Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

[Video] Syberia 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 11 styczeń 2016 - 18:19

Super wyprawa, tajmien na koniec mega rybsko :)


  • hlehle lubi to

#62 OFFLINE   alex62

alex62

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 styczeń 2016 - 20:23

Chciałbym żeby wszyscy którzy ewentualnie przeczytają mój wpis zrozumieli mnie dobrze . Żal mi miśka , bo nie jestem pewien czy na pewno musiał być odstrzelony , ale  bolą mnie komentarze niektórych kolegów . Sfatygowana bądź nie daj boże zabita ryba jest na tym forum nie teges , ale ociekający krwią zastrzelony duży ssak to jest o.k / hle hle nie jest to moja osobista wycieczka do Ciebie , chodzi mi że tak powiem o ,,całokształt '' / Tak poza tym to wyprawa w takie rejony świata - marzenie , pozdrawiam .


  • hlehle lubi to

#63 OFFLINE   covent

covent

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 21:47

#alex próbujesz zaklinac rzeczywistość. Nie nam oceniać poprawność polityczną tamtejszych myśliwych/przewodników. Dla nas to odmienna kultura i inne realia. Jest misiek i może go myśliwy strzelić to go strzela. U nas miska nie strzelisz bo nad rzeką łowiac ryby go nie spotkasz. Tam jak widać spotkać można. Jestem pewien, że zwierzak napewno się nie zmarnował i został spozytkowany .
  • hlehle i coma lubią to

#64 OFFLINE   buszmen

buszmen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 23:46

Covert lepiej bym tego nie ujął .Śmieszą  mnie Ci co prowadza dywagacje na temat zabicia  zwierzaka   w  kraju w  którym nie maja  pojęcia jakie są reguły i zasady .Byla wyprawa był misio ,został odstrzelony i basta .TAk BYLO. Autor  ma prawo to pokazać ,pokazuje jak jest,mówi jak jest ,bez cenzury i taki dokument jest dla mnie wiarygodny .

Przestańmy wreszcie chcieć by wszyscy myśleli i robili tak jak nam się wydaje ze robić powinni .Świat koledzy i koleżanki nie jest różowy ,a kto  myśli inaczej to sam się oszukuje .Sorry za offtopa ale nie moglem się powstrzymać .

 

Kolegom którzy przeżyli te wyprawę - przygodę dziękuję za pokazanie pięknych widoków  i ryb o których mogę na razie pomarzyć,aczkolwiek, kto wie może już nie długo ....Howgh


Użytkownik robisum1 edytował ten post 12 styczeń 2016 - 00:18

  • hlehle lubi to

#65 OFFLINE   Muskie

Muskie

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 249 postów
  • Lokalizacjaokolice W-wy

Napisano 12 styczeń 2016 - 00:20

Klimaty rewelacyjne. Przejazd pojazdem na gąsienicach to "klasyka gatunku"....O tajmieniach nie wspomnę......O takie chwile walczymy:)


  • hlehle lubi to

#66 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 11:04

Chciałbym żeby wszyscy którzy ewentualnie przeczytają mój wpis zrozumieli mnie dobrze . Żal mi miśka , bo nie jestem pewien czy na pewno musiał być odstrzelony , ale  bolą mnie komentarze niektórych kolegów . Sfatygowana bądź nie daj boże zabita ryba jest na tym forum nie teges , ale ociekający krwią zastrzelony duży ssak to jest o.k / hle hle nie jest to moja osobista wycieczka do Ciebie , chodzi mi że tak powiem o ,,całokształt '' / Tak poza tym to wyprawa w takie rejony świata - marzenie , pozdrawiam .

 

Rozumiem Co miałeś na myśli :)

 

Jednak musisz zwrócić uwagę na to, że to forum ma pewne cele i reguły z nich wynikające. 

Fotki z martwymi lub źle obsługiwanymi rybami, kłócą się z propagowaniem idei C&R. 

Idei która ma na celu poprawę rybostanu w naszym kraju. 

Tak na prawdę nie chodzi tu o etykę czy estetykę ;)



#67 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 12 styczeń 2016 - 13:42

Ale jak się ogląda indian z amazonii co polują na małpy na NatGeo to jest ok i nikogo nie razi. Czym się ten misiek od owych małp różni? Dla zabawy nikt go nie strzelał.

Może mam inne podejście bo miałem w życiu epizod z myślistwem, swoje strzeliłem i wiem, że to nie dla mnie. 


  • coma lubi to

#68 OFFLINE   alex62

alex62

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 styczeń 2016 - 21:18

A prosiłem - czytać ze zrozumieniem ! . Nie chodzi mi o to że zabito miśka , stało się i już . Chodzi o to że na forum C&R pokazywanie rybki zabitej to nie , ale miś trup to już ok. , bardziej łopatologicznie tego nie wyłożę .

Krisu 23 - a czym się rybka różni od miśka ?


Użytkownik alex62 edytował ten post 12 styczeń 2016 - 21:20


#69 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 22:29

A prosiłem - czytać ze zrozumieniem ! . Nie chodzi mi o to że zabito miśka , stało się i już . Chodzi o to że na forum C&R pokazywanie rybki zabitej to nie , ale miś trup to już ok. , bardziej łopatologicznie tego nie wyłożę .

Krisu 23 - a czym się rybka różni od miśka ?

 

Hmm a przeczytałeś moją wypowiedź?

 

Tym się różni, że na tym forum są wędkarze, a wędkarze łowią ryby. Mądrzy wędkarze chcą żeby ryb było w wodzie jak najwięcej - stąd promowanie C&R.

Martwy miś nijak się ma do stanu rybostanu w Polsce.


Użytkownik hlehle edytował ten post 12 styczeń 2016 - 22:31