Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9089 odpowiedzi w tym temacie

#8321 OFFLINE   aleksander54

aleksander54

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaWROCŁAW

Napisano 11 maj 2019 - 22:17

Ostatnio pojawiły się tu głosy, że prześladowanie boleniowych przedszkolaków jest mało etyczne. Wszystkich nie mających z tych czy innych względów dzieci (między innymi te kierunki i inne orientacje, o których niedawno pisałem) informuję, że w przedszkolach są nie tylko przedszkolaki, ale także panie przedszkolanki. Poniżej jedna z nich, niczego sobie z resztą :)  Jej wychowanków tym razem sobie darowałem, choć nie ukrywam, że kilku odwiedziło nas w łódce.

Filmik jest taki połowiczny - Henio-Kloss dał d... z kamerą i zaczął filmować, jak już przedszkolanka była w podbieraku.

 

 

 

Wpłynęła prośba o usunięcie filmu. Moim zdaniem film powinien pozostać, jako ilustracja jak NIE powinno się kręcić filmów (pet w zębach, ryba w podbieraku jako rozpoczęcie filmu), a zwłaszcza jak NIE powinno się wypuszczać żadnych ryb, przede wszystkim okazów. O słownictwie wypowiadał się nie będę, każdy sam kształtuje swój wizerunek i sobie wystawia świadectwo. Nikt z pistoletem przy głowach panów wędkarzy nie stał, wszystko, co zrobili, uczynili dobrowolnie.


Użytkownik woblery z Bielska edytował ten post 13 maj 2019 - 09:22

  • analityk, daz wroc i rapek lubią to

#8322 OFFLINE   marienty

marienty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 maj 2019 - 14:10

Nie będę pisał, że otworzył mi się worek z kleniami bo tak nie było ale w końcu... w końcu się coś ruszyło. Pojechałem 2,5h przed zachodem słońca, żeby pobawić się z okoniami. Z okoniami było słabo bo złowiłem tylko 10 sztuk + 2 kleniki na obrotówki. Największe ~20cm. Odnotowałem czterech Ukraińców z teleskopami i wątróbkową przepływanką - no łowić mi się prawie odechciało.

Przed samym zachodem słońca przezbrajam się na pływające woblery z nadzieją na sensownego klenia. Dokładnie o 21:47 (ach te smartfony) odnotowuje piękne szarpnięcie i już wiem, że na końcu zestawu mam godnego przeciwnika. Po 2-3minutach walki w podbieraku ląduje pierwszy kleń z "piątką z przodu" tego sezonu - miał dokładnie 50cm.

Załączony plik  20190511_214739.jpg   47,48 KB   22 Ilość pobrań

Zmiana miejscówki i już w pierwszym rzucie mam kolejnego, mniejszego ale równie walecznego klenia 43cm.

Załączony plik  20190511_221414.jpg   93,4 KB   22 Ilość pobrań

C&R


Użytkownik marienty edytował ten post 12 maj 2019 - 14:11


#8323 OFFLINE   nito82

nito82

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 maj 2019 - 09:45

Ostatnio pojawiły się tu głosy, że prześladowanie boleniowych przedszkolaków jest mało etyczne. Wszystkich nie mających z tych czy innych względów dzieci (między innymi te kierunki i inne orientacje, o których niedawno pisałem) informuję, że w przedszkolach są nie tylko przedszkolaki, ale także panie przedszkolanki. Poniżej jedna z nich, niczego sobie z resztą :)  Jej wychowanków tym razem sobie darowałem, choć nie ukrywam, że kilku odwiedziło nas w łódce.

Filmik jest taki połowiczny - Henio-Kloss dał d... z kamerą i zaczął filmować, jak już przedszkolanka była w podbieraku.

 

 

 

Wpłynęła prośba o usunięcie filmu. Moim zdaniem film powinien pozostać, jako ilustracja jak NIE powinno się kręcić filmów (pet w zębach, ryba w podbieraku jako rozpoczęcie filmu), a zwłaszcza jak NIE powinno się wypuszczać żadnych ryb, przede wszystkim okazów. O słownictwie wypowiadał się nie będę, każdy sam kształtuje swój wizerunek i sobie wystawia świadectwo. Nikt z pistoletem przy głowach panów wędkarzy nie stał, wszystko, co zrobili, uczynili dobrowolnie.

 

Chyba chodziło o usunięcie innego filmu - tego z poprzedniej strony.

Ale zgadzam sie z moderatorem - obency film powinien zostac jako przyklad chamstwa i niewychowania nad wodą.

 

PS. Szkoda że usnąłeś poprzednie posty, w końcu wątek ożył:D


  • Krzysiek Rogalski, Slavobeer i daz wroc lubią to

#8324 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 13 maj 2019 - 09:51

Ogólnie nie tylko z rybami słabo. Postów w wątku też jak na lekarstwo, więc postanowiłem się poudzielać :)

Dziś przed południem wyskoczyłem na bolki pod kasztany, ale nie brały. Za to w ostatnim rzucie rozpaczy na napływ na Kaczą Wyspę wziął mi na boleniowego woblera szczupaczek. Żaden krokodyl, tak ciut nad wymiar. Ale sezon szczupakowy oficjalnie rozpoczęty :) Poniżej wzmiankowany widelec:

 

 

 

 

Czy Kolega @aleksander54 przeczytał regulamin zamieszczania zdjęć na forum jerkbait?

Ile cm powinien mieć szczupak, abyś mógł jego zdjęcie zamieścić?

 

Filmu z poprzedniej strony z niewymiarowymi boleniami nie będę komentował.... Brak słów.

 

Proponuję usunąć i zdjęcie i film zanim moderator to zrobi i dostaniesz bana :(

 

I ponawiam kolejny raz prośbę do wszystkich:

nie zamieszczajcie takiej "bylejakości" !!!

Jak już wstawiacie fotki z rybą zgodną z regulaminem, to odrobinę pomyślcie, jak zrobić zdjęcie aby było czym się zachwycić?

Tak jerkbait.pl działał przez lata i z tego słynął. Tu wchodziło się po to, aby oglądać piękne zdjęcia pięknych ryb.

 

A co teraz widzimy? Odpowiedzcie sobie sami..... :(

 

 

Slavo

 

 

Uprzejmie proszę o przestrzeganie naszych "Zasad publikacji..."

Zwłaszcza zwróć uwagę na pkt 4

http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/


Użytkownik woblery z Bielska edytował ten post 13 maj 2019 - 14:58


#8325 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 13 maj 2019 - 13:02

Załączony plik  60401537_137511104057782_271150248993226752_n.jpg   111,97 KB   20 Ilość pobrań

 

Odra - Wrocław z dzisiaj. Tak to powinno wyglądać przy wędce !  ;)  :P

 

 

 

 

 

 


Użytkownik Tomek O edytował ten post 13 maj 2019 - 13:30


#8326 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 13 maj 2019 - 13:14

Uchował się i ustrzegł  żywcówki:D



#8327 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 13 maj 2019 - 13:16

Uchował się i ustrzegł  żywcówki:D

Jak na razie mu się sfarciło, ale wszystko przed nim !  :rolleyes:


  • woblery L.E. lubi to

#8328 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 13 maj 2019 - 15:08

Koledzy.

Nikt z nas nie jest w stanie śledzić na bieżąco całej zawartości forum. dlatego jeśli sami nie zadbacie o przestrzeganie reguł tu obowiązujących, dochodzi do publikacji postów, które nie powinny na naszym forum się znajdować. Dlatego proszę - bez śledztw na własną rękę, ale i nie pozostawajcie bierni. Zgłaszajcie naruszenia. Pouczać, łajać i strofować będzie "ten zły", czyli moderator. Niech on to bierze na klatę, byście Wy wszyscy mogli być wobec siebie koleżeńscy i uprzejmi. Byście mogli w fajnej atmosferze spędzać czas na jerku. 


  • doktorek, Slavobeer i marienty lubią to

#8329 OFFLINE   szygin

szygin

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 13 maj 2019 - 16:09

Amen

#8330 OFFLINE   PLnK

PLnK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaWrocław-okolice
  • Imię:Krzysztof

Napisano 13 maj 2019 - 22:56

Czy Kolega @aleksander54 przeczytał regulamin zamieszczania zdjęć na forum jerkbait?

Ile cm powinien mieć szczupak, abyś mógł jego zdjęcie zamieścić?

 

Filmu z poprzedniej strony z niewymiarowymi boleniami nie będę komentował.... Brak słów.

 

Proponuję usunąć i zdjęcie i film zanim moderator to zrobi i dostaniesz bana :(

 

I ponawiam kolejny raz prośbę do wszystkich:

nie zamieszczajcie takiej "bylejakości" !!!

Jak już wstawiacie fotki z rybą zgodną z regulaminem, to odrobinę pomyślcie, jak zrobić zdjęcie aby było czym się zachwycić?

Tak jerkbait.pl działał przez lata i z tego słynął. Tu wchodziło się po to, aby oglądać piękne zdjęcia pięknych ryb.

 

A co teraz widzimy? Odpowiedzcie sobie sami..... :(

 

 

Slavo

 

 

Uprzejmie proszę o przestrzeganie naszych "Zasad publikacji..."

Zwłaszcza zwróć uwagę na pkt 4

http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/

 

Jakby nie było durnej mody na wrzucanie setki zdjęć i filmików mających na celu zdobywanie fejmu i oklasków na portalach takich jak ten, nie byłoby problemu z autorami. Problem "traktowania" ryb był i będzie, a szczerze uważam, że i tak jest lepiej niż 25 lat temu (kiedy mniej więcej zaczynałem przygodę). Co z tego, że porobiła się moda na C&R skoro jest pokolenie dziadków, ojców, synów z pewną pulą "genów", a może raczej ich brakiem, gdzie jak to mówią "do pełnej butelki i tak nic nie dolejesz"... Więc czy jest sens uczyć ślepego widzieć ?... Trochę tu hipokryzji bo z jednej strony chcemy tego typu relacji, zdjęć, filmów i tych wszystkich wodotrysków ale z drugiej napędzamy takie wykwity, no bo jak to inaczej nazwać? A teraz ci wszyscy turboetyczni niech pierwsi rzucą kamień... we mnie


  • nalewator i daz wroc lubią to

#8331 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 14 maj 2019 - 06:13

Masz rację, ale tu nie chodzi o turboetykę, bo nikt taki nie jest, jakby ktoś był to nie holowałby ryb tylko leżał w kościele krzyżem.

Tutaj najzwyczajniej chodzi o zachowanie dwóch podstarzałych amantów, jeden z kiepem w mordzie, drugi pewnie z ping pongiem.

Złapali ładną rybę i w akcie podniecenia odpierdal...ją taką szopkę, ze wstyd. 

Nie wiem co jest tego powodem, czy pierwszy raz taka ryba zawitała podczas tego romantycznego rejsu na krypie?

Czy też może chęć zdobycia fejmu?

Każdy sam wyciągnie wnioski po tym co zaobserwował. 

Dla mnie chłopaki nie pochwalili się dobrym skilem w łowieniu i traktowaniu ryb.

jedynie mocno ożywili wątek, jak widać i słychać wątek podwrocławski :)

pozdro


  • Jarek, Dedo i pawelHERP lubią to

#8332 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 14 maj 2019 - 17:07

Koledzy.

Nikt z nas nie jest w stanie śledzić na bieżąco całej zawartości forum. dlatego jeśli sami nie zadbacie o przestrzeganie reguł tu obowiązujących, dochodzi do publikacji postów, które nie powinny na naszym forum się znajdować. Dlatego proszę - bez śledztw na własną rękę, ale i nie pozostawajcie bierni. Zgłaszajcie naruszenia. Pouczać, łajać i strofować będzie "ten zły", czyli moderator. Niech on to bierze na klatę, byście Wy wszyscy mogli być wobec siebie koleżeńscy i uprzejmi. Byście mogli w fajnej atmosferze spędzać czas na jerku. 

 

 

Kolego Januszu - wywal zwyczajnie te filmy.

Naruszają  regulamin, naruszają zasady publikacji treści na forum.

 

  • "WULGARYZMY - Nie tolerujemy wulgaryzmów - takie wypowiedzi będą kasowane, a użytkownicy będą ostrzegani punktami karnymi, łącznie z możliwością zablokowania konta."

Nie jestem święty, ale po obejrzeniu - pozostał niesmak...

 

Pozdrawiam Romek


  • Krzysiek Rogalski lubi to

#8333 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1890 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 maj 2019 - 12:53

"świętych" widzę przybywa. Mnie osobiście wulgaryzmy na wędkarskich łódkach ani nie dziwią ani nie gorszą. Szacun dla tych co obrazki wstawiają - odważni.

 

Moderator zachęca do zgłaszania postów - a potem na zgłoszenia nie reaguje - dlaczego? W mojej ocenie forum bez moderatorów było dużo aktywniejsze i ciekawsze. 

 

Ziom jako "team jerkbait" wielokrotnie dawał (i daje) pokaz braku kultury a ty nagle próbuje strofować innych?

 

Połamania

 

U mnie głównie szczurki z zębami albo bez (te jeszcze mniejsze)

Załączony plik  szczurki1.jpeg   69,3 KB   21 Ilość pobrań

 


Użytkownik analityk edytował ten post 15 maj 2019 - 12:54


#8334 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 15 maj 2019 - 13:26

;)

Użytkownik ziom7 edytował ten post 15 maj 2019 - 14:03


#8335 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 15 maj 2019 - 13:33

Jacek @analityk,

taki piękny, kolorowy zębaty to chyba ze Szwecji?

Gratuluję :)



#8336 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 15 maj 2019 - 22:47

Koledzy.
Nikt z nas nie jest w stanie śledzić na bieżąco całej zawartości forum. dlatego jeśli sami nie zadbacie o przestrzeganie reguł tu obowiązujących, dochodzi do publikacji postów, które nie powinny na naszym forum się znajdować. Dlatego proszę - bez śledztw na własną rękę, ale i nie pozostawajcie bierni. Zgłaszajcie naruszenia. Pouczać, łajać i strofować będzie "ten zły", czyli moderator. Niech on to bierze na klatę, byście Wy wszyscy mogli być wobec siebie koleżeńscy i uprzejmi. Byście mogli w fajnej atmosferze spędzać czas na jerku. 

Brak mi słów

#8337 OFFLINE   ender

ender

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 17 maj 2019 - 13:25

https://wroclaw.rzgw...wodnego_Scinawa



#8338 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 17 maj 2019 - 13:48

W końcu jakaś dobra wiadomość !



#8339 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 17 maj 2019 - 15:32

Tak powstają na Odrze puste stawy hodowlane dla kaczek.

#8340 OFFLINE   Piastun

Piastun

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaChaszcze

Napisano 17 maj 2019 - 16:30

W końcu jakaś dobra wiadomość !

A co takiego dobrego jest w tej wiadomości ?


  • Dedo lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych