Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Plecionki z Chin


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
1250 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 post贸w
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imi臋:Darek

Napisano 07 pa藕dziernik 2016 - 07:26

Mlynki za tysiaka nie sa w porzadku, udaja i oszukuja...ani to wysoka polka, ani nawet srednia wyzsza, a drogo Moze sa wyjatki, moze Biomek, ale wiekszosc w budzecie do tauzena to niestety zwykle zabawki na 3 intensywne sezony

Nie zgadzam si臋.Cz臋sto spotykam na wodzie go艣cia kt贸ry od ok. 10 lat u偶ywa INTENSYWNIE m艂ynka Catana 4000.Uwierz poza smarowid艂ami jeszcze niczego nie wymienia艂,naprawia艂.Zreszt膮 kiedy艣 podarowa艂em mu r贸wnie偶 moj膮...

A zreszt膮...Przecie偶 to w膮tek o plecionkach... ;)


U偶ytkownik chlodnica edytowa艂 ten post 07 pa藕dziernik 2016 - 07:27


#42 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 post贸w

Napisano 07 pa藕dziernik 2016 - 07:33

Wierze. Jedni lowia ogromne szczupaki bez przyponow, inni Catana przez dekady. Wierze w cuda 馃槈 Poza tym w temacie plecionek zgadzam sie z Godskim, eksperymenty z linka moga skonczyc sie zle.
  • Tomas81 lubi to

#43 ONLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wi艣lak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Wojtek

Napisano 08 pa藕dziernik 2016 - 19:35

Kto艣 ch臋tny na wsp贸lne zakupy :)



#44 OFFLINE   Sumek66

Sumek66

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 post贸w

Napisano 08 pa藕dziernik 2016 - 19:46

Ja :)



#45 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1621 post贸w

Napisano 08 pa藕dziernik 2016 - 21:29

Kto艣 ch臋tny na wsp贸lne zakupy :)?

No jak to takie cudo, to te 30 z艂 ch臋tnie zainwestuje

#46 OFFLINE   Arek M

Arek M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 post贸w
  • LokalizacjaPolska

Napisano 08 pa藕dziernik 2016 - 21:52

Wojtek, ja te偶 馃槉

#47 OFFLINE   Kozi

Kozi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 post贸w
  • Lokalizacja艢rem

Napisano 08 pa藕dziernik 2016 - 22:26

Te偶 bym by艂 ch臋tny



#48 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 post贸w
  • LokalizacjaStargard

Napisano 08 pa藕dziernik 2016 - 22:41

Panowie, je艣li chodzi o moje zdanie, jako osoby kt贸ra  z艂o偶y艂a temat to:

pierwsza sprawia - nie twierdz臋, KK SPB to jest cudo. Gdyby moja ulubiona Stren SonicBriad kosztowa艂a chocia偶 2x tyle to nie mia艂bym dylematu nad wyborem. Wybra艂bym Strena. Ba, gdyby PowerPro na kt贸r膮 艂owi艂em najwi臋cej, od  wielu lat, kiedy jeszcze nie by艂a oficjalnie dost臋pna na europejskim rynku i gdyby by艂aby tylko 2x dro偶sza od KK to wybra艂bym PP.

Druga sprawa - umawianie si臋 na wsp贸lne zakupy na aliexpress nie ma uzasadnienia w kontek艣cie faktu, 偶e wi臋kszo艣膰 sprzedawc贸w oferuje darmow膮 wysy艂k臋.


U偶ytkownik Grzegorz B. edytowa艂 ten post 08 pa藕dziernik 2016 - 23:01

  • Tomasz eS i coma lubi膮 to

#49 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 post贸w

Napisano 08 pa藕dziernik 2016 - 23:17

Czy Stren jest az tak drogi, ze warto sie meczyc slabsza linka? Jesli jest tak samo dobra, to ok...ale jesli slabsza, nie rozumiem 馃槓

#50 ONLINE   DumFish

DumFish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 321 post贸w

Napisano 09 pa藕dziernik 2016 - 06:36

 

Druga sprawa - umawianie si臋 na wsp贸lne zakupy na aliexpress nie ma uzasadnienia w kontek艣cie faktu, 偶e wi臋kszo艣膰 sprzedawc贸w oferuje darmow膮 wysy艂k臋.

 

 

do tego przy wi臋kszym zam贸wieniu za paczke dojdzie zaplacic vat lu clo :) lepiej kupowac samemu :) a jak ktos sie boi to moge mu pomoc w zamowieniu



#51 OFFLINE   S艂awek77

S艂awek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 post贸w
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 09 pa藕dziernik 2016 - 08:24

Ja chcia艂em zaoszcz臋dzi膰 na pletce i wysz艂o mi to bokiem...Wczoraj mi si臋 rwa艂a na w臋藕le jak nitka.Pierwszy i ostatni raz tak zrobi艂em.

#52 OFFLINE   FRS1985

FRS1985

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 921 post贸w
  • LokalizacjaZach贸d

Napisano 09 pa藕dziernik 2016 - 08:29

jezeli ktos bedzie zainteresowany , biala saratoda 10lb , pewnej linki od sprzedawcy ktorego biore to podam linka po obiedzie. 10lb tej linki ma taka moc , ze jak nabila sie na kotwice i rozerwalem jakos jej polowe srednicy linki dalej nie moglem urwac w rekach , musialem ciac nozem , to naprawde dobra linka, generalnie zawsze kupuje biala bo nie sa to linki barwione bog wie czym , i jeszcze nie trafilem na przegrubienia i inne jakies tam mankamenty.



#53 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 post贸w
  • LokalizacjaStargard

Napisano 09 pa藕dziernik 2016 - 08:47

Czy Stren jest az tak drogi, ze warto sie meczyc slabsza linka? Jesli jest tak samo dobra, to ok...ale jesli slabsza, nie rozumiem

 

Stren jest jako艣 5x dro偶szy. R贸偶nica w cenie w tym przypadku absolutnie nie jest adekwatna do r贸偶nicy w jako艣ci. Okre艣lenie "m臋czy膰 si臋" uwa偶am za nietrafione, gdy偶 KK to naprawd臋 przyzwoita linka. Zapewniam,   偶e nie m臋cz臋 si臋 z ni膮 :)


U偶ytkownik Grzegorz B. edytowa艂 ten post 09 pa藕dziernik 2016 - 09:15


#54 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 post贸w
  • LokalizacjaStargard

Napisano 09 pa藕dziernik 2016 - 09:22

Ja chcia艂em zaoszcz臋dzi膰 na pletce i wysz艂o mi to bokiem...Wczoraj mi si臋 rwa艂a na w臋藕le jak nitka.Pierwszy i ostatni raz tak zrobi艂em.

 

Ale co to za linka? Fajnie by by艂o, gdyby艣 poda艂 nazw臋, dzi臋ki temu inni unikn膮 bubla.

Bo tak, to generalizujesz.



#55 OFFLINE   S艂awek77

S艂awek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 post贸w
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 09 pa藕dziernik 2016 - 09:41

Mo偶e nie w tym dziale bo to s艂ynna mikado octa braid.Ale na tym przyk艂adzie na d艂ugi czas wyleczy艂a mnie od oszcz臋dno艣ci i eksperyment贸w z linkami.
Mo偶na pewnie trafi膰 fajn膮 tani膮 link臋 ale powiem szczerze nie wyobra偶am sobie kupi膰 co艣 niby tanio i zastanawia膰 si臋 na jaki sort trafi艂em. Szcz臋艣cie 偶e mi strzela艂a wczoraj na zaczepach a nie na rybie...
  • Tomas81 lubi to

#56 OFFLINE   damien79

damien79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 post贸w
  • LokalizacjaPrzemy艣l
  • Imi臋:Damian

Napisano 09 pa藕dziernik 2016 - 11:49

A u偶ywa kto艣 Plecionki GOAL? Zakupi艂em ostatnio 300 m 0,16 mm i nie wiem czy to co艣 warte. Jeszcze nie mia艂em czasu na testy.

#57 OFFLINE   PatLove

PatLove

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 post贸w
  • LokalizacjaLBN
  • Imi臋:Marcin

Napisano 09 pa藕dziernik 2016 - 18:46

Ja u偶ywam z powodzeniem w Szwecji. Moje 艂owiska sa mocno zaczepowe i w wodzie jest mn贸stwo wielkich i mniejszych kamieni prze co plecionki dosc szybko sie zu偶ywaj膮 i ich ilo艣膰 drastycznie maleje na szpulach z kazdym wypadem.Zwyczajnie szkoda mi inwestowa膰 kas臋 w drogie linki jezeli 150m wystarcza na ok miesi膮c dosc intensywnego w臋dkowania.
Co do samych plecionek, to podobno sa to linki produkowane w Japonii, a konfekcjonowane w Chinach, przynajmniej takie info dosta艂em na forum. U偶ywam trzech grubo艣ci:
-0,10-8lb na okonia/szczupaka na lekko i ta jest wyra藕nie sp艂aszczona
-0,14-15lb na sandacza i tu przekr贸j jest juz okr膮g艂y
-0,16-20lb na szczupaka i tu podobnie jak w przypadku 0,14 przekr贸j jest okr膮g艂y.

Plecionki nie strzepi膮 sie i dosc wolna trac膮 kolor, parametr贸w nie mierzy艂em ale sa dosc mocne wiec pewnie przybli偶one do podanych przez producena, w kazdym razie na 0,16 da sie rozgiac hak pod warunkiem poprawnego w臋z艂a bo inaczej b艂yskawicznie puszcza ale to chyba jak ka偶da. Ostatnio na 0,16 wyjecha艂 po dosc si艂owym holu i skr臋conymi hamulcu szczupak 108cm i 8,29kg. Generalnie nie testowa艂em innych tanich linek wiec trudno jest mi cokolwiek por贸wnywa膰 ale te Goal ThinkLine wg mnie sa godne polecenia i na prawde daj膮 rad臋 szczeg贸lnie przy relacji jako艣膰/cena.

U偶ytkownik PatLove edytowa艂 ten post 09 pa藕dziernik 2016 - 18:50

  • eRKa lubi to

#58 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 978 post贸w
  • LokalizacjaN17
  • Imi臋:Remek

Napisano 09 pa藕dziernik 2016 - 20:46

jezeli ktos bedzie zainteresowany , biala saratoda 10lb , pewnej linki od sprzedawcy ktorego biore to podam linka po obiedzie. 10lb tej linki ma taka moc , ze jak nabila sie na kotwice i rozerwalem jakos jej polowe srednicy linki dalej nie moglem urwac w rekach , musialem ciac nozem , to naprawde dobra linka, generalnie zawsze kupuje biala bo nie sa to linki barwione bog wie czym , i jeszcze nie trafilem na przegrubienia i inne jakies tam mankamenty.

Dawaj, dawaj :)



#59 OFFLINE   FRS1985

FRS1985

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 921 post贸w
  • LokalizacjaZach贸d

Napisano 09 pa藕dziernik 2016 - 22:18

https://pl.aliexpres...0608.0.0.Zomzse



#60 OFFLINE   robertd

robertd

    Legnica

  • TW脫RCY+
  • PipPipPip
  • 1074 post贸w

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 07:36

ja mam kastkingi 10 i chyba 12 lb bardzo fajne plecionki bez przegrubien ,mialem tez20 lb ale ta to juz sznurek byla ,polecam mniejsze srednice jak najbardziej






U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych