Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Tarnobrzeskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
814 odpowiedzi w tym temacie

#281 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4974 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 04 maj 2013 - 19:19

A gdzie dziś robiliście opłaty ?????



#282 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 04 maj 2013 - 19:22

Są podane na stronie PZW tbg nr do skarbników, trzeba zadzwonić i sie ugadać ;)



#283 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4974 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 04 maj 2013 - 19:27

Czy to jest to???Informujemy, że od dnia 30.04.2013 r. Zezwolenia na połów ryb na Jeziorze Tarnobrzeskim będzie można nabyć u:

- Pana Stanisława Pikusa - tel. kom. 509 617 162

- Pana Tadeusza Dudka - tel. kom. 517 904 694

- Pana Lucjana Dąbka - tel. kom. 502 410 731

oraz w Biurze Okręgu u Pani Grażyny Figacz w poniedziałki w godzinach od 1600 do 1900


Użytkownik miramar69 edytował ten post 04 maj 2013 - 19:41

  • zlotowlosy lubi to

#284 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9538 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 04 maj 2013 - 19:28

Mariusz, to zagadka? :huh:  A, już mam czytelne ;)


Użytkownik popper edytował ten post 04 maj 2013 - 19:29


#285 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 04 maj 2013 - 19:32

Czy to jest to???Informujemy, że od dnia 30.04.2013 r. Zezwolenia na połów ryb na Jeziorze Tarnobrzeskim będzie można nabyć u:

- Pana Stanisława Pikusa - tel. kom. 509 617 162

- Pana Tadeusza Dudka - tel. kom. 517 904 694

- Pana Lucjana Dąbka - tel. kom. 502 410 731

oraz w Biurze Okręgu u Pani Grażyny Figacz w poniedziałki w godzinach od 1600 do 1900

Dokładnie to ;)



#286 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4974 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 04 maj 2013 - 19:34

No to chyba goście nie pośpią, bo jutro jadę jedną godzinę przed wschodem słońca  :D  :D  :D  PUNKT 2 i 4 regulaminu

 

Regulamin
Akwenu „Jezioro Tarnobrzeskie" dotyczący połowu ryb.


1. Akwen „Jezioro Tarnobrzeskie", obejmujący teren „Jeziora" od strony południowej o długości linii brzegowej ok. 3 km, oznakowanej tablicami informacyjnymi i pasem gruntu przylegającym do wody o szerokości 30 m., został przekazany przez Gminę Tarnobrzeg Okręgowi Polskiego Związku Wędkarskiego w Tarnobrzegu do prowadzenia racjonalnej gospodarki rybacko-wędkarskiej i udostępnienia do wędkowania.
2. Uprawnionymi do wędkowania są osoby posiadające Kartę Wędkarską, wydane przez Okręg PZW zezwolenie na amatorski połów ryb, Rejestr połowów ryb oraz wniesioną składkę członkowską, składkę okręgową na ochronę i zagospodarowanie wód oraz składkę na zagospodarowanie wód „Jeziora Tarnobrzeskiego".
3. Osoby niezrzeszone w PZW muszą posiadać kartę wędkarską i wówczas wnoszą składkę członkowska na zagospodarowanie wód „Jeziora Tarnobrzeskiego" w wysokości określonej w tabeli składek stanowiącej integralną część niniejszego regulaminu i otrzymują wówczas: zezwolenie na amatorski połów ryb wraz z rejestrem połowu.
4. Wędkować można od 2 maja do 30 listopada z wyjątkiem pory nocnej - godzinę po zachodzie Słońca i do godziny przed wschodem Słońca na terenie określonym w pkt. 1 niniejszego regulaminu.
5. Obowiązuje zakaz wędkowania z lodu, ze środków pływających oraz naruszania linii brzegowej.
6. Dopuszcza się brodzenie w butach tzw. „woderach" do wysokości posiadanego obuwia.
7. Poza ustaleniami niniejszego regulaminu, wędkujących obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW.


Użytkownik miramar69 edytował ten post 04 maj 2013 - 19:36


#287 OFFLINE   Monster

Monster

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów

Napisano 04 maj 2013 - 20:10

...


Użytkownik Monster edytował ten post 04 maj 2013 - 20:57


#288 OFFLINE   zanderek

zanderek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 maj 2013 - 22:47

Gorgol ogarnij się i czytaj ze zrozumieniem.

Naisałeś że na stronie Okręgu są podane numery do skarbników i napisałem ze to nie są skarbnicy tylko prezesi Kół co do sklepu u Makarona wiem że już sprzedaja pozwolenia.

Co do kontroli to nadal smiszy mnie Twój wpis po jednym dniu i bedzie smieszył a skoro tak dobrze jestes poinformowany gdzie kontroluje PSR to życze Ci zebys kiedys sie zdziwił.



#289 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 05 maj 2013 - 11:47

....


Użytkownik gorgol edytował ten post 05 maj 2013 - 12:15


#290 OFFLINE   lucek

lucek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 06 maj 2013 - 07:49

Nad Jeziorem byłem dwa razy, na zawodach - mały szczupak coś ponad 50 cm, na pomarańczowo-zielonego twisterka - uderzył z opadu. Jak już wcześniej ktoś pisał gratulacje dla Pana Pokutyckiego za rybę i przed wszystkim za postawę i stratę telefonu :). Wczoraj byłem o zachodzie słońca, woda dalej zimna i zaliczyłem wyjście pistoleta za małą gumką. Woda trudna, rzeba ją poznać powoli, rekompensatą był pięknny zachód słońca i możliwość obserwacji wiosennej przyrody.



#291 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 06 maj 2013 - 20:15

Zenderek a raczej Zolner, sam wprowadzasz ludzi w błąd i próbujesz nieudolnie bronic ten bajzel pt. ZO PZW TBG. Byłem dziś u Makarona i śmiał się z ciebie, że brednie wypisujesz jakoby sprzedawał zezwolenia. Nic mu na ten temat nie wiadomo. Wisi tam tylko nr telefonu. Zadzwoniłem do gościa a ten, że on mi dziś nie sprzeda bo coś tam i mnie odsyła do ZO, że niby tam może się o 17 pojawić jakaś kobita to mi może sprzeda. Tak w praktyce działa system dystrybucji zezwoleń w wydaniu PZW. Pan prezydent był ostrzegany aby nie wchodził w układy z nieudolnym i niewydolnym związkiem, ale wybrał tani poklask wyborców i takie są skutki. Powinien mi zwrócić za stracony czas i paliwo jeśli odpowiada za swoje decyzje.



#292 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1129 postów

Napisano 06 maj 2013 - 20:16

KONTROLO GDZIE JESTEŚ ??????? KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE...



#293 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1335 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 07 maj 2013 - 07:43

Bardzo słabo rozwiązana kwestia zrobienia opłaty za wędkowanie, opłata powinna być opłacana nad wodą, a nie tracić czas i latać po TBG, a tu można sprawdzić jaka pogoda, warunki nad wodą http://jezioro-tarnobrzeskie.eu/kamera miłego oglądania.

Chciałbym zobaczyć tego pike złowionego przez Marka Pokutyckiego ,gdzie można luknąć na tą rybkę?


Użytkownik Kajtelek2 edytował ten post 07 maj 2013 - 08:03


#294 OFFLINE   zanderek

zanderek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 maj 2013 - 13:25

Zenderek a raczej Zolner, sam wprowadzasz ludzi w błąd i próbujesz nieudolnie bronic ten bajzel pt. ZO PZW TBG. Byłem dziś u Makarona i śmiał się z ciebie, że brednie wypisujesz jakoby sprzedawał zezwolenia. Nic mu na ten temat nie wiadomo. Wisi tam tylko nr telefonu. Zadzwoniłem do gościa a ten, że on mi dziś nie sprzeda bo coś tam i mnie odsyła do ZO, że niby tam może się o 17 pojawić jakaś kobita to mi może sprzeda. Tak w praktyce działa system dystrybucji zezwoleń w wydaniu PZW. Pan prezydent był ostrzegany aby nie wchodził w układy z nieudolnym i niewydolnym związkiem, ale wybrał tani poklask wyborców i takie są skutki. Powinien mi zwrócić za stracony czas i paliwo jeśli odpowiada za swoje decyzje.

Redzi jesli już nie wisi numer telefonu tylko wisi kartka z napisem zezwolenia na Jezioro Tarnobrzeskie i dla mnie jesli taka kartka wisi przy kasie w sklepie jest wiadomością że takie pozwolenia można tam nabyć więc w błąd wprowadza Makaron nie ja.

Co do tematu obrony jak to nazwałeś bajzlu to nie musze tego robić bo Okręg sam się wybroni a co do pozwoleń to już wcześniej podawałem na stronie PZW są numery do Prezesów Kół i informacja że pozwolenia można nabyć w Okręgu w każdy poniedziałek u Pani skarbnik .

A i tak na koniec to mój nick to jest zanderek a nie zenderek więc pisz prawidłowoi nazwiko moję też proponuję napisać prawidłowo :).



#295 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 07 maj 2013 - 17:41

Co do tematu obrony jak to nazwałeś bajzlu to nie musze tego robić bo Okręg sam się wybroni .. :).

Co sie zrobi okręg jesteś żałosny opiszać takie brednie....pewnie tak samo masz wyobraznie rozwinietą jak prezez pzw tarnobrzeg..

 

http://www.echodnia....T0304/130509378

 

(SZCZUPAK MIAŁ 117cm) nie 130 :D

 

ZAPRASZAM DO CZYTANIA,WYPOWIEDZI,IDIOTÓW CO MAJĄ POD SWOJA KONTROLA TA PIEKNĄ WODE

 

 

KONTROLO,CZY TY KIEDYS TAM  ZAWITASZ??????????????????????


Użytkownik gorgol edytował ten post 07 maj 2013 - 17:42


#296 OFFLINE   deichkind

deichkind

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 738 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 07 maj 2013 - 17:50

o kuuurczaki co za fotka z tego artykułu :/

"...w tym przypadku nie było szans, by szczupak ten przeżył..." i najbardziej żałosne "...to sędziowie oceniają (...)to czy przeżyje..."

 

Nie mam pytań :/ jak dla mnie to zwykła droga do unicestwiania zębatych w tym jeziorze. ryba martwa i nie ma problemu ...chyba że się mylę. piana na ustach :[



#297 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 07 maj 2013 - 18:36

Wku...denerwowany jesteś..cutuj @zanderka,....przeciez wedle związku jest wszystko ok.....tam nie ma "sędziów"same patałchy,az sie trzęsły na te złowione szczupaki....potem grill i wóda....



#298 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1129 postów

Napisano 07 maj 2013 - 20:40

Sam bym dzwonko z takiego wziął. Lekko przypieczone posypane jego ikrą.... mniam paluszki lizać...



#299 OFFLINE   marcin1521

marcin1521

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 11 maj 2013 - 11:50

widać że i regulamin łowiska to fikcja 

 

http://wmh.pl/article/4420



#300 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1129 postów

Napisano 11 maj 2013 - 12:06

jaka była nagroda za 1 miejsce???






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych