Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nowe przynety RH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
807 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 20 czerwiec 2011 - 07:11

Ukleja ewidentnie ryje nosem w żwirze a tego nie wytrzymuje nawet okucie metalowe kila w łódce które muszę co jakiś czas wymieniać.
  • c00per lubi to

#62 OFFLINE   marcelinho2204

marcelinho2204

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 176 postów
  • LokalizacjaSkwierzyna
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Żeno

Napisano 28 czerwiec 2011 - 10:38

ja też wale nimi o kamienie i wszystko jest okej:) no i ryby je uwielbiają a to najważniejsze..

#63 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 30 czerwiec 2011 - 14:41

Ukleje własnie dotarły :mellow: Widze ze Robet odrazu przeciwdziała takim scena, jak z tym obdartym noskiem. Bo w kazdej sztuce która dostałem jest wyraznie wystawiony drucik aby apsorbował na siebie wszystkie przeszkody... Wiec pewnie bedzie po problemie :D Super sprawa Robercie B)

#64 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 30 czerwiec 2011 - 14:56

Te druty są na kamienie a jak będziesz nadal tym orał dno pod ryż to drut nic nie pomoże. Masz tam 2 stare ukleje które dłużej spełnia role pługa lub brony :D

#65 OFFLINE   michcio

michcio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 964 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 02 lipiec 2011 - 11:29

Te druty są na kamienie a jak będziesz nadal tym orał dno pod ryż to drut nic nie pomoże. Masz tam 2 stare ukleje które dłużej spełnia role pługa lub brony :D

Dziękuję :D Stare już dzisiaj przeorzą troszkę dna. Resztą będę tylko obstukiwał - obiecuję :mellow:
  • GBP lubi to

#66 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2890 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 03 lipiec 2011 - 21:28

Robercie, jak tam RH15? Czekam z utęsknieniem.

#67 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 07 lipiec 2011 - 16:57

Większość nowości z braku czasu zmuszony jestem przenieść na rok następny. Na zdjęciu jedna z nich. 10 cm/20g i mnóstwo możliwości.

Załączone pliki



#68 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 07 lipiec 2011 - 18:57

To jest ten nowy model o którym mi pisałeś?

#69 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 07 lipiec 2011 - 19:57

Nie, nie, to jest wobler powierzchniowy/chlapak. Może iść pod powierzchnia lub w częściowym wynurzeniu lub wręcz skakać po powierzchni. Chlapie, robi zwody uporządkowane lub szalone. Tak więc robi wszystko czego oczekuje od tego typu przynęt.

#70 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 08 lipiec 2011 - 05:08

Bardzo ciekawy ten wobcio :D Robercie czekamy wszyscy z niecierpliwoscia na przedstawienie tych kolejny nowosci :mellow:

#71 OFFLINE   psielka

psielka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaPiotrków Trybunalski
  • Imię:Krzysztof

Napisano 08 lipiec 2011 - 10:13

Robert możesz mi napisać jak tam moje RH - czy już mi wysłałeś ?? Napisałem na priv, ale jakoś bez odzewu.

#72 OFFLINE   michcio

michcio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 964 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 08 lipiec 2011 - 20:59

dwa oczka do agrafki, tego jeszcze nie widziałem! Szykujez naprawdę fajne cacuszko :D

#73 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 16 lipiec 2011 - 17:30

Robert możesz mi napisać jak tam moje RH - czy już mi wysłałeś ?? Napisałem na priv, ale jakoś bez odzewu.

Wysłałem Ci fot. dowodu nadania z którego wynika, że wysłałem list najszybciej jak to było możliwe.

#74 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 16 lipiec 2011 - 17:39

Robert ja też jakąś nadwyżkę z produkcji przyjmę :D

#75 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 16 lipiec 2011 - 17:43

Za tydzień coś będzie więc się polecam.

#76 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 16 lipiec 2011 - 17:46

Oki.Jak coś będziesz miał pisz na priva.Ale bolek u mnie poganiał ukleje na Sieniawce ale nic nie miałem do dalekiego podania :D

#77 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 16 lipiec 2011 - 18:06

Tylko raz pogonił? Ja sobie niestety nie połowiłem – wiesz gdzie. Jest to samo co na wszystkich zbiornikach na południu. Rzadkie ataki w dużym rozrzucie. Szanse mniejsze niż zero. W końcu znalazłem ładne zgrupowanie ale bolki waliły w sieczkę i wszystkie książkowe i ludowe sposoby nie dały efektu. Jeden bolek tylko zaatakował RH10 przy samej łódce ale się nie zapiął. Miejscowi też nie mają pojęcia czym to jest spowodowane bo bolki są ale jak by podjęły głodówkę. Widziałem za to kilka pięknych akcji. Jeden bolek żonglował ukleją przez 15 sec. Przez 2 minuty obserwowałem jednego bolka jak polował i to mi wynagrodziło cały trud. Tylko na zaporówkach można coś takiego zobaczyć i są to bezcenne lekcje.

#78 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 17 lipiec 2011 - 18:49

Robert,czy wobki typu hlapak robisz-stosujesz do łowienia,jak by to powiedzieć-satysfakcjonującego(łowienie widowiskowe),dla samego
brania chociażby,czy bardziej do nietypowych sytuacji(kiedy nie biorą,kiedy biorą inaczej) ? :D

#79 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 17 lipiec 2011 - 18:55

Robert nie tłukły dość ostro tak z 30minut ale to były ataki na duże ukleje :D .Ale atakują na głębokiej wodzie.Nie ma ich raczej na płyciznach.Jak byłeś na zbiorniku o którym myślę to nie w R-m bo tam chyba za płytka woda.One tam idą jak jest mętna to wtedy są, podobnie u mnie jak jest brudna woda to na 1-3m wodzie atakują :D

#80 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 17 lipiec 2011 - 20:12

Robert,czy wobki typu hlapak robisz-stosujesz do łowienia,jak by to powiedzieć-satysfakcjonującego(łowienie widowiskowe),dla samego
brania chociażby,czy bardziej do nietypowych sytuacji(kiedy nie biorą,kiedy biorą inaczej) ? :D

Wszystkie moje przynęty powstały pod bardzo konkretne potrzeby i były efektem obserwacji. 20 lat temu zauważyłem, że ryby jesienią chętnie atakowały taką nieudana wahadłówkę która często wychodziła do wierzchu. Tak powstał łamaniec który nie tylko smużył ale też chlapał a teraz robi nawet małe zwody na boki. To wszystko kapitalnie działa jak przychodzi pora na tego typu przynęty. Nie miewałeś ataków na zaplatany wobler? To znakomicie naśladuje ołówek i przynęta ze zdjęcia powyżej. Siudak ciągnący za sobą bąble i plujący wodą też ma kapitalne momenty jak się trafi w miejsce i czas. Najczęściej kiedy ryby biorą na chlapaki nie chcą brać na nic innego. Wyjątki od tej zasady mogę policzyć na palcach. Nie wyobrażam sobie łowienia boleni bez tych przynęt bo nie dosyć, że potrafią złowić mnóstwo ryb, łowią w sposób niesamowicie widowiskowy. Z naszych ryb tylko bolek potrafi zafundować takie widowisko w duecie z chlapakiem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych