Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

nano blanki Hardiego SINTRIX czy nie do złamania?


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,529 posts
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Posted 16 September 2010 - 13:29

witam
zainteresiwała mnie info o rewolucyjnych blankach Hardy ponoc na miarę czasów gdy włókno szklana zaczeło odchodzić na bok,a pokazał sie grafit.

czy ktos z was spotkał sie z tymi blankami?czy bedą spinningowe blanki ,bo jak narazie wiadomo mi o muchowych i karpiowych.

to ponoć skok technologiczny w kosmos?
czy takjest?



#2 OFFLINE   pampi

pampi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 547 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 16 September 2010 - 13:58

szkoda ze kokardy jeszcze nie zawiązali na tym blanku ale wygląda niesamowicie

#3 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,529 posts
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Posted 16 September 2010 - 14:04

ciekawe tylko czy akcja bedzie z tych szybszych czy to lkusek raczej :unsure:
wydaje sie że nano technologia ma pogodzić elastyczność extremalna pod ryba i szybkosc blanku pod przynetą .
to mozliwe?
czy są granice? bo jak widze te testy to mam wątpliwosci

#4 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 16 September 2010 - 14:08

Witam,

@Hasior- jakies wroble w UK cwierkaja o nowej technologi Hardiego, ze to niby beda lzejsze o iles tam procent, ze przelom itd. Ciezko powiedziec bo wedki beda dostepne dopiero za kilka tygodni, muchowki na poczatek, o spinach nic nie wiem ale raczej watpie bo jest to dla nich niszowy produkt. Jest to krok naprzod w odniesieniu do ich dotychczasowych produktow, ciekawe jak beda wygladac przy nowych G. Loomisach? Jak tylko beda w Farlowsie czy Sportfishu dam ci znac

Test jaki pokazuja na youtube bez problemu przejdzie kilka moich wedek :D :D :D Mam tez swoja teorie kto robi dla nich blanki ale jako ze nic nie moge potwierdzic pozostawie dla siebie aczkolwiek jednoreczne Hardy Angel sa identyczne jak cos co mialem w rekach :D :D :D

Bujo

#5 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 posts
  • LokalizacjaGórzyca

Posted 16 September 2010 - 16:06

Witam,

@Hasior- jakies wroble w UK cwierkaja o nowej technologi Hardiego, ze to niby beda lzejsze o iles tam procent, ze przelom itd. Ciezko powiedziec bo wedki beda dostepne dopiero za kilka tygodni, muchowki na poczatek, o spinach nic nie wiem ale raczej watpie bo jest to dla nich niszowy produkt. Jest to krok naprzod w odniesieniu do ich dotychczasowych produktow, ciekawe jak beda wygladac przy nowych G. Loomisach? Jak tylko beda w Farlowsie czy Sportfishu dam ci znac

Test jaki pokazuja na youtube bez problemu przejdzie kilka moich wedek :D :D :D Mam tez swoja teorie kto robi dla nich blanki ale jako ze nic nie moge potwierdzic pozostawie dla siebie aczkolwiek jednoreczne Hardy Angel sa identyczne jak cos co mialem w rekach :D :D :D

Bujo

Z dobrego zrodla wiem, ze dla Hardy'ego blanki produkuje Lamiglas :D Bynajmniej szklane. Pozdrawiam, Zulus.

#6 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 16 September 2010 - 16:23

Witam,

Szklakami sie nie interesowalem. Nie wiem tylko gdzie te nowe blanki maja byc produkowane. W tym roku pojawily sie serie kolowrotkow muchowych i wedek robionych w UK ale blanki maja skosne oczy :D :D :D

Ceny nowych muchowek powalaja na ziemie ale i tak obejrzec bede musial podobnie jak nowego G Loomisa ( jak na razie opinie o muchowkach sa rozne- jakosc wykonczenie podobno do bani ).

Bujo

#7 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14,825 posts
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Posted 16 September 2010 - 16:30

[quote]
Witam,

@Hasior- jakies wroble w UK cwierkaja o nowej technologi Hardiego, ze to niby beda lzejsze o iles tam procent, ze przelom itd. Ciezko powiedziec bo wedki beda dostepne dopiero za kilka tygodni, muchowki na poczatek, o spinach nic nie wiem ale raczej watpie bo jest to dla nich niszowy produkt. Jest to krok naprzod w odniesieniu do ich dotychczasowych produktow, ciekawe jak beda wygladac przy nowych G. Loomisach? Jak tylko beda w Farlowsie czy Sportfishu dam ci znac

Test jaki pokazuja na youtube bez problemu przejdzie kilka moich wedek :D :D :D Mam tez swoja teorie kto robi dla nich blanki ale jako ze nic nie moge potwierdzic pozostawie dla siebie aczkolwiek jednoreczne Hardy Angel sa identyczne jak cos co mialem w rekach :D :D :D

Bujo
[/quote]
Z dobrego zrodla wiem, ze dla Hardy'ego blanki produkuje Lamiglas :D Bynajmniej szklane. Pozdrawiam, Zulus.
[/quote]


Bynajmniej to chyba nie. Raczej PRZYNAJMNIEJ


Guzu

#8 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 posts
  • LokalizacjaGórzyca

Posted 16 September 2010 - 18:44

Dokladnie Daniel :mellow:

#9 OFFLINE   dzepetto

dzepetto

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 248 posts
  • LokalizacjaŁężyca

Posted 16 September 2010 - 20:48

Dokladnie Daniel :mellow:

Nie używa się również słowa dokładnie w takiej formie. Jest to zapożyczenie z języka angielskiego :mellow:

#10 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 posts
  • LokalizacjaGórzyca

Posted 16 September 2010 - 23:36

[quote]
Dokladnie Daniel :mellow:
[/quote]
Nie używa się również słowa dokładnie w takiej formie. Jest to zapożyczenie z języka angielskiego :mellow:
[/quote]
To zapraszam na jakies forum jezyka polskiego ...

#11 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 17 September 2010 - 08:55

Witam,

A tak wiecej w temacie: doczytalem w Trout&Salmon, ze nowe wedki Hardiego beda dostepne dopiero za piec miesiecy. Technologia ma byc podobna w jakims sensie do G Loomisa NRX ale obie sa opantetowane. Trzeba czekac...

Nie mam polskich znakow wiec z gory przepraszam za pisownie :D :D :D

Bujo

#12 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,024 posts
  • LokalizacjaSulejówek

Posted 18 September 2010 - 06:45

[quote]
Witam,

@Hasior- jakies wroble w UK cwierkaja o nowej technologi Hardiego, ze to niby beda lzejsze o iles tam procent, ze przelom itd. Ciezko powiedziec bo wedki beda dostepne dopiero za kilka tygodni, muchowki na poczatek, o spinach nic nie wiem ale raczej watpie bo jest to dla nich niszowy produkt. Jest to krok naprzod w odniesieniu do ich dotychczasowych produktow, ciekawe jak beda wygladac przy nowych G. Loomisach? Jak tylko beda w Farlowsie czy Sportfishu dam ci znac

Test jaki pokazuja na youtube bez problemu przejdzie kilka moich wedek :D :D :D Mam tez swoja teorie kto robi dla nich blanki ale jako ze nic nie moge potwierdzic pozostawie dla siebie aczkolwiek jednoreczne Hardy Angel sa identyczne jak cos co mialem w rekach :D :D :D

Bujo
[/quote]
Z dobrego zrodla wiem, ze dla Hardy'ego blanki produkuje Lamiglas :D Bynajmniej szklane. Pozdrawiam, Zulus.
[/quote]


Większość jest produkowana w Chinach. Jak ktoś liczy na blanki to chyba się ich nie doczeka chyba że firma znów zmieniła politykę. Przynajmniej ostatnio Hardy (i pozostałe marki tej firmy) nie był zainteresowany sprzedażą blanków twierdząc że kij uzbrojony na blanku firmy X nie jest już firmą X tylko lokalnym wyrobem nad którym nie mają kontroli jakości. Można jeszcze nabyć pojedyncze blanki które pozostały w magazynie.


#13 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 09 December 2010 - 10:00

Witam,

Pojawilo sie troche zdjec jak i danych technicznych owych wedek. Wygladaja na lekkie np. 10' #8 to 3.5oz sporo mniej niz Sage Z-Axis. Ciekawe ile jest to zasluga samego blanku a ile zbrojenia ( bardzo lekko wygladajacy uchwyt,tytanowe przelotki).

Sa za to fajne mochowki morskie, niecale 9 stop w jednej czesci. Juz sobie wyobrazam spina wykonanego niech bedzie na #14 :D

W sklepach maja byc na poczatku stycznia. Gdy tylko porzucam troche dam znac.

Odnosnie wagi i uwag producenta- pisza, iz w niektorych przypadkach sa lzejsze 30% od porownywalnych blankow)

Bujo

#14 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,529 posts
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Posted 09 December 2010 - 11:24

he 1 cz 260? ładnie wtedy przydała by się specjalna rura w podwoziu na wędki w aucie,kiedyś był taki model auta RR B) gdzie montowana była rórka w podwoziu na 1 cz muchówke ,wersja dla Króla Angli B)

a blanki spinningowe będą wiadomo coś?

ed

#15 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 09 December 2010 - 11:31

Na temat blankow spiningowych jak na razie nie ma zadnych informacji. Nawet jesli sie kiedys pojawia to zajmie troche czasu. Na nastepny ogien pojda spejowki. Pozniej kto wie.

Sam jestem ciekawy chociaz nie widze siebie wydajacego tyle kasy na wedke.

Bujo

#16 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,353 posts

Posted 09 December 2010 - 11:37

epidemia jakas :lol: http://www.youtube.c...u/3/6t53DqViXVc :unsure:

#17 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,529 posts
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Posted 09 December 2010 - 11:38

też sie tego obawiam do spina nie trzeba tak lekkich blanków zapewne zdaniem szpeców z hardiego, a muchówkę trzymać za koniec kija i machać nią cały dzień to jednak tą lekkość z jednoczesnym powerem ludzie pewnie docenią.


#18 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 09 December 2010 - 11:42

epidemia jakas :lol: http://www.youtube.c...u/3/6t53DqViXVc :unsure:



Pitt- internetowym lowcom wystarcza- przeciez widza, wedki sa nielamliwe :D

Ja w kazdym momencie moge robic to samo trociowym Batsonem RX7. Probowalismy kiedys to zlamac, kolano oczywiscie nie wchodzilo w gre, wedke mam dalej w dwoch czesciach jak dala fabryka :D

Bujo

#19 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,664 posts
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Posted 09 December 2010 - 11:59

Michał chyba byłeś bez śniadania i po bezcłowej :lol: :lol:

#20 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,438 posts

Posted 09 December 2010 - 12:04

Michał chyba byłeś bez śniadania i po bezcłowej :lol: :lol:



Wiesz, do ulomkow to ja raczej nie naleze :D :D :D

Wedke przywioze kiedys na zlot i mozecie probowac :D

Bujo