Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Tarnobrzeskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
814 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 18 kwiecień 2013 - 16:34

Proponuje te wodery przerobić na " wodery z golfem" to wtedy będzie można wejść po samą szyję ;)  :rolleyes:


Użytkownik miramar69 edytował ten post 18 kwiecień 2013 - 16:36


#222 OFFLINE   marianosum

marianosum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 855 postów
  • LokalizacjaStW

Napisano 19 kwiecień 2013 - 08:39

Panowie wiadomo coś z tymi zawodami 1 maja?

Ryby wracają do wody czy do wora?

O której rozpoczęcie? zakończenie?

Użytkownik marianosum edytował ten post 19 kwiecień 2013 - 08:40


#223 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 19 kwiecień 2013 - 19:48

RYBY IDA DO WORA :angry: :angry: :angry: :angry: ale mozesz złowic,i wypuscic nikt nie każe do wagi zanosic.....bo ryby zabiera organizator...licza osób w zawodach 60,zbiórka o 6 rano...z głównej drogi(wisłostrady) zjazd na jezioro i w lewo do końca gdzie stoja żagówki.



#224 OFFLINE   marianosum

marianosum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 855 postów
  • LokalizacjaStW

Napisano 19 kwiecień 2013 - 21:32

@gorgol źle mnie zrozumiałeś.
Zawsze ryby wypuszczam.
Chodziło mi o to czy są jacyś sędziowie na brzegu dokonują pomiaru i ryby do wody.
Pytam bo kiedyś widziałem fotki z zawodów na Tarnobrzeskim z tych fotek wynikało że ryby w tym dniu zakończyły żywot.

#225 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 20 kwiecień 2013 - 07:45

To jest na zasadzie ze sedziowie sa mobilni dzwonisz gdzie jestes....oni podjada rybę zważa zapisza i zabiorą....tak jest zanim ci powiedza dzień dobry to od razu zaznaczaja ze ryby bierze organizator....więc mozesz złowic,zrobis fotkę...a jak masz parcie na pudło(nagrodę)uscisk prawicy z lewakiem(prezydent miasta) to zanosisz do wagi,lub dzwonisz do sedziego...albo puszczasz wolno..i masz satysfakcję,i niezapomniany widok odpływającej wielkiej ryby......

 

PS:z ostatnich info.....drobnicy na płyciznach brak...a samice jeszcze na full wypełnione  ikrą...bardzo słabe..a woda jest zajebiscie zimna...



#226 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 20 kwiecień 2013 - 12:00

Te gościu @gorgol jak to możliwe że zbiornik otwarty ma być od 2.05 a tu już takie informacje wypisujesz. Drobnicy brak ,samice powyżej metra i wypchane na ful ikrą . Wróżbitą jesteś czy  może jak to zwykle bywa sezon zaczęty i żniwa też w pełni. Może mi @lucek odpowie bo przecież tak się rozwodzi że zbiornik jest pilnowany?????? - ŚMIECH NA SALI :D  :D  :D  :D  :D  :D  Zanim nastąpi oficjalne otwarcie tego zbiornika to tam zostaną same żaby , ślimaki i zgliszcza. Do zawodów 1-majowych jeszcze dobry tydzień z małym okładem a tu proszę testerzy sprzętu i szczupaków trenują w najlepsze. Jeszcze dobrze by było gdyby te samice wracały do wody. PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Użytkownik miramar69 edytował ten post 20 kwiecień 2013 - 12:01


#227 OFFLINE   Monster

Monster

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 12:22

To jest na zasadzie ze sedziowie sa mobilni dzwonisz gdzie jestes....oni podjada rybę zważa zapisza i zabiorą....tak jest zanim ci powiedza dzień dobry to od razu zaznaczaja ze ryby bierze organizator....więc mozesz złowic,zrobis fotkę...a jak masz parcie na pudło(nagrodę)uscisk prawicy z lewakiem(prezydent miasta) to zanosisz do wagi,lub dzwonisz do sedziego...albo puszczasz wolno..i masz satysfakcję,i niezapomniany widok odpływającej wielkiej ryby......

 

PS:z ostatnich info.....drobnicy na płyciznach brak...a samice jeszcze na full wypełnione  ikrą...bardzo słabe..a woda jest zajebiscie zimna...

Czyli jedno przykre słowo nasuwa się na 1 maja- rzeź.., a mogli by przecież zrobić zawody na żywej rybie..



#228 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 20 kwiecień 2013 - 12:27

Jeszcze tydzień temu widziałem na kanale jak szczupaki odpoczywaly przy brzegu po tarle tak, że tego...

#229 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 20 kwiecień 2013 - 12:34

@kubas może rzeczywiście na kanale się co nieco już wytarło ale na głównym plosie nic. 



#230 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 20 kwiecień 2013 - 15:09

Te gościu @gorgol jak to możliwe że zbiornik otwarty ma być od 2.05 a tu już takie informacje wypisujesz. Drobnicy brak ,samice powyżej metra i wypchane na ful ikrą . Wróżbitą jesteś czy  może jak to zwykle bywa sezon zaczęty i żniwa też w pełni. Może mi @lucek odpowie bo przecież tak się rozwodzi że zbiornik jest pilnowany?????? - ŚMIECH NA SALI :D  :D  :D  :D  :D  :D  Zanim nastąpi oficjalne otwarcie tego zbiornika to tam zostaną same żaby , ślimaki i zgliszcza. Do zawodów 1-majowych jeszcze dobry tydzień z małym okładem a tu proszę testerzy sprzętu i szczupaków trenują w najlepsze. Jeszcze dobrze by było gdyby te samice wracały do wody. PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TY MI TU NIE GOŚCIUJ.....czy ja napisałem,,ze wiem bo byłem ...NIE ,JA TAM NIE ŁOWIŁEM.....i nie udawaj zdziwionego,ze juz łowią..od lat tam łowią przez cały rok.od chłopa z Ocic,poprzez ochrone,woprowców i cwaniaków z miasta, kazdy to wie i nikt z tym nic nie robi......może zamiast @lucka ja ci odpowiem....zbiornik jest pilnowany.a jak.....tylko ze łowiący tam pilnują ochrone nie odwrotnie...jak żes taki straznik moralnosci,to przejdz sie jeden dzień przed zawodami..po południu od strony ocic,to zobaczysz kto tam łowi.....



#231 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 20 kwiecień 2013 - 16:26

Mnie to nie dziwi i gdybym tego nie wiedział to bym nie pisał. Poczytaj moje posty od początku w tym temacie to się przekonasz że WIEM CO TAM SIĘ DZIEJE .

Musi teraz być bardzo ciekawie i rybki chyba dobrze biorą skoro do mnie już dotarły te wieści a nie mieszkam nad zbiornikiem jak ty. Jakoś tego nie widać po wpisach że każdy to wie. Jak przycisnąć to okazuje się że więcej osób zna sytuację na bieżąco co tam jest od lat. Do tej pory każdy siedział na dupie i trzymał gębę na kłódkę bo tak było lepiej i wygodniej. Pieprzy się o wymiarach górnych ,limitach, zakazie łowienia ze środków pływających achach,echach - tylko poco to mydlenie oczu skoro i tak nikt nad tym nie panuje i wielu tego nie przestrzega ???????????????????????????????????????


Użytkownik miramar69 edytował ten post 20 kwiecień 2013 - 16:31


#232 OFFLINE   lucek

lucek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 22 kwiecień 2013 - 07:46

Słuchaj tu chodzi o odrobine uczciwości - sam jeżeli jest zakaz to nie łowie i wymagam tego od innych, to że kłusują to jest niezgodne z prawem i tak powinno byc traktowane. Wiadomo, że nigdy sie wszystkiego nie przypilnuję choćby strażnika w każdej kępie trzcin zainstalował. Może jestem naiwny ale tak mam i tyle. Regulamin z górnymi limitami to napewno dobry kierunek, można narzekać i pisać, że ryby już tam nie ma i nie będzie - to rusz cztery litery i zrób coś żeby to zmienić!. Przykre to jest, że wszyszczy wiedzą i siedzą cicho jak piszesz, uważasz, że to w porządku? Bo co bo zbiornik kopalni/miasta znaczy niczyj? Mentalność jak za komuny...



#233 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 22 kwiecień 2013 - 18:07

Przecież cały czas próbuję "COŚ" z tym zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko beton to bardzo twardy materiał kiedy zastygnie. Czy oprócz mnie ktoś napomkną o stanie rzeczy jaka tam jest?????? Gdzie są wielcy działacze z PZW i za co biorą ciężką kasę bo chyba nie za siedzenie na stołkach???????? Czy oprócz mnie nikt do tej pory nie wiedział co się tam wyprawia ,zresztą nie tylko tam ale na wszystkich wodach naszego okręgu????? Co robi PSR I INNE "ORGANA" przecież są na rzut beretem????????? I jeszcze parę innych rzeczy nasuwa się by napisać - tylko szkoda gadać !!!!!!!!!!! Za co w końcu płacimy te karty, za co płacimy dodatkowe opłaty na wydzielone zbiorniki i teraz jeszcze dodatkowe opłaty na "SUPER ZBIORNIK". Mam płacić tylko dlatego że nie chcę mieć problemów nad woda oraz szczycić się mianem WĘDKARZA POD SZYLDEM PZW i tylko tyle dostanę w zamian??????????  Same zakazy ,nakazy, sprzeczne regulaminy, jeden wielki bajzel i chaos - tak  ma wyglądać teraźniejsze wędkarstwo??????? - CHYBA NIE 

Powiem tak - według mnie to WSZYSTKIM  zależny tylko na SKASOWANIU jak największej liczby naiwnych "jeleni" więżących w reklamę ,a jak się nie podoba to wynocha - opłata raz uiszczone nie podlega zwrotowi !!!!!!!!!


Użytkownik miramar69 edytował ten post 22 kwiecień 2013 - 18:11


#234 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 22 kwiecień 2013 - 18:33

Odwiedziłem dziś sklepy wędkarskie w TBG ,nikt nic nie wie ,gdzie będą sprzedawane licencje,to może w kościele na ogłoszeniach :D  będzie jakieś info?



#235 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 22 kwiecień 2013 - 20:12

Odwiedziłem dziś sklepy wędkarskie w TBG

E to żes sie nachodził ,niema co,tyle ich. :lol: :lol: :lol: :lol:



#236 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 22 kwiecień 2013 - 20:50

Tak przy okazji ,bo szukaliśmy buty w góry i trzeba było zjeść coś w MC donalds ;)


Użytkownik Kajtelek2 edytował ten post 22 kwiecień 2013 - 20:50


#237 OFFLINE   Monster

Monster

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 21:13

Odwiedziłem dziś sklepy wędkarskie w TBG ,nikt nic nie wie ,gdzie będą sprzedawane licencje,to może w kościele na ogłoszeniach :D  będzie jakieś info?

Spokojnie, bez paniki, do 2 maja jeszcze trochę czasu, zdążysz się nałowić ;) Na pewno jak będą w sprzedaży to ktoś da info tutaj, to kwestia kilku dni. Będą na pewno dostępne w okręgu, koła lokalne również będą prowadzić sprzedaż i może jeszcze w sklepach wędkarskich. Z tego co wiem to na miejscu(czyli nad jeziorem) nie będzie możliwości wykupienia zezwolenia.



#238 ONLINE   drozdo

drozdo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 422 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Rafał

Napisano 23 kwiecień 2013 - 11:08

Ciekawe dlaczego członkowie PZW musza płacic kolejne składki na kolejny "rybny" zbiornik. Z tego co pamietam wodą z wisły ten zbiornik został zapełniony co za tym idzie rybami tez z wisły. TEraz mam płacic za mozliwosc łowienia ich ?? Ile było zarybien tego zbiornika ?



#239 OFFLINE   lucek

lucek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 23 kwiecień 2013 - 12:37

Bo to nie jest woda PZW, to własność Kopalni Siarki Machów. Łowisko jest użyczone PZW, na komercyjnych zasadach.



#240 ONLINE   drozdo

drozdo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 422 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Rafał

Napisano 23 kwiecień 2013 - 18:24

a kto bedzie w takim układzie wystawiał fakruty za łowienie ? Ryby które tam pływaja i woda z wiłsy która tam jest nie sa własnoscia kopalnii.


Użytkownik drozdo edytował ten post 23 kwiecień 2013 - 18:25