Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Napisano 07 październik 2008 - 08:36

Może koledze się uda nas jakoś zebrać... Mi się nie udało
Jakby coś to się piszę. Miejsce dowolne, byle nie 100km od Wrocławia.
Pozdrawiam

#362 OFFLINE   MichałR

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 07 październik 2008 - 09:10

Witam Kolegów,
ja się piszę, zastanawiam się nad jakąś miejscówką... może Brzeg Dolny? Jeśli znacie jakieś fajne miejscówki w samym Wrocławiu, to tym lepiej, pozdro
Michał

#363 OFFLINE   boseib

boseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 październik 2008 - 07:35

Hmmmmmm jesli chodzi o wroc to mysle że rędzin za śluzą w dół byłbym dobry pomysłem bądź odra w okolicach jazu Bartoszowickiego. Co Wy na to??

#364 OFFLINE   Kamil A.

Kamil A.

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 październik 2008 - 22:22

Kamil: a gdzie łowisz tzn mniej wiecej? pzdr


Okolice mostu milenijnego. Narazie nie ma czasu zapuszczac sie gdzies daleko, poznaje te rejony poki co

CO do wspolnego wypadu nad wode, chetnie bym sie z Wami kiedys wybral;) narazie jednak musze troche doswiadczenia spinningowego zdobyc no i uzupelnic braki w przynetach na duze drapiezniki bo jest naprawde kiepsko
  • Dedo lubi to

#365 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 14 październik 2008 - 07:28

cos cicho sie zrobilo w naszym wątku.. u mnie faktycznie nie bardzo jest o czym pisac bo brak jakis konkretnych efektow.. glownie male okonki w przedziale 20-27cm .. bolenia nie widac .. sandacz przestal brac moze za cieplo ? ..a jak u Was ? tez tak zle ? pzdr..

#366 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Napisano 14 październik 2008 - 09:32

Ja byłem w niedzielę ok. 20 na Oderce i w godzinkę na woblera wyciągnąłem sandaczyka wymiarowca i okonia ~25cm. Ogólnie wynik mnie pozytywnie zaskoczył mimo, że ryby jakie były takie były
Jedno mogę powiedzieć - tej jesieni na gumy nie złowiłem chyba żadnego sandacza (chociaż jakieś puknięcia miałem). Wszystko na wobler 9cm pływający pomalowany na coś w rodzaju płoci (oczywiście made by jakub_kolo :mellow: ).
Szczupaka ciągle nie mogę dopaść ale to chyba głównie dlatego, że za dnia nie mam kiedy wyrwać się nad wodę :(

#367 OFFLINE   marcin1521

marcin1521

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 14 październik 2008 - 12:33

witam

ja nie byłem na rybach juz z 3tygodnie nie ma kiedy sie wyrwać :angry: moze dzis skocze zobaczyc jak tam drazpiezniki sie miewają na mych łowiskach :mellow:
a propo szczupaca to umnie juz raczej jest w sladowej ilosci zywcarze wyłowili 16 szczupców nie duzych takich do 2kg wszystko kill :wacko:

pozdro

#368 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 25 październik 2008 - 21:08

Ostatnich kilka wypraw nie było zbyt dla mnie udanych ale dziś było przyjemnie. Nastawiłem się na boczny trok i okonie. Na starorzeczu ich szukałem i na początku nie było ale w końcu znalazłem stadko przy połączeniu z Odrą i brały nieźle. Około 20-30 złowiłem z tym, że drobne. Ale pod wieczór zmiana techniki i na X-Rapa padł fajny sandaczyk 71 cm

.

– moja życiówka.

Pozdrowienia dla wszystkich – no może nie dla tych po których zbieram śmieci nad wrocławską wodą :( Byłoby milej gdyby wędkarze nad wodną tyle śmieci nie zostawiali.


Załączone pliki



#369 OFFLINE   MichałR

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 25 październik 2008 - 22:47

Gratuluję kolego życiówki :D
W okolicach mostu warszawskiego ostatnio dostałem kilka szczupaków, coś się rusza...

#370 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 26 październik 2008 - 08:00

gratuluje sandaczyka ! ruszylo sie i to bardzo... glownie sandacze ! mi sie trafilo kilka maluchow do50cm..ale mialem ladne brania ! oby tak dalej

#371 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 26 październik 2008 - 08:56

Wielkie gratulacje. Zycze przebicia rekordu niebawem :D

#372 OFFLINE   Kamil A.

Kamil A.

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 październik 2008 - 00:09

gratulacje :D
zazdroszcze polowow, ja sie juz chyba niestety nie wybiore zbyt wiele razy nad oderke w tym roku, czasu malo :(

#373 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 październik 2008 - 12:00

jak tam ? cos nowego u Was ? ja dalej lowie tylko sandaczyki.. dzisiaj najwiekszy 60cm.. bez okazow ,ale kazda rybka cieszy.. mysle jak przyjda wieksze mrozy to moze spelni sie moje marzenie i taki ok 100cm sie zlapie.. :D pozdrawiam

#374 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 listopad 2008 - 23:51

Koledzy prezentujący swoje wyniki na wątkach szczupak, boleń, sandacz itd. – biją wrocławski wątek na głowę (nie widzę tam naszych lokalnych wpisów) – ciekawe dlaczego tak się dzieje?
Odra u as przecież duża i szeroka – dostęp do Internetu dobry - Panowie gdzie te ryby??? Może zaprosimy jakiegoś fachowca od boleni lub szczupaków aby udzielił lekcji dla Wrocławia ;) ?
Ja nadal szukam swojego eldorado – jak na razie to go nie ma – ale w ostatnich dniach kolejny sandaczyk 68 cm – złowiony chyba głownie dzięki wytrwałości ;) a nie umiejętnością :(
Dla pocieszenia choc miłe zdjęcie Oderki
Pozdrowienia
.

Załączone pliki



#375 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 listopad 2008 - 23:56

upps tamten już raz był wklejony.. ten jest nowy.

Załączone pliki



#376 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 11 listopad 2008 - 08:54

no wlasnie strasznie cicho w naszym watku.. ja lowie dosc czesto ,ale bez efektow.. nie wiem co sie dzieje.. woda ,az kipi w niektorych miejscach..ciezko ocenic od czego ja obstawiam sandacze.. tylko ,ze na nic nie reaguja..co do boleni to od maja bedzie sporo rybek :D podobnie klenie ijazie...ale teraz hmmm .. czekam na pierwsze mrozy :D

#377 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Napisano 11 listopad 2008 - 17:43

Nie ma kiedy nad wodę wyskoczyć... Cały weekend poza miastem, w tygodniu praca. Ja ostatnio złowiłem kilka szczupłych ale poza jednym były naprawdę szczupłe .
Jutro może po pracy spróbuję dorwać jakiegoś sandaczyka, zapowiada się dla mnie nocny jesienny spinning. Mam nadzieję, że w następny weekend coś się uda.
Pozdrawiam

#378 OFFLINE   Kamil A.

Kamil A.

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 listopad 2008 - 18:33

bylem przedwczoraj na pare godzin, zadnych bran wiec Panowie nie jestescie sami :D

#379 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 12 listopad 2008 - 11:46

nie wiem moze to wina ogromnej presji wędkarskiej w naszym rejonie.. ludzie powariowali.. siedzą po 2 nierzadko trzy wedki na zywca dzien w dzien ! miejsca pozajmowane.. ostatnio mialem nawet spięcie z kilkoma... ale to w sumie juz standard na naszym odcinku o odry... :D zacznie sie nowy sezon to mamy jeszcze mniejsze rzeczki z kleniami zawsze mozna probowac... a teraz hmmm jak juz pisalem czekam na mroz..

#380 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 listopad 2008 - 21:50

Witam, wybrałem się dziś rano na spinning, efekt to kilka okoni i 2 wymiarowe szczupaczki-48cm i 56cm także coś się działo:] a jak u was koledzy w ostatnim czasie?
Pozdrawiam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych