Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#321 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 26 wrzesień 2008 - 22:36

Slider lipa?Ja mam nieco inne zdanie.Trochę sobie połowiłem na Slidery i według mnie są jedną z lepszych przynęt.Z tego co wiem to połowa tego forum ich używa i chyba raczej nikt nie narzeka.Przezornie,dodam,że nigdy nie miałem żadnych układów z firmą Salmo:)
  • Damian92 lubi to

#322 OFFLINE   WuTomek

WuTomek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 27 wrzesień 2008 - 07:47

a ja troche z innej beczki - czy ktoś ostatnio łowil (sliderem lub nie :D) w Bajkale lub Czernicy k. Wrocławia? Chce zabrać mniej doświadczonego w spiningu kolege i myśle o jakichś okoniach... Bede wdzieczny za info...

#323 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisano 27 wrzesień 2008 - 07:52

Nie wiem jak na Bajkale i Czernicy( pewnie biorą bo to ich czas- boczny trok i do dzieła), ale na pewno piękne okonie biorą na Prężycach, ( jeśli dysponujesz łodzią to jeszcze lepiej)
I ostatnio połowiłem okoni na odnodze przed pierwszymi barkami na Sobowicach- tam na pewno może sobie początkujący spinningista połowić( najwięcej było ich przy połączeniu z odrą)
Pozdrawiam
danek

  • kazikhead lubi to

#324 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 27 wrzesień 2008 - 16:50

co do thrilla to mi sie wogole nie sprawdzil.. tzn moze tez inna sprawa ,ze lowilem na niego bez przekonania.. ja mam zdanie ,ze kazda przyneta firmy salmo czy rapali czy inna moze byc zabojczo skuteczna pod warunkiem ,ze zna sie tajniki jej prowadzenia niekoniecznie takie jak podaje producent.. ja na bolenie mam przyneta znanej firmy ..nie krece szybko kolowrotkiem ..prowdze przynete podobnie do slidera.. i jest zabojczo skuteczna ... a kto inny wlasnie bedzie mial takie wyniki przy uzyciu thrilla..

#325 OFFLINE   ORION99

ORION99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 314 postów
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imię:Rafał

Napisano 27 wrzesień 2008 - 19:19

Slider - jako ozdoba pudełek, tylko wyśmiać takie stwierdzenie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie chcę robić reklamy - ale slider to poprostu świetna przynęta :unsure:

orion B)

#326 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 wrzesień 2008 - 20:27

Jak tam nad Odra ? dzieje sie cos ? bo nikt nic nie pisze ..pewnie wszyscy łowią i nie maja czasu... niestety ja zdycham na angine i nie moge łowic,a mam pare przynet do sprawdzenia :D.. pozdrawiam

#327 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Napisano 30 wrzesień 2008 - 21:38

Ja wyskoczyłem na chwilę na Rędzin z myślą o sandaczu ale bez kontaktu z tą rybą. Zauważyłem obecność bolka na jednej z główek i nawet ze 2 razy szturchnął przynętę z tym, że również bez rezultatu. Narwałem tylko przynęt... :wacko:

Jutro może powtórka

#328 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 01 październik 2008 - 08:29

powiem ci prawde przynęta slider sprawdza sie na jeziorach na rzekach to jest istna lipa slider przynęta testowana na wodach skandynawi została okrzyknięta hitem w naszym kraju

te przynęty w naszym kraju służą jako ozdoba w naszyh pudełkach tyle ;) niech zrobią film w polskich realiach i pokażą skutecznosc przynęt w tedy zobaczymy :mellow:
tak jak hit boleniowy miało bycc cudo a okazało sie totalną żenadą :o poza wyglądaem to przynęta nie ma nic z boleniowego wabika wiem co mówie bo łowiem nie na takie lipy !!
a w skandynawi zardzewiała obrotówa zrobi robote jak trzeba


Masz prawo głosić swoje poglądy ale nie rób z nich PRAWD OBJAWIONYCH bo wychodzisz na IGNORANTA.

Slajder nie łowny, thrill nie łowny i jeszcze ta zardzewiała obrotówka - miałeś chłopie naprawdę cholernie ciężki dzionek <_<

PZDR
Zanderix

P.S.
Dzięki za masaż brzusia, bom się dawno tak nie uhahał jak przy lekturze Twojego postu.





#329 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 02 październik 2008 - 08:02

powiem ci prawde przynęta slider sprawdza sie na jeziorach na rzekach to jest istna lipa slider przynęta testowana na wodach skandynawi została okrzyknięta hitem w naszym kraju

te przynęty w naszym kraju służą jako ozdoba w naszyh pudełkach tyle ;) niech zrobią film w polskich realiach i pokażą skutecznosc przynęt w tedy zobaczymy :mellow:
tak jak hit boleniowy miało bycc cudo a okazało sie totalną żenadą :o poza wyglądaem to przynęta nie ma nic z boleniowego wabika wiem co mówie bo łowiem nie na takie lipy !!
a w skandynawi zardzewiała obrotówa zrobi robote jak trzeba



Marcinie,
Tak Marcinie, sprawdza się i na jeziorach i na rzekach, gliniankach itd. Kwestia tylko umiejętnego posługiwania się przynętą a wielokrotnie się spotykałem z wielkimi gałami tych, którzy łowili na zardzewiałe obrotówki. W konkretnych warunkach można uznać slidera za przynętę numer 1. W innych łowi się na inne przynęty (a nie ciśnie ze slajdera) ale to kwestia doświadczenia.

Pozdrawiam
Remek

#330 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Napisano 02 październik 2008 - 09:16

Panowie, Proponuję już zakończyć temat slidera, bo to jest wątek o wrocławskich sukcesach lub ich braku. Chcecie kontynuować swoje wywody to załóżcie sobie nowy wątek...
Każda przynęta może się okazać łowna w specyficznych warunkach pod warunkiem, że ktoś wie, jak jej użyć.
Pozdrawiam

#331 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 02 październik 2008 - 10:03

Panowie, Proponuję już zakończyć temat slidera, bo to jest wątek o wrocławskich sukcesach lub ich braku. Chcecie kontynuować swoje wywody to załóżcie sobie nowy wątek...


>>BĘDĘ PISAŁ TAM GDZIE MI SIĘ PODOBA - CHYBA ŻE ADMIN KARZĄCĄ RĘKĄ MI WYTNIE MOJE WYPOCINY <_< <<

Każda przynęta może się okazać łowna w specyficznych warunkach pod warunkiem, że ktoś wie, jak jej użyć.

>>BRAK KONSEKWENCJI WOBEC POWYŻSZYCH TWOICH UWAG <_< <<


Pozdrawiam
>> POZDRAWIAM <<



#332 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Napisano 02 październik 2008 - 10:19

Ja nie pisałem o konkretnej przynęcie tylko nawiązałem do waszego wywodu... Według mnie jest bez sensu. To tak jakby ktoś pisał 20 postów o tym, że przynęty miękkie są lepsze od twardych, casting lepszy od spinningu... Już wątek pstrągowy został tak przymulony wiosną, że się czytać nie dało... Zastanawia mnie tylko czemu dzieje się to zawsze w nawiązaniu do przynęt jednego producenta...

To już mój ostatni OT

#333 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 02 październik 2008 - 10:33

... Zastanawia mnie tylko czemu dzieje się to zawsze w nawiązaniu do przynęt jednego producenta...

>>BO TAKA NASZA CECHA NARODOWA <_< <<


To już mój ostatni OT

>> I MÓJ TORZE <_< <<




#334 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 02 październik 2008 - 17:25

Spieszmy się czytać posty, tak szybko znikają :D
Widać ze zima idzie, trole szukają miejsca

#335 OFFLINE   marcin1521

marcin1521

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 02 październik 2008 - 18:18

każdy ma prawo do swojego zdania czy ci sie to podoba czy nie ;) komentować twojego posta nie będe bo to jest żenada jakich mało :D doswiadczony hee smiechu warte i nic więcej

#336 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 02 październik 2008 - 20:22

:lol: :lol: :lol:
nie ma co zima idzie :mellow: :mellow:

#337 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 02 październik 2008 - 20:26

każdy ma prawo do swojego zdania czy ci sie to podoba czy nie


a i owszem. Wypada się tylko zgodzić, ale jak zamierzać wypisywać tu wszystkie głupoty, które Ci ślina na język przyniesie to sugeruję założyć oddzielny wątek, najlepiej w Offtopie lub poszukać forum, na którym znajdziesz więcej zrozumienia dla wyjątkowo nieskutecznych sliderow. :lol:

#338 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 02 październik 2008 - 20:31

Mmh,

A jak ma się Odra w okolicach Wrocławia? :unsure:

#339 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 02 październik 2008 - 20:46

Otóż to. dość!

Chłopaki miastowi - bez urazy oczywiście. Jak tam nasza miejska i podmiejska Oderka?

#340 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 03 październik 2008 - 06:50

no wlasnie piszcie co sie dzieje.. ja juz prawie zdrowy i od poniedzialku zaczynam ostro łowic :mellow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych