Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Klub tetryka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1030 odpowiedzi w tym temacie

#761 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:37

Zimno, cimno, mokro, wiaja i do dumu daleko... :(


  • ryba1981 lubi to

#762 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 462 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 10 styczeń 2019 - 14:07

Olek, ja też jestem typem zmarzlaka..ciężko się wybrać ale jak już się dojedzie nad wodę ..to jakoś tak lżej na duszy :) 
Jak to mówią "nie ma złej pogody, są tylko ludzie źle ubrani", ja np zapuszczam brode na zimę żeby było cieplej :D  :D :D  

 



#763 OFFLINE   Byniek

Byniek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Zbigniew
  • Nazwisko:Kołczyk

Napisano 10 styczeń 2019 - 14:11

Olek nie słuchaj Krzyśka, bierz świder i na lód.

pozdrawiam byniek



#764 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 10 styczeń 2019 - 14:15

Krzysiu, kijem mnie nie wygonisz dopóki temperatura nie wzrośnie powyżej +5'C. Nie trawię ubierania się ani "grubo", ani "na cebulkę" bo mi to krępuje ruchy (dość mam skrępowane nadmiarem sadła), a brodę noszę od 50-lat przez cały rok. ;)  :)

 

Zbyszku, w życiu nie łowiłem z lodu i nawet pod groźbą anatemy nie dam się skusić. Dla mnie lód istnieje tylko w dwóch postaciach - lodów i loda… :D  :D  :D


Użytkownik Alexspin edytował ten post 10 styczeń 2019 - 14:17

  • Krzysiek P lubi to

#765 OFFLINE   robimax

robimax

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Robert

Napisano 10 styczeń 2019 - 15:45

Krzysiu, kijem mnie nie wygonisz dopóki temperatura nie wzrośnie powyżej +5'C. Nie trawię ubierania się ani "grubo", ani "na cebulkę" bo mi to krępuje ruchy (dość mam skrępowane nadmiarem sadła), a brodę noszę od 50-lat przez cały rok. ;)  :)

 

Zbyszku, w życiu nie łowiłem z lodu i nawet pod groźbą anatemy nie dam się skusić. Dla mnie lód istnieje tylko w dwóch postaciach - lodów i loda… :D  :D  :D

 

No to tak na poprawienie nastroju  :)

Załączone pliki


Użytkownik robimax edytował ten post 10 styczeń 2019 - 15:58

  • marian-56, Pisarz.......ewski Piotr, woblery z Bielska i 1 inna osoba lubią to

#766 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 10 styczeń 2019 - 21:55

Uwielbiam łowić.

Zwykle sezon zaczynam pierwszego stycznia, a kończę w Sylwestra :D Pogoda jest zastana, czasem lekko przykra, ale później się to wspomina ze śmiechem. Jak wtedy, gdy na Muchowy Puchar Wisły wybrałem się z krótkim rękawem, a zaczął padać deszcz ze śniegiem. 

:doh:

Uwielbiam łowić, najbardziej na przynęty sztuczne, ale ciasto, pelet lub robaka również zarzucam. Na metodę, na drgającą lub holopatko, bata i odległościowkę... Spinning wszelkiej maści, choć koguty już sobie odpuściłem. Mucha, poza dwuręczną łososiówką. I oczywiście wędkowanie z lodu :rolleyes:

 

Uwielbiam łowić tak bardzo, że kiedyś łowiłem z lodu przy minus szesnastu. Pamiętam, iż przyszedł wtedy na lód jakiś facet, zdjęcia robił, pytał o wyniki. Redaktor. W niektórych kręgach aż wstyd się przyznać - opisał mnie wtedy w Gazecie Wyborczej :D

 

Najbardziej ekstremalne wędkowanie to było w Sylwestra, ponad dwadzieścia lat temu. Muchowałem nad Czarną Przemszą. By móc posłać streamera pod drugi brzeg wykonywałem rzuty rolowane, a ściągając zestaw wędzisko trzymałem pod wodą poza ostatnią przelotką, tą najbliżej kołowrotka. Choć i ona się klinowała i trzeba było odmrażać ją w ustach... Nic dziwnego - było 18 stopni na minusie :P  

 

Więc nie ma co narzekać na pogodę i jeśli również uwielbiacie łowić - trzeba wyjść z domu i pójść nad wodę :)


  • robert74, marian-56, Pisarz.......ewski Piotr i 3 innych osób lubią to

#767 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 462 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:16

Najlepiej zacząć od pretekstu żeby w ogóle wyjść (wyjechać) nad wodę..niby na specer/sprawdzić jaka woda, niby nie łowić. Później sie zabiera kij "tak na wszelki wypadek", no a jak juz w aucie to czemu tak tylko kontrolnie kilku rzutów nie wykonać.. i tak to "się siebie" oszukuje /;-))
  • Pisarz.......ewski Piotr i Alexspin lubią to

#768 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 11 styczeń 2019 - 06:17

post-54118-0-32693900-1547131527_thumb.j

Też nie przepadam :( Najbardziej lubię wędkować w kwietniu, maju i później od września do listopada. Moje ulubione temperatury to 10-20'C, ale cóż żyjemy na takiej a nie innej szerokości geograficznej i radujmy się Golfstromem, bo mielibyśmy bez niego klimat taki jak na Labradorze... :D

 

Ps

Z tym wyjazdem "by the way" masz Krzysiu 100% racji. Na wszelki wypadek wędka w bagażniku cały rok... :P


Użytkownik Alexspin edytował ten post 11 styczeń 2019 - 06:18


#769 OFFLINE   Z.Milewski

Z.Milewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 637 postów
  • Lokalizacjalubuskie

Napisano 11 styczeń 2019 - 23:30

 

Też nie przepadam :( Najbardziej lubię wędkować w kwietniu, maju i później od września do listopada. Moje ulubione temperatury to 10-20'C, ale cóż żyjemy na takiej a nie innej szerokości geograficznej i radujmy się Golfstromem, bo mielibyśmy bez niego klimat taki jak na Labradorze... :D

 

Ps

Z tym wyjazdem "by the way" masz Krzysiu 100% racji. Na wszelki wypadek wędka w bagażniku cały rok... :P

Wypisz, wymaluj, mam te same upodobania, choć ostatnio lepiej znoszę i "ten syk świerszczy i te 30oC da...". Kości coraz starsze, coraz bardziej lubią wygrzewanie... .

Nie wiem tylko, czy już zanabyłem uprawnienia na jakikolwiek wpis tutaj, niby trochę za młody rocznik, ale np. muzyka w tym wątku (koncerty), czy przygody podwórkowe, jak najbardziej były i moim udziałem.


  • Alexspin lubi to

#770 OFFLINE   lexi

lexi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 245 postów
  • LokalizacjaSan a dokładniej San Escobar

Napisano 19 styczeń 2019 - 14:59

 .. tak pomyślałem ze własnie w tym "klubie" może się spodobać :)....................... {sorry za OT}..

 

https://www.youtube....h?v=St6jyEFe5WM

 

smacznego..



#771 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał

Napisano 19 styczeń 2019 - 16:37

Tak tylko dziś przypomnę.......ehf6t0.jpg

 


  • popper, BOB, Pisarz.......ewski Piotr i 1 inna osoba lubią to

#772 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 styczeń 2019 - 23:22

19326-19413-m.jpgta grafika do kupienia przez Szanownych Tetrykow na aukcji internetowej Agra Art. Myślę że będzie a propos starczych zainteresowań  ;)  :D


Użytkownik Marcin Rafalski edytował ten post 25 styczeń 2019 - 23:24


#773 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2691 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 26 styczeń 2019 - 00:56

Wszystkiego najlepszego dla prezesa photo-thumb-63096.jpg?_r=1473602158 z okazji urodzin.


  • Alexspin lubi to

#774 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 26 styczeń 2019 - 07:05

Dziękuję Piotrze :)


  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#775 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 26 styczeń 2019 - 07:06

19326-19413-m.jpgta grafika do kupienia przez Szanownych Tetrykow na aukcji internetowej Agra Art. Myślę że będzie a propos starczych zainteresowań  ;)  :D

Osobiście wolę w naturze, obrazki mnie nie bawią... :P



#776 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 26 styczeń 2019 - 09:56

Alku, prezesie, Ty to "stara dupa" już jesteś!

:D

Prezesuj temu klubowi jeszcze przez sto lat, byle w zdrowiu i z radością :)

 

post-52580-0-35513300-1548492869.jpg

Odrobinę natury w ciepłym wydaniu Ci załączam ;)

 

Załączony plik  7.jpg   114,85 KB   9 Ilość pobrań


  • Byniek lubi to

#777 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 26 styczeń 2019 - 10:03

Dzięki Januszu, staram się jak mogę... ;) :D



#778 OFFLINE   Tabor

Tabor

    OO7

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 921 postów
  • LokalizacjaInnemiejsce
  • Imię:Tetryk
  • Nazwisko:Tetryk

Napisano 26 styczeń 2019 - 11:04

Ten rok przyniesie mi możliwość wstąpienia w szeregi Szanownych Tetryków   . Choć na innym forum już  jestem . Fajnie się  czyta wasze posty i przycinki . Wiem jedno nigdy mi lepiej nie było jak teraz pewnie ta beztroska i bezkarność   z wiekiem przychodzi . Nie mam obowiązków tylko same prawa które sam ustalam . 

Nie muszę  nic , robię  co chce poza oczywiście pracą  zawodową . Wędkarstwo to piękna pasja a w szczególności  łażenie z kije  lub pływanie  łódką  .

Lubie poczytać i posłuchać   bajkopisarzy i nawiedzonych nowymi  technologiami wędkarzy ale to już przestało mnie bawić . 

Zaczynałem od wędki dwuczęściowej   leszczyna  a  dolnik z jałowca , żyłka z zmywaka prostowana żelazkiem bez kołowrotka przelotki 4 szt drut ze spinacza . 

Dostałem od wujka kilka haczyków i składaną  siatkę na żywce którą  do dziś mam nawet ostatnio pożyczałem ją na jakiś występ teatralny .

Pierwsze spławiki i woblery , blachy mam do dziś . Pierwszy spining który ma około  35 lata kupiony na   urodziny . Oczywiście sprawiłem sobie sam taki prezent .

Najbardziej przykro jest patrzeć na moją rzekę Bug  jak umiera śmiercią naturalną  z braku wody a my nic nie możemy zrobić .



#779 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18653 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 styczeń 2019 - 11:09

zdrowie Prezesa photo-thumb-63096.jpg?_r=1473602158 po raz trzeci !



#780 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10180 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 26 styczeń 2019 - 11:39

Ten rok przyniesie mi możliwość wstąpienia w szeregi Szanownych Tetryków   . Choć na innym forum już  jestem . Fajnie się  czyta wasze posty i przycinki . Wiem jedno nigdy mi lepiej nie było jak teraz pewnie ta beztroska i bezkarność   z wiekiem przychodzi . Nie mam obowiązków tylko same prawa które sam ustalam . 

Nie muszę  nic , robię  co chce poza oczywiście pracą  zawodową . Wędkarstwo to piękna pasja a w szczególności  łażenie z kije  lub pływanie  łódką  .

Lubie poczytać i posłuchać   bajkopisarzy i nawiedzonych nowymi  technologiami wędkarzy ale to już przestało mnie bawić . 

Zaczynałem od wędki dwuczęściowej   leszczyna  a  dolnik z jałowca , żyłka z zmywaka prostowana żelazkiem bez kołowrotka przelotki 4 szt drut ze spinacza . 

Dostałem od wujka kilka haczyków i składaną  siatkę na żywce którą  do dziś mam nawet ostatnio pożyczałem ją na jakiś występ teatralny .

Pierwsze spławiki i woblery , blachy mam do dziś . Pierwszy spining który ma około  35 lata kupiony na   urodziny . Oczywiście sprawiłem sobie sam taki prezent .

Najbardziej przykro jest patrzeć na moją rzekę Bug  jak umiera śmiercią naturalną  z braku wody a my nic nie możemy zrobić .

Chłopie, ja jestem takim samym smarkaczem jak Ty i już od samego początku robię bałagan w tym zacnym wątku. Więc w mojej opinii , możesz śmiało nazwać się członkiem (oczywiście w nieorganicznym rozumieniu tego określenia) ;)  :D

Jestem pewien, że Prezes się ze mną zgodzi? :rolleyes:  :)


Użytkownik BOB edytował ten post 26 styczeń 2019 - 11:40

  • Alexspin lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych