Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

G艂臋bokie BOLKI


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
60 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 post贸w
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imi臋:Rafa艂
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 26 czerwiec 2006 - 16:12

TO fakt nie do podwa偶enia... Niestety nie mam tej wody pod nosem... Ta pod nosem w tym roku dozna艂a amnestii i obietnice ze nie bede na ni膮 je藕dzi艂 :mellow: z r贸藕nych przyczyn....

#42 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 post贸w
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imi臋:Artur

Napisano 30 czerwiec 2006 - 02:35

Mifek zapierdzielasz prawie 100 km za bolkami, a na niez艂e sztuki masz szans臋 pod samym nosem. W 艣rod臋 na Dziewokliczu dwukrotnie pobi艂em sw贸j rekord bolenia, najpierw bolek 57 cm, wi臋c sw贸j rekordzik pobi艂em o 4 cm a po jakiej艣 godzince kolejna rapka tym razem 65 cm, kt贸r膮 oceniam na jakie艣 2,5 kg (a mo偶e i wi臋cej?):mellow:

#43 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 post贸w
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imi臋:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 30 czerwiec 2006 - 06:01

Wy to macie dobrze 偶e mieszkacie nad du偶膮 rzek膮,tam zawsze co艣 sie dzieje.Ryby blisko i taki wybor 偶e glowa boli.Mifek nie lowi w domu bo je偶dzi na rybki w my艣l zasady im dalej tym lepiej i wi臋ksze :mellow:

#44 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 post贸w
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imi臋:Rafa艂
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 czerwiec 2006 - 07:00

@trout co艣 w tym jest... Wieszjak jest. Cz艂owiek zawsze szuka jaki艣 nowych miejsc. Poza tym lubie wyzwania :mellow:

#45 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 post贸w
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imi臋:Rafa艂
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 czerwiec 2006 - 07:02

Artech mo偶e si臋 wybierzemy razem na Dziewoklicz???? ch臋tnie si臋 czegos naucze :mellow: a mo偶e jak masz czas to b臋dziesz mia艂 ochot臋 do艂aczy膰 do wyprawy na Osin贸w. @patu28 by膰 mo偶e zaliczy dzisiaj tam nock臋, planuj臋 do艂膮czy膰 do niego z rana. Oczywi艣ci e艣miagamy moim bolidem :mellow: :mellow: <_< <_<

#46 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 post贸w
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imi臋:Rafa艂
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 czerwiec 2006 - 07:04

@artech

Aha i jeszcze jedno... 100 km mam jak jade na Dziwn膮 do Dziwn贸wka.... Ale jak jad臋 do na Dziwn膮 do WOlina to mam tylko 80 km :mellow:

#47 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 post贸w
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imi臋:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 30 czerwiec 2006 - 12:56

Wiem Mifek.Ja w zeszlym roku potrafilem wieczorem pojecha膰 na sandacza caly nast臋pny dzie艅 lowi膰,potem wieczorem wraca膰 i podrodze stan膮c na chwile polowi膰 na odrze.A potrafilem jecha膰 a偶 nad pilchowice!!!Tylko z pi臋cset kilometrow.To ju偶 nie hobby to choroba zwana w臋dkarstwo :D Bo jako艣 kolo domu brak lowisk sandaczowych. :( Ja rownie偶 uwielbiam wyzwania :mellow:

#48 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 30 czerwiec 2006 - 13:57

Czy s膮 tam ca艂y rok???? nie wiem mo偶e @heniutek lub LASSOjbait co艣 o tym wiedz膮, wiem natomiast, 偶e s膮 tam od kilku 艂adnych tygodni niezale偶nie od pogodykierunku p艂ywu oraz wiatr贸w...


Ja tam prawie ca艂y rok 艂owi艂em okonie ale dopiero po 1 czerwca (zawody sp艂awikowe dla m艂odzie偶y) zacz膮艂em przy艂awia膰 te bolusie. Wiele z nich by艂o wielko艣ci rekordowych uklei, inne oko艂o 50cm. Do kiedy siedz膮 nie wiem.

#49 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 post贸w
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imi臋:Artur

Napisano 30 czerwiec 2006 - 20:56

Artech mo偶e si臋 wybierzemy razem na Dziewoklicz???? ch臋tnie si臋 czegos naucze :mellow: a mo偶e jak masz czas to b臋dziesz mia艂 ochot臋 do艂aczy膰 do wyprawy na Osin贸w. @patu28 by膰 mo偶e zaliczy dzisiaj tam nock臋, planuj臋 do艂膮czy膰 do niego z rana. Oczywi艣ci e艣miagamy moim bolidem :mellow: :mellow: <_< <_<

Niestety na Osin贸w si臋 nie wybior臋 z przyczyny takiej 偶e akuratno pracuj臋, swoj膮 drog膮 to chyba mamy jakiego艣 pecha jak do mnie dzwonisz w sprawie wyjazdu na rybki to albo mnie nie ma w Szczecinie albo pracuj臋 :wacko: A na Dziewoklicz mam zamiar wybra膰 si臋 w niedziel臋 rano - jak si臋 uda B)

#50 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 post贸w
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imi臋:Rafa艂
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 czerwiec 2006 - 21:01

Artech w takim razie proponuje w niedziele wieczorem wymiane wra偶e艅....

#51 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 post贸w
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imi臋:Artur

Napisano 30 czerwiec 2006 - 22:15

Ok, ale chyba wybior臋 si臋 艂贸dk膮 pop艂ywa膰 troch臋 po Odrze i kana艂ach wi臋c specjalnie na okazy nie licz臋, wra偶enia raczej b臋d膮 tylko estetyczne :mellow: no chyba 偶e uda mi si臋 wsta膰 w kole 3:30 (w sobot臋 wieczorem mam ma艂e spotkanko rodzinne B) ) to poprubuj臋 przy mostku dobra膰 si臋 do jakiej艣 rapy. Na Dziewokliczu od ok艂o 5 - 6 rano zaczyna robi膰 si臋 t艂oczno, szczeg贸lnie na mostku obleganym przez posiadaczy domk贸w letniskowych i 艂owienie w takich warunkach nie nale偶y do przyjemnych, wi臋c trzeba si臋 ewaku艂owa膰.

#52 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 post贸w
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imi臋:Artur

Napisano 03 lipiec 2006 - 13:41

No niestety z moich plan贸w niewiele wysz艂o, zdo艂a艂em si臋 wyrwa膰 z domu tylko na 4 godzinki i od 4:00 stara艂em si臋 skusi膰 jakieo艣 bolenia na Dziewokliczu ale niestety nie uda艂o si臋. Og贸lnie drapie偶niki w tym dniu 偶erowa艂y bardzo s艂abo nawet okonie. Bole艅 nie dawa艂 znak贸w 偶ycia co w tym miejscu nale偶y do rzadko艣ci. Uda艂o mi si臋 z艂owi膰 jedynie kilkana艣cie okoni, niekt贸re nawet 艂adne, jak na takie s艂abe 偶erowanie to i tak sukces.

#53 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 post贸w
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imi臋:Rafa艂
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 03 lipiec 2006 - 13:54

u nas nieco lepiej. W sumie klenie 25, 25 i 40 cm oraz bolki 4 szt. od kilograma do dwoch (bolki z艂owi艂 PATU)

#54 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 post贸w
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imi臋:Artur

Napisano 03 lipiec 2006 - 20:22

No to gratuluj臋 :angry: :mellow:

#55 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 post贸w
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imi臋:Rafa艂
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 03 lipiec 2006 - 20:27

Dzieki Artech.

Tym razem uprzedzam odpowiednio wcze艣jniej: w pi膮tek 艣migam na p贸艂nock臋 na miejsc贸wce, kt贸r膮 wam w tym roku zdradzia艂em, a na kt贸r膮 trafi膰 nie potrafili艣cie <_< B) :lol:

Mo偶e masz ochot臋 do艂膮czy膰 :mellow:

#56 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 post贸w
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imi臋:Artur

Napisano 06 lipiec 2006 - 22:15

Ty uprzedzasz wcze艣niej a ja czytam dopiero dzisiaj :lol: Ale i tak by z tego nic nie by艂o bo znowu w sobot臋 id臋 do pracy :angry: a w niedziel臋 o 22:00 te偶 musz臋 si臋 stawi膰 w pracy, tak 偶e ten weckend mam wyj膮tkowo spi......ny :angry:

#57 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 post贸w
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imi臋:Rafa艂
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 07 lipiec 2006 - 13:13

cz艂owieku to ty na odwyku jestes czy jak?????

#58 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 post贸w
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imi臋:Artur

Napisano 08 lipiec 2006 - 08:10

Na to wygl膮da. Sobota, wszyscy na rybkach a ja k......a w pracy gnij臋 :angry: mam nadziej臋 偶e uda mi si臋 wyskoczy膰 na par臋 godzin wieczorkiem. A m贸wi膮c o miejscu w k贸re nie mogli艣my trafi膰 chodzi Ci o te g艂贸wki i opask臋? je偶eli tak to jak Ty chcesz, tzn jak ty tam 艂apa艂e艣 w nocy skoro tam w nocy jest zakaz 艂owienia?

#59 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 post贸w
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imi臋:Rafa艂
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 08 lipiec 2006 - 21:13

nie 艂owili艣my tak zupe艂nie w nocy. skupili艣my si臋 g艂ownie na zachodzie i jego okolicach.

Je艣li chodzi o miejsc贸wke to tak - w艂a艣nie o tej my艣le :mellow:

#60 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 post贸w
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imi臋:Artur

Napisano 09 lipiec 2006 - 20:57

i jak wyniki?? z mojego wieczornego w臋dkowania nic nie wysz艂o, 偶ona mia艂a inne plany :unsure: dzisiaj p艂ywalem troch臋 po Odrze w rejonie pierwszej 艣luzy (patrz膮c od Dziewoklicza) oko艅 troch臋 gania艂 narybae ale za choler臋 nie mog艂em na nic go skusi膰, potem widzia艂em te okonki takie po 12 cm, czy wi臋ksze te偶 by艂y nie wiem. A tak og贸lnie to skwar straszny a lipa jeszcze wi臋ksza :wacko:




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 3

0 u偶ytkownik贸w, 3 go艣ci, 0 anonimowych