Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#1081 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 18 wrzesień 2010 - 16:15

Wrocławski zlocik JERKBAITłowców
przybliżył się o kolejny tydzień (2.10.2010). Zapraszam do dopisywania się na listę. Szczególnie ciepło zapraszamy tych co chcą się uczyć (jak mieć co wypuszczać) i tych co chcą nas uczyć łowić + tych co dobrze gawędzą przy ognisku tzn. którym w opowiadaniach ryby szybko rosną.

Firma HUNTER funduje Å‚owne nagrody (+ niespodziankÄ™) dla zwyciÄ™zców „zawodów C&R”
więc będą konkursowe emocje nie na żarty .

Aktualna lista:
1. Slavobeer
2. Analityk
3. mo-chu
4. superuszy
5. Piter,
6. kolega Pitera,
7. Fenton (pod warunkiem że zlot odbędzie się w październiku)
8.Okoń
9.mikrobajt
10. LASSOjbait
11. boseib
12. MichałR
13. Baloo
14. Dedo
15. Danek
16. ??? lista nadal otwarta

DziÅ› byliÅ›my na prezlociku obadać czy aby miejsce jest ok. – zidentyfikowaliÅ›my to co najważniejsze czyli, że drzewo na opaÅ‚ jest i miejsce na ognisko też + dach nad gÅ‚owÄ… na wypadek deszczu (w postaci mostu).

Dla tych co pierwszy raz siÄ™ tam wybierajÄ… w zaÅ‚Ä…czeniu zdjÄ™cie mostu – coby nie zabÅ‚Ä…dzili i mostów nie pomylili (o co nietrudno bo nastÄ™pny most jest niedalej jak 25 km).

Ryby ważne oczywiście są najmniej ale może kogoś zainteresuje, że 3 bolki i jeden szczupak się zameldował.

Załączone pliki



#1082 OFFLINE   Kaziu_Wichura

Kaziu_Wichura

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 18 wrzesień 2010 - 17:30

spora szansa żeby się dowiedzieć kupy nowych rzeczy na takim spocie ale niestety nie mogę wpaść... .
Ten termin 02.10. to coś niefartowny. Ani na zlocie klubu nie mogę być ani wpaść na pierwszy spinningowy spot w moim życiu ;].
Życzę udanej zabawy!

#1083 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 18 wrzesień 2010 - 17:56

ProszÄ™ pamiÄ™tajcie o zdjÄ™ciu grupowym :D Fajnie bÄ™dzie Was zobaczyć razem. Trzymam kciuki za udanÄ… imprezÄ™ i ryby. OczywiÅ›cie wÄ…tek bÄ™dÄ™ z wielkim zainteresowaniem Å›ledziÅ‚.

Pozdrawiam
Remek

#1084 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 18 wrzesień 2010 - 18:57

Będzie i foto! Jak się wszystko uda, to będziemy potrzebować bannera Jerkbait na następne imprezy ;)

Co do nagród - dla wszystkich okolicznośiowy wobler SPIRIT 7 ze specjalną dedykacją oraz breloczki, dla łowcy największej ryby - czapeczka. W przyszłym tygodniu postaram się wkleić foto woblera.

Do zobaczenia.



#1085 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw
  • ImiÄ™:SÅ‚awomir
  • Nazwisko:SÅ‚awozbir

Napisano 18 wrzesień 2010 - 20:26

Witajcie wszyscy,
no to szykuje nam siÄ™ fajna imprezka.
Faktycznie drzewa na ognisko jest OPÓR, tak więc zapraszamy wszystkich nawet nie wędkujących aby nas odwiedzili (będzie komu ognisko rozpalić i dokładać co by nie zgasło :lol: ).
Po dzisiejszym zwiadzie, już wiem, że to miejsce mi się podoba :D Zaliczyłem małego bolusia więc jestem podwójnie szczęśliwy z dzisiejszego dnia. Na zlociku mam zamiar zwiedzić kolejny fragment rzeki w okolicach Lubiąża.

Pozdrawiam

SÅ‚awek


#1086 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 18 wrzesień 2010 - 20:44

Gratki Szewiec - zapraszam na zlot w roli tego co uczy (zamiast roli fotografa).


Panie Analityk ja przyfarciłem ;p i szczerze licze na to że może na zloociku który dalej stoi u mnie jako duży znak zapytania niestety to Ja podpatrze jak zawodowcy i pasjonaci wykonują tą piękną sztuke łowienia ja jeszcze baardzo dużo musze się nauczyc ;D
Dziś Janówek pucha cisza jakich mało jedno branie tzw ryba nie trafiła w kopytko;/ ale samo to jak ładnie wyskoczyła i udało się ją zobaczyc to mnie ucieszyło;D co lepiej widziałem pana bobra który na moją drużke w ciągu tygodnia zwalił pare ładnych drzewek ;p
aa i jak opadnie woda troszkę jeszcze nad bystrzycy to zapraszam na klenie w okolice jarnautowa gdyż bardzo ładne chodzą i póki miejscowi nie wyłapią na sieci to można ładne okazy połapac:)
Pozdrawiam

#1087 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 18 wrzesień 2010 - 20:49

Coś spróbuję dać od siebie ale dopiero w poniedziałek dam znać bo gadżetów nie mam w domu. Zobaczę co mi jeszcze zostało.

#1088 OFFLINE   mo-chu

mo-chu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • LokalizacjawaÅ‚brzych

Napisano 20 wrzesień 2010 - 08:49

witam wszystkich
zachęcony relacjami analityka i slavobeera zaparkowałem samochód w niedzielę o 6.30 koło mostu w Lubiążu , wskoczyliśmy z kolegą w wodery i żwawym kłusem pognaliśmy w strone rzeki ... - no i zdziwko - pod mostem około 15 samochodów - oczywiście zawody. Ponieważ mielismy około 15 min przewagi nad zawodnikami stwierdziliśmy , że idziemy w górę rzeki, namierzamy jakąś fajna i obiecująca główke i dokładnie obławiamy a potem ewentualnie jedziemy nad inny kawałek rzeki. Po przejście ok. 500 metrów słyszymy chlapnięcia i szybka decyzja - tutaj zostajemy. Drobnica pryskała w klatce między głowkami, jak dla mnie na 100 % był to boleń ale w pewnym momencie Stachu mówi - patrz i widzę we wstecznym prądzie pod główką jazia ok. 40 cm który miał widoczne problemy z zanurzeniem sie , prąd go znosił bokiem no i tak się zastanawiam czy to aby go nie uszkodził jakiś sumek? może to on robił taki popłoch a nam podnosił ciśnienie?
a jeżeli chodzi o wyniki to tylko 1 okoń z napływu na wobka no i nie mogę się doczekac na 2 października
pozdr
mo-chu
ps proszÄ™ o wpisanie pod numerem 16 - Stachu kolega mo-cha (niezalogowany), totalnie poczÄ…tkujÄ…cy :mellow:

#1089 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 21 wrzesień 2010 - 16:57

Wrocławski zlocik JERKBAITłowców (2.10.2010) godz. 10. Lubiąż - most na rzece Odrze.

Aktualna lista:
1. Slavobeer
2. Analityk
3. mo-chu
4. superuszy
5. Piter,
6. kolega Pitera,
7. Fenton (pod warunkiem że zlot odbędzie się w październiku)
8.Okoń
9.mikrobajt
10. LASSOjbait
11. boseib
12. MichałR
13. Baloo
14. Dedo
15. Danek
16. Stachu kolega mo-cha
17. lista nadal otwarta

WyciÄ…gnęło mnie dziÅ› nad OdrÄ™ – bolki gdzieÅ› zniknęły – caÅ‚kowita cisza – zero ataków – ale za to jak zaczÄ…Å‚em stukać gumÄ… po dnie to okazaÅ‚o siÄ™ ze sandaÅ‚ki sÄ… aktywne – zÅ‚owiÅ‚em trzy + parÄ™ braÅ„ jeszcze byÅ‚o + jeden lecholek dostarczyÅ‚ mi sporo emocji (miaÅ‚ być rekordowym sandaczem oczywiÅ›cie),

Pozdrowienia


#1090 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw
  • ImiÄ™:SÅ‚awomir
  • Nazwisko:SÅ‚awozbir

Napisano 21 wrzesień 2010 - 17:23

No to Kolego @analityk złowiłeś więcej dzisiaj niż ja przez całe swoje wędkarskie życie Embarassed
GratulujÄ™ i czekam na zaproszenie na sandaczowanie :lol:

Slavobeer

#1091 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 21 wrzesień 2010 - 19:30

Dzięki,

Dla mnie dzisiejszy dzień to również rekord jeżeli chodzi o ilość brań z opadu (dotychczas nie miałem więcej niż jednego dziennie). Bolki już jakoś wcześniej zrozumiałem a sandacz to był zawsze niemal nieosiągalny.

Mam nadzieję że w końcu znalazłem klatki w których trzymają się sandacze - czas pokaże.

Sporo jednak przede mną jeszcze tych wędkarskich zagadek (m.in. klenie).


#1092 OFFLINE   Homegeon

Homegeon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 398 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 21 wrzesień 2010 - 22:01

@analityk
Proszę, dopisz do listy też mnie i monk11 :D

#1093 OFFLINE   Kaziu_Wichura

Kaziu_Wichura

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 21 wrzesień 2010 - 22:09

sandaczy pogratulować! Dla mnie to narazie niedostępne ryby... .

#1094 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2215 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 22 wrzesień 2010 - 07:43

analityk

Sporo jednak przede mną jeszcze tych wędkarskich zagadek (m.in. klenie).

Jak masz problemy z kleniami to spróbuj złowić jazia :D. W tym roku uparłem się na jazia i przede wszystkim za nim chodziłem :D, przyłowem w tym przypadku były klenie, z których niezmiernie się cieszyłem. Po jakimś setnym kleniu juz mi się znudziły :D i przestałem je liczyć :D.
Przyznam, ze sandacze z brzegu, w rzece są również dla mnie zagadką, choć może jest to tylko kwestia znalezienia odpowiedniego miejsca, gdzie te sandacze będą. Odry, która koło mnie płynie, jednak nie poznałem aż tak dokładnie jak chciałem, ale na to między innymi powódź wpłynęła, więc też do końca nie wiem gdzie tych sandaczy na jesieni mam szukać... podejrzewam jedno miejsce... jak połowię to podzielę się spostrzeżeniami.
Jeżeli chodzi o wędkarskie sekrety to dla mnie teraz takim jest brzana i sum. Brzany mam zamiar jeszcze poszukać w tym roku, do suma chyba będę sie musiał inaczej przygotować.
Jeżeli ktoś mógłby się podzielić sposobami (tips&tricks) łowienia brzany na Odrze to byłbym bardzo wdzięczny. Przede wszystkim w jaich miejscach mam ich szukać? Jakieś sprawdzone przynęty?

P.S Zlot to bardzo kusząca propozycja, ale nie chcę się deklarować... nie wiem czy czas mi pozwoli, ale jak sie uda to się chętnie zjawię.


Połamania.

#1095 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 22 wrzesień 2010 - 16:36

No ja się przełamuje czekam na wypłatkę i nowy kij będzie hehe co myślicie o Mikado Taurus Heavy Spin 2,7 m, c.w. do 60g? Wole się dowiedziec od swoich co to warte ^^
Pozdrawiam

#1096 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWaÅ‚brzych/WrocÅ‚aw
  • ImiÄ™:Kamil

Napisano 22 wrzesień 2010 - 17:07

Do 60g? Mocna armata...

#1097 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 22 wrzesień 2010 - 18:20

właśnie niby tak jest w opisie i nie wiem czy to nie jakaś literówka Kamilu ;p

#1098 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWaÅ‚brzych/WrocÅ‚aw
  • ImiÄ™:Kamil

Napisano 22 wrzesień 2010 - 18:25

Nie znam kija. DO jakiego Å‚owienia kija szukasz i w jakich pieniÄ…dzach?

#1099 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 22 wrzesień 2010 - 19:17

Wezmę ze sobą kijek 3.00m 5-20 akcja szczytowa, który stoi u mnie jako rezerwowy. Jak Ci się spodoba to bardzo tanio oddam :D

#1100 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 22 wrzesień 2010 - 19:29

No tylko nie wiem czy będe na zloociku nadal nie wiem jak dyżury bo pare osób wypadło bo grypa ;/ a co masz za kijek?;p Kamil szukam czegoś niedrogiego ale też żeby nie była tzw szajsem. Oczywiście ma mi służyc tylko do spiningowania. Nie znam się na sprzęcie jakoś dobrze i szczerze mówiąc nigdy tego tematu nie drążyłem ;p czerpałem tylko przyjemnośc z C&R ;p




Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych