Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okręg Mazowiecki - mity a rzeczywistość.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2100 odpowiedzi w tym temacie

#681 OFFLINE   kotwica88

kotwica88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 470 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 29 sierpień 2016 - 07:05

Ja zapłaciłem ;-) Lubię wędkować legalnie i nie oglądać się za siebie.
I w przyszłym roku tez zapłacę, choć na Twardej mówili ze będzie drożej....
Jeśli tylko uznam za stosowne wędkować na wodach PZW....


Nie wiem ile w tym prawdy,ale coś słyszałem o zakazie trolla w przyszłym sezonie w mazowieckim...
Ciekawe,czy coś z tego wyjdzie.

Użytkownik mackot_88 edytował ten post 29 sierpień 2016 - 07:06


#682 OFFLINE   grzegorzyk

grzegorzyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 296 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Grzegorz

Napisano 29 sierpień 2016 - 07:11

A później "tu nie ma ryb, wyłowione wszystko" itp. To co piszecie pokazuje jedno jak ktoś będzie zabierał 5 sandaczy z wody to pewnie odwrócicie wzrok bo kogo obchodzą jakieś tam regulaminy...

No ,ale jak złowione z trolla bez zezwolenia to przecież " git i bez przypału"  :doh:



#683 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2329 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 29 sierpień 2016 - 07:27



Nie wiem ile w tym prawdy,ale coś słyszałem o zakazie trolla w przyszłym sezonie w mazowieckim...
Ciekawe,czy coś z tego wyjdzie.

 

Zabronią, to nie będę trolował na ich wodach.

Będę to robił gdzie indziej, kto inny zarobi :)

Trolling, to jedyna rzecz, która mnie trzyma w mazowieckich wodach, więc jak tego nie będę mógł tu robić, to trudno. 



#684 Guest_dziki1916_*

Guest_dziki1916_*
  • Guests

Napisano 29 sierpień 2016 - 07:51

Zabronią, to nie będę trolował na ich wodach.

Będę to robił gdzie indziej, kto inny zarobi :)

Trolling, to jedyna rzecz, która mnie trzyma w mazowieckich wodach, więc jak tego nie będę mógł tu robić, to trudno. 

 

Oby taki zakaz został wprowadzony - wędkarskie trolle to na mazowieckich wodach element zbędny.


Użytkownik dziki1916 edytował ten post 29 sierpień 2016 - 07:52

  • Hunter_pike lubi to

#685 OFFLINE   tomek307

tomek307

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 sierpień 2016 - 09:05

Oby taki zakaz został wprowadzony - wędkarskie trolle to na mazowieckich wodach element zbędny.

a dlaczego zbędny?Bo Ty tak nie łowisz?To może zakazać spiningu bo innym przeszkadza.Do każdej metody połowu można się przyczepić i jej zakazać

Użytkownik tomek307 edytował ten post 29 sierpień 2016 - 09:08

  • Wobi lubi to

#686 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 29 sierpień 2016 - 09:10

Metoda nie zabija ryb. Zabijają ją ludzie. Myślę, że łowienia na żywca przynosi dużo gorsze żniwa niż trolling. Nie bardzo wiem czemu akurat ta grupa wędkujących jest ostatnio strasznie stygmatyzowana. Ja bym poszedł dalej, zróbmy całkowity no-kill na Zegrzu, po co się bawić w pół środki.



#687 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2329 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 29 sierpień 2016 - 11:11

Oby taki zakaz został wprowadzony - wędkarskie trolle to na mazowieckich wodach element zbędny.


Babcia mnie uczyła, żebym nie kłócił sie z idiotami bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy.
Powstrzymam sie zatem od komentarza na twoim poziomie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Andrzej1 i coma lubią to

#688 OFFLINE   Greg Fish

Greg Fish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaPl
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Fisherman

Napisano 09 wrzesień 2016 - 08:29

#Okręg Mazowiecki PZW łączy się z Okręgiem PZW w Łodzi#zmiany w Statucie PZW podpisane przez dwóch prominentnych działaczy Okręgu Mazowieckiego PZW#bolenie w warszawskich marketach pozyskane z czystych wód słodkowodnych w okolicach Warszawy#........... :(



#689 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 09 wrzesień 2016 - 09:18

Z łączeniem się, to spokojnie. Teraz Walne w obu Okręgach musi wyrazić chęć, choć z tego, co słyszałem raczej do połączenia dojdzie. W zasadzie należałoby nazwać to wchłonięciem.

Zmiany w statucie nie zostały klepnięte, tylko rozesłane do aktualnych delegatów na zjazd krajowy do zaopiniowania. Może je uchwalić nadzwyczajny zjazd krajowy, którego terminu jeszcze nie ogłoszono. Podejrzewam, że ZG czeka z terminem na odpowiedzi od delegatów, by zorientować się, czy jest szansa na przepchnięcie swoich pomysłów.



#690 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 09 wrzesień 2016 - 10:28

Ha ha ha PZW Sieradz odrzucił propozycję połączenia się z łódzkim na prośbę okręgu łódzkiego to do mazowieckiego łódzki uderzył bo w przeciwnym wypadku czekała by owy okręg łódzki upadłość.

#691 OFFLINE   NMCNP

NMCNP

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • Lokalizacjathe naturalist riverside

Napisano 09 wrzesień 2016 - 10:29

Żaden inny Okręg nie chciał się z nimi połączyć. A ze zjazdem nadzwyczajnym trzeba poczekać na wykreślenie PZW z rejestru Ministerstwa Sportu jako związku sportowego.



#692 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 09 wrzesień 2016 - 11:16

Żaden inny Okręg nie chciał się z nimi połączyć. A ze zjazdem nadzwyczajnym trzeba poczekać na wykreślenie PZW z rejestru Ministerstwa Sportu jako związku sportowego.

dziwisz się? Zero wód, no może jakieś oczka wodne, ludzie pouciekali do okręgu sieradzkiego, zero porozumień bez dopłat, zarządzanie okręgiem chyba najgorsze z pośród istniejących, czyli okręg łodzki przestanie istnieć, połaczenie to mydlenie oczu wędkarzom, w realu nic się nie zmieni poza tym że okręg łódzki przestanie istnieć.

#693 OFFLINE   tlok

tlok

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 09 wrzesień 2016 - 11:59

W realu zmieni się tyle ze łódzcy  wędkarze będą mieli możliwość połowu na wodach okręgu mazowieckiego za niewiele większą składkę okręgową.



#694 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:06

Mnie bardziej niż problemy okręgu łódzkiego martwią te Bolenie ze zdjęcia na sklepowych wystawach. Perspektywa nie jest dobra bo jak się wzięli na poważnie za odłowy Bolenia to za chwilę może podzielić los Sandacza.



#695 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:09

Tylko ilu ich tam pojedzie, pewnie niewielu bo w okręgu łódzkim zostało większość starszych osób często nie mobilnych, popatrz na mapę wód czy z łódzkiego opłacało się będzie tyle kilometrów jeździć, nie wiem może tak, mnie by się nie chciało ale ja innymi kategoriami rozpatruję wyjazd na ryby, nie przeliczam na mięso by później stwierdzić że się nie opłaca bo paliwo, czas i g...o złapane a opłaty trza było uiścić i to wyższe niż płacili dotychczas.

#696 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:11

Mnie bardziej niż problemy okręgu łódzkiego martwią te Bolenie ze zdjęcia na sklepowych wystawach. Perspektywa nie jest dobra bo jak się wzięli na poważnie za odłowy Bolenia to za chwilę może podzielić los Sandacza.

kurcze żeby jeszcze boleń nadawał się do jedzenia to ok ale to same ości przecież, ubili i wyrzucą bo jak ktoą raz to kupi będzie klął w duszy na sprzedawczynie w markecie.

#697 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1402 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:21

Pytanie. Kto tu komu robi łaskę. Mazowiecki, że przejmie bankruta i za pieniądze swoich wędkarzy spłaci łódzkie długi, czy pokrzywdzeni wyższymi opłatami wędkarze, którzy dalej będą mogli łowić do końca roku. Jak pokazuje praktyka, w innym przypadku ich zezwolenia będą tyle warte co nic.



#698 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1589 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:23

No to teraz wędkarze z Mazowieckiego będą mogli wpaść na stawik przy ulicy Liściastej :lol:


  • Hunter_pike lubi to

#699 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:28

Przejmowanie okręgów przez hegemona trwa. Pisałem już o tym jakiś czas temu. Polityka zero porozumień itp. Biznes jest prosty. Liczba członków w OMPZW znowu się powiększy. Nie ważny jest kompletnie areał wód i inne sprawy ważne, że na papierze są wzrosty i będą płynąć nowe składki.



#700 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:52

No to teraz wędkarze z Mazowieckiego będą mogli wpaść na stawik przy ulicy Liściastej :lol:

już widzę tą presję wędkarzy z mazowieckiego nawet mrówka nie przejdzie bezpiecznie by jej nie zadeptano. Koledzy łódzki gdyby nie został wchłonięty (czy jak to ładnie nazwano połączony) przez Mazowiecki został by rozwiązany przez ZG PZW i zarządzający zdawali sobie z tego sprawę a w OM jak dojdzie dodatkowa kasa to się nie zmarnuje, ciekawe jak będzie przebiegało zarybienie wód łódzkich, nawet krąpia się za jakiś czas w dawnym łódzkim nie złowi.