Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Platforma Aliexpress / sprzęt wędkarski z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8469 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 30 listopad 2016 - 19:21

11-tego zamówiłem jeszcze czapeczkę, dzisiaj przyleciała, bardzo dobrej jakości produkt, zdjęcia z aukcji oddają ją 1:1

 

Załączony plik  HTB1OwZMNpXXXXXnXXXXq6xXFXXXg.jpg   107,95 KB   58 Ilość pobrań Załączony plik  HTB1gZgINpXXXXbpXXXXq6xXFXXXv.jpg   99,23 KB   52 Ilość pobrań Załączony plik  HTB1sdAkNpXXXXa6XVXXq6xXFXXXK.jpg   88,55 KB   48 Ilość pobrań

 

 



#202 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 19:33

No i koniec z anonimowością, chyba, że komuś pod choinkę dasz w prezencie ;)



#203 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 30 listopad 2016 - 19:45

ja tam się siebie nie wstydzę :)


  • Hesher lubi to

#204 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 01 grudzień 2016 - 08:10

11-tego zamówiłem jeszcze czapeczkę, dzisiaj przyleciała, bardzo dobrej jakości produkt, zdjęcia z aukcji oddają ją 1:1

attachicon.gifHTB1OwZMNpXXXXXnXXXXq6xXFXXXg.jpg attachicon.gifHTB1gZgINpXXXXbpXXXXq6xXFXXXv.jpg attachicon.gifHTB1sdAkNpXXXXa6XVXXq6xXFXXXK.jpg

Mam ogromną prośbę- zmierzasz mi głębokość tej czapki? Jest zajebista ale ja nie znosze glebokich patrolówek. Za linka też bym był wdzięczny:-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#205 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 01 grudzień 2016 - 10:40

zamówiłem ją z dwóch powodów : bo jest płytka i ma stosunkowo krótki daszek, głębokość około 8cm (od podstawy do szwu)

 

wg mnie optymalnie na głowę 57-59 (zakres 56-60)

 

https://www.aliexpre...42-08eccb341ba6


Użytkownik BazyL edytował ten post 01 grudzień 2016 - 10:44


#206 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1424 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 01 grudzień 2016 - 11:48

zamówiłem kilka dni temu 8 splotową plecionkę Kastking. Jak przyjdzie zdam relację:

 

https://www.aliexpre...0608.0.0.bKRDfn

 

 



#207 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 969 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 11:54

zamówiłem kilka dni temu 8 splotową plecionkę Kastking. Jak przyjdzie zdam relację:

 

https://www.aliexpre...0608.0.0.bKRDfn

 

Trochę dziwną mają numeracje vs średnica :

HTB1eB62KpXXXXa8XpXXq6xXFXXXI.jpg?size=8

ale daj znać jak ogólne wrażenia :) 



#208 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 01 grudzień 2016 - 12:30

jak to dziwną ? - chińską ;), sorrki, ale jak wiele rzeczy mogę zamówić z Chin, to za linki dziękuję



#209 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15634 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 grudzień 2016 - 13:28

Ja również. Linka musi być pewna. Czapka i inne pierdoły nie.



#210 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 18:29

Jeszcze chwila, a te Kastkingi beda najbardziej pewne, pol jerka sobie zamowilo...na razie pewne jest, ze 'za takie pieniadze nie ma sie do czego przyczepic' 😏 Nie wiem jednak, czy uzytkownicy tak naprawde chwala, czy gania. Ale do maja wszystko w tym temacie bedzie przeanalizowane, jednoczesnie cena mocno skoczy, bo Chinczycy wyczuja biznes...kto nie kupi teraz kilometra, przegra zycie 😏

Użytkownik coloumb edytował ten post 01 grudzień 2016 - 18:29

  • pepso lubi to

#211 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15634 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 grudzień 2016 - 19:41

Jeszcze chwila, a te Kastkingi beda najbardziej pewne, pol jerka sobie zamowilo...na razie pewne jest, ze 'za takie pieniadze nie ma sie do czego przyczepic' Nie wiem jednak, czy uzytkownicy tak naprawde chwala, czy gania. Ale do maja wszystko w tym temacie bedzie przeanalizowane, jednoczesnie cena mocno skoczy, bo Chinczycy wyczuja biznes...kto nie kupi teraz kilometra, przegra zycie

To nie o to chodzi że za takie pieniądze. Ganiam za dużymi rybami. Płacę kupe kasy na paliwo, zezwolenia, sprzęt i inne rzeczy. I linka nie ma prawa mnie zawieść, nie będę na niej oszczędzał. Na czapce tak. ;)

 

Jeszcze kwestia przynęt . Używam głównie przynęt 40-100 gramów które nie są tanie. Kosztują czasem tyle co kilka szpulek chińskiej linki. 


Użytkownik godski edytował ten post 01 grudzień 2016 - 19:41


#212 OFFLINE   atb69

atb69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 01 grudzień 2016 - 19:48

czytam, czytam, echhh 

 

Załączony plik  01b5c998f32a90006fa811385669bfc1.jpg   170,18 KB   42 Ilość pobrań



#213 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 20:01

...ale czapka @BazyLa wygląda w porządku :) Może sobie kiedyś kapelusz "jak z Decathlonu" kupię, rzekomo Chiny to przyszłość, nie ma co się tak do końca obrażać :rolleyes:


Użytkownik cristovo edytował ten post 01 grudzień 2016 - 20:01


#214 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 01 grudzień 2016 - 20:42

czapka jest OK, bardzo dobrze wydane nieduże pieniądze, ale linka ... hymm, tu nie ma "jak za takie pieniądze"

oczywiście jak ktoś używa linki za 50zł i jest zadowolony, a teraz może zapłacić mniej, to czemu nie, dla mnie to już (niestety) nie ta bajka

 

np. namiotu :) :) też bym nie zaryzykował, są rzeczy, które nie mogą zawieść i ja też muszę mieć poczucie, że nie zawiodą :)


Użytkownik BazyL edytował ten post 01 grudzień 2016 - 20:47


#215 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 21:04

Na zdjęciu czapka wygląda bardziej niż OK. Nie było grama sarkazmu :) Co do linek, to mam gdzieś jakąś nounejmową "prawie prosto" z Chin, kiedyś z ciekawości odkupiłem od znajomego za kilka złotych. Cóż, nawet dałem jej szansę, zabrałem na okoniowe polowanie. Tasiemka, wyraźnie skręca się podczas użytkowania...ale zupełnie tak samo zachowuje się 8-splotowy Varivas PE 0.6 za 165 zł, tak więc nie jest to jakiś argument przeciwko B) Niemniej nie mam do niej zaufania, diabli wiedzą, jakie niespodzianki kryją się na tym ponad 100-metrowym odcinku najtańszej chińskiej myśli technicznej. Z drugiej strony...spryciarze potrafią ukręcić znacznie więcej, niż owczą wełnę na wrzecionie :ph34r:


Użytkownik cristovo edytował ten post 01 grudzień 2016 - 21:05

  • Rafal.Bednarkiewicz lubi to

#216 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 04 grudzień 2016 - 22:53

A co sądzicie o tym? Warto?  ;)

 

https://pl.aliexpres...208.4.52.ZR18xd



#217 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 05 grudzień 2016 - 17:51

a nóż może , ktoś zamawiał któryś z tych produktów ?

 

https://pl.aliexpres...sOrigTitle=true

 

https://pl.aliexpres...sOrigTitle=true



#218 OFFLINE   DumFish

DumFish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 23:20

Jeszcze chwila, a te Kastkingi beda najbardziej pewne, pol jerka sobie zamowilo...na razie pewne jest, ze 'za takie pieniadze nie ma sie do czego przyczepic' Nie wiem jednak, czy uzytkownicy tak naprawde chwala, czy gania. Ale do maja wszystko w tym temacie bedzie przeanalizowane, jednoczesnie cena mocno skoczy, bo Chinczycy wyczuja biznes...kto nie kupi teraz kilometra, przegra zycie

nie wyczuja biznesu bo ludzie sie na tym przejada... osobiscie kupilem kastkinga zachwalanego w dziale plecionek z chin 12lb i pekala gdy probowalem podniesc 3kg na niej.... malo tego nie pekala na wezle tylko na calej dlugosci, gdzie miala kaprys to strzelala... druga sprawa to farbowanie w ciagu chwili mialem cale niebieskie rece od niej...  Tak wiec myślę ze jest do czego sie przyczepić 

tak wiec ja osobiscie z KK zrezygnowałem i jej nie polecam a ludzie niech sobie ja chwalą...  

Ciekawe tylko czy ktokolwiek ja przetestował za nim wydał opinie... 

Aktualnie czekam na kolejna plecionke z chin jak znow bedzie do dupy to juz sobie daruje zakupy plecionek z chin


  • xyzzvpc lubi to

#219 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 23:31

Nie to, żebym KastKinga bronił, ale żeby tak od razu świat niektórym Kolegom nie zawalił się po wpisie @Michci0, zamieszczam poniższą fotkę. A na niej przelotka pofarbowana podczas pierwszego nawoju na kołowrotek pewnej znanej i bardzo dobrej plecionki...około 150 peelenów za motek trzeba dać, a łapki, rolka i wspomniana przelotka też upaćkane :D

 

Załączony plik  farba z plecki.jpg   62,4 KB   41 Ilość pobrań



#220 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2595 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 05 grudzień 2016 - 23:46

Nie to, żebym KastKinga bronił, ale żeby tak od razu świat niektórym Kolegom nie zawalił się po wpisie @Michci0, zamieszczam poniższą fotkę. A na niej przelotka pofarbowana podczas pierwszego nawoju na kołowrotek pewnej znanej i bardzo dobrej plecionki...około 150 peelenów za motek trzeba dać, a łapki, rolka i wspomniana przelotka też upaćkane :D

 

attachicon.giffarba z plecki.jpg

Ha ha hahahaha:)

Było bezbarwną kupić:)

 

A poważnie - z naszej polskiej dystrybucji - żadna wyszukana plecionka - czarna - to po pierwszym dniu łowienia zrobiła się szara a ja miałem czarne ręce...

Cena w przeliczeniu na $ - ok 10 za 150 m...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 11

0 użytkowników, 10 gości, 0 anonimowych


    Google (1)