Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Piękne widoki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3137 odpowiedzi w tym temacie

#2221 OFFLINE   mohave

mohave

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Bajerski

Napisano 13 luty 2020 - 08:59

Jezusie Nazarejski...toż to "Sodomia i Gomoria" się tu odbywa...aż dziw bierze człowieka ,że za roznegliżowane kobiety dostaje się "lajki", a za byle zdjęcie prezesa dostaje się upomnienia...jak śpiewał klasyk: " dziwny jest ten świat..."
Żeby było jasne- lubię i jedno i drugie, tylko jednego nie mogę lajkować bo nie ma szans...heh

Upomnienie to nie koniec świata, no chyba, że komuś jerkbait życie uratował. Obecnie na czasie byłyby np. zdjęcia "kopertfielda"  lub "kichawy"znakomicie ilustrującej coronawirusa. A i sodomiści mieliby co lajkować... Tak więc odwagi... "Trzeba być twardym, a nie miętkim"



#2222 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6260 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 13 luty 2020 - 11:43

@bartsiedlce
Czy można wydzielić goliznę do wątku jerkbait się ślini?



Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

Oczywiście, że można, tylko po co? Czyżby piękne kobiety nie pasowały do tytułu tego wątku?   ;)


  • BOB lubi to

#2223 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 13 luty 2020 - 12:08

 Czyżby piękne kobiety nie pasowały do tytułu tego wątku?   ;)

Uwielbiam kobiety, ale mam jedno pytanie- jak zareagują moderatorzy gdy, któraś z odwiedzających to forum koleżanek, wstawi tutaj podrygującego "modela" w slipkach lub bez?



#2224 OFFLINE   Nika

Nika

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 55 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Monika

Napisano 13 luty 2020 - 12:32

Uwielbiam kobiety, ale mam jedno pytanie- jak zareagują moderatorzy gdy, któraś z odwiedzających to forum koleżanek, wstawi tutaj podrygującego "modela" w slipkach lub bez?

Nie wstawi, nie wstawi - przynajmniej ja - wolę w naturze ;) :P :D



#2225 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6260 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 13 luty 2020 - 12:56

Uwielbiam kobiety, ale mam jedno pytanie- jak zareagują moderatorzy gdy, któraś z odwiedzających to forum koleżanek, wstawi tutaj podrygującego "modela" w slipkach lub bez?

 

Jeśli będzie to piękny mężczyzna w slipkach, to czemu nie. 



#2226 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 13 luty 2020 - 13:03

Jeśli będzie to piękny mężczyzna w slipkach, to czemu nie. 

Oj to nie zazdroszczę funkcji. Ocena piękna męskich atrybutów jest ponad moją wyobraźnię  :D .


  • Nika lubi to

#2227 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6260 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 13 luty 2020 - 13:05

Taka robota   :doh:


  • Mysha, BOB i Nika lubią to

#2228 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 13 luty 2020 - 13:08

Piękny widok i pomysł na stojak pod kijek  :D na wyprzedaży garażowej tłok na stoisku gwarantowany, każdy chciałby pomacać (wędkę oczywiście)

 

 

 

7a28242639d7cba37243b45399a9c42f.jpg?s=1


Użytkownik anpart edytował ten post 13 luty 2020 - 13:14


#2229 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów

Napisano 13 luty 2020 - 13:17

Nooooo, wreszcie wątęk wrócił na właściwe tory.



#2230 OFFLINE   piter v

piter v

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • Imię:piotr

Napisano 13 luty 2020 - 13:46

Coś kosiarka przepuszcza, trzeba podostrzyć.

#2231 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10162 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 13 luty 2020 - 16:10

Jeśli będzie to piękny mężczyzna w slipkach, to czemu nie. 

NIE!!! Już jak słyszę "piękny mężczyzna" to od razu gęba mi się krzywi :unsure:

Pozostańmy przy zachodzących słoneczkach, ruczajkach, kwiatuszkach i cycuszkach. Piękne jest piękne i nie mieszajmy do tego naszej płci o urodzie drugiej kolejności ;)  :D



#2232 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 13 luty 2020 - 16:27

NIE!!! Już jak słyszę "piękny mężczyzna" to od razu gęba mi się krzywi :unsure:

Pozostańmy przy zachodzących słoneczkach, ruczajkach, kwiatuszkach i cycuszkach. Piękne jest piękne i nie mieszajmy do tego naszej płci o urodzie drugiej kolejności ;)  :D

Wiesz, moja żona czasami przegląda to forum. Ją kręcą np. męskie pośladki. Czy bronisz, mojej kobiecie, by mogła sobie pooglądać takie zdjęcia na naszym forum? 



#2233 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10162 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 13 luty 2020 - 16:37

Cholera jasna, masz sporo racji a przede wszystkim Twoja żona ma absolutne prawo obywatelskie do podziwiania męskich pośladków! Ale może jest jakieś forum męskie pośladki.pl? Oczywiście trzeba za wszelka cenę utrzymać zainteresowanie Twojej żony , naszym forum ... pozostaje wcielić w życie pomysł Moniki "piękne widoki dla kobiet" na j.pl :)  :good:



#2234 OFFLINE   Jamjest

Jamjest

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 13 luty 2020 - 16:38

Wiesz, moja żona czasami przegląda to forum. Ją kręcą np. męskie pośladki. Czy bronisz, mojej kobiecie, by mogła sobie pooglądać takie zdjęcia na naszym forum? 

Bronię! A co bronisz mi bronić? No chyba, że ta, której bronię to Bronia, to się chyba nie obronię  ;)


  • strary lubi to

#2235 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 13 luty 2020 - 20:02

Apollo Belwedrski - by zgorsznia nie było  :P  - rzeżba jest niekompletna  "klejnoty rodowe" uszkodzone - więcej https://pl.wikipedia...llo_Belwederski  ;)

800px-Belvedere_Apollo_Pio-Clementino_In


Użytkownik Marcin Rafalski edytował ten post 13 luty 2020 - 20:04

  • Mysha lubi to

#2236 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 13 luty 2020 - 20:13

A tu już komplet - Dawid 

800px-%27David%27_by_Michelangelo_Fir_JB


  • Mysha lubi to

#2237 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 13 luty 2020 - 20:19

Pewnikiem wielu z was, koledzy a także nasze Panie zainteresuje czemu antyczne rzeżby mialy nader skromne atrybuty meskości Poniższy tekst zaczerpnąlem z portalu "natemat" 

 

Zawsze o to chciałeś zapytać panią kustosz, ale się wstydziłeś. Piękne, męskie sylwetki, imponujące mięśnie, a „ptaszek” mały. Coś tutaj nie pasuje...

– Penisek – komentarz Marii, znajomej z Gdańska przerwał ciszę, która na chwilę zapadła w mieszkaniu. Wyraźnie zaintrygowana pochyliła się na zdjęciem z katalogiem rzeźb.

– Eee... Ładny ten Dawid, ale rzeźbiarz zrobił mu krzywdę. Wydawało mi się, że to jest większe – stwierdza pokazując na marmurowe genitalia słynnej rzeźby Michała Anioła wzorowanej na antycznych.
Rozmiar ma znaczenie
Nie jest jedyną, którą intrygowało, dlaczego penisy na antycznych rzeźbach są takie małe. Tym tematem zajęli się poważni badacze i pasjonaci historii sztuki. Ellena Oredsson na swoim blogu "Jak rozmawiać o historii sztuki" uprzedza czytelników, że nie ma głupich pytań. I wbrew pozorom problem rozmiaru męskiego atrybutu jest niezmiernie ważny i interesujący.

Będziesz mieć pręcik maleńki

Kolekcję rzeźby greckiej można oglądać chociażby w Muzeach Kapitolińskich we Włoszech.

Marmurowe golasy mogą szokować. Dlatego, gdy muzeum odwiedził prezydent Iranu, aby nie urazić jego uczuć, zostały zasłonięte. Greccy rzeźbiarze stworzyli wzór. Zaskoczyć może, że t,o co teraz jest pożądane, czyli duże i coraz większe, kiedyś było passe. U Greków duże rozmiary świadczyły o ordynarności, pożądliwości i w końcu braku inteligencji. "Ptaszek" był dla inteligentów. Arystofanes, w swoim dziele „Chmury” pisał do prawych Greków, że dążąc właściwą drogą:

– Mieć będziesz pierś, jak lew wspaniałą, 
Kwitnące lica, bark niezłomny, 
Języczek cienki, zad ogromny, 
Pręcik maleńki! 
Za ten wiersz za kraty
W kontrowersyjnej dla wielu książce „Grecki homoseksualizm”, bo niby go promującej, wybitnych badacz antyku, Kenneth Dover stwierdził, że małe rozmiary były lepiej kulturowo postrzegane. Rzeźbiarze nie przedstawiali realistycznie ciał, tylko je idealizowali. Z czego to wynika? Może szokować, ale twórcy podwalin europejskiej kultury unikali kobiet. Pozycja niby ładniejszej płci była prawie jak we współczesnym Afganistanie. Nie mogły wychodzić z domu bez asysty mężczyzny, szczelnie zawijały nawet twarze. Natomiast faceci często paradowali nago. Przebywali głównie w męskim towarzystwie. Kontaktyhomoseksualne, nawet ze znacznie młodszymi chłopcami-kochankami nie gorszyły. 

Dziś Straton z Sardes za swój wiersz siedziałby za pedofilię: 


 

– Gdy chłopiec ma lat dwanaście, raduje mnie, 
A kiedy w trzynasty rok życia wkracza, wabi mnie jeszcze bardziej. 
Lecz w wieku lat czternastu słodszym jest kwieciem miłości, 
Piętnaście zaczynając, rozkoszniej się kochać daje. 
Szesnastoletni dla bogów są wszystkich przeznaczeni, 
Zaś siedemnastoletnich nie szukam, należą do Zeusa. 
Gdy jeszcze starsi cię nęcą, już grą to być przestaje, 
Ty bowiem czekasz, by on ci odparł.

Wieczna erekcja... za karę

Ale chwila... Zachowały się również antyczne rzeźby, na których męskie atrybuty są monstrualne. Obdarzane nimi były rzeźby satyrów i Priapa... boga płodności. Na malowidłach tego biedaka uwieczniano, jak podtrzymuje swoje przyrodzenie czymś na podobieństwo wędki. Priap nie był zbyt rozgarniętym, a inni bogowie Olimpu nim pogardzali. Dlatego został wypędzony z boskiej siedziby. Gigantyczny penis w stanie wiecznej erekcji, to skutek klątwy bogini Hery. Niektórzy mężczyźni cierpią na priapizm, czyli bolesny wzwód niewynikający z podniecenia. 

Dawidowi skurczył się
Grecki wzorzec inspirował przez wieki rzeźbiarzy. Rzymianie mieli inny stosunek do rozmiarów, ale kierowali się już ustalonym kanonem. W renesansie wraz z modą na antyczność powstają rzeźby, jak chociażby „Dawid”.

Michał Anioł wyrzeźbił mu małego penisa. Pod lupę wzięli go lekarze z Florencji. Doszli do wniosku, że rzeźbiarz uwiecznił mitycznego Dawida w chwili, gdy ujrzał Goliata. Wystraszył się przeciwnika, a u mężczyzn reakcją na strach jest m.in. kurczenie się genitaliów. 

 

Odwrócona obsesja
Antycznym Grekom facet z małym przyrodzeniem wydawał się bardziej racjonalny, niczym stoik. Dlatego wspomniany Arystofanes przestrzegał, jeśli nie będziesz rozsądny i zrezygnujesz z dążenia ku doskonałości: 

– Będziiesz miał lica trupio-zbladłe, 
Barki szczuplutkie, piersi wpadłe, 
Ozór na łokieć, zad mizerny, 
Bindas (penis - przyp red.) dostały – wór niezmierny.

Jednym słowem antyczni też mieli na punkcie członka obsesję. Ellena Oredsson na swoim blogu konkluduje, że obsesja na punkcie rozmiarów zawsze była obecna, tylko u Greków wyglądała trochę inaczej.



#2238 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 13 luty 2020 - 20:35

Anpart wiara powraca heheh

#2239 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10162 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 13 luty 2020 - 21:36

Pewnikiem wielu z was, koledzy a także nasze Panie zainteresuje czemu antyczne rzeżby mialy nader skromne atrybuty meskości Poniższy tekst zaczerpnąlem z portalu "natemat" 

 

Zawsze o to chciałeś zapytać panią kustosz, ale się wstydziłeś. Piękne, męskie sylwetki, imponujące mięśnie, a „ptaszek” mały. Coś tutaj nie pasuje...

– Penisek – komentarz Marii, znajomej z Gdańska przerwał ciszę, która na chwilę zapadła w mieszkaniu. Wyraźnie zaintrygowana pochyliła się na zdjęciem z katalogiem rzeźb.

– Eee... Ładny ten Dawid, ale rzeźbiarz zrobił mu krzywdę. Wydawało mi się, że to jest większe – stwierdza pokazując na marmurowe genitalia słynnej rzeźby Michała Anioła wzorowanej na antycznych.
Rozmiar ma znaczenie
Nie jest jedyną, którą intrygowało, dlaczego penisy na antycznych rzeźbach są takie małe. Tym tematem zajęli się poważni badacze i pasjonaci historii sztuki. Ellena Oredsson na swoim blogu "Jak rozmawiać o historii sztuki" uprzedza czytelników, że nie ma głupich pytań. I wbrew pozorom problem rozmiaru męskiego atrybutu jest niezmiernie ważny i interesujący.

Będziesz mieć pręcik maleńki

Kolekcję rzeźby greckiej można oglądać chociażby w Muzeach Kapitolińskich we Włoszech.

Marmurowe golasy mogą szokować. Dlatego, gdy muzeum odwiedził prezydent Iranu, aby nie urazić jego uczuć, zostały zasłonięte. Greccy rzeźbiarze stworzyli wzór. Zaskoczyć może, że t,o co teraz jest pożądane, czyli duże i coraz większe, kiedyś było passe. U Greków duże rozmiary świadczyły o ordynarności, pożądliwości i w końcu braku inteligencji. "Ptaszek" był dla inteligentów. Arystofanes, w swoim dziele „Chmury” pisał do prawych Greków, że dążąc właściwą drogą:

– Mieć będziesz pierś, jak lew wspaniałą, 
Kwitnące lica, bark niezłomny, 
Języczek cienki, zad ogromny, 
Pręcik maleńki! 
Za ten wiersz za kraty
W kontrowersyjnej dla wielu książce „Grecki homoseksualizm”, bo niby go promującej, wybitnych badacz antyku, Kenneth Dover stwierdził, że małe rozmiary były lepiej kulturowo postrzegane. Rzeźbiarze nie przedstawiali realistycznie ciał, tylko je idealizowali. Z czego to wynika? Może szokować, ale twórcy podwalin europejskiej kultury unikali kobiet. Pozycja niby ładniejszej płci była prawie jak we współczesnym Afganistanie. Nie mogły wychodzić z domu bez asysty mężczyzny, szczelnie zawijały nawet twarze. Natomiast faceci często paradowali nago. Przebywali głównie w męskim towarzystwie. Kontaktyhomoseksualne, nawet ze znacznie młodszymi chłopcami-kochankami nie gorszyły. 

Dziś Straton z Sardes za swój wiersz siedziałby za pedofilię: 


 

– Gdy chłopiec ma lat dwanaście, raduje mnie, 
A kiedy w trzynasty rok życia wkracza, wabi mnie jeszcze bardziej. 
Lecz w wieku lat czternastu słodszym jest kwieciem miłości, 
Piętnaście zaczynając, rozkoszniej się kochać daje. 
Szesnastoletni dla bogów są wszystkich przeznaczeni, 
Zaś siedemnastoletnich nie szukam, należą do Zeusa. 
Gdy jeszcze starsi cię nęcą, już grą to być przestaje, 
Ty bowiem czekasz, by on ci odparł.

Wieczna erekcja... za karę

Ale chwila... Zachowały się również antyczne rzeźby, na których męskie atrybuty są monstrualne. Obdarzane nimi były rzeźby satyrów i Priapa... boga płodności. Na malowidłach tego biedaka uwieczniano, jak podtrzymuje swoje przyrodzenie czymś na podobieństwo wędki. Priap nie był zbyt rozgarniętym, a inni bogowie Olimpu nim pogardzali. Dlatego został wypędzony z boskiej siedziby. Gigantyczny penis w stanie wiecznej erekcji, to skutek klątwy bogini Hery. Niektórzy mężczyźni cierpią na priapizm, czyli bolesny wzwód niewynikający z podniecenia. 

Dawidowi skurczył się
Grecki wzorzec inspirował przez wieki rzeźbiarzy. Rzymianie mieli inny stosunek do rozmiarów, ale kierowali się już ustalonym kanonem. W renesansie wraz z modą na antyczność powstają rzeźby, jak chociażby „Dawid”.

Michał Anioł wyrzeźbił mu małego penisa. Pod lupę wzięli go lekarze z Florencji. Doszli do wniosku, że rzeźbiarz uwiecznił mitycznego Dawida w chwili, gdy ujrzał Goliata. Wystraszył się przeciwnika, a u mężczyzn reakcją na strach jest m.in. kurczenie się genitaliów. 

 

Odwrócona obsesja
Antycznym Grekom facet z małym przyrodzeniem wydawał się bardziej racjonalny, niczym stoik. Dlatego wspomniany Arystofanes przestrzegał, jeśli nie będziesz rozsądny i zrezygnujesz z dążenia ku doskonałości: 

– Będziiesz miał lica trupio-zbladłe, 
Barki szczuplutkie, piersi wpadłe, 
Ozór na łokieć, zad mizerny, 
Bindas (penis - przyp red.) dostały – wór niezmierny.

Jednym słowem antyczni też mieli na punkcie członka obsesję. Ellena Oredsson na swoim blogu konkluduje, że obsesja na punkcie rozmiarów zawsze była obecna, tylko u Greków wyglądała trochę inaczej.

Zacytuję więc dosłownie kropelkę ze wspaniałego traktatu "Rzecz o malarstwie" autorstwa Cennino Cennini napisanego w XIVw

Rozdział poświęcony proporcjom ciała ludzkiego, może nie spodobać się współczesnym kobietom

 

Załączony plik  IMG_20200213_211913.jpg   39,75 KB   45 Ilość pobrań

 

A na końcu rozdziału co nieco o przyrodzeniu

 

Załączony plik  IMG_20200213_211953.jpg   21,21 KB   45 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_20200213_212014.jpg   33,48 KB   45 Ilość pobrań



#2240 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 13 luty 2020 - 21:59

Wróćmy do tematu, przez niewinny sarkazm skierowałem wątek w złą stronę zdaje się...i tak mamy teraz Apolla Belwederskiego, Dawida Kompletnego i Jarosława Nowogrodzkiego....
Wróćmy błagam do krajobrazów...mogą być tłem dla pięknych kobiet😀
  • Alexspin i S.N. lubią to