Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#1061 OFFLINE   Kaziu_Wichura

Kaziu_Wichura

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 wrzesień 2010 - 17:07

Witam Wrocławską ekipę!
Mam na imię Zbych i jestem tutaj nowy. Embarassed
Z chęcią spotkam się na wspólny połów żeby podpatrzeć to i owo bo pojęcia wielkiego nie mam o spinningowaniu B).

Pozdrawiam!

#1062 OFFLINE   Astra1982

Astra1982

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów
  • LokalizacjaOleśnica

Napisano 13 wrzesień 2010 - 17:27

Cześć Zbysiu :mellow: Witaj na forum

#1063 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 wrzesień 2010 - 17:35

Miałem okazję wyskoczyć tylko na 1,5h – byłem na Osobowicach więc pomyślałem o Rędzinie, choć kołotało mi się w głowie, że z tym Rędzinem coś nie tak – pamięć szybko przywróciła mi policja uprzejmie informując o zakazie wjazdu do lasu a dla utrwalenia nowo zdobytej wiedzy wypisali mandacik na 50 zł :(

- na szczęście złowiłem ładnego bolka, który nieco osłodził gorzki smak mandatu (no ale niech chłopaki tej wody i lasów nam pilnują choć czasami spotkania z nimi nie należą do szczególnie przyjemnych).


Dokładnie taki sam (zaśmiecanie) dostałem przy ujściu Widawy w zeszłym tygodniu. brrr

#1064 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 wrzesień 2010 - 07:25

To że jak? Nie można na Oderke od strony rędzina wjeżdzac autem? Ja może jeszcze jutro z rana wyskocze coś pobiczowac wode bo poziom oderki raczej spada więc będzie gucio tylko żeby nie padało ;D
i takie prywatne pytanie nie związanie z rybkami pracuje ktoś z was Panowie w elektrotim we Wrocławiu?

#1065 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 wrzesień 2010 - 13:42

Nie można przejeżdzać przez las.



#1066 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 16 wrzesień 2010 - 08:16

Przecież tam są piękne szutrowe drogi, więc czemu nie można nimi jeździć?? A czy jest jakakolwiek informacja, znak czy inna forma poinformowania o zakazie ?


#1067 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 wrzesień 2010 - 09:34

prawo reguluje to nieco odwrotnie:
http://www.motofakty.../uwaga_las.html

Pozdro

#1068 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 wrzesień 2010 - 19:15

Nie rozumiem tego heh.. to by oznaczało że jak się jedzie na Janówek to przez kawałek lasu+wału się przejeżdza czyli też jest zakaz dobrze rozumuje?

#1069 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 wrzesień 2010 - 19:20

Policjant mi powiedział, że wszystko co się nazywa LAS jest odcięte od ruchu kołowego i nie musi być oznaczone znakiem zakazu.

Wracając do wątku.

BOLEŃ 96cm na naszej Odrze. Więcej niebawem. Oczywiście na SPIRITA.

#1070 OFFLINE   Kaziu_Wichura

Kaziu_Wichura

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 wrzesień 2010 - 20:37

cześć!
chodzi ktoś z was na nocne połowy? Jutro prawdopodobnie przed wschodem wybiorę się nad sąsiedni odcinek Odry jednak będzie to miało wymiar strice edukacyjny ;]

#1071 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 845 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 21:14

W tym sezonie nie połowiłem w nocy, ale próbuj, były lata że noc pięknie rybą darzyła. Ja po wyspaniu się ruszam na łowy, dzień jeszcze w miarę długi, jesień za pasem, to dobry czas...

#1072 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 wrzesień 2010 - 21:20

w tym roku za sandaczami w nocy nie chodziłem ale boleni połowiłem do tego trafiało sie duuuzo duzych kleni i czasami sumki i sandacze były

dzisiaj jeden spasiony bolek w okolicy 60 cm i około 30 okoni w tym 3 po 30 cm :huh: moze garbki sie ruszyły...

#1073 OFFLINE   Kaziu_Wichura

Kaziu_Wichura

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 wrzesień 2010 - 21:41

a jak już chodziliście na nocny połów to w jakie miejsca jeśli można spytać?
Próbowałem w okolicach wschodu słońca łowić na ostrogach przy grobli kozanowskiej - ładne widoki, relaks, szkoda, że nie udało się nic zpałać ;]
Dzisiaj niestety 3 godziny nad wodą (okolice mostów warszawskich) bez rezultatów, jedynie malutki pistolecik się trafił.

#1074 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 845 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 21:58

Pomimo tego że urodziłem się we Wrocławiu, a teraz mieszkam nieopodal tego sympatycznego miasteczka, nigdy nie łowiłem na odcinkach miejskich, na rybach szukam ciszy i spokoju, dlatego preferuję tereny odludne. Łowię na odcinku Wały - Lubiąż, czasami powyżej miasta na wysokości Siechnic.

#1075 OFFLINE   Fenton

Fenton

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 wrzesień 2010 - 08:58

U mnie na rybkach ostatnio dwa bolki takie 50+ koło jazu Bartoszowickiego. Pozdrawiam;D

#1076 OFFLINE   Kaziu_Wichura

Kaziu_Wichura

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 wrzesień 2010 - 11:53

U mnie na rybkach ostatnio dwa bolki takie 50+ koło jazu Bartoszowickiego. Pozdrawiam;D


Powyżej czy poniżej jazu? Byłem tam niedawno ale niestety poziom poniżej jazu był spory i nie połapałem - orientujesz się może jak teraz jest?

#1077 OFFLINE   Fenton

Fenton

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 wrzesień 2010 - 12:07

Poniżej jazu(tam gdzie woda już spada). Woda nadal wysoka ale to mi akurat odpowiadało. Pozdrawiam

#1078 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 wrzesień 2010 - 13:18

Wczoraj na Maślicach na wysokości starego wysypiska (ta usypana góra) 2 bolki po 55 i 58 cm do tego pierwszy sum w tym roku 78 cm mały ale zawsze ta mordka się uśmiechneła xD miał byc wypad tylko żeby zobacyzc jaki stan wody nawet dziewczyne zabrałem żebym się nie zasiedział ale węteczka w bagażniku woda tak pięknie płyneła że nie mogłem się powstrzymac xD oczywiście dziewczyna z tzw foch-em zamkneła się w samochodzie co mnie osobiście nie przeszkadzało xD zaraz ruszam na janówek pomoczyc kija ;p

#1079 OFFLINE   Kaziu_Wichura

Kaziu_Wichura

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 wrzesień 2010 - 15:19

Poniżej jazu(tam gdzie woda już spada). Woda nadal wysoka ale to mi akurat odpowiadało. Pozdrawiam

Dzięki za informacje!

#1080 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 wrzesień 2010 - 16:13

Gratki Szewiec - zapraszam na zlot w roli tego co uczy (zamiast roli fotografa).

Wczoraj na Maślicach na wysokości starego wysypiska (ta usypana góra) 2 bolki po 55 i 58 cm do tego pierwszy sum w tym roku 78 cm mały ale zawsze ta mordka się uśmiechneła xD miał byc wypad tylko żeby zobacyzc jaki stan wody nawet dziewczyne zabrałem żebym się nie zasiedział ale węteczka w bagażniku woda tak pięknie płyneła że nie mogłem się powstrzymac xD oczywiście dziewczyna z tzw foch-em zamkneła się w samochodzie co mnie osobiście nie przeszkadzało xD zaraz ruszam na janówek pomoczyc kija ;p






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych