Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Dąbek 111 - Przeróbka St Croix 2SC66XHF

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 07 sierpień 2011 - 14:03

I w końcu jest .Projekcik przeciągał się w czasie w oczekiwaniu na multic.Rękojeść miała być dzielona i korkowa,ale po tym jak padło na Abu Revo SX jest czarna i z pianki.Blank Premier St Croix 25lb do 2 oz oskórowany z farby przy pomocy noża do tapet i papieru ściernego potraktowany na koniec pastą polerską.Dolnik 30 cm prosty cylindryczny uchwyt Fuji 17 ,foreagrip przerobiony z oryginału zakupionego w FC, skrócony od węższej strony a szersza podszlifowana na krawędzi i wklejony odwrotnie.I powiew ekstrawagancji pierścionki i korek z matagi od Art Rod.Nieskromnie przyznam ,że nawet to wygląda :unsure: Przelotki Fuji hardloy Ln od 12do 7 ,3x7L i szczyt 7 FST.Nici ,to czarna Pacyfic Bay i czerwona metalic Pro Warp.Po tym jak Fatso pojechał mi po ambicji ,co zdecydowało o projekcie, pozostaje mi długi trening na trawie aby uniknąć podziurawienia swojej lu czyjejś łódki :huh:



Sorki za jakośc zdjęć ale to tylko komórka :blush:Embarassed

pozdro
Rafał

mifek edit: nastepnym razem prosze o oddzielanie kolejnych fotek klawiszem ENTER

Załączone pliki



#22 OFFLINE   ark70

ark70

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański
  • Imię:Artur

Napisano 07 sierpień 2011 - 20:32

Bardzo ładny kijaszek Rafale,czysta estetyczna robota,wzorowo położony lakier. A i charakter pisma nieco Ci się zmienił B). Zamiast noża do tapet użył bym nożyczek, znacznie wygodniejsze i mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia blanku. Za pianką osobiście nie przepadam, ale to wyłącznie moje korkowe skrzywienie. :lol:
Pozdrawiam Artur
ps. Gdybym szukał kiedyś fachmana od kijów w celu ukręcenia ,mniemam że nie odmówisz koledze? :D :D

#23 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 07 sierpień 2011 - 21:13

Dzięki Artur za dobre słowo,ale widziałem wędki w twoim wykonaniu i wątpię abyś zechciał skorzystać z moich umiejętności przynajmiej narazie :wacko: Z lakierem u mnie bywa różnie, o ile na przelotkach wzglednie to wygląda ,to narazie nie jestem w stanie uniknąć fałdek na dłuższym odcinku w miejscu opisu wędki :(
Dzięki Mifek za korektę ,nie jestem komputerowym prymasem :mellow:

Pozdro

Rafał

#24 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18596 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 sierpień 2011 - 22:39

Powiem szczerze że nigdy nie byłem specjalnym fanem blanków z SCII ale od czasu jak @yglo pokazał mi kilka patyków w swoim wykonaniu zeskrobanych z lakieru, to muszę przyznać że wyłoniły się spod tej farby bardzo sympatyczne blanki. Widze że i Ty, Rafale tchnąłeś w ten sposób nowe życie w fabryczny wypust z Wisconsin - bardzo miło dla oka prezentuje się na zdjęciach :D dzięki że podzieliłeś się swoimi doświadczeniami

#25 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 10 sierpień 2011 - 16:25

Sam na początku nie wierzyłem w powodzenie przedsięwzięcia i obawiałem się końcowego efektu.Kij był spinem i to z tych co mi specjalnie nie leżą.Miałem go tylko odchudzić.I właśnie Yglo doradził aby obrać z farby, a Fatso aby stał się castem. Cwiczę teraz rzuty :lol: Kijek ochrzciłem dwa dni temu ,co prawda nie mam jeszcze sliderów,ale dwa okonie na Algę C-3 ,jeden mniejszy od blachy :huh:
Pozdro
  • Halucynogeniusz lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb