Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Savage Gear - pytania, informacje, opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1709 odpowiedzi w tym temacie

#621 OFFLINE   pickok

pickok

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 566 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 październik 2016 - 19:17

Witam mialem ten kijek nie ogarnie slidera 10. za duzo to dla niego.

#622 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 17 październik 2016 - 19:53

A gdybyś miał go opisać jakie naprawdę cw i pod jakie przynęty na stojącej wodzie. Pozdrawiam.



#623 OFFLINE   WalterW

WalterW

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 395 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Waldek

Napisano 17 październik 2016 - 20:33

Jest jeszcze bushwhacker 213 do 50g, powinien być optymalny.



#624 OFFLINE   Kozi

Kozi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŚrem

Napisano 22 październik 2016 - 14:38

Posiada ktoś może Savage Gear Finezze 2,02 do 18 gram i mógłby coś o tej wędce napisać?



#625 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 22 październik 2016 - 15:44

Gdy poszukasz to odnajdziesz co najmniej 10 moich wpisów o Finezze "M" oraz kilkadziesiąt innych :)

#626 OFFLINE   Maciek.

Maciek.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1016 postów

Napisano 23 październik 2016 - 12:26

Posiada ktoś może Savage Gear Finezze 2,02 do 18 gram i mógłby coś o tej wędce napisać?

 

Mam taką w spinie. Czuły kijek na sandacza. Akcja wybitnie szczytowa i mocny dolnik. Dla mnie wędka pracuje idealnie w zakresie 10-12 gr do 20 gr z gumą 3-4 cale.



#627 OFFLINE   mav3rick

mav3rick

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaPrzewóz
  • Imię:Emil

Napisano 24 październik 2016 - 07:26

Witam Koledzy. Używa może ktoś lub ma opinię o SG Custom Coastal 274cm 10-30gr? Takie małe przymiarki robię do niego na przyszły sezon i chciałbym poznać Wasze opinie.

#628 OFFLINE   wicher_dziki_koń

wicher_dziki_koń

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mateusz

Napisano 24 październik 2016 - 09:59

Sprzedałem SG Custom Coastal 274 10-30 nowke sztukę uwaga za 350 zł.
Kupujący po tygodniu napisał mi maila: "na razie padł szczupaczek około 1,5 kg ale tak świetnej wędki się nie spodziewałem a miałem już wiele, prowadzenie przynęty zapas mocy i czułość oraz uniwersalność to naprawdę wysoki poziom Dziękuję i Pozdrawiam".
  • Kamil_Be lubi to

#629 OFFLINE   mambungo

mambungo

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Nowik

Napisano 28 październik 2016 - 22:08

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Chciał bym się dowiedzieć czegoś na temat dwóch wędek, pierwsza to savage gear parabellum CC 279 3-16g i savage gear mpp soft lure 251 3-16g. Chciał bym kupić wędke którą bym łowił na mniejsze przynęty i chciałem ja do mniejszych szczupaków bo akurat mam takie miejsce gdzie 60 to max, czasami bym wybrał sie na klenia i jazia ale to raczej sporadycznie. 



#630 OFFLINE   nevis

nevis

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 30 październik 2016 - 13:57

Postaram sie zrobic zdjecie ugiecia. Czy dolnik ma moc? Najwieksza rybe jaka mialem na tym kiju to szczupak 97cm. Powiem ze podprowadzenie go pod reke by go podebrac zajelo mi jakies 3min. Zdecydowanie ma moc. Chociaz wedzisko potrafi czasem zajeczec jak rzucam przyneta w granicach tych 32g.

 

Zastanawiam się nad tym kijkiem jako coś mocniejszego na łódkę od mojego dragona x-treme do 21gram o tej samej długości i mocno się zastanawiam nad tym black savage do 32 gram ale liczyłem właśnie na to, że tutaj porzucam sobie tymi 30+ gramowymi przynętami. Co dokładnie masz na myśli, że potrafi zajęczeć przy rzucie przyneta o górniej granicy? Trzeba się ostrożnie obchodzić z tą wędką? Nie brać jej pod uwagę jak chcę rzucić od czasu do czasu przynętą kilka gram cięższą?



#631 OFFLINE   mambungo

mambungo

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Nowik

Napisano 30 październik 2016 - 17:16

Ponawiam pytanie odnośnie Savage gear parabellum cc 279 3-16g i mpp predator 251 3-16. Ktoś miał i coś powie na temat ?



#632 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 30 październik 2016 - 17:20

Na prawdę nic nie znalazłeś na forum przez opcję "szukaj"? Na prawdę zostało wiele napisane przy okazji wędek kleniowych o tych dwóch modelach...

#633 OFFLINE   raist

raist

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 30 październik 2016 - 18:20

Moje sg black 32g przestalem juz jeczec 😁 teraz nawet czasem rzucam guma sg cannibal 15cm na 20g glowce 😁 tylko jednak staram sie to robic delikatnie.

#634 OFFLINE   nevis

nevis

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 31 październik 2016 - 06:38

Właśnie w tym sezonie u mnie na agrafce najczęściej lądował cannibal 10cm z główką 10g i jeszcze jakoś dawało radę ale przy 12,5cm przynęcie już miałem pewne obawy a ten właśnie rozmiar okazywał się najskuteczniejszy. Stąd moje poszukiwania mocniejszego kija. Ten black savage zadziwił mnie swoją wagą i dość delikatnie wyglądającym blankiem, długość jest dla mnie idealna, dlatego byłem najbardziej ciekaw jak to jest z opisywanym ciężarem wyrzutowym. Poobserwuję sobie jeszcze wątek i chyba się skuszę na tego kija.



#635 OFFLINE   raist

raist

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 01 listopad 2016 - 14:39

Glownie lowie na cannibale 12.5cm i 10cm. Na glowkach 15 i 20g. Z tymi przynetami i tymi gramaturami kijek radzi sobie bez problemu.
  • nevis lubi to

#636 OFFLINE   Fiskare

Fiskare

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 307 postów
  • LokalizacjaMalmö
  • Imię:Maciej

Napisano 02 listopad 2016 - 05:49

Glownie lowie na cannibale 12.5cm i 10cm. Na glowkach 15 i 20g. Z tymi przynetami i tymi gramaturami kijek radzi sobie bez problemu.

 

No nie wiem... Miałem wczoraj w ręku tego bs do 32g i wrażenie takie, że bałbym się rzucić cannibalem 12.5cm na 15g główce. Obawy może nieuzasadnione, ale ja na rybach potrzebuję głównie komfortu psychicznego :)  i odpuściłem sobie zakup tego kija.



#637 OFFLINE   nevis

nevis

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 08:30

Ja też trzymałem tego kija tylko na sucho w sklepie i zastanawiał mnie jego dość delikatny wygląd blanku stąd pytałem o jego możliwości rzutowe. Skoro kolega raist posiada ww kijek i mówi, że daje rade nawet z główkami do 20gram to jak dla mnie wystarczająca informacja bo sam w pudełku nie mam gum na główkach cięższych jak 12,5g. 



#638 OFFLINE   raist

raist

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 02 listopad 2016 - 08:49

Panowie kiedy do mnie przyszedl poczta to bylem lekko przerazony. Wyglada na kijek do 20g max. Ale po pierwszych rzutach obawy zniknely. To jest super kijek. Teraz spokojnie rzucam cannibalami 12.5 cm na 20g. Ja tam polecam tej kijek

#639 OFFLINE   norbas29

norbas29

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaBilsk
  • Imię:Norbert

Napisano 14 listopad 2016 - 15:58

Ma ktoś może Black Savage 5- 20 gr?


Użytkownik norbas29 edytował ten post 14 listopad 2016 - 16:00


#640 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 979 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 14 listopad 2016 - 22:07

Czy ktos moze mi powiedziec jaki jest realny CW wedeczek z serii Roadrunner XLNT2 10-40g i 3-16g? 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych