Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki St. Croix


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4891 odpowiedzi w tym temacie

#2841 OFFLINE   Krismuaythai

Krismuaythai

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 20 październik 2018 - 11:03

Wal do Marcysia super sprzedawca.


Nie kojarzę kto to...

#2842 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 20 październik 2018 - 11:05

Dla mnie jest dziwne jeśli dzwonię i dostaje informacje, że moje zamowienie nie przyszło,a pare dni pózniej osoby prowadzące sklep nagrywają film, w którym pokazują „nowy ich zakup LTIS76MF”...

Poważnie sie zaczynam zastanawiać czy nie odmówić zamówienia i nie zamówić u żbika

Wszystko sprawdza się do tego czy zapłaciłeś za towar czy nie .

Jeżeli nie  to nie wiem czy  mogą oni wyciągnąć konsekwencje na drodze prawnej wobec ciebie jeżeli wypełnią umowę , a ty nie .

A jeżeli tak to możesz liczyć że cie pociągną o co najmniej koszta sprowadzenia tej wędki do polski ;p

Tak czy siak zamawiając u żbika możesz jedynie przedłużyć czas oczekiwania o kolejne 3 miesiące .

Bo corana przejmie ten kij tak czy siak jeżeli przyjedzie ze stanów ;p

 

Ile już czekasz na ten kij 2 miesiące ?? czyli jakieś 60 dni , więc chyba nie stoi ci nic na przeszkodzie odczekać regulaminowo jeszcze te 30 dni do 90 ... i wtedy na legalu zgodnie z ich regulaminem zażądać zwrotu pieniędzy ;p


Użytkownik Derrek edytował ten post 20 październik 2018 - 11:14

  • Krismuaythai lubi to

#2843 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1516 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 20 październik 2018 - 11:46

Avid Inshore VIS76MLF Widział ktoś ? https://youtu.be/_PNSsKsS0PQ?t=715 taki trochę bardziej <kwadratowy> Tournament jeśli chodzi o ugięcie... Ciekawie wygląda - muszę przyznać. Tylko to ugięcie jakieś takie dla mnie dziwne,chyba że to przez gięcie na sucho... Chętnie zestawiłbym go z takim np TBS610MLXF . Jakie wyjdą różnice : głębokość ugięcia, czułość, praca pod rybą itp... Na szybko wygląda jak by Avid głębiej pracował.

 

Mamy tu jakiś posiadaczy nowego Avida Inshore ?



#2844 OFFLINE   Krismuaythai

Krismuaythai

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 20 październik 2018 - 12:09

Wszystko sprawdza się do tego czy zapłaciłeś za towar czy nie .
Jeżeli nie to nie wiem czy mogą oni wyciągnąć konsekwencje na drodze prawnej wobec ciebie jeżeli wypełnią umowę , a ty nie .
A jeżeli tak to możesz liczyć że cie pociągną o co najmniej koszta sprowadzenia tej wędki do polski ;p
Tak czy siak zamawiając u żbika możesz jedynie przedłużyć czas oczekiwania o kolejne 3 miesiące .
Bo corana przejmie ten kij tak czy siak jeżeli przyjedzie ze stanów ;p

Ile już czekasz na ten kij 2 miesiące ?? czyli jakieś 60 dni , więc chyba nie stoi ci nic na przeszkodzie odczekać regulaminowo jeszcze te 30 dni do 90 ... i wtedy na legalu zgodnie z ich regulaminem zażądać zwrotu pieniędzy ;p


Według informacji z CF 6 tygodni maja na realizacje zamówienia

#2845 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 20 październik 2018 - 14:17

Według informacji z CF 6 tygodni maja na realizacje zamówienia

Czytałeś ten regulamin ??

Bo jest napisane że czas oczekiwania może się wydłużyć do 90 dni .



#2846 OFFLINE   Krismuaythai

Krismuaythai

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 20 październik 2018 - 14:18

Pisemnie mi to potwierdzili

#2847 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 20 październik 2018 - 14:21

Pisemnie mi to potwierdzili

W wyjątkowych przypadkach jednak termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Dotyczy to w szczególności wędek amerykańskich, których czas dostawy może w wyjątkowych sytuacjach wynieść nawet 90 dni. Zdecydowana większość zamówień realizowana jest jednak w ciągu 24 h od wpłynięcia zamówienia. O wszelkich zmianach w terminie realizacji zamówień Klienci informowani są drogą e-mailową lub telefonicznie. Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące zamówień prosimy kierować na adres d.dlutek@corona-fishing.pl lub kontaktować się telefonicznie z numerem 663 388 109.



#2848 OFFLINE   Krismuaythai

Krismuaythai

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 20 październik 2018 - 14:26

W umowie jest 6 tyg taka informacje dotrzymałem od CF wiec regulaminem sie nie sugeruje
  • arrowana lubi to

#2849 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 20 październik 2018 - 14:29

W umowie jest 6 tyg taka informacje dotrzymałem od CF wiec regulaminem sie nie sugeruje

Jak ty umowę podpisywałeś ??

Masz jej kopie czy oni ci tak powiedzieli ??

Jak kupujesz przez ich stronę zatwierdzasz cały czas regulamin który widnieje na ich stronie .

No chyba że osobiście zamawiałeś u nich siedzibie .


Użytkownik Derrek edytował ten post 20 październik 2018 - 14:30


#2850 OFFLINE   Krismuaythai

Krismuaythai

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 20 październik 2018 - 14:30

Podpisuje warunki w umówie nie regulaminie...

#2851 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 20 październik 2018 - 14:33

To bardzo miło, że klient z "własnej woli" zgadza się kredytować cudzą działalność gospodarczą na 90 dni. W takim przypadku 10% zniżki od ceny sklepowej/katalogowej to nic zdrożnego i powinno być standardem.


  • popper, wojciiech i Szymon82 lubią to

#2852 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 20 październik 2018 - 14:40

Powinni tak jak większość sklepów udostępnić informacje o stanie czy wędka jest czy nie ma , a nie wszystko jest na jednej stronie i dodajesz do koszyka i kupujesz tak jakby to było a nie ma .

Czyli powinni napisać wędka dostępna lub wędka na zamówienie (czas oczekiwanie do 90 dni).

 

 

Pół biedy jest jeżeli nie dokonaliście wpłaty bo wtedy jeszcze można zrezygnować .


Użytkownik Derrek edytował ten post 20 październik 2018 - 14:41


#2853 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 820 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 20 październik 2018 - 15:41

A nie prościej zamawiać z przesyłką pobraniową?



#2854 OFFLINE   delux64

delux64

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:delux

Napisano 20 październik 2018 - 15:57

Jak bym wiedział że mam czekać na kija 30 dni już nie wspomne o 60 to bym to osikał ciepłym moczem...ale dobrze wiedzieć co w tym sklepie piszczy...człowiek się uczy..

Użytkownik delux64 edytował ten post 20 październik 2018 - 16:00


#2855 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 20 październik 2018 - 16:46

Wiem że firma Żbik niekiedy zamawiała dany model od ST CROIX  kilkakrotnie nie dostawała tego co chciała :D

Więc nie masz się co czepiać Corona fishing jedynie co mi przeszkadza to nie rzetelna polityka sprzedaż .


Użytkownik Derrek edytował ten post 20 październik 2018 - 16:47


#2856 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1182 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 20 październik 2018 - 16:47

Bez jaj panowie.  Tak ciężko zadzwonić do sklepu i zapytać czy wędka jest dostępna od ręki przed złożeniem zamówienia?


  • delux64 lubi to

#2857 OFFLINE   Krismuaythai

Krismuaythai

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 20 październik 2018 - 16:49

Dzwoniłem przed złożeniem zamówienia dostałem informacje, że jeśli dziw zamówię to powinna byc do końca następnego tygodnia...

#2858 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1516 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 20 październik 2018 - 18:19

A ja tam uważam że Żbik czy CF leci w kulasy jak ta lala i ta cała batalia o małych marżach to bujda na resorach. Może małe sklepiki wielkiego rabatu u dystrybutora nie dostają (15-25%), ale CF - w to to nie uwierzę. Te ich wszystkie filmy o croixach robią Żbikowi zajęb*#tą reklamę za czym bankowo idą duże rabaty, chyba że w zamian za to żbik pozwolił im samemu kije ściągać jak się podoba...
Zasada jest prosta, będąc importerem (i to jeszcze mając wyłączność) od ceny bazowej dostajesz rabat rzędu 50-65% a może i więcej. Tak, tak nie pomyliłem się. Wystarczy spojrzeć na ceny Garminów(wyprzedaży), Lowrance Elite jak poszły w dół przed wejściem nowego modelu , z -17-18%... Dystrybutorzy na bank nie mają o 18% rabatu mniej a i importer na 100% nie dokłada do biznesu. Nie trzeba być głupim żeby wyliczyć ile może dostać rabatu duży sklep. U nas przyzwyczailiśmy się do wysokich cen i obdzierania z ostatniego grosza. Ceny za oceanem na Croixach, RAM Mount, lowrance/simrada jest w dym mniejsza...(pomijam podatki, cła itp). Monopol to zło, u nas croix to towar luxusowy a za oceanem to kije popularności dragona czy Jaxona - czyli dla wszystkich. Szkoda tylko że Polaków traktują zawsze i we wszystkim jako trzeci świat...

#2859 OFFLINE   Luka81

Luka81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Szyszko

Napisano 20 październik 2018 - 18:25

Panowie można zamówić prosto ze Stanów i zgodnie z Waszą retoryką będzie taniej i szybciej. Po co tworzyć i wymyślać.
Kris nie psi Ci w cf to zamów gdzie indziej, po co robisz jakieś kwasy. Zadzwoń do Remka i mu wyrzygaj co Ci leży na wątrobie.
  • Łukasz Mk lubi to

#2860 OFFLINE   Krismuaythai

Krismuaythai

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 20 październik 2018 - 18:31

Łukasz nie chodzi o robienie kwasu, bo nikomu nie jest to potrzebne. Chodzi mi zwyczajnie o to, że dziwnie to wyglada, raz jest mówione jedno za chwile jest coś innego...
Czuje się wodzony za nos i o to chodzi a nie powinno tak być.

Użytkownik Krismuaythai edytował ten post 20 październik 2018 - 18:31





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych