Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Na narty - czyli zimowa odskocznia od ryb!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
576 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1906 postów
  • Imię:Robert

Napisano 16 grudzień 2016 - 21:32

Jakie ceny karnetów obecnie to nie jestem w stanie powiedzieć , bo byłem 3 lata temu .Wtedy było taniej niż u nas w kurortach narciarskich .Odnośnie kolejek przy wyciągu , to nie było wszystko na bieżąco .

I tutaj jest też rozwiązanie u nich  ;)

Możesz sobie kupić karnet VIP i jest bramka jedna przy każdym wyciągu , przy której stał ochroniarz i dbał abys wchodził bez kolejki :D

Bezpieczeństwo wtedy bez zastrzeżeń ,dużo Policji .

Ciekawostka - przy wyjeździe z Bukovela kilka razy stał radiowóz i wszyscy kierowcy dmuchali w alkomat , bez zapisywania danych aby nie było kolejek.

Dbali także o właściwy ruch pojazdów .


  • spinnbait lubi to

#122 OFFLINE   spinnbait

spinnbait

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaKraśnik
  • Imię:Paweł

Napisano 16 grudzień 2016 - 21:56

Dzięki za info



#123 OFFLINE   -PYTOON-

-PYTOON-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • Lokalizacja...

Napisano 22 grudzień 2016 - 01:13

Organizuję treningi na tyczkach. Czy ktoś z Was jest zainteresowany udziałem?



#124 OFFLINE   -PYTOON-

-PYTOON-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • Lokalizacja...

Napisano 12 styczeń 2017 - 20:29

Coś wątek ucichł. Jak u Was narty?



#125 OFFLINE   -PYTOON-

-PYTOON-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • Lokalizacja...

Napisano 15 styczeń 2017 - 13:07

 

Dla podgrzania wątku. 29.01.2017r ustawiamy kolejny slalom w Szczyrku, wstęp wolny.



#126 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1906 postów
  • Imię:Robert

Napisano 15 styczeń 2017 - 14:37

Jutro się wybieram razem z kolegą z forum na Złoty Groń . Coś więcej po powrocie. :D



#127 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:52

Ja byłem wczoraj na Wierchomli.

Pogoda super, od 9 do 14 słoneczko, 3-4 stopnie mrozu, śnieg super, ludzi bardzo bardzo mało, aż byłem zdziwiony –niedziela i takie pustki.

Ani razu nie stałem w kolejce, warunki mega, nóg dziś nie czuje .

Karnety w cenie jak w zeszłym roku, gastronomia poszła z 20-30% do góry

Załączone pliki


  • Artech i Luckyguliver lubią to

#128 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2665 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 14 luty 2017 - 17:21

Dzisiaj przemiły dzionek na Skiareál Paseky nad Jizerou. Prawie bez kolejek, pogoda wyśminita 😁
  • wojciiech i Małkociniak lubią to

#129 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2665 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 14 luty 2017 - 23:42

A

Użytkownik Artech edytował ten post 14 luty 2017 - 23:44


#130 OFFLINE   pomelo (maciekd)

pomelo (maciekd)

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 264 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 18 luty 2017 - 10:33

Pozdrawiam z Mosornego Gronia. W Zawoji warunki do jazdy bardzo dobre. eb7af480c6e2d6b3bdf1efcb87c72c03.jpg

Wcześniej byłem w Skomielnej Czarnej. Jeden orczyk, ale bardzo przyzwoita górka, warunki do jazdy bardzo dobre., stok zadbany, wiedzą jak używać ratraka.
  • Artech lubi to

#131 OFFLINE   pomelo (maciekd)

pomelo (maciekd)

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 264 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 19 luty 2017 - 14:38

2a6a99e8cc81a85878d05065d00bc05c.jpg

Zawoja, wyciąg Wojtek ;)

#132 OFFLINE   biturbo

biturbo

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 132 postów
  • Lokalizacjamultikono: @Sztangista
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:S

Napisano 26 luty 2017 - 07:13

Bukovel zaliczony. 65 km świetnie przygotowanych tras. Jest gdzie poszaleć. Piwo dobre, samogon w każdym barze. Dziewczyny piękne. Dużo taniej niż na zachodzie. Co gorzej to kultura jazdy. Muszą się jeszcze dużo uczyć. Najlepiej zebrać ekipę  i wynająć busa. Drogi nie ma i chyba nigdy nie było. Jechaliśmy z Andrzejem z Puław, organizatorem spływów kajakowych po Europie i wycieczek na narty. (naszlakuwkajaku.pl) Polecam bo za te pieniądze to nawet u nas tak nie pojeździ. Parę dni po przyjeździe a zakwasy dalej trzymają Pozdrawiam i do zobaczenia na stoku.Załączony plik  DSC_0080.JPG   33,68 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  DSC_0092.JPG   43,33 KB   8 Ilość pobrań


  • Artech lubi to

#133 OFFLINE   Lukas 24

Lukas 24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 157 postów

Napisano 26 luty 2017 - 10:08

Napisz coś więcej. Jakie ceny, gdzie nocowaliście? Jakie masz uwagi, spostrzeżenia.

#134 OFFLINE   biturbo

biturbo

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 132 postów
  • Lokalizacjamultikono: @Sztangista
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:S

Napisano 26 luty 2017 - 11:41

Załączony plik  DSC_0086.JPG   47,61 KB   8 Ilość pobrańZałączony plik  DSC_0093.JPG   40,63 KB   6 Ilość pobrańNocleg mieliśmy w Tatarivie. Jakieś 10 km od Bukovela.(Im dalej to taniej) Ski passy najlepiej kupić na cały wyjazd albo co dzień przed 8.(555 hrywien do 14 kupione przed 8 a już po 750)Kończąc wcześniej szusowanie ski passy można sprzedać pod wyciągiem.(Chodzą i pytają. Wystarczy chwilę postać) Hrywny najlepiej wymienić po przekroczeniu granicy.( kantory przy cpnach) Jak ktoś ma euro to najlepiej wychodzi wymiana. 100 hrywien to jakieś 15 zł. Busa mieliśmy umówionego na 16 ale jak ktoś chciał zostać to powrotna taksówka 150-200 hrywien. (jak dla mnie to tanio) Po dorzuceniu 50-100 hrywien od razu zyskuje się kumpla. Napiwki  nagradzane pięknymi uśmiechami pięknych Ukrainek. Polityki ani historii lepiej nie zaczynać. Nie lubią jak się po rosyjsku do nich mówi. Po polsku normalnie się dogadywaliśmy. Piwo na stoku 40-60 hrywien. Dobry obiad 100-150. Samogon wieczorem obowiązkowy. 70-100 hrywien 0,5.( kupimy wszędzie i  wszędzie taki sam dobry). Swoim samochodem odradzam jechać chyba że terenowy. Stoki  lepiej przygotowane niż na zachodzie. Żadnej muldy nie spotkałem. Trasy dla każdego. Wszystkich czarnych nie przejechałem. Wyjazd 7 dniowy w tym 5 dni szaleństwa. Zero kolejek przy wyciągach. Dojazd, pensjonat(patsorka.com.ua) śniadanie i obiado-kolacja to 750 zł. Ski passy 500zł. Do  tego wydałem ok 1000 zł ale nocki zarwane. Polecam jazdę skuterami śnieżnymi, psim zaprzęgiem i banię. Po za tym baseny,sauny,kręgle. Jest gdzie wydać. Szczerze to więcej mi idzie w Zakopanem do którego pojadę już tylko w lecie. Teraz jak narty to tylko Bukovel.


  • Luckyguliver lubi to

#135 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1906 postów
  • Imię:Robert

Napisano 26 luty 2017 - 12:51

Czyli nic się tam nie zmieniło .Dalej jest super. Trasy faktycznie były przygotowane na tip-top.

Tylko ta droga do Bukovela - ja jechałem Citroenem Berlingo i się cieszyłem , że nie pojechałem typową osobówką.

Cytryna wyższa .

A bania,baseny w takim wydaniu tylko u nich.



#136 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1906 postów
  • Imię:Robert

Napisano 26 luty 2017 - 12:55

A jak ja byłem to rozmawialiśmy z ochroniarzem , który w lecie pracował w Polsce .

Twierdził , że będą budować kolejny parking podziemny , taki jak ten betonowy -piętrowy przy stoku.

Wybudowali ?



#137 OFFLINE   biturbo

biturbo

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 132 postów
  • Lokalizacjamultikono: @Sztangista
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:S

Napisano 26 luty 2017 - 18:54

Cały czas coś budują. Nic nie wiem o parkingu. Startowaliśmy z parkingu nr 2. Na wjezdzie po lewej było coś zasłonięte reklamami. Zachód przejął i inwestuje. Mają wybudować kolejne 50 km tras. Już wycinkę zaczęli. Oświetlenia brakuje bo tylko 2 trasy. Może to poprawią.



#138 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2665 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 20 listopad 2017 - 19:27

Pora chyba przypomnieć temat

Panowie gdzie na narty z rodziną? Jesteśmy mocno początkujący, jedzie nas w sumie 10 osób. Odpada województwo dolnośląskie, ze względu na to, iż ferie mamy w tym samym czasie i tłok straszny wtedy jest we wszystkich Szklarskich i Karpaczach. 

Rozglądam się w tej chwili za noclegami w Białce. A może Krynica? A może coś jeszcze innego? 

Dobrze by było, co by jakieś baseny w pobliżu były



#139 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 20 listopad 2017 - 19:54

Artur -na początek proponuje Krynice.

Narciarsko powinno być super. Na początek Słotwiny,  Azoty i pózniej Jaworzyna. Na początek też jest fajny Tylicz. Kilka minut drogi i jest Wierchomla ..tzn jedna z jej dolin. Do drugiej doliny ..albo wyciągiem przez szczyt - albo droga do okola -kilkanaście minut.

Z basenami może być problem - bo trzeba jechać na Słowację albo koło Zakopanego. Słowacja to Bardejov, Poprad, Vrbov ...ale to wszystko od 50 do 100km od Krynicy.


  • Artech lubi to

#140 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2665 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 20 listopad 2017 - 20:01

No z tym bardzo początkujący, to troszeczkę przesadziłem. To będzie czwarty sezon zaznajamiania się z nartami. Ale do tej pory tylko Szklarska, a na narty jeździliśmy do Czech na Paseky ( http://www.skiregion...-nad-izera.html )