Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

nano blanki Hardiego SINTRIX czy nie do złamania?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 09 grudzień 2010 - 12:20

Zależ ile będzie mojej dereniówki i bezcłowej :lol:

#22 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 16:55

Witam,

Wyglada na to, ze Hardy wrocil na sam szczyt. Wedki sa na prawde super. Kolega sprzedaje Sage TCX :D :D :D Ja tez bede probowal przekonac samego siebie, ze potrzebuje kolejnej muchowki :(


Bujo

#23 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 750 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 marzec 2011 - 23:24

epidemia jakas :lol: http://www.youtube.c...u/3/6t53DqViXVc :unsure:

Chyba faktycznie zaraza jakowaś ...ABU tez nie gorsze

http://www.koederwahnsinn.de/shop/rocksweeper-nano-spinning- c-22_65_1244.html?SESS=8c0c3aee4a455d0a33f176acc98a2371

http://www.koederwahnsinn.de/shop/rocksweeper-nano-baitcast- c-22_65_1243.html?SESS=8c0c3aee4a455d0a33f176acc98a2371
U.

#24 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 26 marzec 2011 - 07:29

fabryka z wisconsin tez smaruje wegiel mascia nano

#25 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 08:37

fabryka z wisconsin tez smaruje wegiel mascia nano



Widzialem kilka wyrobow z Winconsin, pod inna nazwa :D Na prawde ciekawe konstrukcje. Ugiecie dosc glebokie ale strasznie szybki powrot szczytowki. Podobaja sie :D

Bujo

#26 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 28 marzec 2011 - 09:41

Michał to dobry kij powinien mieć głębokie ugięcie i szybką szczytówkę do zacięcia ale i szybki powrót przy walce z rybą.

#27 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 17:56

Michał to dobry kij powinien mieć głębokie ugięcie i szybką szczytówkę do zacięcia ale i szybki powrót przy walce z rybą.



Masz racje chociaz moje muchowki sa bardzo zroznicowane od modeli przy ktorych Sage TCX wydaje sie wolna wedka do Scotta G o akcji krowiego ogona. Wszystkie lubie :D

Zobaczysz jaki bedzie Twoj Z-Axis na tytanach :D :D :D


Bujo

P.S. testy Hardiego i nie tylko: http://www.yellowstoneangler.com/FlyRodReview.Best5weightfly rod.HardyZenith.SageZ-axis.WinstonB3x.WinstonBIIIx.LoomisNRX .SageVXP.StCroixLegendEliteTempleforkBVK.asp

#28 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 28 marzec 2011 - 18:42

Michał czekam z niecierpliwieniem ale od resstafina napewno nie będzie szybsza :D .

#29 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 14:37

Michał czekam z niecierpliwieniem ale od resstafina napewno nie będzie szybsza :D .



Ressafinow nie mialem w rekach to i ciezko cos powiedziec. Z-Axis nie jest najszybsza wedka ale jest dosc dynamiczny. Najlepsza 10' #4 jaka mialem w rekach, we wersji custom oczywiscie :D

Bujo

#30 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 22 lipiec 2011 - 15:33

Od pewnego czasu się tym kijom przyglądam, na Efttexie miałem okazję je obmacać - wbiły mnie w ziemię.
Powoli rozglądam się za takim kijkiem dla siebie, jako że straciłem sprzęt szczupakowy w Szwecyji.
Z radością zobaczyłem te kije w Fishing-mart, w dodatku w cenach chyba podobnych, jeśli nie nizszych niż w uk...
Najbardziej zaciekawiła mnie waga tych wędzisk - #12 jest tylko 4 gramy cięższa od #9 :huh: Czyli nie wydawało się mi kiedy nimi machałem - że są bardzo lekkie.
Polookałem trochę po necie, poczytałem różne opinie o tych kijach i chyba jest to dobra opcja - wciągnięcie jednego kijka 9'#9 w wersji niezniszczalnej, na większość dużych ryb :D

#31 OFFLINE   suli102

suli102

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 468 postów
  • LokalizacjaDerby/Glogow

Napisano 22 lipiec 2011 - 17:30

Witam Panie i Panowie w tym tygodniu rozmawialem z przedstawicielem Hardego.W przyszlym roku Styczen, Luty maja sie pojawic blanki spinningowe.Podobno sa niesamowicie mocne i lekkie.Ja juz czekam na swoj :mellow: Pozdrawiam Wszystkich.