Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ryoga czy Milionaire?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 01 październik 2010 - 15:57

[quote]
Zdecydowałem że kupie ryoge :D
[/quote]

W momencie gdy za polowe ceny mozna kupic w kraju i z gwarancja CC 201 DC personalnie wybor ten uwazam za taki sobie.

Bujo
[/quote]


Bujo zeby zakonczyc temat to to cytowane powyzej zdanie od ktorego zaczela sie dyskusja nie jest prawda. Calcuty Conquesta nie kupisz za pol ceny Ryogi. Nie ma i nie bylo takiej opcji. Ta Calcuta 201DC z FM to nie byl Calcuta Conquest. EOT.

#42 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4446 postów

Napisano 01 październik 2010 - 16:09

[quote]
Zdecydowałem że kupie ryoge :D
[/quote]

W momencie gdy za polowe ceny mozna kupic w kraju i z gwarancja CC 201 DC personalnie wybor ten uwazam za taki sobie.

Bujo
[/quote]


Bujo zeby zakonczyc temat to to cytowane powyzej zdanie od ktorego zaczela sie dyskusja nie jest prawda. Calcuty Conquesta nie kupisz za pol ceny Ryogi. Nie ma i nie bylo takiej opcji. Ta Calcuta 201DC z FM to nie byl Calcuta Conquest. EOT.
[/quote]


@Andrew,

Ok miala oznaczecie TE201DC, roznica pewnie straszna. Sadzac po zdjeciach @garowy to dokladnie to samo, uzytkowo na pewno. Nie wsadzili tam ''tanszego'' systemu DC, szpulka wyglada na identyczna, moze gdzies tam brakuje jakiegos lozyska, tak samo waznego dla wedkowania jak ceny ryzu w Chinach. I dalej kosztowal mniej niz polowe owej Ryogi, ja bym wybral bez zastanowienia.

Ale kreciolkow nie ma i pewnie nie bedzie za taka cene juz i faktycznie nie da sie kupic teraz. Okazje trafiaja sie rzadko, szczegolnie na krajowym podworku. Poprzedni model CC201DC moge kupic za 40000 jenow z wysylka. Wychodzi jednak wiecej niz polowa. Nowka prosto z Japoni. Namiarow nie podam bo jeszcze powstanie kolejny sklep a sporo trudu kosztowalo mnie nawiazanie kontaktow zeby ot tak sobie..........

Bujo

#43 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 01 październik 2010 - 16:15

@bujo
co tak drogo? ja znam namiar z cena 34000 jenow ... ale tez chyba nie podam :lol:

#44 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4446 postów

Napisano 01 październik 2010 - 16:17

@bujo
co tak drogo? ja znam namiar z cena 34000 jenow ... ale tez chyba nie podam :lol:


Jak widac dluga droga jeszcze mi zostala ..... :D Musze opierdzielic moje zrodlo ze za drogo :D :D :D Uniosa sie honorem i spuszcza :D

Bujo

#45 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 01 październik 2010 - 16:18

albo wysla wytatuowango faceta do mnie i juz nie polowie ... bez paluszkow :lol:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych