Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Wody w okolicach Wroc艂awia


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
9105 odpowiedzi w tym temacie

#5461 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 post贸w
  • LokalizacjaWa艂brzych/Wroc艂aw
  • Imi臋:Kamil

Napisano 14 marzec 2015 - 22:49

O co w og贸le te uszczypliwo艣ci? Wszyscy 艂owimy i (mam nadziej臋) wypuszczamy z艂owione ryby, a fotka z ni膮 jest jedyn膮 pami膮tk膮. C贸偶 z艂ego w tym, 偶e na zdj臋ciu eksponuje si臋 gabaryty i pi臋kno ryby? Zw艂aszcza je艣li nie nale偶y ona do maluch贸w i na si艂臋 nie trzeba z niej robi膰 kabana, a na dodatek 艂owca nie robi tego po to, 偶eby na si艂臋 doda膰 sobie centymetr贸w?

#5462 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez gie艂dy
  • PipPipPip
  • 669 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 14 marzec 2015 - 23:37

Nie nie 偶adnych bocznych trok贸w nie by艂o mo偶e gdzie艣 si臋 zapl膮ta艂a cho膰 nie wiem gdzie t膮 偶y艂k臋 widzisz?
Pontoniarz widz臋 偶e jakie艣 parcie masz...?kto ci powiedzia艂 偶e ojciec jest super fotografem? Robimy zdjecia jakie potrafimy i nie biegamy z aparatami i obiektywami do b贸g wie jakich zdj臋膰 i niewiadomo jak drogich... I czemu ryba mia艂a by wypa艣膰 by艂a trzymana w najpewniejszy dla mnie spos贸b bez u偶ywania chwytak贸w itp. Masz lepszy spos贸b? Ryba by艂a na tyle du偶a 偶e jej gabaryt贸w nie trzeba by艂o eksponowa膰,jedyne co mog艂em wyci膮gn膮c do zdj臋cia to nadgarstki bo przy moim umi臋艣nieniu kulturysty niemo偶liwe by艂o utrzymanie ryby na wyprostowanych r臋kach(klocek wa偶y艂 sporo ponad 10 kg ryba by艂a w mega kondycji) zreszt膮 patrz na zdj臋cie gdzie s膮 艂okcie i jak u艂o偶one s膮 r臋ce czy偶by fotomonta偶?
A co do wyci膮gania d艂oni to po kiego grzyba mia艂em psu膰 zdj臋cie i wyci膮ga膰 r臋ce przed ryb臋 mo偶e masz jak膮艣 cenn膮 porad臋 jak obj膮膰 rybe tych gabaryt贸w 偶eby wystawa艂y paluchy?jedna r臋ka pod pokryw膮 skrzelow膮 a druga pod brzuchem 偶eby podeprze膰 i wyeksponowa膰 w jakiej艣 sensownej pozycji do zdjecia wybacz 偶e nie ma paluch贸w(mo偶liwe te偶 dla tego 偶e nie mam palc贸w pianisty)ale ryba by艂a 2 razy grubsza w obwodzie ni偶 moja 10 miesi臋czna c贸rka...
Fajnie 偶e jak zawsze moje zdjecie wzbudza wiele kontrowersji... Tylko czy zawsze trzeba sie czepia膰?...

U偶ytkownik Oleix edytowa艂 ten post 14 marzec 2015 - 23:45

  • Slavobeer i Pawe艂 R. lubi膮 to

#5463 OFFLINE   TomekSudety

TomekSudety

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1030 post贸w
  • LokalizacjaSudety / Kotlina K艂odzka
  • Imi臋:Tomek

Napisano 15 marzec 2015 - 06:09

Micha艂, gratulacje ryby. My艣l臋, 偶e komentarze s膮 zb臋dne. 艁owisz pi臋kne ryby,  zdj臋cie bardzo dobre, bez por贸wnania z tymi gdzie ryba le偶y na piasku etc. A z zazdro艣ci膮 sam wiesz jak bywa.... :lol:   Witaj znowu na forum, czekamy na wi臋cej. ;)



#5464 OFFLINE   WHITE14

WHITE14

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 578 post贸w
  • LokalizacjaFestung Breslau
  • Imi臋:Mirko
  • Nazwisko:Filipovic

Napisano 15 marzec 2015 - 07:01

Oleix piekna scena i rybka oczywiscie

#5465 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 888 post贸w

Napisano 15 marzec 2015 - 09:19

"czy偶by fotomonta偶?" - oczywi艣cie :D

 

gratulacje oczywi艣cie dla ryby nie dla 艂owcy i fotografa- do zobaczenia nad wod膮. ;)

 

ps.

 

"ryba by艂a 2 razy grubsza w obwodzie ni偶 moja 10 miesi臋czna c贸rka"- nie mieszajmy pi臋knych kobiet do tej pasji- nie warto B)

 

Danek



#5466 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez gie艂dy
  • PipPipPip
  • 669 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 15 marzec 2015 - 10:00

ps.

"ryba by艂a 2 razy grubsza w obwodzie ni偶 moja 10 miesi臋czna c贸rka"- nie mieszajmy pi臋knych kobiet do tej pasji- nie warto B)

Danek

Hej Danek ona ju偶 sama si臋 miesza a bardziej pcha sie w pude艂ka,kamizelki i w臋dki :-) temu gremlinowi wystarczy pokaza膰 pude艂ko to ju偶 spokoju nie da :-)

Za艂膮czone pliki


U偶ytkownik Oleix edytowa艂 ten post 15 marzec 2015 - 10:01


#5467 OFFLINE   Tim

Tim

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 post贸w
  • LokalizacjaOle艣nica
  • Imi臋:Pawe艂

Napisano 15 marzec 2015 - 13:05

Nied艂ugo b臋dziesz mia艂 z kim chodzi膰 na ryby.. :)



#5468 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:Jerzy
  • Nazwisko:Har艂ukowicz

Napisano 15 marzec 2015 - 19:21

Niestety, ale na mniejszych wodach - 艢l臋偶a i Bystrzyca dzisiaj nie odnios艂em przyjemno艣ci rado艣ci kontaktu z rybkami. :(  Kaprysy pogody w ostatnich dniach niestety wp艂ywaj膮 niekorzystnie na 偶erowanie kleni. Mo偶na by艂o robi膰 cuda ! - tylko nie 艂owi膰 ryby :D Dobrze, 偶e kontakt z przyrod膮 jest pi臋kny ;)

Czekam na cieplejsze dni. ;)

ps. przy nast臋pnym wypadzie na klonki robi臋 test nowego nabytku - Shimano AERO 4000.   :P



#5469 OFFLINE   rush111

rush111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 post贸w
  • LokalizacjaWa艂brzych
  • Imi臋:Aleksander
  • Nazwisko:Kr贸l

Napisano 15 marzec 2015 - 19:30

Aero 4000 to sporo jak na klenie, ale mo偶e...

#5470 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:Jerzy
  • Nazwisko:Har艂ukowicz

Napisano 15 marzec 2015 - 20:00

Aero 4000 to sporo jak na klenie, ale mo偶e...

 

Spoko ! Kolego. To kwestia doboru wagowego i osobistych przyzwyczaje艅. Ma si臋 t臋 r臋k臋 co ? :)

We藕 do r臋ki ten model kr臋cio艂ka, a b臋dziesz go chcia艂 mie膰 ;) . Natomiastr je偶eli dla Ciebie za du偶y kup malucha a jeszcze mo偶e o g艂臋bokiej i w膮skiej szpuli  :P - przekonasz si臋 na czym polega r贸偶nica ;)  :)


U偶ytkownik Harjer edytowa艂 ten post 15 marzec 2015 - 20:03


#5471 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 15 marzec 2015 - 20:07

.... jak kto艣 si臋 wychowywa艂 na "Ruskich" teleskopach i bazarowych ko艂owrotkach, to wszystko b臋dzie mu pasowa艂o :) Do czasu, a偶 nie zacz膮艂em czyta膰 o r贸偶nych wspania艂ych i cudownych ko艂owrotkach  czy w臋dziskach to nawet nie wiedzia艂em, 偶e m贸j 20 letni "Tokoz" z w艂贸kna szklanego jest "z艂y" i ryb si臋 na niego 艂owi膰 nie da ;)   .... aaaa i nawet poj臋cia nie mia艂em, 偶e ze starym czerwonym dwumetrowym spiningiem "nie mog臋" 艂apa膰 z brzegu .... bo pono膰 si臋 nie da :)

 

J.


U偶ytkownik bjpol edytowa艂 ten post 15 marzec 2015 - 20:08

  • oland, Slavobeer i Harjer lubi膮 to

#5472 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:Jerzy
  • Nazwisko:Har艂ukowicz

Napisano 15 marzec 2015 - 20:54

Ha, ha ! Kt贸rego艣 dnia by艂 u mnie kumpel i zauwa偶yl stoj膮c膮 po艣r贸d innych kijk贸w - stare w臋dzisko: grunt贸wka Germiny (DDR) o c.w. 100 g. wykonana z w艂贸kna szklanego i 艣licznej po艂yskuj膮cej bieli. Zapyta艂: co to ? Kijek do trollingu, m贸wi臋 a on wielkie oczy :o Przerobiony do d艂. 180 cm stanowi 艣wietn膮 "pa艂k臋" do trollingu na suma. A te druciane przelotki - na niejednym dzisiaj robi膮 wra偶enie ! Tego si臋 ju偶 nie spotyka :P  :D


  • Slavobeer lubi to

#5473 OFFLINE   rush111

rush111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 post贸w
  • LokalizacjaWa艂brzych
  • Imi臋:Aleksander
  • Nazwisko:Kr贸l

Napisano 15 marzec 2015 - 20:55

Tak , oczywi艣cie , koledzy macie racj臋 - "艂apa膰" to mo偶na wszystkim i wsz臋dzie . A przyzwyczajenie drug膮 natur膮 cz艂owieka.
Pozdrawiam.

U偶ytkownik rush111 edytowa艂 ten post 15 marzec 2015 - 20:56


#5474 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 15 marzec 2015 - 21:03

.... fakt, ja z przyzwyczajenia u偶ywam ko艂owrotk贸w 3000 / 4000, mniejsze po prostu wydaj膮 mi si臋 za ma艂e, za delikatne i jakie艣 takie nie na miejscu. Pr贸bowa艂em w tamtym roku 艂owi膰 takim maluszkiem i jako艣 mi "nie le偶a艂". 

 

.... a 偶eby nie by艂o ca艂kiem nie na temat, to by艂em dzisiaj nad Bystrzyc膮. Przeszed艂em si臋 od mostu kolejowego na Praczach do mostu drogowego na Marszowicach i nawet 艣ladu ryby nie widzia艂em ..... woda jak martwa :( 

 

J.



#5475 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 401 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 15 marzec 2015 - 21:07

kiedy艣 to by艂 sprz臋t , pami臋tam jak uda艂o mi si臋 kupi膰 na ul. Ruskiej "Neptuny"- w臋gierskie takie czarne , to by艂 wypas a jak chodzi艂y jak mase艂ko.

Pami臋tacie ten sklep na Ruskiej  :)  



#5476 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:Jerzy
  • Nazwisko:Har艂ukowicz

Napisano 15 marzec 2015 - 21:11

Depta艂em nad Bystrzyc膮 te poschni臋te chaszcza i zdo艂a艂em doj艣膰 do po艂owy odleg艂o艣ci od mostu do uj艣cia. Tak jak m贸wisz martwa woda i nie by艂o sensu schodzi膰 ni偶ej. Pojecha艂em nad 艢l臋偶臋 i to samo !  Same straty: jeden wobek pozosta艂 w Bystrzycy, drugi w 艢l臋偶y. Wiem, 偶e taka sama sytuacja by艂a dzisiaj na Widawie, klenie nie 偶erowa艂y.



#5477 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:Jerzy
  • Nazwisko:Har艂ukowicz

Napisano 15 marzec 2015 - 21:14

kiedy艣 to by艂 sprz臋t , pami臋tam jak uda艂o mi si臋 kupi膰 na ul. Ruskiej "Neptuny"- w臋gierskie takie czarne , to by艂 wypas a jak chodzi艂y jak mase艂ko.

Pami臋tacie ten sklep na Ruskiej  :)  

 

Tylko ci, kt贸rzy nie w臋dkuj膮 tego sklepu nie znali i nie pami臋taj膮, 偶e takowy tam by艂. A by艂o tam w czym wybiera膰 jak na tamte lata. :)



#5478 OFFLINE   rush111

rush111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 post贸w
  • LokalizacjaWa艂brzych
  • Imi臋:Aleksander
  • Nazwisko:Kr贸l

Napisano 15 marzec 2015 - 21:14

Aaa mam takiego Neptuna MP X 400 najwi臋kszy z serii wa偶y prawie 400 g, ale kr臋ci tak lekko jak wsp贸艂czesna tzw. wy偶sza p贸艂ka :)

#5479 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 16 marzec 2015 - 16:59

Dzisiaj nad 艢l臋z膮 uwiesi艂 si臋 jeden klenik .... niestety na dwie godziny 艂owienia mia艂em tylko to jedno branie, aaaa zapomnia艂em, 偶e dwa okonki odprowadzi艂y woblera :)

 

 

Za艂膮czone pliki


U偶ytkownik bjpol edytowa艂 ten post 16 marzec 2015 - 17:00

  • Kamil Z. lubi to

#5480 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:Jerzy
  • Nazwisko:Har艂ukowicz

Napisano 16 marzec 2015 - 19:13

No to nareszcie zaczyna si臋 co艣 dzia膰. My艣l臋, 偶e jutro mo偶e by膰 lepiej, ocieplenie zaczyna dawa膰 efekty :)






U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 5

0 u偶ytkownik贸w, 5 go艣ci, 0 anonimowych