Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Drużno


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2220 odpowiedzi w tym temacie

#1841 OFFLINE   mickeN

mickeN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 307 postów

Napisano 03 sierpień 2022 - 09:27

Co jest do ch***, rano 4 rezerwacje potwierdzone na zielono, teraz wchodzę i 1 jest anulowana... 



#1842 OFFLINE   Kamyk88

Kamyk88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 50 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Kamiński

Napisano 03 sierpień 2022 - 10:11

A teraz wszystko wytrzymali, do czasu wyjaśnienia tego małego;) nieporządku

#1843 OFFLINE   Polyvox

Polyvox

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaSopot

Napisano 03 sierpień 2022 - 10:33

Anulowane... 7 terminów...



#1844 OFFLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 03 sierpień 2022 - 10:37

To nieźle, jak opłacone rezerwacje cofają.

Użytkownik Bartek_C edytował ten post 03 sierpień 2022 - 11:00


#1845 OFFLINE   Kokot

Kokot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 367 postów

Napisano 03 sierpień 2022 - 10:43

Nie miejmy złudzeń, że okreg wynajmie do prowadzenia tego typu strony jakąs porządną firmę informatyczną, ktora zrobi program z górnej półki. Bo to kosztuje krocie. Każdy ma chyba swiadomość że wczoraj w ciagu dwóch minut kilka tyś ludzi chciało zarezerwować kilkanascie łódek, z czego pewnie największy szał był na okres po 15.11
System nie miał prawa tego wytrzymać
  • jakub75 lubi to

#1846 OFFLINE   Sadek8

Sadek8

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 91 postów

Napisano 03 sierpień 2022 - 10:58

No o 18 bylo na pewno spore zainteresowanie, ale dlaczego wieczorem daja komunikat, ze juz wszystko jest zweryfikowane i mozna na nowo rezerwowac, a rano sie okazuje, ze to jednak byl zart i te rezerwacje wieczorno nocne anulowali mimo, ze na te wieczorne jako jedyny termin mam potwierdzenie w pliku
pdf. Pozostale do tej pory potwierdzone, ale bez pdf. I w co tu wierzyc teraz? :D po rozmowie telefonicznej niby maja jutro znowu otworzyc mozliwosc rezerwacji, ale dadza niby osobny komunikat od ktorej godziny.

#1847 OFFLINE   danielos

danielos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Daniel

Napisano 03 sierpień 2022 - 11:02

No o 18 bylo na pewno spore zainteresowanie, ale dlaczego wieczorem daja komunikat, ze juz wszystko jest zweryfikowane i mozna na nowo rezerwowac, a rano sie okazuje, ze to jednak byl zart i te rezerwacje wieczorno nocne anulowali mimo, ze na te wieczorne jako jedyny termin mam potwierdzenie w pliku
pdf. Pozostale do tej pory potwierdzone, ale bez pdf. I w co tu wierzyc teraz? :D po rozmowie telefonicznej niby maja jutro znowu otworzyc mozliwosc rezerwacji, ale dadza niby osobny komunikat od ktorej godziny.

tzw. fachowcy


  • azhek i Sadek8 lubią to

#1848 OFFLINE   Sadek8

Sadek8

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 91 postów

Napisano 03 sierpień 2022 - 11:53

tzw. fachowcy


Taaa, no niestety, co roku to samo, emocji dostarczają :D

#1849 OFFLINE   Maciej86

Maciej86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 03 sierpień 2022 - 13:33

Nie miejmy złudzeń, że okreg wynajmie do prowadzenia tego typu strony jakąs porządną firmę informatyczną, ktora zrobi program z górnej półki. Bo to kosztuje krocie. Każdy ma chyba swiadomość że wczoraj w ciagu dwóch minut kilka tyś ludzi chciało zarezerwować kilkanascie łódek, z czego pewnie największy szał był na okres po 15.11
System nie miał prawa tego wytrzymać




To niech zrobią listownie to może ogarna. Zaraz wyjdzie ze wszytkie rezerwacje cofną .

#1850 OFFLINE   croock

croock

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 635 postów
  • LokalizacjaWroclaw

Napisano 03 sierpień 2022 - 13:41

Kupienie gotowego softu IT (lub nawet napisanie go od podstaw) pod takie rezerwacje to moim zdaniem groszowa sprawa.

#1851 OFFLINE   Maciej86

Maciej86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 03 sierpień 2022 - 13:48

I co teraz do gamoni pisać o zwrot , czy sami zwrócą kasę ?

#1852 OFFLINE   slawito

slawito

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Sławek

Napisano 03 sierpień 2022 - 14:02

Taaa, no niestety, co roku to samo, emocji dostarczają :D

Tak, emocji przy rezerwacji wiecej niż później na wodzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
  • Bartek_C lubi to

#1853 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1696 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 03 sierpień 2022 - 14:12

Proponuję dyskusję o najlepszym sprzęcie, najskuteczniejszych metodach rezerwacji, oraz o najefektowniejszym sposobie prezentacji uzyskanych rezerwacji na Jb.pl..... :)


  • mariusz79 lubi to

#1854 OFFLINE   klimakg

klimakg

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów
  • LokalizacjaMielec/Warszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 03 sierpień 2022 - 14:14

Tak naprawdę zgodnie z regulaminem rezerwacji jeżeli zapłaciłeś to jest to podstawa do wydania łódki. Gamonie przewidzieli tylko jedną sytuację w której mogą anulować rezerwację/ zwrócić pieniądze (zła pogoda). Nie ma mowy jakie kryteria są brane pod uwagę przy jednoczesnym opłaceniu przez dwóch rezerwujących i którą rezerwację należy anulować. A to że system jest z...any nie tłumaczy wynikłej sytuacji. Nawet kryterium czasowe nie ma tak naprawdę znaczenia, bo skoro rezerwacja była dostępna z jakiegoś powodu to jak można mówić, że ktoś był pierwszy a inny zrobił coś za późno.

Taka sytuacja. :huh:


  • długi i Sadek8 lubią to

#1855 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2310 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 03 sierpień 2022 - 14:26

Ale ja tu czegoś nie rozumiem. Skoro wchodzę na dzień 26-11 i są dwie łódki do wybrania. Wybieram jedną i opłacam . To znaczy ,że była wolna. A dziś rano mam anulowane zamówienie. Przecież to śmierdzi jakimś wałem na odległość. Jeżeli łódki byłyby wszystkie zajęte to nie miałbym możliwości wybrania żadnej. To przecież logiczne. Ciekawe co na to Rzecznik Praw Konsumenta.


  • długi i shavt lubią to

#1856 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2310 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 03 sierpień 2022 - 14:29

No pięknie. Okazuje się ,że potwierdzone zamówienie na zielono dziś rano teraz zostało mi anulowane. Ja tego tak nie zostawię. 


  • shavt lubi to

#1857 OFFLINE   klimakg

klimakg

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów
  • LokalizacjaMielec/Warszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 03 sierpień 2022 - 14:41

Każda sprawa rozpatrywana będzie indywidualnie. Ja już zwróciłem się z oficjalną prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji. Trzeba pamiętać, iż rezerwacje mogą wykonywać również osoby nie zrzeszone w PZW więc jest to normalna usługa za którą zapłaciłeś. Jeżeli spełniłeś wszystkie wymogi regulaminu a oni bez podania przyczyny i niezgodnie z regulaminem anulują ci rezerwację to masz prawo żądać zadośćuczynienia a nawet wystąpić na drogę cywilno-prawną. Dla mnie w tym całym błaganie najgorszy jest brak komunikacji, tzn. nie wiadomo kiedy zawieszają rezerwacje, kiedy wznawiają ponownie... przecież nikt nie siedzi 24 h/ dobę na stronie i nie sprawdza czy nagle łódki są dostępne. Nie należę też to grona osób, które nagle wstają o 2:00 w nocy i ich 6-zmysł mówi im żeby sprawdzić czy może aby dostępne są łódki na j. Drużno, i jakimś cudownym trafem okazuje się że są. (oczywiście wcześniej były niedostępne)...



#1858 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2310 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 03 sierpień 2022 - 14:51

Też rano napisałem wiadomość z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. I cisza. Nikt nic nie ma zamiaru wyjaśniać. 



#1859 OFFLINE   Sadek8

Sadek8

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 91 postów

Napisano 03 sierpień 2022 - 15:23

Dzwonilem do administratora strony i tlumaczyl to tym, ze sytem mial jakis czas ustawiony na przyjecie platnosci. No i ten system nie dostawal niby informacji od PayU, ze pieniadze juz wplynely. Czyli faktycznie niby pierwszych osob pieniadze wplynely, system nie dostal info, ze zaksiegowali i znowu ta sama lodke po jakims blizej nie okreslonym dla mnie czasie pokazywał, ze jest wolna. Kolejna osoba placiła i cyk dwie osoby miały oplaconą ta sama łódke.
Dziwne to wszystko. Najgorsze, ze byl komunikat ze juz wszystko okej. Wybralem kolejne dwa terminy i jednak te dwa terminy ktore byly po tym komunikacie, ze juz ogarneli kto wplacił mi cofneli, bo niby nagle jednak to był dubel :D

#1860 OFFLINE   Astral

Astral

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 184 postów

Napisano 03 sierpień 2022 - 15:44

System payu się nie wyrobił przy tylu wpłatach na raz. Kto pierwszy zarezerwował ten będzie miał daną łódkę w wyznaczonym terminie. Stąd te anulacje, o 18:30 pojawiły się terminy i mi wszystkie weszły. Z nocy wszystkie miałem anulowane.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych