Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Platforma Aliexpress / sprz臋t w臋dkarski z Chin


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
8473 odpowiedzi w tym temacie

#3341 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2595 post贸w
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imi臋:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 03 marzec 2019 - 19:13

... nie szkoda wam kasy na te testy ???

Rozumiem zakup drobnego sprz臋tu , jaki艣 akcesori贸w  :)  ,  ale nie rozumiem zakupu w臋dek czy ko艂owrotk贸w  :unsure: ...

 

Powiedz Kolego sk膮d nasi importerzy sprz臋t bior膮?

Baaa... nie tylko nasi. Bo przecie偶 nie z ksi臋偶yca.

 

Testy... ok, ale jak Koledzy pisz膮, 偶e kupili, chodzi i jest ok to jakie to ryzyko?

 

A nasi sobie na mar偶ach nie 偶a艂uj膮... Kamizelka kupiona na Alii...(zaznaczam, 偶e w detalu) za 80 zeta taka sama ze znaczkjiem Dragona kosztuje ponad 200

 

Wy艂ama艂 sie - i to na plus dla konsument贸w i jest jak wida膰 po pozytywnych ocenach Jaxon ze swoj膮 seri膮 w臋dzisk GS.

Wi臋c jednak mo偶na taniej, bo nie s膮dz臋, 偶eby dok艂adali do interesu.

 

A i na samym Alii... jak kupisz ko艂owrotek za 8$ to b臋dzie badziewny bazarowy szmelc, ale takie po 50 czy wi臋cej to ju偶 jest ca艂kiem niez艂a klasa sprz臋tu. A taki sam ze znaczkiem firmy X, Y, Z b臋dzie

sporoooo dro偶szy.

Tam zreszta s膮 ju偶 firmy kt贸rych produkt贸w zwyczajnie nie op艂aca sie kupowa膰 bo s膮 w cenach por贸wnywalnych z naszymi krajowymi...

 

PS. A w ko艂owrotku o kt贸rym na poprzedniej stronie pisa艂em jednak nie wszystko jest metalowe hahaha

Rotor jest z tworzywa.


U偶ytkownik eRKa edytowa艂 ten post 03 marzec 2019 - 19:21

  • Pablo54 lubi to

#3342 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jad臋 na ryby i nie b臋dzie mnie troch臋 , trzeba odpocz膮膰 od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4974 post贸w
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imi臋:MARIUSZ

Napisano 03 marzec 2019 - 19:34

W艂a艣nie czytam o tym TU na tym w膮tku , jak co chwilk臋 kto艣 pokazuje po艂amane Tetony, rozsypane ko艂owrotki......  ;)  :) ....

Poza tym chyba nie do ko艅ca z uwag膮 przeczyta艂e艣 moj膮 wypowied藕 w kt贸rej wyra藕nie pisa艂em , 偶e nie dotyczy to drobnego sprz臋tu czy akcesori贸w...


  • jbk lubi to

#3343 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2595 post贸w
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imi臋:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 03 marzec 2019 - 19:51

A znasz takie kije co si臋 nie 艂ami膮?

A topowe ko艂owrotki po kilka tysi臋cy - jest o nich w膮tek, 偶e te偶 sie psuj膮...a wg mnie powinny by艣 za tak膮 kas臋 niezniszczalne.

A owe Tetony - to  Zodiasy? Podobno... tylko jeden za 300 a drugi za 800

 

Temat rzeka.

Mi nie szkoda kasy na takie zakupy. Nie namawiam, ale i nie odradzam.


U偶ytkownik eRKa edytowa艂 ten post 03 marzec 2019 - 19:52

  • krstn i Pablo54 lubi膮 to

#3344 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 413 post贸w
  • LokalizacjaStargard

Napisano 03 marzec 2019 - 19:54

W艂a艣nie czytam o tym TU na tym w膮tku , jak co chwilk臋 kto艣 pokazuje po艂amane Tetony [...]

 

Jako艣 nie zauwa偶y艂em


  • pomidor babinicz lubi to

#3345 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jad臋 na ryby i nie b臋dzie mnie troch臋 , trzeba odpocz膮膰 od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4974 post贸w
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imi臋:MARIUSZ

Napisano 03 marzec 2019 - 19:59

Trzeba uwa偶niej obserwowa膰 wpisy   ;)  :)



#3346 OFFLINE   Jamjest

Jamjest

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 post贸w
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 03 marzec 2019 - 20:02

 

Wy艂ama艂 sie - i to na plus dla konsument贸w i jest jak wida膰 po pozytywnych ocenach Jaxon ze swoj膮 seri膮 w臋dzisk GS.

Wi臋c jednak mo偶na taniej, bo nie s膮dz臋, 偶eby dok艂adali do interesu.

 

 

A偶 sie prawie boj臋 napisa膰, ale co tam. W moim odczuciu na jerkbaicie ilo艣膰 ludzi normalnych i pozytywnych jest wielokrotnie wi臋ksza ni偶 na innych forach. Ja osobi艣cie uwa偶am, 偶e jaxon, je艣li chodzi o w臋dki, dok艂adniej: je艣li chodzi o w臋dki u nich wskazywane na topowe - zdecydowanie nie ma si臋 czego wstydzi膰. Nie pisz臋 tu o spiningu - to powinni ocenic bardziej do艣wiadczeni 艂owcy, ale sprz臋t do bia艂ej ryby z tej troch臋 wy偶szej p贸lki jest (u nich) bardzo dobry. Mam od nich match贸wk臋, z serii monolith i polecam w ciemno. Nie jestem zdecydowanie onanist膮 sprz臋towym, ale za t膮 w臋dk臋 da艂bym so... e no mo偶e nie sobie ale np. te艣ciowej ;), r臋k臋 obci膮膰. . Kupi艂em teraz to samo tylko w wy偶szej wersji genesis pro. W ciemno mog臋 te偶 poleci膰 ich 9 metrowego bata z najwy偶szej serii.Mam te偶 okoni贸wk臋, kt贸rej nazwy nie pami臋tam, supra co艣tam co艣tam. Najci臋偶ej pracuj膮ca w臋dka w moim arsenale w poprzednim roku, w szczeg贸lno艣ci pod szczupakiem. I jestem bardzo zadowolony.Moim skromnym zdaniem to jest firma bardzo nie doceniana na tym  forum, bo albo oceniaj膮 ludzie szmelc z najni偶szej ich p贸艂ki cenowej, albo oceniaj膮 bardzo do艣wiadczeni w臋dkarze z bardzo zasobnym portfelem przyzwyczajeni do rzeczy z najwy偶szej mo偶liwej p贸艂ki.  


  • Byniek, trout master i Pablo54 lubi膮 to

#3347 OFFLINE   PLnK

PLnK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 157 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw-okolice
  • Imi臋:Krzysztof

Napisano 03 marzec 2019 - 21:47

jaxon to ju偶 chyba legenda, nie ma chyba bardziej hejtowanej firmy w Polsce  :) ... mam od "nich" podbierak i pokrowiec na w臋dki i sobie chwal臋, z agrafek kr臋tlik贸w i przypon贸w ju偶 dawno si臋 wyleczy艂em, mam jeszcze 2 grunt贸wki i te偶 sobie chwal臋 chocia偶 nie wiem czy do tej metody trzeba szuka膰 finezji za tysi膮ce z艂ociszy... kwestia got贸wki my艣l臋, jak kogo艣 sta膰 to nie kupuje 5 fiat贸w tipo do ka偶dych par but贸w inny, tylko kupi sobie grubego audika i cze艣膰  :)... ale to nie rozdzia艂 o tego typu wypocinach, wr贸膰my do chi艅czyk贸w :P


U偶ytkownik PLnK edytowa艂 ten post 03 marzec 2019 - 22:24


#3348 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 post贸w
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imi臋:Piotr

Napisano 03 marzec 2019 - 23:05

艁owi臋 chi艅czykiem, rzekomo 艂ami膮cym si臋 Tetonem i nie 偶a艂uj臋 偶adnej z艂ot贸wki na niego wydanej, ma艂o tego, kr臋c臋 dwoma chi艅czykami z logo tsurinoya, i te偶 oba jako艣 si臋 rozpa艣膰 nie chc膮, mam z ali takie zasuwane portfele na ma艂e przynety z piank膮 w 艣rodku, u nas nie spotykane nigdzie.... Co by tu jeszcze. Uchwyty na butelki do paska, ale nie takie najta艅sze co tu na forum by艂y, tylko ich g贸rna p贸艂ka...chyba ca艂e 15zl za 3 sztuki..ocieplacze na przedrami臋 z spandexem kt贸re rano u偶ywam nad wod膮 jak wiem 偶e potem b臋dzie skwar....masa jeszcze innych drobiazg贸w z zegarkiem automatycznym w艂膮cznie. Szmelc najta艅szy u nich, b臋dzie takim samym szmelcem u nas tylko dwa razy dro偶szym. Ka偶dy sobie zarabia i decyduje jak chce wyda膰. Ja te偶 bym chcia艂 Stella/Existem 艂owi膰, ale to jak w totka wygram.

Wys艂ane z mojego Nokia 5.1 przy u偶yciu Tapatalka

#3349 OFFLINE   Sylwek1981

Sylwek1981

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 780 post贸w
  • LokalizacjaRawicz

Napisano 03 marzec 2019 - 23:51

Piotr je艣li mo偶esz, to pode艣lij prosz臋 link do tych portfeli na przyn臋ty.



#3350 OFFLINE   fladra

fladra

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 107 post贸w
  • LokalizacjaBia艂ystok
  • Imi臋:Bartosz

Napisano 03 marzec 2019 - 23:54

Zaciekawi艂y mnie te portfele馃槈 podlinkuj jak mo偶esz.

#3351 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 post贸w
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imi臋:Piotr

Napisano 04 marzec 2019 - 06:44

O co艣 takiego

PLN 22.68 41%OFF | Lixada Fishing Bags 3 Colors Water-resistant Oxford fabric Paillette Bag Lure Bag Fishing Tackle Bag Large Capacity Pesca
https://s.click.alie....com/e/cfx0jWJQ

U mnie siedz膮 w tym cykady od rybsona i spinmada oraz maluchy woblery.

Wys艂ane z mojego Nokia 5.1 przy u偶yciu Tapatalka

#3352 OFFLINE   S艂awek Oppeln Bronikowski

S艂awek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4952 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d偶
  • Imi臋:S艂awek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 04 marzec 2019 - 07:19

Jako艣 niespecjalnie rozumia艂em zasadno艣膰 u偶ywania wiaderek po farbie. Jednak logika u偶ytkowa u偶ytkownik贸w jest nie do odparcia. 艢wiat jest w艂a艣nie po to aby pada膰 nam do st贸p. Tanio, jeszcze taniej, darmocha, a w niedalekiej przysz艂o艣ci kupno z dop艂at膮.. :)



#3353 OFFLINE   Koincydencja

Koincydencja

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1899 post贸w
  • Imi臋:Hubert

Napisano 04 marzec 2019 - 07:29

W艂a艣nie czytam o tym TU na tym w膮tku , jak co chwilk臋 kto艣 pokazuje po艂amane Tetony, rozsypane ko艂owrotki......  ;)  :) ....

Poza tym chyba nie do ko艅ca z uwag膮 przeczyta艂e艣 moj膮 wypowied藕 w kt贸rej wyra藕nie pisa艂em , 偶e nie dotyczy to drobnego sprz臋tu czy akcesori贸w.

Temat pojawia艂 si臋 ju偶 tyle razy, 偶e osobi艣cie nie widz臋 sensu wa艂kowa膰 go dalej.

 

Czytaj膮c w膮tki zastanawiam si臋 sk膮d taka 偶ywotno艣膰 Stelli, Vanquisha i innych Morethan贸w. Sugeruj膮c si臋 opisami z w膮tk贸w sprzeda偶owych to mo偶e dlatego, 偶e wi臋kszo艣膰 czasu le偶膮 w gablocie? A tanie mo偶na poniewiera膰, bo jest ... tanie. Oczywi艣cie pisz臋 to z przymru偶eniem oka. O perypetiach ze sprz臋tem na liter臋 S i D z ni偶szej p贸艂ki tez du偶o na jerku napisano. :)

 

Je偶eli chodzi o ko艂owrotki, to nie znalaz艂em nic chi艅skiego co by mnie satysfakcjonowa艂o ( ale w Polsce za podw贸jnie wydane pieni膮dze te偶 nie jestem w stanie znale藕膰). Z w臋dziskami jest podobnie. Chocia偶 tutaj jest pole do popisu, bo w臋dzisko mo偶e by膰 marne, ale jego blank mo偶e by膰 fajn膮 baz膮 do zbudowania czego艣 ciekawego. Teraz czekam na kolejn膮 chi艅sk膮 "wydumk臋". Je偶eli za 170 z艂 cho膰 blank oka偶e si臋 interesuj膮cy, to przy niewielkiej dodatkowej inwestycji b臋d臋 by膰 mo偶e mia艂 co艣 co mnie usatysfakcjonuje. I to za cen臋 ni偶sz膮 od os艂awionych Torzite'贸w. A i do艣wiadczenie p艂yn膮ce z przer贸bki bezcenne. W razie sprzeda偶y strac臋 powiedzmy 40 z艂. Swojego St. Croixa raczej nie sprzedam pr臋dko, bo straci艂bym 400-500.

 

Osobi艣cie po艂ama艂em dwa w臋dziska z pracowni. Koszt wymiany uszkodzonego elementu wyni贸s艂 mnie tyle co zakup w臋dziska z Ali. Chi艅skiego sprz臋tu o dziwo nie da艂em rady po艂ama膰. Dywagacje n.t. gwarancji St. Croixa te偶 nie wzi臋艂y si臋 z niczego...  Przerzuca膰 argumentami mo偶na si臋 non stop, tylko po co? Aliexpress na tym ani zyska, ani straci. Klient贸w r贸wnie偶 nie ub臋dzie.  :)  :good:



#3354 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1396 post贸w
  • LokalizacjaStolica
  • Imi臋:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 04 marzec 2019 - 07:52

艁owi臋 chi艅czykiem, rzekomo 艂ami膮cym si臋 Tetonem i nie 偶a艂uj臋 偶adnej z艂ot贸wki na niego wydanej, ma艂o tego, kr臋c臋 dwoma chi艅czykami z logo tsurinoya, i te偶 oba jako艣 si臋 rozpa艣膰 nie chc膮, mam z ali takie zasuwane portfele na ma艂e przynety z piank膮 w 艣rodku, u nas nie spotykane nigdzie.... Co by tu jeszcze. Uchwyty na butelki do paska, ale nie takie najta艅sze co tu na forum by艂y, tylko ich g贸rna p贸艂ka...chyba ca艂e 15zl za 3 sztuki..ocieplacze na przedrami臋 z spandexem kt贸re rano u偶ywam nad wod膮 jak wiem 偶e potem b臋dzie skwar....masa jeszcze innych drobiazg贸w z zegarkiem automatycznym w艂膮cznie. Szmelc najta艅szy u nich, b臋dzie takim samym szmelcem u nas tylko dwa razy dro偶szym. Ka偶dy sobie zarabia i decyduje jak chce wyda膰. Ja te偶 bym chcia艂 Stella/Existem 艂owi膰, ale to jak w totka wygram.

Wys艂ane z mojego Nokia 5.1 przy u偶yciu Tapatalka

Hej takie portfele mam od 30lat,a producentem jest nasza firma Salix .



#3355 OFFLINE   Ma艂kociniak

Ma艂kociniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 167 post贸w
  • LokalizacjaStargard
  • Imi臋:Krzysiek

Napisano 04 marzec 2019 - 08:11

S膮dz臋 偶e Salix-Alba importuje akcesoria wedkarskie z Pa艅stwa 艢rodka, ma艂o prawdopodobne jest aby to Chi艅czycy importowali towar z Polski a potem odsprzedawali go na Aliexpress.



#3356 OFFLINE   Mikee

Mikee

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 post贸w
  • LokalizacjaTam gdzie bior膮 馃檪
  • Imi臋:Mike
  • Nazwisko:Hej

Napisano 04 marzec 2019 - 09:10

艁owi臋 chi艅czykiem, rzekomo 艂ami膮cym si臋 Tetonem i nie 偶a艂uj臋 偶adnej z艂ot贸wki na niego wydanej, ma艂o tego, kr臋c臋 dwoma chi艅czykami z logo tsurinoya, i te偶 oba jako艣 si臋 rozpa艣膰 nie chc膮, mam z ali takie zasuwane portfele na ma艂e przynety z piank膮 w 艣rodku, u nas nie spotykane nigdzie.... Co by tu jeszcze. Uchwyty na butelki do paska, ale nie takie najta艅sze co tu na forum by艂y, tylko ich g贸rna p贸艂ka...chyba ca艂e 15zl za 3 sztuki..ocieplacze na przedrami臋 z spandexem kt贸re rano u偶ywam nad wod膮 jak wiem 偶e potem b臋dzie skwar....masa jeszcze innych drobiazg贸w z zegarkiem automatycznym w艂膮cznie. Szmelc najta艅szy u nich, b臋dzie takim samym szmelcem u nas tylko dwa razy dro偶szym. Ka偶dy sobie zarabia i decyduje jak chce wyda膰. Ja te偶 bym chcia艂 Stella/Existem 艂owi膰, ale to jak w totka wygram.

Wys艂ane z mojego Nokia 5.1 przy u偶yciu Tapatalka

Kolego pochwalisz si臋 zegarkiem? Z g贸ry dzi臋ki.



#3357 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1396 post贸w
  • LokalizacjaStolica
  • Imi臋:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 04 marzec 2019 - 10:45

S膮dz臋 偶e Salix-Alba importuje akcesoria wedkarskie z Pa艅stwa 艢rodka, ma艂o prawdopodobne jest aby to Chi艅czycy importowali towar z Polski a potem odsprzedawali go na Aliexpress.

Takie nie znaczy te same,a chodzi o to,ze jest w kraju podobny produkt.



#3358 OFFLINE   nevis

nevis

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 post贸w

Napisano 04 marzec 2019 - 11:13

W艂a艣nie czytam o tym TU na tym w膮tku , jak co chwilk臋 kto艣 pokazuje po艂amane Tetony

Z wielk膮 nadziej膮 przeszuka艂em TEN w膮tek bo z mi艂膮 ch臋ci膮 odkupi艂bym od kogo艣 dolnik od Tetona, niestety bezskutecznie.. :)



#3359 OFFLINE   Ma艂kociniak

Ma艂kociniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 167 post贸w
  • LokalizacjaStargard
  • Imi臋:Krzysiek

Napisano 04 marzec 2019 - 12:24

Ja za艣 poszukuje szczyt贸wki do KUYING'a SuperLite SAC862MH, marne szanse :wacko: 



#3360 OFFLINE   hotpoint

hotpoint

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 149 post贸w
  • LokalizacjaBarlinek
  • Imi臋:Ardiansson

Napisano 04 marzec 2019 - 13:32

Wypadek ze szczyt贸wk膮 ?

Pytam, bo sam posiadam ten kij i jestem ciekaw co si臋 sta艂o.






U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 14

2 u偶ytkownik贸w, 11 go艣ci, 0 anonimowych


    ThomasT, Olsztynteam, Bing (1)