Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SKRADZIONO PYCHOWKE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 10 maj 2011 - 18:00

Prosze kolegów o info w przypadku rozpoznania lub pojawienia sie w okolicach swojego łowiska świeżej łajby,została skradziona na Wiśle ,okolice Korczyna ale nigdy nie wiadomo gdzie wyląduje

Załączone pliki

  • Załączony plik  py1.jpg   82,86 KB   1752 Ilość pobrań
  • Załączony plik  py.jpg   87,87 KB   1767 Ilość pobrań


#2 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 11 maj 2011 - 08:01

Życzę powodzenia w odnalezieniu łodzi. Bedę sie rozglądał po Odrze, choć jeszcze w życiu pychówki na Odrze nie widziałem.
Z karami za złodziejstwo chętnie wróciłbym do średniowiecza i po ulicach chodziłoby więcej jednorękich bandytów.
W piątek idę do sądu w sprawie skradzionego mi roweru...


#3 OFFLINE   AlleG

AlleG

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 11 maj 2011 - 08:55

ja również od tamtego miesiąca jestem lzejszy o rowerek Meridy Matts Sport 500...

współczuje łódki i roweru...
polska to jednak dzicz...

#4 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 11 maj 2011 - 18:14

W naszym kraju powinien obowiazywac SZARIAT i basta.Złodziejowi uje....ć ręke i koniec :mellow: Szybko by sie jeden z drugim nauczył ze cudza własność to świętość :angry: Mi kiedys tez wybili szybe w aucie zaparkiwanym przy rzece i wyjeli torbe a w niej tak srednio liczac okolo 100 woblerkow perełek i prawie nowiusienki stradic :angry: Życze Ci Piotr z całego serca żeby sie odnalazła, a koledzy po kiju niech maja baczną uwage na to co pływa po wodzie. Pozdrawiam Karol.

#5 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 11 maj 2011 - 18:32

Tobie ukradli z auta woblery ..... a mi ukradli auto z woblerami i wędkami :mellow:



#6 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1938 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 maj 2011 - 19:03

ja również od tamtego miesiąca jestem lzejszy o rowerek Meridy Matts Sport 500...

współczuje łódki i roweru...
polska to jednak dzicz...


kurde chociaż elementarnych zasad ortografii należałoby przestrzegać B) - poza tym nie łudźcie się - złodzieje są wszędzie i wszedzie na świecie szukają frajera........a dzicz jest tym większa im większa jest cywilizacja- taki paradoks
P.S.
życzę odnalezienia straconych rzeczy

#7 OFFLINE   szewer

szewer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 11 maj 2011 - 19:04

Będę zwracał uwagę na Wiśle w okolicach Józefowa, Solca i Puław. Może kut..s gdzieś w tych okoliach pływa, albo ją tam sprzedał.

Pozdr

#8 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 11 maj 2011 - 21:46

a dzicz jest tym większa im większa jest cywilizacja- taki paradoks
P.S.
życzę odnalezienia straconych rzeczy


OT ale w irl prawie zawsze zostawiam wedki w aucie (na widoku)
a nieraz na miescie zostawiam samochod z wlaczona nawigacja i komorka/komorkami lezacymi na fotelach (bo o tym, ze moj landlord WOGOLE nei zamyka samochodu stojacego pod domem nie wspominam ;P
jak mieszkam tutaj 6 lat to jeszcze mi 1 rzecz nie zginela.
Jedyne rzeczy o jakich slyszalem, ze sa chodliwe to rowery i motory
(bo pewnie jedno i drugie ciezko namierzyc/latwo ukrasc/latwo opylic) ale nei znam nikogo komu by sie zdarzyla kradziez.

Ps w polsce ukradli mi 3 rowery w 1 rok (wszystkie 3 przypiete wszystkie 3 raczej tanie niektore w obiegu zlodziejskim nei warte wiecej jak flaszka)

ps co do kradziezy lodzi da sie w polsce ubezpieczyc taka lodke? (tutaj aviva za okolo 100e/miesiecznie oferuje ubezpieczenie lodki wartej okolo 2000e z wkladem wlasnym wysokosci 10% lodka nie musi byc ani znakowana ani trzymana pod kluczem!! az sam nei wiem jak to ma wygladac w przypadku odzyskiwania kasy, ale ze mam duzy ogrow lodka siedzi na przyczepie za domem).

#9 OFFLINE   AlleG

AlleG

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 11 maj 2011 - 22:06

[quote]
ja również od tamtego miesiąca jestem lzejszy o rowerek Meridy Matts Sport 500...

współczuje łódki i roweru...
polska to jednak dzicz...
[/quote]

kurde chociaż elementarnych zasad ortografii należałoby przestrzegać B) - poza tym nie łudźcie się - złodzieje są wszędzie i wszedzie na świecie szukają frajera........a dzicz jest tym większa im większa jest cywilizacja- taki paradoks
P.S.
życzę odnalezienia straconych rzeczy
[/quote]
Jak na przykład pisanie z wielkiej litery,stawianie znaków interpunkcyjnych, etc? o ironio...


...anyway, zgadzam się, za nieuzasadnione złodziejstwo (ukradł ot tak a nie ukradł chleb z piekarni bo nie ma co jeść)


#10 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 12 maj 2011 - 08:38

Dzieki wszystkim ,łajba robiona na zamówienie u Burzanina wiec kształt jest niepowtarzalny,poza tym oznakowana wiec jak tylko na nia trafie to ja poznam, nawet jak przemaluje i wnętrze przerobi,jak sie pojawia świeża pychówka na danym odcinku to każdy wedkarz to widzi dlatego proszę o wiadomość lub tel 666132541 dla osoby ktora przyczyni sie w odnalezieniu zbuduje wedke z 70% rabatem

#11 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 12 maj 2011 - 16:47

wrzuć więcej fotek
m.

#12 ONLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1171 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 12 maj 2011 - 17:20

WItam w okolicach warszawy będę się rozglądał,i wrzuć więcej fotek,i jakieś szczegóły,mocowanie tego oczka do liny do łódki(nie wiem jak to się fachowo nazywa :D ) itp.

#13 OFFLINE   datoos

datoos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 12 maj 2011 - 20:34

Hmmm

Jeśli chodzi o złodziejstwo w naszym kraju to widocznie zaczyna się ono nasilać w tzw. kryzysie.

Parę lat temu okradli mnie totalnie nad jeziorem Drawsko w zatoce tzw. Antka Cwaniaka. Złodzieje zabrali nawet robaki czerwone a zostawili tylko puste pudełka. - szczyt bezczelności i pewności siebie -

Województwo Zachodnio-Pomorskie wiedzie chyba prym w Złodziejstwie i w procencie ludzi pozostających bez pracy. Myślę, że jedno z drugim się nierozerwalnie łączy. :wacko:



#14 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 13 maj 2011 - 06:23

Płynąłem wczoraj od Połańca do Baranowa 20 km i nie widziałem.

#15 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 13 maj 2011 - 11:06

Wiecej fotek niestety nie mam ,szczegółów nie chce opisywać bo nie wiadomo kto czyta a jak będzie wiedział to sie ich pozbędzie,z wstępnych ustaleń Policji,to podobno jest zatopiona na przetrzymanie podobno potrafią trzymać nawet dwa lata w wodzie aby później wyłowić i pływać jak stwierdzili ze to kłusole tak robią

#16 OFFLINE   Bobex

Bobex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaZiemia

Napisano 15 maj 2011 - 12:26

Wiadomosc na priv

#17 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3659 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 15 maj 2011 - 20:40

Okolice Modlina też będą pod obserwacja ;) Dam znać Markowi Szymańskiemu, On częściej jest nad woda.

#18 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 16 maj 2011 - 08:11

będzie ciężko, bo moja jest na przykład bardzo podobna

miałeś ją ubezpieczoną?

#19 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 maj 2011 - 08:35

Kiedys dziwilem sie, ze niektorzy ludzie maja taka determinacje do zlodziejstwa, tak jak tutaj Autor watku pisze o tym trzymaniu lodki pod woda...

...jednak po pobycie w pewnych rejonach nad Wisla juz sie niczemu niestety nie dziwie.
Zostawilismy w m-cu cumowania łódek, w lodce na noc (zwiniecie nast. juz po ciemku a ponowny start dosc wczesnie rano) jakies pierdoly typu stary sznurek do kotwicy, brudna folie do przykrywania od deszzcu itp...

Rano okazalo sie, ze WSZYSTKO co przedstawialo jakakolwiek wartosc zostalo zabrane.
Ku mojemu zdziwieniu wieczorkiem wiekszosc tych przedmiotow znalezlismy w lodce milego starszego pana parkujacego opodal...

Pokazuje to jaka miejscami jest mentalnosc...nie ma oporow a wrecz nawyk szperania po cudzych rzeczach..potem sie idzie do Kościółka i jest git...

To zle, ze nie masz szzcegolowych zdjec....ale moze sa jakies miejsca ch-czne, ktorych usuniecie byloby trudne badz niemozliwe?

Gumo

#20 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 16 maj 2011 - 15:57

Lajba niestety nie ubezpieczona, ale ma kilka znakow wiec musieli by ja cala przebudować żebym nie pozna a nie każdy potrafi




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych