Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty marki SIMMS

wodery buty do brodzenia simms

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1322 odpowiedzi w tym temacie

#301 OFFLINE   snup

snup

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 maj 2016 - 10:51

178 cm,73 kg
  • Grzesiek88 lubi to

#302 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 16 maj 2016 - 06:58

Własnie do mnie przyszły killka rzeczy z simmsa  bede niedługo  testował czy faktycznie  było warto tylko ze spodniami  nie trafiłem z rozmiarem ale juz zamowiłem sobie  wieksze 

https://www.simmsfis...opper-pant.html

https://www.simmsfis...-sungaiter.html

https://www.simmsfis...r-sunglove.html

https://www.simmsfis...s-tech-tee.html

I jak testy?

Bardzo jestem ciekawy.....



#303 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 18 maj 2016 - 09:56

Czy ktoś może polecić sklep w Polsce gdzie w miarę w rozsądnej cenie można kupić koszulę Guide? 



#304 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 14 wrzesień 2016 - 17:11

Czy ktoś posiada może kamizelkę Freestone Vest w rozmiarze XL? Przydało by mi się dwa wymiary z niej zmierzyć :-)

#305 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 14 wrzesień 2016 - 17:54

Czy ktoś posiada może kamizelkę Freestone Vest w rozmiarze XL? Przydało by mi się dwa wymiary z niej zmierzyć :-)

Ja juz nie mam ale jest naprawde duza. Uzywalem jej tylko zima na trocie na fure ciuchow i mase pudelek z woblerami.

Normalnie nosze L 



#306 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 14 wrzesień 2016 - 20:00

Ja juz nie mam ale jest naprawde duza. Uzywalem jej tylko zima na trocie na fure ciuchow i mase pudelek z woblerami.
Normalnie nosze L


Koszule z Simmsa też noszę L-ki. Mierzyłem kamizelkę Kolegi G3 to była na mnie ok. Nawet sam byłem zaskoczony tym, że XL jest ok. Myślisz, że jest różnica w rozmiarze między modelem Freestone a G3?

#307 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 14 wrzesień 2016 - 20:50

Koszule z Simmsa też noszę L-ki. Mierzyłem kamizelkę Kolegi G3 to była na mnie ok. Nawet sam byłem zaskoczony tym, że XL jest ok. Myślisz, że jest różnica w rozmiarze między modelem Freestone a G3?

Jest różnica. Wynika to z konstrukcji. Konstrukcja Freestone jest znacznie prostsza, są płytsze kieszenie. Nie wiem jak to opisac. G3 jest jak na dmuchana, sztywna, ma uwypuklone kieszenie. Freestone jest znacznie bardziej szmaciana i mniejsza objetosciowa. Pomiedzy kamizelkami w tym samym rozmiarze bedzie spora roznica w wadze. G3 jest znacznie lepiej dopasowana i lepiej skrojona, Freestone jest duzo luźniejsza 



#308 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 14 wrzesień 2016 - 22:03

Czy ktoś posiada może kamizelkę Freestone Vest w rozmiarze XL? Przydało by mi się dwa wymiary z niej zmierzyć :-)

Jakie kolego potrzebujesz wymiary. Mam Freestone XL to zmierzę.



#309 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 14 wrzesień 2016 - 22:29

Jest różnica. Wynika to z konstrukcji. Konstrukcja Freestone jest znacznie prostsza, są płytsze kieszenie. Nie wiem jak to opisac. G3 jest jak na dmuchana, sztywna, ma uwypuklone kieszenie. Freestone jest znacznie bardziej szmaciana i mniejsza objetosciowa. Pomiedzy kamizelkami w tym samym rozmiarze bedzie spora roznica w wadze. G3 jest znacznie lepiej dopasowana i lepiej skrojona, Freestone jest duzo luźniejsza 

Zmierzyłem G3 i Freestone w rozmiarze XL. Ten sam wymiar, chociaż rzeczywiście inaczej się je "czuje" na sobie. G3 23 deko cięższa od Freestone.



#310 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 15 wrzesień 2016 - 05:45

Jakie kolego potrzebujesz wymiary. Mam Freestone XL to zmierzę.


Jakbyś mógł Kolego to zmierz mi proszę szerokość kamizelki na samym dole oraz długość całkowita zmierzona na plecach.

#311 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 15 wrzesień 2016 - 06:22

Oczywiście zmierzę, ale dla ścisłości. Szerokość na dole zmierzyć  w stanie rozłożonym, czy tak jak się nosi ( na pół ). Na pół nie będzie 1/2 rozłożonego, bo z przodu połówki się nie stykają. Niestety nie wiem, co to jest długość kamizelki ( czy chodzi o wysokość ).


Użytkownik Alek. edytował ten post 15 wrzesień 2016 - 06:22


#312 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 15 wrzesień 2016 - 08:27

Oczywiście zmierzę, ale dla ścisłości. Szerokość na dole zmierzyć  w stanie rozłożonym, czy tak jak się nosi ( na pół ). Na pół nie będzie 1/2 rozłożonego, bo z przodu połówki się nie stykają. Niestety nie wiem, co to jest długość kamizelki ( czy chodzi o wysokość ).

Szerokość na dole przy zapiętej kamizelce a pisząc długość mam na myśli wysokość  :)



#313 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 15 wrzesień 2016 - 13:20

Zmierzyłem G3 i Freestone w rozmiarze XL. Ten sam wymiar, chociaż rzeczywiście inaczej się je "czuje" na sobie. G3 23 deko cięższa od Freestone.

@Alek 23 deko czyli 230 gramów?? Pytam tak dla ścisłości bo ta różnica mi pasuje. 23 gram bym raczej nie odczuł :)

 

A swoja droga różnica jest taka sama jak w galotach G3 czy wyżej i Freestone. Sztywność materiału, struktura, krój. Widać dosłownie przepaść pomiędzy tymi produktami.


Użytkownik Wiktor edytował ten post 15 wrzesień 2016 - 13:22


#314 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 15 wrzesień 2016 - 13:39

To, że jest różnica pomiędzy Freestone a G3 to jasne. Kolejna różnica to taka, że Frestone można kupić na Ebayu za 32$ a w Polsce za 510 PLN  :)



#315 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 15 wrzesień 2016 - 14:40

@Alek 23 deko czyli 230 gramów?? Pytam tak dla ścisłości bo ta różnica mi pasuje. 23 gram bym raczej nie odczuł :)

 

A swoja droga różnica jest taka sama jak w galotach G3 czy wyżej i Freestone. Sztywność materiału, struktura, krój. Widać dosłownie przepaść pomiędzy tymi produktami.

Deko, czyli 230 gram. I nie przesadzałbym z ta przepaścią. To po prostu innego rodzaju wyroby, inna ilość materiału włożonego do produkcji. Freestone są jak na Polskie warunki są bardzo dobrymi kamizelkami, ale G3 oczywiście najlepsze. Dochodzi także kwestia możliwości finansowych kupującego. Jak czytam wielu kolegom z Polski G3 nie pasuje, bo pancerne, ale chyba tylko tak piszą i ich osobiście nie mieli.


Użytkownik Alek. edytował ten post 15 wrzesień 2016 - 14:55

  • Wiktor lubi to

#316 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 15 wrzesień 2016 - 14:44

Szerokość na dole przy zapiętej kamizelce a pisząc długość mam na myśli wysokość  :)

Szerokość przy zapiętej kurtce od szwa do szwa( to daje szerokość pleców) to 25 cali ( 62,75 cm ). Wysokość 18 cali ( 45,18cm ).



#317 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 15 wrzesień 2016 - 15:07

Deko, czyli 230 gram. I nie przesadzałbym z ta przepaścią. To po prostu innego rodzaju wyroby, inna ilość materiału włożonego do produkcji. Freestone są jak na Polskie warunki są bardzo dobrymi kamizelkami, ale G3 oczywiście najlepsze. Dochodzi także kwestia możliwości finansowych kupującego. Jak czytam wielu kolegom z Polski G3 nie pasuje, bo pancerne, ale chyba tylko tak piszą i ich osobiście nie mieli.

@Alek jak zawsze to kwestia subiektywnych odczuć a te każdy ma inne ;)

Dla mnie to dwa różne produkty.

Z jakiegoś powodu seria Freestone to wersja budżetowa, pozbawiona wielu atrybutów tożsamych z Simms. Głównie chodzi mi o materiały z firmy Gore. 

Jeszcze do niedawna spodnie freestone nie miały nawet profilowanych kolan a kamizelki miękkich kołnierzy ;) 



#318 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 15 wrzesień 2016 - 22:58

 Przeglądając ten watek od początku zauważyłem, że w 2015 roku kolega Wiktor skarżył się na bóle pleców, a kolega Kwinto poradził mu na jego problemy między innymi wyrób Simmsa  https://www.simmsfis...ading-belt.html  Ponieważ jestem użytkownikiem tego pasa pozwolę sobie napisać o nim kilka słów. W mojej ocenie jest to wyrób rewolucyjny ( niestety już nie produkowany ) Nie ma wędkarskiej wyprawy, abym go nie miał na sobie. Idealnie podtrzymuje plecy i wielogodzinne stanie w wodzie nie powoduje  bólu. Zakładając go pierwszy raz nie bardzo wiedziałem, co zrobić z zainstalowanymi " sznurkami", ale potem poszło gładko. Nosze go na podkoszulkę, jak i zakładam na grube polary. Wartość pasa najbardziej docenia się w momencie jego ściągnięcia, gdy od razu czuje się swoje plecy.  Jak wszystko ma swoje wady. Niestety nie nadaje się na upały, bo powierzchnia skóry pod pasem w wysokich temperaturach bardzo się poci. Myślę, że w pewnym wieku jest to nieodzowne wyposażenie każdego wędkarza. 


  • Wiktor lubi to

#319 OFFLINE   gringo

gringo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 557 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Grzegorz

Napisano 15 wrzesień 2016 - 23:28

@Alek. ja mimo swojego młodego wieku po kilku godzinach śmigania odczuwam ból pleców, ale to pamiątka po kontuzji. Kilka lat temu grałem z niedoleczoną kontuzją pleców, no ale cóż wola walki i chęć gry w siatkówkę była silniejsza.

Oj, człowiek był głupi...

Pewnie taki pas w znacznym stopniu odciążyłby moje plecy...


Użytkownik gringo edytował ten post 15 wrzesień 2016 - 23:33


#320 OFFLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 16 wrzesień 2016 - 12:27

czy ktoś posiada kamizelki Simms Headwaters Mesh Vest ? 

 

Załączony plik  simms-headwaters-vest.jpg   80,92 KB   10 Ilość pobrań







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wodery, buty do brodzenia, simms

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych