Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#3961 OFFLINE   tomaszka03

tomaszka03

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWrocław/Szewce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Cudecki

Napisano 03 wrzesień 2013 - 15:20

nie prywatnego fotografa to nie mam ale kompana do towarzystwa czesto :) choc moj odwieczy towarzysz woli polować na kaczki niz kusić zanderki ale mam nadzieje ze sie to wkrótce zmieni

#3962 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 15:37

tomaszka, bardzo pozytywnie nas tutaj zaskakujesz w tym sezonie, piekne, wypracowane sandacze, nie odpuszczasz, a to jest najważniejsze. My sobie żartujemy z tymi fotkami, ale z 2 strony szkoda, żeby przyzwoicie nie uwiecznić takich ładnych rybek. To tak jakbyś nie miał dla nich szacunku hehehe i dla kolegow  z forum, którzy śledza Twoje poczynania. A najlepsze to było to zdjęcie z rybą  koło mieta z otwartym bagażnikiem  :lol:



#3963 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 wrzesień 2013 - 19:45

Brawo Tomaszka - idziesz w długość na jesieni będzie metr :)



#3964 OFFLINE   tomaszka03

tomaszka03

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWrocław/Szewce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Cudecki

Napisano 05 wrzesień 2013 - 21:00

a tak przy okazji co ze zlotem????

#3965 OFFLINE   robert 7791

robert 7791

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 wrzesień 2013 - 22:01

...


Użytkownik robert 7791 edytował ten post 05 wrzesień 2013 - 23:04


#3966 OFFLINE   bart

bart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 12:42

Witam wie ktos moze gdzie w okolicach maslic,pracz odrzanskich dojade do wody autem?Chodzi dokladniej o zwodowanie gumy,bo jak sobie pomysle zeby caly ten mandziur przez laki i pola wlec to h...mnie strzela.Przed tymi wszystkimi "wykopaliskami" wiedzialem gdzie co i jak a teraz same zakazy i szlabany,niemowiac o koleinach jakie porobil ciezki sprzet...pzdr

#3967 OFFLINE   bart

bart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 12:43

Witam wie ktos moze gdzie w okolicach maslic,pracz odrzanskich dojade do wody autem?Chodzi dokladniej o zwodowanie gumy,bo jak sobie pomysle zeby caly ten mandziur przez laki i pola wlec to h...mnie strzela.Przed tymi wszystkimi "wykopaliskami" wiedzialem gdzie co i jak a teraz same zakazy i szlabany,niemowiac o koleinach jakie porobil ciezki sprzet...pzdr

#3968 OFFLINE   bart

bart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 12:51

Witam wie ktos moze gdzie w okolicach maslic,pracz odrzanskich dojade do wody autem?Chodzi dokladniej o zwodowanie gumy,bo jak sobie pomysle zeby caly ten mandziur przez laki i pola wlec to h...mnie strzela.Przed tymi wszystkimi "wykopaliskami" wiedzialem gdzie co i jak a teraz same zakazy i szlabany,niemowiac o koleinach jakie porobil ciezki sprzet...ewentualnie moze gdzies powyzej Janowka



#3969 OFFLINE   robert 7791

robert 7791

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 wrzesień 2013 - 13:10

W Praczach koło pętli autobusu 103 w prawo następnie koło sklepu Dino w lewo dalej około 500m i następnie w prawo za nowym,małym czerwonym hydrantem w polną drogę i do końca drogi masz Odrę.

Pozdr



#3970 OFFLINE   bilox

bilox

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaLubań
  • Imię:Kamil

Napisano 06 wrzesień 2013 - 18:28

Witam Wrocławiaków. Mam zamiar jutro wybrać się nad wodę na spinning będzie to mój pierwszy wypad nad wrocławskie rzeki dlatego też jeśli byliby chętni aby wybrać się ze mną na chillout'owy wypad spinningowy to bardzo zapraszam, przydałaby mi się pomoc tutejszego spinningisty abym mógł trochę poznać wodę. ZAPRASZAM.  



#3971 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:44

Powodzenia imienniku ;) !!



#3972 OFFLINE   bilox

bilox

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaLubań
  • Imię:Kamil

Napisano 07 wrzesień 2013 - 07:21

PILNE. Proszę o namiar miejcówki spinningowej jak dojechać i gdzie we Wrocławiu. Bo siedzę od wczoraj i nie wiem gdzie mam jechać a weekend leci :/



#3973 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 07 wrzesień 2013 - 08:12

Staryyy - google maps... i rzeźbisz


  • Mariano Mariano lubi to

#3974 OFFLINE   Daaaro

Daaaro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 07 wrzesień 2013 - 09:59

jak nie znasz w ogóle miejscówek to idź w okolice jakiegoś jazu ( rędzin, opatowice, centrum miasta) albo w dół od opatowic  jest kilka fajnych miejsc.



#3975 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 07 wrzesień 2013 - 15:34

PILNE. Proszę o namiar miejcówki spinningowej jak dojechać i gdzie we Wrocławiu. Bo siedzę od wczoraj i nie wiem gdzie mam jechać a weekend leci :/

1. Rędzin , prawy brzeg , 3 główka od lewej , patrz w strone słońca i próbuj na gumy sumy, bolenie.

2. Osobowice lewy brzeg za koparką skręcasz w lewo idziesz 125 metrów, mijasz żula z gruntówkami i masz dół z sandaczami

3. Kozanów, gdzie nie staniesz klenie i jazie, pamiętaj koniecznie o stalce bo tam metrowe szczupce się kręcą. Trochę robią zamieszania więc z tymi kleniami nie zawsze wychodzi.

4. Jak nic nie uda Ci się złowić na 3 powyższych miejscówkach to idź na drugie barki, weź Piasta i też będzie pięknie ! :P

Wiem z autopsji, a tam okonie jak słonie !

Połamania !



#3976 OFFLINE   bilox

bilox

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaLubań
  • Imię:Kamil

Napisano 07 wrzesień 2013 - 15:43

Bylem dzis kolo 10 na odcinku bartoszowice - kladka zwierzyniecka 3 klenie takie ok. 25cm kilka okoni 20cm i szczupaczek 20cm za jakiesz 30min mam zamiar jeszcze gdzies ruszyc zastanawiam sie gdzie jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam.

 

1. Rędzin , prawy brzeg , 3 główka od lewej , patrz w strone słońca i próbuj na gumy sumy, bolenie.

2. Osobowice lewy brzeg za koparką skręcasz w lewo idziesz 125 metrów, mijasz żula z gruntówkami i masz dół z sandaczami

3. Kozanów, gdzie nie staniesz klenie i jazie, pamiętaj koniecznie o stalce bo tam metrowe szczupce się kręcą. Trochę robią zamieszania więc z tymi kleniami nie zawsze wychodzi.

4. Jak nic nie uda Ci się złowić na 3 powyższych miejscówkach to idź na drugie barki, weź Piasta i też będzie pięknie ! :P

Wiem z autopsji, a tam okonie jak słonie !

Połamania !

dzieki za miejscówki browar by się zdał tyle, że ja samochodem chcę podjechać :P



#3977 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 07 wrzesień 2013 - 15:50

Bylem dzis kolo 10 na odcinku bartoszowice - kladka zwierzyniecka 3 klenie takie ok. 25cm kilka okoni 20cm i szczupaczek 20cm za jakiesz 30min mam zamiar jeszcze gdzies ruszyc zastanawiam sie gdzie jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam.

 

dzieki za miejscówki browar by się zdał tyle, że ja samochodem chcę podjechać :P

WSPANIAŁY CZŁEK !!!!  :lol:  :lol:  :lol:



#3978 OFFLINE   bilox

bilox

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaLubań
  • Imię:Kamil

Napisano 07 wrzesień 2013 - 19:39

No i cóż byłem w tym samym miejscu ale bliżej jazu niestety bolki szalały ale mojego Spirita nic nie skubnęło na Championa klenik też nie skubnął w ogóle wypad można nazwać "Wieczorne bezrybie". Jutro Krokodyl na tym odcinku chce zawody robić jestem ciekaw jak wypalą.



#3979 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 07 wrzesień 2013 - 22:58

a tak przy okazji co ze zlotem????

 

1. Jak miał być to będzie. Wstępnie podawana data 15.09 jest nieco zagrożona (w poniedziałek ją potwierdzę lub podam inną datę).

2. Dziś bolki były cwane i omijały moje wabiki - dobrze, że nie najmniejszy, kolczasty zapozował do zdjęcia.

Załączony plik  SAM_1722.JPG   48,82 KB   312 Ilość pobrań


Użytkownik analityk edytował ten post 08 wrzesień 2013 - 10:28


#3980 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 08 wrzesień 2013 - 00:29

Fajny zedzik Jacku. Fantom'owy?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych