Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#1121 OFFLINE   mo-chu

mo-chu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • LokalizacjawaÅ‚brzych

Napisano 23 wrzesień 2010 - 18:28

no nieźle, nieźle... będzie się od kogo uczyć B)
analityk proszÄ™ wpisz jeszcze raz Stachu kolega mo-cha
pozdr

#1122 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 19:15

W związku z tym, że sandacze wzięły górę( na zbiorniku) nad zlotem i nie będę w tym czasie na nim, zostawię swoją niespodziankę w postaci kompletu ( 10 szt.) moich kogutów dla pierwszego łowcy sandacza na zlocie-, jeśli nikt nie złowi proszę rozlosować wśród osób na zlocie.
Koguty przekażę koledze Dreyk1984, bądź monk11
Pozdrawiam
Danek


#1123 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 23 wrzesień 2010 - 20:47

Danek - dzięki za upominek (choć wolelibyśmy zobaczyć Ciebie na zlocie) i połamania życzę,

W związku z tym, że sandacze wzięły górę( na zbiorniku) nad zlotem i nie będę w tym czasie na nim, zostawię swoją niespodziankę w postaci kompletu ( 10 szt.) moich kogutów dla pierwszego łowcy sandacza na zlocie-, jeśli nikt nie złowi proszę rozlosować wśród osób na zlocie.
Koguty przekażę koledze Dreyk1984, bądź monk11
Pozdrawiam
Danek



#1124 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny ÅšlÄ…sk

Napisano 23 wrzesień 2010 - 21:01

Chętnie pomogę w organizacji u Mariana na polanie. Już napisałem do Analityka w tej sprawie. Tornado

#1125 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 23 wrzesień 2010 - 21:06

Pięknie! :D

#1126 OFFLINE   Tomek TJ

Tomek TJ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 925 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • ImiÄ™:Tomasz
  • Nazwisko:J

Napisano 23 wrzesień 2010 - 21:11

Gruba impreza siÄ™ szykuje B)

#1127 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2215 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 24 wrzesień 2010 - 07:20

Remku, jako właścicielowi portalu to nie wypada Ci nie być :D.

#1128 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 24 wrzesień 2010 - 21:32

Remku, jako właścicielowi portalu to nie wypada Ci nie być :D.


Masz rację, - nie wypada. Niestety nie będę mógł przybyć. 1.10 mam imieniny i obiecałem rodzinie, że wyjedziemy na .... pierwszy w tym roku, krótki (bo 4 dniowy) urlop. Mam nadzieję, że mi wybaczycie.

Dzisiaj znalazÅ‚em i przyszykowaÅ‚em już do wysyÅ‚ki 1 koszulkÄ™ jerkbait (unikatowÄ… z sandaczem), 6 kubków (tych blaszanych termicznych) i zwój naklejek. WyÅ›lÄ™ do organizatora. Do rozdysponowania zgodnie z jakimÅ› pomysÅ‚em. Niestety wiÄ™cej już nie mam :( wszystko poszÅ‚o w Å›wiat :D

Pozdrawiam
Remek

#1129 OFFLINE   BadrHari71

BadrHari71

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 wrzesień 2010 - 21:44

jezeli juto mi nie podejdzie to moge takze wpasc ... i mam pytanie czy moge wbic z kolega ?? czekam na odp

#1130 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny ÅšlÄ…sk

Napisano 24 wrzesień 2010 - 22:57

Już dużo wiadomo, mamy zgodę Mariana Szpaka na piknikowanie na jego polanie która jest przygotowana na takie przyjęcia,a biesiadować będziemy pod Dębem który ma z osiemset lat określamy go tak po jego obwodzie ile ma nie powiem zobaczycie sami ilu chopa trzeba aby go objąć B).Co do lokalizacji Jacek zrobi mapkę dojazdu.A ja napiszę ;więc jedziemy do Lubiąża ,mijamy klasztor po lewej stronie i wjeżdżamy do miasteczka, po trzystu metrach mamy rozwidlenie dróg prawa leci na Wołów i Brzeg Dolny, my się trzymamy lewej strony i jedziemy aż dojedziemy do remizy strażackiej która stoi po naszej prawej stronie, a my tuz przed nią skręcimy w lewo w drogę miedzy domki jedno rodzinne i jedziemy do końca około 100m.Na końcu jest posiadłość Mariana piękna łąka nad samą Odrą na nasz piknik, jedyna prośba aby samochodami nie zjeżdżać na dół a zostawić pod kasztanami po prawej stronie. Marian będzie gospodarzem jak naszym gościem jest to bardzo ciekawy człowiek zawodowy płetwonurek a resztę sam wam opowie.Pozdrawiam Tornado

Ps. Pod samym mostem to tylko kupala można posadzić a nie robić pikniku dla tylu znamienitych wędkarzy, więc moja propozycja jest właśnie wyżej.

#1131 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 25 wrzesień 2010 - 13:22

Tylko proszÄ™ róbcie zdjÄ™cia. Czekam na peÅ‚nÄ… opowieść o Waszym spotkaniu tak by inni forumowicze mogli sobie wyobrazić atmosferÄ™.

Pozdrawiam
Remek

#1132 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWaÅ‚brzych/WrocÅ‚aw
  • ImiÄ™:Kamil

Napisano 25 wrzesień 2010 - 18:27

Na zlocie mnie niestety nie będzie, ale mam dla Was małą radę, po dzisiejszych odwiedzinach mniej więcej tamtej, zlotowej okolicy...

Panowie środki na komary najlepiej w wiaderkach, albo kanistrach bierzcie



Bo jest tego cholerstwa niesamowita ilość....

#1133 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw
  • ImiÄ™:SÅ‚awomir
  • Nazwisko:SÅ‚awozbir

Napisano 25 wrzesień 2010 - 19:18

Kamil,
Ty lepiej się przyznaj, że wkurzony jesteś swoją planowaną nieobecnością i kazałeś komarolotom nas tam posiekać do krwi :lol:
We Wrocławiu tej zarazy już prawie wieczorami w parkach nie widać, ale nad Odrą pewnie zaparkowały na dłużej...
WezmÄ™ dwa wiaderka OFF-a...

SÅ‚awek

#1134 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 25 wrzesień 2010 - 19:42

dziś się skusiłem na rybki nad oderke i jestem miło zaskoczony co do komarów bo nie gryzły chyba że mam już jakąś dziwną mieszanke i nawet tego nei tykają xD rybek nie było widac ;/ w które miejsca na kołowrotku najlepiej puścic oliwki bo coś mi zaczyna szorowac?

#1135 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 26 wrzesień 2010 - 08:04

jezeli juto mi nie podejdzie to moge takze wpasc ... i mam pytanie czy moge wbic z kolega ?? czekam na odp



Zapraszam z kolegą (pod warunkiem że stosuje lub niebawem zacznie stosować C&R)

Pozdro

#1136 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 26 wrzesień 2010 - 08:43

Na zlocie mnie niestety nie będzie, ale mam dla Was małą radę, po dzisiejszych odwiedzinach mniej więcej tamtej, zlotowej okolicy...

Panowie środki na komary najlepiej w wiaderkach, albo kanistrach bierzcie
Bo jest tego cholerstwa niesamowita ilość....



Wygląda na to, że Kamil wyjatkowo dobrze ściąga komary z całej okolicy bo my bylismy tam niedaleko i żadnego nie było :D - tylko słoneczko, ładna rzeka i ryby które brały dobrze czyli słabo (dobrze bo zgłodnieją i będą brały lepiej za tydzień na zlociku).

Załączone pliki



#1137 OFFLINE   MichaÅ‚R

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 26 wrzesień 2010 - 09:03

Jacek, rzeczywiście super to zdjęcie wyszło!
Faktycznie dziwna sprawa z tymi komarami - być może nie gryzły nas, bo zielsko i krzaki były powycinane

#1138 OFFLINE   boseib

boseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 26 wrzesień 2010 - 11:34

A ja dzisiaj zrobiłem mały objazd po wrocławskich ciekach i niestety bez rewelacji. Zimowisko Barek II jeden szczupaczek 53cm, i pare okoni. Następnie w drodze powrotnej odra na wysokości zimowiska i tutaj miłe zaskoczenie.... Po powodzi zrobiła się piekna woda, dużo piasku i głeboko przy brzegu, było widać spławiające sie rybki wiec myśle, że na dniach warto by było się tam wybrać. WIdziałem dosyć dużą sarne wiec można sie domyślec że zbyt wielu wędkarzy tam nie chodzi... Po drodze przy aucie, spotkałem spiningistę, twierdził że wieczorami na koncu cypla pieknie bierze sandacz i trudno z miejscami.... czy wrocławscy wędkarze mogą potwierdzić te informacje??

#1139 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWaÅ‚brzych/WrocÅ‚aw
  • ImiÄ™:Kamil

Napisano 26 wrzesień 2010 - 15:34

Faktycznie dziwna sprawa z tymi komarami - być może nie gryzły nas, bo zielsko i krzaki były powycinane

Podnoszą się podczas przechodzenia przez zielsko- po zajęciu miejscówki po chwili się uspokajają, ale są ich niezliczone ilości w tych chabaziach...

Panowie fajne rybki :D
Dziś znów Oderka(życie jest piękne :mellow: ) na szczęście dzięki wilgoci tyle komarów nie było...Bolki jakieś były u kolegi, u mnie pusty atak i szczupaczek jakiś też się trafił. Na Spirita, a jakże :mellow:

#1140 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny ÅšlÄ…sk

Napisano 26 wrzesień 2010 - 20:25

A ja dzisiaj widziałem się z Marianem przewodniczył komisji egzaminacyjnej na sternika motorowodnego i pogadałem o naszym zlocie, więc drewienko na ognisko sam dostarczy,liczy że ktoś go poczęstuje smakołykiem z ogniska, bo zrozumiał że na rybkę raczej się nie doczeka :mellow:.więc Panowie wszystko już prawie do klepane aby tylko pogoda dopisała. Pozdrawiam Tornado




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych