Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bolenie 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1284 odpowiedzi w tym temacie

#581 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 02 sierpień 2010 - 17:57

W czystej wodzie wygląd ma znaczenie, to pewne. Sprawdziłem to wielokrotnie. Nie wiem tylko na ile ważne są niuanse. Ja się bardziej skupiam na prowadzeniu bo tu widzę potężne możliwości. Siudaki też sobie sam robie i też przerabiam obciążenie, ale po tym co napisałeś to raczej robie to inaczej bo moje są bardzo stabilne w pionie.

#582 OFFLINE   PAMPUCH71

PAMPUCH71

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaBIAŁYSTOK
  • Imię:Adam

Napisano 02 sierpień 2010 - 18:51

Witam osobiście muszę przyznać,że podlaskim bolaskom z czystej wody te podrasowane skórki baaardzo przypadły do gustu. <_< Dzięki Tomy :mellow: .

Załączone pliki



#583 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 02 sierpień 2010 - 20:28

No już wróciłem poobdzierany z deka ale parę obiecujących miejsc znalazłem.Robert co znaczy stabilny wobek w pionie?Pampuch fajnie że Ci się sprawdziły te moje oklejanki.Teraz działam na korpusach od Pawła i trochę na swoich ale te ostanie to tak dla siebie tylko.

#584 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 02 sierpień 2010 - 22:46

Tomy, ...stabilny w pionie = ...że się NIE wykładają

#585 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 02 sierpień 2010 - 23:03

Tomy, ...stabilny w pionie = ...że się NIE wykładają

Robert przecie napisałem że moje się NIE wykładają,dobrze lecą itd.czyli są stabilne w pionie :D .No powtórka z Bolków co na rowerku wczoraj wypatrzyłem,tym razem z wody górskiej i wreszcie no wreszcie grubszy kaliber.W polaroidach widoki w czystej wodzie nie do przecenienia jak zawracały na płytkiej i dość klarownej wodzie za wobkiem i bach gejzer.
.

Załączone pliki



#586 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 03 sierpień 2010 - 14:24

c.d.Tu od razu podziękowania dla Daniela za zbudowanie fajniutkiego kijka.Kierownikiem zamieszaniabyła dzisiaj uklejka z ranką :lol: chyba mi trochę odbija z tymi szczegółami.
.

Załączone pliki



#587 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 03 sierpień 2010 - 15:37

Witajcie!

Już długo chciałem zamieścić tu fotkę pierwszego złapanego bolenia - ale one nie chciały współpracować! Na szczęście odezwałem się do Rognisa żeby zabrał mnie na łowienie bolków na Wiśle. Wybrałem się i mimo że Mateusz z którym byłem na łódce nauczył mnie jak się zabrać do bolków - pochorowałem się i na dobrym łowisku nie połowiłem wcale ( a szkoda bo padło tam naprawdę dużo srebrnych strzał)

Jednak szkoła nie poszła w las, bo na kolejnej wyprawie bez przewodnika gdy już mogłem utrzymać wędkę w rękach, udało mi się szczęśliwie wytypować łowisko. Mateusz do którego zadzwoniłem odradził tego dnia Wisłę ze względu na podnoszącą się wodę, więc wybrałem Bug. 31 lipca 2010 złowiłem swojego pierwszego bolenia - mimo że mały to ogromnie mnie ucieszył. Może ktoś go jeszcze złapie jak trochę podrośnie :D

Burza przegoniła nas znad Bugu, więc więcej sukcesów tego dnia nie było

edit: Boleń nie miał 65 cm więc z fotki jednak nici :(



GRATULUJEMY BOLENIA. CZEKAMY NA RYBE 65+.

Redakcja


#588 OFFLINE   Singor_ths

Singor_ths

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 sierpień 2010 - 21:18

Gratki Paweł. Nauka nie poszła w las B) B) B) .

Łowiliście tam gdzie Ci powiedziałem ;) ?

Ja na dużej wodzie na Wiśle tego dnia co dzwoniłeś złapałem 8 bolków z moim innym Gościem. Niestety wszystkie małe. Znaleźliśmy miejsce z czystą wodą.

Pozdro, Mat

B) B) B)

#589 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 04 sierpień 2010 - 09:37

Zeslipowaliśmy się tam gdzie mówiłeś, jednak popłynęliśmy nieco bardziej w górę rzeki. Tam trafił się bolek, a jak spłynęliśmy na ostrogi okazało się że były kompletnie przelane szybką wodą - w jednym wolniaku w klatce żerował bolek ale nie udało się go wyciągnąć.

#590 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 09 sierpień 2010 - 09:33

Woda dramatycznie wysoka i mętna ale udało mi się wypracować fajnego Bolusia.
.

Załączone pliki



#591 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 sierpień 2010 - 20:28

Piękny, piękny. Tomku a jaka to wędeczka na zdjęciu. Coś mi to przypomina ale zupełnie nie mogę złożyć w głowie co. Branzino?

Pozdrawiam
Remek

#592 Guest_White-fish_*

Guest_White-fish_*
  • Guests

Napisano 09 sierpień 2010 - 20:33

Piękny, piękny. Tomku a jaka to wędeczka na zdjęciu. Coś mi to przypomina ale zupełnie nie mogę złożyć w głowie co. Branzino?

Pozdrawiam
Remek


Znając Tomka to Pewnie X-Rods Custom Rod CD Blue Rapid BLRBR2108MH lub BLRBR2108H B)

#593 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 09 sierpień 2010 - 21:55

Piękny, piękny. Tomku a jaka to wędeczka na zdjęciu. Coś mi to przypomina ale zupełnie nie mogę złożyć w głowie co. Branzino?

Pozdrawiam
Remek

Tak jak napisał Twister jest to wędka o Daniela X-Rods moja delikatniejsza wersja na Blu Rapidzie 2,70m 10-35g sparowana z Ryogą 1016HL.Morethanem nie zaryzykowałbym rzutem w taką kipiel jak dzisiaj bo nie lubię długich holi ze względu na kondycję ryby.Bolek nie był tytanem na oko z 7dych może pod może + ale dziabnął w bardzo ostrym prądzie i po braniu musiałem sobie pomóc drugą ręką trzymając za blank bo napór wody robił swoje.Jutro jadę na inną miejscówkę na wodzie powodziowej i biorę ze sobą cięższą wersję od Daniela BR do 50g z Ryogą 2020HL i plećką 20LB bez żadnych przyponów FC,bez żadnych łączników itp.Robiłem fotkę wypuszczenia ryby ale tak wyrwał i się nie udało.

#594 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 sierpień 2010 - 22:23

Fajne wędki!

#595 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 09 sierpień 2010 - 22:30


.



Rewelacyjna fotka... :wacko:

#596 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 09 sierpień 2010 - 22:47

Zgadza się Remku bardzo fajne wędeczki,Daniel się postarał.A Morethany Branzino będą pracować z Daiwą Pixy z przeznaczniem na Jazie i Klenie.

#597 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2077 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 09 sierpień 2010 - 23:27

Tomku Gratki za super Bolki i swietne Fotki. U mnie woda lekko dzwignieta i jakies przedszkolaki ganialy. Mi sie trafil taki ze zlobka a pra pra babcia odprowodzila mi woba pod nogi i odplynela w zwolnionym tempie :unsure: Bolki to naprawde fascynujaca rybka zwlaszcza jak mialem pierwszego odrzanskiego na kijku ale na Menie nie ma nikogo co lapie tak regularnie jak wiekszosc z Was.

zdr

#598 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 09 sierpień 2010 - 23:31

Hej Gugcio!Kurcze Ja wybieram się tam za miedzę do Ciebie i wybrać nie mogę.Starszy mi się tu zasiedział w Polsce i krąży zamiast autek szukać.Słuchaj a jak z Bolkiem na Renie teraz jest?Swego czasu to tam prały przy każdej główce w okolicach Koln.

#599 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2077 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 09 sierpień 2010 - 23:48

Chlopaki jezdza ale glownie sandacz/sum. Jeden koleszka z Karlsruhe w tym roku niezle polapal i to takich 70+ nawet 80 ze 2 mial. Ale szalu podobno nie ma :unsure: Na menie jest sporo bolka i jazia bo tylko taki narybek widac i czesto rafiaja sie rybki +15cm, problem w tym ze Babka jest ich glownym pokarmem. Znam ziomka co lapie ryby patelnia i co by nie wyjal zawsze jakies babki w zoladku sa. Od przyszlego roku zmieniam wode niestety nie na bolkowa a klenio jazie pstrag + brzana wiec moze wtedy cos polapie :unsure:

P.S Steezik Bajka i bez niego sie nigdzie nie ruszam wyjal pare rybek juz w tym zebacza 75cm :D

#600 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 10 sierpień 2010 - 06:43

P.S Steezik Bajka i bez niego sie nigdzie nie ruszam wyjal pare rybek juz w tym zebacza 75cm :D


Wiszę, że kolejny nawrócony :mellow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych