lubi to

#49 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 14 listopad 2015 - 09:47

Takimi przepisami to tylko byśmy im pomogli. Przy posiadaniu takich środków mielibyśmy zbyt duże możliwości do samo destrukcji.

 

To co napisałeś to kretynizm zaczerpnięty jak mniemam z mediów głównego ścieku. Broń nie zabija tylko ludzie pociągający za spust. Ci co jej nie powinni mieć w Polsce i tak ją mają. Uczciwy obywatel nie ma równych szans w starciu z bandziorami. Spójrz sobie na Szwajcarię, poszukaj sobie w internecie ile sztuk broni przypada na obywatela i jaka jest tam przestępczość. Podobnie możesz zrobić z np. Teksasem, gdzie dostęp do broni jest powszechny i wynikający z ich kultury. Nie pieprz proszę głupot o samodestrukcji bo to idiotyzm. No chyba, że sam uważasz się za psychopatę, który broń wykorzystałby tak jak wczorajsi zamachowcy.

A tak w ogóle mamy dostęp do broni palnej niewymagającej pozwoleń. Jest to broń czarnoprochowa np. repliki coltów rodem z dzikiego zachodu. Zainteresowani znajdą więcej info w internecie. I co? Zabijamy się o zachodzie słońca? Lewacki kretynizm. Nieuzbrojone społeczeństwo bardzo łatwo kontrolować.



#50 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 14 listopad 2015 - 09:53

Przypominam o podstawowych zasadach jerkbait.pl

 

 

1. Chcemy aby jerkbait.pl był miejscem kulturalnej wymiany poglądów – szanuj swoich rozmówców i traktuj ich tak, jakbyś chciał żeby Ciebie traktowano.

4. Nie publikuj treści, które mogą zostać uznane za naruszające porządek prawny lub dobre obyczaje. Pamiętaj, że jerkbait.pl  jest neutralny światopoglądowo i nie jest miejscem do prowadzenia publicystyki politycznej, religijnej, obyczajowej. Jeśli zauważyłeś takie treści na forum, natychmiast powiadom o tym korzystając z dostępnej funkcji „zgłoś wiadomość moderatorowi”.

 

Widzę że dyskusja zaczyna łamać pkt.4 regulaminu, więc proszę o powściągliwość w komentarzach.



#51 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 14 listopad 2015 - 09:57

Broń czarnoprochowa i jej repliki to wspaniała furtka jak ktoś koniecznie chce do obrony domu mieć narzędzie do robienia kuku na odległość.Moc jest okrutna, człowiek trafiony odlatuje w tył, dziurki są paskudne, duże i nie rokujące najlepiej :) Tylko jak zwykle po użyciu możemy szykować się na dłuuugą odsiadkę :D
  • coma lubi to

#52 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1200 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 14 listopad 2015 - 09:59

Dużo lepszym wyjściem jest "broń kolekcjonerska".

#53 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 14 listopad 2015 - 10:01

Broń czarnoprochowa i jej repliki to wspaniała furtka jak ktoś koniecznie chce do obrony domu mieć narzędzie do robienia kuku na odległość.Moc jest okrutna, człowiek trafiony odlatuje w tył, dziurki są paskudne, duże i nie rokujące najlepiej :) Tylko jak zwykle po użyciu możemy szykować się na dłuuugą odsiadkę :D

 

Tak, prawo jest chore w tym aspekcie. Jednak jeśli mam wybierać czy odsiadywać wyrok, czy odwiedzać rodzinę na cmentarzu lub samemu tam leżeć, to odbezpieczam i naciskam spust.


  • Szymon82 lubi to

#54 OFFLINE   mateusz998

mateusz998

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 299 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 14 listopad 2015 - 10:10

Salam Alejkum !

No jak to , co Wy ? Przecież ten zamach nie miał nic wspólnego z islamem. To byli zwykli religijni fundamentaliści, ekstremiści, radykałowie, narodowości terrorystycznej. Nie wolno z powodu tego ataku piętnować muzułmańskiej społeczności w Europie , która jest świetnym przykładem udanej integracji i w 99% dostosowała się do europejskich wartości i pod żadnym pozorem niemi nie gardzi. A ten 1%, który się nie dostosował, to z powodu nacjonalistycznego i ksenofobicznego nastawienia rdzennych Europejczyków. Dlatego naszym problemem nie są muzułmańscy imigranci, wśród których są terroryści z ISIS, tylko populistyczna i demagogiczna skrajna europejska prawica, która niosąc brunatne hasła na swoich ustach, podżega do nienawiści i dąży do przejęcia władzy. I z tego powodu w ramach zadośćuczynienia należy pokazać fajną, kolorową i tolerancyjną twarz Europy i pozwolić radzie muzułmańskiej we Francji zamienić 2500 kościołów na meczety, a naszym braciom Saudyjczykom, którzy podzielają nasze wartości, trzeba pozwolić budować tyle meczetów na ile mają ochotę. Aha... no i co oczywiste należy szerzej otworzyć granice na uchodźców, wśród których jakieś 80% stanowią biedne kobiety z dziećmi.


155sz1d.jpg

Użytkownik mateusz998 edytował ten post 14 listopad 2015 - 10:12


#55 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8016 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 14 listopad 2015 - 10:12

Takimi przepisami to tylko byśmy im pomogli. Przy posiadaniu takich środków mielibyśmy zbyt duże możliwości do samo destrukcji.

 

Czemu? w Szwajcarii duza czesc spoleczenstwa posiada i to automatyczna, i jakos sie nie pozabijali. Sa w stanie w takim malym kraiku w ciagu paru godzin powolac przeszlo 2mln armie (moze nie jakas super przeszkolona, ale ciagle) 

 

Zreszta od paru miesiecy juz cwicza scenariusz na wypadek rozpadu Fracji w wyniku wojny domowej z islamistami  :D  Chlopaki mysla w tej Swajcarii, a nie tylko daja sie nabrac w jakies lewackie bzdury o 'obogaceniu'  :lol:


Użytkownik Del Toro edytował ten post 14 listopad 2015 - 10:13

  • Negra, Szymon82 i coma lubią to

#56 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 10:12

To co napisałeś to kretynizm zaczerpnięty jak mniemam z mediów głównego ścieku. Broń nie zabija tylko ludzie pociągający za spust. Ci co jej nie powinni mieć w Polsce i tak ją mają. Uczciwy obywatel nie ma równych szans w starciu z bandziorami. Spójrz sobie na Szwajcarię, poszukaj sobie w internecie ile sztuk broni przypada na obywatela i jaka jest tam przestępczość. Podobnie możesz zrobić z np. Teksasem, gdzie dostęp do broni jest powszechny i wynikający z ich kultury. Nie pieprz proszę głupot o samodestrukcji bo to idiotyzm. No chyba, że sam uważasz się za psychopatę, który broń wykorzystałby tak jak wczorajsi zamachowcy.

A tak w ogóle mamy dostęp do broni palnej niewymagającej pozwoleń. Jest to broń czarnoprochowa np. repliki coltów rodem z dzikiego zachodu. Zainteresowani znajdą więcej info w internecie. I co? Zabijamy się o zachodzie słońca? Lewacki kretynizm. Nieuzbrojone społeczeństwo bardzo łatwo kontrolować.

W momencie kulturalnej wymiany poglądów nazywasz kogoś pieprzącym lewackim idiotą kretynem. Jak widać jesteś idealnym kandydatem do posiadania broni.

 

Jak na razie nie mamy ogólnoświatowego zaufania jak Szwajcaria, i nigdy go mieć nie będziemy. Jak z resztą widać bardzo słusznie.


Użytkownik Tomek O edytował ten post 14 listopad 2015 - 10:14

  • fish28 lubi to

#57 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 14 listopad 2015 - 10:14

Druga prośba o przestrzeganie regulaminu, trzeciej nie będzie.



#58 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 10:19

Takimi przepisami to tylko byśmy im pomogli. Przy posiadaniu takich środków mielibyśmy zbyt duże możliwości do samo destrukcji.


Ach Ci samo-destrukcyjni Polacy -_- !

Jakoś nie zauważyłem żeby naród przy byle sprzeczce, walił do siebie z broni czarnoprochowej (którą mozna kupić i która również zabija).

Tak tak @Tomek O, taki właśnie pogląd się lansuje, Polakom nie dawać broni, bo to durny naród i pewnie się wystrzelają, jak mówią mainstreamowe media, tak trzeba myśleć bo inne myślenie jest władzy nie miłe !

Jak zaczną tych byczków z iphonami w rękach tłumnie sprowadzać do Polski, to sam wkrótce broń kupisz, w obawie o bezpieczeństwo żony, córki, swoje etc.

 

Cóż Panowie, dopóki lewacka jewropa będzie zgadzać się na ten najazd Hunów, to niedługo na zachodniej granicy będziemy graniczyć z niemieckim kalifatem. W Szwecji, Niemczech, Francji, zamyka się usta ludziom mającym odmienne zdanie od tego co lansuje panujące lewactwo, w Polsce powoli również <_<.

Nie jestem szczególnie religijny, ale za krytykę kościoła, nikt mi w tym kraju głowy nie utnie, co do krytyki wyznania napływowych "gości" już niestety nie jestem tego taki pewien.

Polska nie musi ich przyjmować bo to nie są żadni uchodźcy, idą po darmową kasę, którą to lewactwo rozdaje chojną ręką (kosztem swojego społeczeństwa).

Jako Polacy nie raz już traciliśmy swój kraj, traciliśmy suwerenność, wymazywano nas z mapy Europy :( !

Nie wyobrażam sobie aby mój kraj miał stracić wolność z tytułu żądań i ciągłych roszczeń obcej nam kulturowo ludności napływowej !

 

Ough


Użytkownik Zwierzu edytował ten post 14 listopad 2015 - 10:20

  • Paweł Bugajski, Andrzej Stanek, Kamil Z. i 5 innych osób lubią to

#59 OFFLINE   wyjec

wyjec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz

Napisano 14 listopad 2015 - 10:19

Od razu mówiłem statki powrotne imigrantom fundować, zawsze taniej i nikt nie powie, że nic nie zrobiliśmy .



#60 Guest_Piokowal_*

Guest_Piokowal_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 10:21

Ach Ci samo-destrukcyjni Polacy -_- !

Jakoś nie zauważyłem żeby naród przy byle sprzeczce, walił do siebie z broni czarnoprochowej (którą mozna kupić i która również zabija).

Tak tak @Tomek O, taki właśnie pogląd się lansuje, Polakom nie dawać broni, bo to durny naród i pewnie się wystrzelają, jak mówią mainstreamowe media, tak trzeba myśleć bo inne myślenie jest władzy nie miłe !

Jak zaczną tych byczków z iphonami w rękach tłumnie sprowadzać do Polski, to sam wkrótce broń kupisz, w obawie o bezpieczeństwo żony, córki, swoje etc.

 

Cóż Panowie, dopóki lewacka jewropa będzie zgadzać się na ten najazd Hunów, to niedługo na zachodniej granicy będziemy graniczyć z niemieckim kalifatem. W Szwecji, Niemczech, Francji, zamyka się usta ludziom mającym odmienne zdanie od tego co lansuje panujące lewactwo, w Polsce powoli również <_<.

Nie jestem szczególnie religijny, ale za krytykę kościoła, nikt mi w tym kraju głowy nie utnie, co do krytyki wyznania napływowych "gości" już niestety nie jestem tego taki pewien.

Polska nie musi ich przyjmować bo to nie są żadni uchodźcy, idą po darmową kasę, którą to lewactwo rozdaje chojną ręką (kosztem swojego społeczeństwa).

Jako Polacy nie raz już traciliśmy swój kraj, traciliśmy suwerenność, wymazywano nas z mapy Europy :( !

Nie wyobrażam sobie aby mój kraj miał stracić wolność z tytułu żądań i ciągłych roszczeń obcej nam kulturowo ludności napływowej !

 

Ough

Tutaj gostek coś mówi na ten temat: https://www.facebook...?type=2






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych