Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Który kij wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 03 sierpień 2010 - 18:43

...

#2 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 04 sierpień 2010 - 00:43

Dragon to dobry wybór. Uznana wśród fachowców z całego swiata marka, posiadająca ponad stuletnią tradycję w budowaniu kijów castingowych do jerkowania. Poza tym, to jedyny producent, poza Jaxonem i Mikado, którego można kupić tu, za żelazną kurtyną. :wacko:

#3 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 04 sierpień 2010 - 06:24

...

#4 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4914 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 04 sierpień 2010 - 07:22

Dawidzie , czyżby to oznaczało , że już przed pierwszą wojną światową byli tutaj znani i lubiani ?? :huh: Nawet ich katalogi tego nie wiedzą .. :D


#5 OFFLINE   steelcreation

steelcreation

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 sierpień 2010 - 07:41

Witam,
kilka dni temu miałem ten sam dylemat i między tymi samymi kijami wybierałem. Kupiłem ostatecznie Millenium Fatso 1.95mb- cw 25-60. Powiem tak: Millenium w tej cenie jest wykonany naprawdę bardzo dobrze!!!!, jeśli chodzi o quide selecta używam modelu quide select sting 2.7mb pod zwykły spinning i drgania przenosi znakomicie, jednak jeśli chodzi o kije castingowe nie udało mi się znaleźc żadnej opinii o jakiegoś castingowca któty tym łowi. Jakoże teraz też będę dopiero uczył się tej metody wybrałem na początek tańszego Millenium a potem zobaczymy może coś z pracowni.
To będziemy zaczynać w tym samym czasie, może wymienimy sie uwagami ???
Pozdarwiam


#6 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 04 sierpień 2010 - 07:53

...

#7 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 04 sierpień 2010 - 07:53

Dawidzie , czyżby to oznaczało , że już przed pierwszą wojną światową byli tutaj znani i lubiani ?? :huh: Nawet ich katalogi tego nie wiedzą .. :D


To była ironia. W Polsce kij = Dragon.

#8 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 04 sierpień 2010 - 07:57

...

#9 OFFLINE   steelcreation

steelcreation

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 sierpień 2010 - 08:00

Daj mi znac jak kupisz tego quid-a n temat twojej opini jestem bardzo ciekaw. Powodzenia w nauce. Ja teraz jestem na etapie wybory młunak rozważam nad Procasterem atki jak twój , citica i curado??? napisz tez odnoście procastera czy warto go kupić

#10 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 04 sierpień 2010 - 08:22

...

#11 OFFLINE   steelcreation

steelcreation

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 sierpień 2010 - 08:31

ok, odezwę się do ciebie, jeśli tylko wykombinuje trochę czasu.

#12 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 04 sierpień 2010 - 11:46

...

#13 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 08 sierpień 2010 - 18:06

...

#14 OFFLINE   spinncaster

spinncaster

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Robert

Napisano 21 sierpień 2010 - 22:48

Witam kolegów.

Od 5 lat choruję na casting i jest to bez wątpienia nieuleczalna przypadłość(wystarczy złapać bakcyla... :mellow: ). Wszystkie moje kijaszki są dedykowane pod multika, jeśli chodzi o brzegowe przygody z rybkami to bardzo dobrze sprawdzają mi się castingi na 2,70m Mają kilka zalet(oprócz oczywistych cech castingu): niezaprzeczalnie odległość rzutowa, praca pod rybą,większe prawdopodobieństwo uwolnienia przynęty z zaczepu oraz możliwość zastosowania wędziska na wszelkiego rodzaju zbiornikach jak jezioro i rzeka. Do sporej kolekcji w tym roku dorzuciłem dwa kije Fenwick a o długości 2,70m 10-28g z akcją szczytową - szacunek dla pracy pod rybą, a ładowanie przynęty( obie granice rzutowe sporo przekroczone), drugi kij dedykuję pod królową górskich rzek, którą mam nadzieję znów ugościć u mych stóp tej jesieni, kij 2,74m do 70g przetestowany na razie bez rybki ale pod woblerami 10-25 cm pracuje bez wysiłku nawet w duuużym nurcie. W obu przypadkach stosuję multiplikator Abu -Garcia Revo Premier ambassadeur. Do zobaczenia nad wodą i połamania...

#15 OFFLINE   marteenez

marteenez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 22 sierpień 2010 - 09:21

A mozesz powiedziec jak cenowo wypadaja kijki Fenwick'a z serii HMX Salmon/Steelhead? Nie znalazlem zadnego sklepu internetowego, gdzie mozna podejrzec ceny. Interesuje mnie zwlaszcza ten model, ktory Ty posiadasz: 2,70 10-28g (HMXT 89M-2-F). Jesli to mozliwe czy moglbys wkleic jakies fotki, szczegolnie dolnika?

Pozdrawiam

#16 OFFLINE   spinncaster

spinncaster

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Robert

Napisano 22 sierpień 2010 - 20:50

Zdjęcia rękojeści nie posiadam ale widzę, że kolega z Poznania pisze...Zdecydowanie polecam oglądnąć kija u siebie w mieście.

http://www.fenwick.c...-sprzedazy.html

Kije kosztowały mnie po 569 i 579 zeta na sztukę i wedle mojej skromnej opinii naprawdę warte swojej ceny, dopracowane w każdym szczególe, wysokiej klasy blank IM7 rdzeń wielokierunkowy tzw cross scrim (typowo dla wędek z USA praca w każdym kierunku taka sama) akcja szybka pod rybą przechodzi w progresywną, a pięć lat gwarancji działa ponoć bez zarzutu.

Pozdrawiam wszystkich nosicieli multi wirusa



potok na brąz

Załączone pliki

  • Załączony plik  rybka.jpg   85,68 KB   52 Ilość pobrań


#17 OFFLINE   marteenez

marteenez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 22 sierpień 2010 - 21:23

Dzieki, udam sie na ogledziny, jesli maja na stanie wlasnie ten model. :D

Pozdrowka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych