Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Paryż 13.11.2015


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
75 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Paweł Bugajski

Paweł Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1978 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 14 listopad 2015 - 10:23

To prawda,nasi politycy wchodzą w d..ę klerowi,który to lubi i wykorystuje do granic możliwości.

Pamiętajmy,że nasze korzenie wcale nie są chrześcijańskie.

Jakie są wg. kolegi nasze europejskie korzenie?

I proszę darować sobie uwagi o wchodzeniu tu i ówdzie. No chyba, że to podświadomie...


  • wojciiech, Negra i sierżant lubią to

#62 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 14 listopad 2015 - 10:25

W momencie kulturalnej wymiany poglądów nazywasz kogoś pieprzącym lewackim idiotą kretynem. Jak widać jesteś idealnym kandydatem do posiadania broni.

 

Jak na razie nie mamy ogólnoświatowego zaufania jak Szwajcaria, i nigdy go mieć nie będziemy. Jak z resztą widać bardzo słusznie.

 

No to przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i powiedz mi w którym momencie nazwałem Cię "lewackim idiotą kretynem". Bo, że pieprzysz głupoty to akurat fakt nie wymagający dalszej polemiki. Jednak czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak ludzie bezmyślnie bełkoczą to co usłyszą w TV. Ktoś kiedyś powiedział, że kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą. Wcześniej śmiałem się z tego dziś muszę przyznać, że niestety miał rację.

Co do drugiej części wypowiedzi - może w końcu powinniśmy zacząć się skupiać na naszej Ojczyźnie zamiast na całym świecie? To w końcu żyjemy w państwie niepodległym czy tylko teoretycznym i mamy czekać na aprobatę świata dla każdej naszej decyzji? Ja nie mam duszy niewolnika, wolność jest dla mnie jedną z najważniejszych wartości. Nie jestem pieskiem na smyczy niemiec, Francji czy USA, jestem wolnym Polakiem i chcę żeby Polska też była wolna i niezależna.



#63 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 10:30

Ach Ci samo-destrukcyjni Polacy -_- !

Jakoś nie zauważyłem żeby naród przy byle sprzeczce, walił do siebie z broni czarnoprochowej (którą mozna kupić i która również zabija).

Zapewne dlatego, że ogólna świadomość o broni w naszym kraju jest taka sama jak świadomość o "no kill". Kilku w Polsce sobie o tym dyskutuje i myśli, że przez ten fakt co najmniej świat naprawi, a rzeczywistość jest całkiem inna. Zarówno wędkarska jak i społeczna.



#64 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1589 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 14 listopad 2015 - 10:38

Panowie , spokojnie .Zobaczycie teraz jakie nastroje powstaną.Dni tych promultikulturowych rządów są policzone.Trochę się obawiam bo w sumie wzór władzy na wzór obecnej jest mi daleki, ale co tam.Byle tą zaraze wyplenić.
  • didi, Del Toro i coma lubią to

#65 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 10:41

No to przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i powiedz mi w którym momencie nazwałem Cię "lewackim idiotą kretynem". Bo, że pieprzysz głupoty to akurat fakt nie wymagający dalszej polemiki. Jednak czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak ludzie bezmyślnie bełkoczą to co usłyszą w TV. Ktoś kiedyś powiedział, że kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą. Wcześniej śmiałem się z tego dziś muszę przyznać, że niestety miał rację.

Co do drugiej części wypowiedzi - może w końcu powinniśmy zacząć się skupiać na naszej Ojczyźnie zamiast na całym świecie? To w końcu żyjemy w państwie niepodległym czy tylko teoretycznym i mamy czekać na aprobatę świata dla każdej naszej decyzji? Ja nie mam duszy niewolnika, wolność jest dla mnie jedną z najważniejszych wartości. Nie jestem pieskiem na smyczy niemiec, Francji czy USA, jestem wolnym Polakiem i chcę żeby Polska też była wolna i niezależna.

Jeżeli już bluzgasz to bluzgaj konkretnie. W sumie powinieneś przeprosić choćby za użycie samych tych słów na forum jerkbait.pl. które to promuje również koleżeńskość.

 

Może nie wiesz ale czy tego chcesz czy nie to pieskiem na smyczy w jakimś stopniu jesteś. :D Rozbrajające jest twoje stwierdzenie, że chciałbyś by Polska "też była wolna", czyli jednak podświadoma smycz ! :D Mówisz jak Jarek o Polsce w ruinie.... :D


  • arti24 lubi to

#66 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 14 listopad 2015 - 10:47

Jeżeli już bluzgasz to bluzgaj konkretnie. W sumie powinieneś przeprosić choćby za użycie samych tych słów na forum jerkbait.pl. które to promuje również koleżeńskość.

 

Może nie wiesz ale czy tego chcesz czy nie to pieskiem na smyczy w jakimś stopniu jesteś. :D Rozbrajające jest twoje stwierdzenie, że chciałbyś by Polska "też była wolna", czyli jednak podświadoma smycz ! :D Mówisz jak Jarek o Polsce w ruinie.... :D

 

Kolegom też mówię wprost, że pieprzą głupoty jeśli to robią. I się jakoś nie obrażają. Za kogo Ty w ogóle się masz, żeby mówić mi za co i kogo mam przepraszać? Nie obowiązuje mnie poprawność polityczna i będę mówił to co myślę. Prawda rzadko dla wszystkich bywa przyjemna. Co do reszty Twojej wypowiedzi - zostawiam bez komentarza.


  • Negra lubi to

#67 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 10:49

Jak sprowadzicie rozmowę do poziomu g... i wzajemnych roszczeń, to za chwilę na wątku pojawi się mała, śliczna kłódeczka <_<.


  • Piotrek Milupa, minecjusz i coma lubią to

#68 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 14 listopad 2015 - 10:50

Jak sprowadzicie rozmowę do poziomu g... i wzajemnych roszczeń, to za chwilę na wątku pojawi się mała, śliczna kłódeczka <_<.

Masz rację, ja już kończę swój wkład w ten wątek, ale sam temat powinien trwać.


Użytkownik coma edytował ten post 14 listopad 2015 - 10:51


#69 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 10:55

Mam się za kogoś kto szanuje rozmówcę, polski język i zasady panujące na tym forum.

To co robisz na podwórku z kolegami to niczyja sprawa. Nie musisz się spowiadać ze swojego stylu. :D



#70 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 11:12

Miałem zapisać się na Street Fishing we Wrocku na 21.11. Teraz wiem, że dobrze zrobiłem, że się nie zapisałem. Ciężko jest się integrować jak się czyta takie rzeczy. Polacy. Żenujące....


Użytkownik SławomirW edytował ten post 14 listopad 2015 - 11:13


#71 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 11:16

Jakie są wg. kolegi nasze europejskie korzenie?

I proszę darować sobie uwagi o wchodzeniu tu i ówdzie. No chyba, że to podświadomie..

Wiadomo,gdzie kler lubi wsadzać rączki i nie tylko,chyba nie trzeba nikogo uświadamiać,a jak się już coś wyleje,to zanim rozpocznie się proces można w dość subtelny sposób pozbyć się niewygodnych dowodów,jak choćby pana W. A co do korzeni,to poczytaj sobie o kulturze słowiańskiej sprzed 966 roku,jest naprawdę bardzo bogata i nie usiana trupami.


Użytkownik CM Punk edytował ten post 14 listopad 2015 - 11:17


#72 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2015 - 11:19

Miałem zapisać się na Street Fishing we Wrocku na 21.11. Teraz wiem, że dobrze zrobiłem, że się nie zapisałem. Ciężko jest się integrować jak się czyta takie rzeczy. Polacy. Żenujące....

Zapewne gdyby każdy posiadał broń to pierwsza salwa załatwiła by sprawę. :D Wygrałby najszybszy pyskacz.

Z drugiej strony ustawki kiboli nabrałyby nowego kolorytu gdyby dostęp do broni palnej był ogólnie dostępny. No i nerwowi kierowcy też robiliby robotę w korkach.  :D Szwajcaria. Jak fajnie jest marzyć !  :D


  • Paavo lubi to

#73 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 listopad 2015 - 11:19

Mod / Admin,

proszę zamknijcie temat jak najszybciej...

szkoda, że nawet tak smutny i poważny temat sprowadza się do poziomu szamba... to naprawdę przykre



#74 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 11:22

Jestem za i powoli zaczynam zbierać info o czarnoprochowcach,ta wiedza może się kiedyś przydać.


  • minecjusz i coma lubią to

#75 OFFLINE   sierżant

sierżant

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 386 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Ryszard

Napisano 14 listopad 2015 - 11:26

To ja tylko o broni, palnej broni, bo troszkę się na tym znam...

Od zarania nie istniało coś takiego, jak prawo posiadania broni, przyznawane uznaniowo przez jakiegoś komendanta policji.

Było to prawo niejako przyrodzone, jak prawo posiadania noża, widelca czy butów.

Ludzie posiadali ogromne ilości broni nawet pod zaborami. Wszakoż Powstanie Styczniowe w dużej mierze było realizowane za pomocą dubeltówek, pochodzących z dworków czy od zamożniejszych chłopów...

Proponuję przypomnieć sobie "Lalkę" Prusa. U Rzeckiego nad łóżkiem wisiała sobie strzelba, i jakoś carscy żandarmi nie nachodzili go w celu rekwizycji rzeczonego śmiercionośnego urządzenia. ( tych, dla których przebrnięcie przez kilkaset stron druku jest wyzwaniem ponad siły informuję, że Rzecki był sprzedawcą w sklepie, i jakoś wieczorami nie polował skrycie na rodaków ).

Zatem prawo do posiadania broni zostało nam odebrane! Dlaczego? Ja wiem, i widzę, że niektórzy forumowi koledzy również wiedzą.

 

A tak właściwie prawie wszystko, każdy przedmiot, niecnie użyty, może służyć do zabijania, choćby dobrze zaostrzony ołówek....



#76 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 14 listopad 2015 - 11:38

Dzięki tym co nie potrafią się powstrzymać wątek zamykam.


  • Rodu lubi to