Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Paryż 13.11.2015


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
75 odpowiedzi w tym temacie

#21 ONLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2303 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 14 listopad 2015 - 04:32

sami sobie zgotowali taki los. pogięta europa sama wpuszcza do siebie hordy kozojebców a potem zdziwiona że takie rzeczy mają miejsce.

zastanawiam się ciągle ile jeszcze potrzeba tego typu zdarzeń żeby europejskie "elity" przejrzały na oczy.

już dawno granice europy powinny być zamknięte a na morzu śródziemnym marynarka wojenna krajów starego kontynentu powinna robić porządek z "uchodzcami"

moim zdaniem zachodnia europa stacza się po równi pochyłej do miejsca gdzie europejczycy będą gośćmi w swoich własnych krajach.



#22 OFFLINE   theslut

theslut

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 194 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 05:48

Nie ma czegoś takiego jak Chrześcijański fanatyzm.

Fanatyzm zabija. A Chrześcijaństwo to religia miłosierdzia. I jest tak od przynajmniej 100 lat.


https://pl.m.wikiped...g/wiki/Fanatyzm

No może i jest ale chyba jednak nie na naszym podwórku. Teraz pewnie będzie mniej ale mass media niejednokrotnie pokazywały bojówki moherowych beretów i nie tylko z taką przaśną i swojską filozofią "moja racja jest bardziej mojsza".

sami sobie zgotowali taki los. pogięta europa sama wpuszcza do siebie hordy kozojebców a potem zdziwiona że takie rzeczy mają miejsce.
zastanawiam się ciągle ile jeszcze potrzeba tego typu zdarzeń żeby europejskie "elity" przejrzały na oczy.
już dawno granice europy powinny być zamknięte a na morzu śródziemnym marynarka wojenna krajów starego kontynentu powinna robić porządek z "uchodzcami"
moim zdaniem zachodnia europa stacza się po równi pochyłej do miejsca gdzie europejczycy będą gośćmi w swoich własnych krajach.

.

No dobrze to nie wygląda. Zachodniej Europie już zdarzało się popełniać błędy, które miały tragiczne konsekwencje ale summa summarum to my ciągle ją gonimy i nasi rodacy chętnie zapuszczają tam korzenie. Wędrówki ludów są chyba istotą historii ludzkości, tak zdobywano dziki zachód i pewnie rdzeni mieszkańcy kontynentu amerykańskiego myśleli podobnie.

#23 ONLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2303 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 14 listopad 2015 - 06:00

wędrówka ludów? raczej przemyślany najazd. nie bardzo interesuje mnie co się działo na dzikim zachodzie. interesuje mnie przyszłość moich bliskich w europie.

 islamscy ekstremiści to wcielone zło, a lewackie rządy europejskie same otwierają przed nimi drzwi.

mam nadzieję że historia bardzo surowo oceni wszystkich tych którzy przyłożyli do tego rękę.



#24 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1039 postów
  • Imię:Zbigniew

Napisano 14 listopad 2015 - 06:36

Tu nie powinno się ogłaszać stanu wyjątkowego tylko wojnę! Jak ktoś zabija 200 osób w taki sposób to trzeba wytoczyć mu wojnę. Myślę, że Euro we Francji może mieć problem przetrwać do samego końca turnieju... Ilu tych szaleńców ma w piwnicy pochowane kałasznikowy? Myślę, że z 500 osób na pewno! 



#25 ONLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2303 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 14 listopad 2015 - 06:48

 

No może i jest ale chyba jednak nie na naszym podwórku. Teraz pewnie będzie mniej ale mass media niejednokrotnie pokazywały bojówki moherowych beretów i nie tylko z taką przaśną i swojską filozofią "moja racja jest bardziej mojsza".

chyba nie dostrzegasz różnicy. pani w moherze na głowie nie ***** Ci nożem głowy albo nie spali żywcem w klatce.

 

 

Przypominam że na forum nie używamy wulgaryzmów.


Użytkownik milupa edytował ten post 14 listopad 2015 - 09:39


#26 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 14 listopad 2015 - 07:15

A przed nami Euro 2016.



#27 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 07:18

Dramatyzm sytuacji nie upowaznia do slepej nienawisci. Przeciez o to miedzy innymi prawdziwym sprawcom chodzi. Panowie, ugryzcie sie w onetowy jezyk, nie wypada...z szacunku do ofiar i do siebie.

Teraz jest czas modlitwy, to najlepsze, co mozemy w tej chwili zrobic. Wojna nas i tak dopadnie, nie ma potrzeby jej zaklinac, aby sie szybciej objawila. Trzeba byc rozsadnym, nawet uzasadnione oburzenie nie powinno zaslepiac.

Miej Panie w opiece zamordowanych i ich rodziny, spojrz laskawszym okiem na bladzacy narod francuski i cala zepsuta i obrosla w lewacki tluszcz stara Europe...

Użytkownik coloumb edytował ten post 14 listopad 2015 - 07:26


#28 OFFLINE   Pawgas

Pawgas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 782 postów
  • LokalizacjaBerlin/Szczecin
  • Imię:Paweł

Napisano 14 listopad 2015 - 07:35

Wiadomości straszne ale musicie zrozumieć że rozwiązania nie ma. Ja mieszkam w Berlinie i widzę na co dzień jak wielu jest tu muzułmanów. Nie możliwym jest wsadzenie ich wszystkich do samolotów i wywiezienie w imię ochrony europejskiej tożsamości. Myśląc w ten sposób zbliżamy się do ideologii narodowego socjalizmu a jak się to skończyło wiemy wszyscy. Daję jeszcze dwa pokolenia i w Berlinie w dzielnicach takich jak Neukoln czy Moabit biały człowiek będzie rzadkością. Myślę że ten proces jest nieodwracalny. Po prostu zdecyduje demografia - muzułmanie mają po 5-6 dzieci a my...

#29 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 14 listopad 2015 - 07:37

Dramatyzm sytuacji nie upowaznia do slepej nienawisci. Przeciez o to miedzy innymi prawdziwym sprawcom chodzi. Panowie, ugryzcie sie w onetowy jezyk, nie wypada...z szacunku do ofiar i do siebie.

Teraz jest czas modlitwy, to najlepsze, co mozemy w tej chwili zrobic. Wojna nas i tak dopadnie, nie ma potrzeby jej zaklinac, aby sie szybciej objawila. Trzeba byc rozsadnym, nawet uzasadnione oburzenie nie powinno zaslepiac.

Miej Panie w opiece zamordowanych i ich rodziny, spojrz laskawszym okiem na bladzacy narod francuski i cala zepsuta i obrosla w lewacki tluszcz stara Europe...

Jeszcze pozbieraj na tacę.



#30 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1039 postów
  • Imię:Zbigniew

Napisano 14 listopad 2015 - 07:39

Wiadomości straszne ale musicie zrozumieć że rozwiązania nie ma. Ja mieszkam w Berlinie i widzę na co dzień jak wielu jest tu muzułmanów. Nie możliwym jest wsadzenie ich wszystkich do samolotów i wywiezienie w imię ochrony europejskiej tożsamości. Myśląc w ten sposób zbliżamy się do ideologii narodowego socjalizmu a jak się to skończyło wiemy wszyscy. Daję jeszcze dwa pokolenia i w Berlinie w dzielnicach takich jak Neukoln czy Moabit biały człowiek będzie rzadkością. Myślę że ten proces jest nieodwracalny. Po prostu zdecyduje demografia - muzułmanie mają po 5-6 dzieci a my...

a że w Niemczech jest demokracja... 



#31 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 listopad 2015 - 07:46

Od kilku lat bywam praktycznie co roku w Paryżu na kilka dni... trochę znam i bardzo lubię to miasto

Dokładnie rok temu mieszkaliśmy nie dalej jak kilkaset metrów od Placu Republiki. Świetne miejsce, uczęszczane przez Paryżan, mnóstwo ludzi wieczorami, piątek-sobota żyło do samego rana...

Dziś czuję się jakby ktoś mnie podźgał rozgrzanym nożem... :(

Żal, straszny żal...



#32 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 14 listopad 2015 - 07:52

Bez złośliwości-to jakie miasto następne.......Berlin,Londyn,Madryt

I kwestia czasu...........tydzień,miesiąc,pól roku.....



#33 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 07:53

Dramatyzm sytuacji nie upowaznia do slepej nienawisci. Przeciez o to miedzy innymi prawdziwym sprawcom chodzi.

 

W istocie kim są Ci prawdziwi sprawcy? Zdjęcia i filmy świadczące o pochodzeniu broni dla terrorystów w Syrii, serwery propagandy kalifatu znajdujące się w dolinie krzemowej, ochraniane przez firmy śwdczące usługi CIA. Turcy (sojusznik USA) udostepniający swoje terytoriu ISIS do prowadzenia ostrzału Kurdów, maile Hilary Clinton świadczące o tworzeniu terroryzmu w Syrii itd. itp. To wszystko takie zagmatwane. 


Użytkownik Krzysiek_W edytował ten post 14 listopad 2015 - 07:53

  • martek, Negra i coma lubią to

#34 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 14 listopad 2015 - 08:16

Wielka tragedia, od pewnego czasu w związku z tzw. kryzysem z imigrantami i teroryzmem islamskim przypomniały mi się słowa pewnego imama sprzed lat. Powiedział on nniej więcej o tym, że prawdziwym i jednym z najważniejszych celów każdego muzułmanina
jest zatknięcie zielonej flagi na Bazylice św. Piotra w Watykanie.

Użytkownik Lars edytował ten post 14 listopad 2015 - 08:18

  • coma lubi to

#35 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 14 listopad 2015 - 08:21

To nie kwestia rasy a ideologi !

 

Panie Rafalski, napisałem wyraźnie - "stałem się rasistą" do odwołania. Intelekt dostał wakacje i też wstawię sobie "wykrzyknik" - !


  • tomi78 lubi to

#36 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 08:30



Bez złośliwości-to jakie miasto następne.......Berlin,Londyn,Madryt

I kwestia czasu...........tydzień,miesiąc,pól roku.....

Teraz Londyn jest narażony na ataki. Zwłaszcza po wystąpieniu Camerona w sprawie zabicia "słynnego nożownika".

 

Berlin i Niemcy na razie na pewno nie. Powód prosty. Uchodźcy muszą nadal spokojnie napływać. 

 

[*] Paryż



#37 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 08:42

Nie ma czegoś takiego jak Chrześcijański fanatyzm.

 

Fanatyzm zabija. A Chrześcijaństwo to religia miłosierdzia. I jest tak od przynajmniej 100 lat.

Mhm... :rolleyes:

http://www.rumburak....zizm/hitler.php



#38 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 08:54

To w sumie prawda kolego @CM Punk, ale... należy być świadomym, że to również była przede wszystkim poprawność polityczna podszyta strachem. Nic innego niż to co jest dziś.


  • Paweł Bugajski lubi to

#39 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 08:59

To prawda,nasi politycy wchodzą w d..ę klerowi,który to lubi i wykorystuje do granic możliwości.

Pamiętajmy,że nasze korzenie wcale nie są chrześcijańskie.


Użytkownik CM Punk edytował ten post 14 listopad 2015 - 09:00

  • minecjusz lubi to

#40 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 08:59



 

 

Berlin i Niemcy na razie na pewno nie. Powód prosty. Uchodźcy muszą nadal spokojnie napływać. 

 

[*] Paryż

 

To raz, a dwa że jeszcze chyba nie mają dostatecznie dużo broni. Oprócz zwykłych AK47 potrzeba im chociażby granatników ręcznych, są bardziej efektywne. Należy przypomnieć o sytuacjach takich jak zatrzymanie kilku kontenerów z bronią w jednym z portów w Grecji. Ładunek uznano za przemyt. Krajem nadania była Turcja, oficjalnym odbiorcą Libia, broń została zatrzymana, ale nie wiadomo ile takich ładunków zostało wcześniej wpuszczonych do Europy i ile jeszcze będzie. Dodatkowo fakty zatrzymania ładunków broni na granicy Węgierskiej kilka tygodni temu. Nie wiadomo co niosą ze sobą ludzie, którzy rozpływają się w powietrzu po opuszczeniu Turcji. Np. Słowacja donosi o liczbie 30000 "poborowych", którzy rozpłynęli się w powietrzu. Nikt ich nie skontrolował, nie wiadomo co mieli ze sobą i kim byli. Liczba jednostek, które w taki sposób dostała się do EU jest nieznana. Jednym z uroków strefy Shengen jest to, że jak już się znajdzie na jej terenie to dowolną ilość broni można przewieść niepokojonym do wyznaczonego kraju, gdzie spokojnie będzie czekała. 


  • coma lubi to