Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Platforma Aliexpress / sprzęt wędkarski z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8473 odpowiedzi w tym temacie

#5741 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 23 styczeń 2021 - 19:35

https://pl.aliexpres....3e2b5c0f837YmW


Kupował ktoś te chatterbaity. Chodzą jak trzeba?


Chodzą
  • teo i eRKa lubią to

#5742 OFFLINE   Rebus

Rebus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Waldek

Napisano 24 styczeń 2021 - 14:49

Nigdy tam nie kupowałem, nie ogarniam tego do końca - jest to możliwe ze Stradic 3000MHG jest za niecałe 700zł ? 

https://pl.aliexpres...earchweb201603_



#5743 OFFLINE   fonix

fonix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Tomek

Napisano 24 styczeń 2021 - 18:02

Nigdy tam nie kupowałem, nie ogarniam tego do końca - jest to możliwe ze Stradic 3000MHG jest za niecałe 700zł ?
https://pl.aliexpres...earchweb201603_


Oni nie ogarniają, czemu u nas tak drogo ;)

#5744 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 25 styczeń 2021 - 10:20

Odliczcie vat zrobi sie tanio. W znaczeniu u nich jest cena bez vatu

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik selk edytował ten post 25 styczeń 2021 - 10:20


#5745 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18657 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 styczeń 2021 - 11:16

 Karas !!! 

  

 Sklep   ---      https://pl.aliexpres...7ff5e3bBRdaOw  

obrotówki ---  https://pl.aliexpres...49812c4WQ2PFo  

 

U innych sprzedawców  znajdziesz odrobinę tańsze ale kolor piór wysyłają losowo. 

 

 

Nie rozumiem Was ludzie.... wolicie płacić Chińczykowi 11 zł za podróbe, jak o złotówkę drożej może kupić dopracowany w każdym calu wyrób od kolegi z forum?

 

[przynęty] Wahadłówki, obrotówki Hand Made - Sprzedaż sprzętu wędkarskiego - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

naprawdę ?


  • Sławek Oppeln Bronikowski, Marcin Rafalski, Krzysiek Rogalski i 4 innych osób lubią to

#5746 OFFLINE   zeralda

zeralda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 393 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 styczeń 2021 - 11:25

Nie rozumiem Was ludzie.... wolicie płacić Chińczykowi 11 zł za podróbe, jak o złotówkę drożej może kupić dopracowany w każdym calu wyrób od kolegi z forum?

[przynęty] Wahadłówki, obrotówki Hand Made - Sprzedaż sprzętu wędkarskiego - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

naprawdę ?

O koledze z forum nie słyszałem, a na Ali jesteśmy bombardowany różnymi ofertami. FTK akurat jest dość porządną firmą (sprzedają świetne haki i kotwice).

A Ty jak już tak dbasz o kolegę z forum, to wpisz prawidłowy link, bo się nie otwiera...

Wysłane z mojego POCO F1 przy użyciu Tapatalka

#5747 OFFLINE   Tomasz Dyduch

Tomasz Dyduch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 410 postów
  • LokalizacjaPolanka Wielka Oświęcim
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Dyduch

Napisano 25 styczeń 2021 - 12:27

Cześć,

 

przerabiał ktoś temat szczypiec do kółek łącznikowych/cięcia itd na Ali?

 

pzdr,

tomek



#5748 OFFLINE   Rebus

Rebus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Waldek

Napisano 25 styczeń 2021 - 13:00

Odliczcie vat zrobi sie tanio. W znaczeniu u nich jest cena bez vatu

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Tylko, że u Mefisto taki kosztuje ponad 1200zł - więc gdzie tu haczyk ? 



#5749 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 25 styczeń 2021 - 13:01

Cześć,

przerabiał ktoś temat szczypiec do kółek łącznikowych/cięcia itd na Ali?

pzdr,
tomek

Kiedyś te kupiłem.
9,56 zł 31%OFF | MNFT szczypce do połowu nożyczek warkocz linia Lure Cutter narzędzie do odczepiania haczyków itp. narzędzie walki cięcie ryb użyj szczypiec wielofunkcyjne nożyczki
https://a.aliexpress.com/_BU56Ff

Mają gruby ten koniec więc nadają się tylko do dużych i grubych kółek łącznikowych.
DO mniejszych używam szczypiec keitech - te są delikatniejsze.

Przecinają stalowe linki przyponowe. Drucik cienki przecinałem, ale grubszy drut pewnie zostawiłby ślad.

Za te pieniądze można kupić i niech służą aż się skończą :)
Ale do małych kółek zdecydowanie innne - z cieńszym zadziorem.

Użytkownik Drac edytował ten post 25 styczeń 2021 - 13:02


#5750 OFFLINE   Seki

Seki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 244 postów
  • LokalizacjaZachód

Napisano 25 styczeń 2021 - 13:27

Też mam, polecam w sumie. Zadziorek można przyszlifować także. Identyk widziałem pod marką Savage Gear za cenę kilkukrotnie większą.


  • Tomasz Dyduch i eRKa lubią to

#5751 OFFLINE   marcin186

marcin186

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 544 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Marcin

Napisano 25 styczeń 2021 - 14:04

Używam tych
https://a.aliexpress.com/_BPkCpb
Do małych kółek,cięcia plecionki i żyłki.
Sprawdzają się.
  • Tomasz Dyduch lubi to

#5752 OFFLINE   Tiur

Tiur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaŻywiec
  • Imię:Kamil

Napisano 25 styczeń 2021 - 14:14

Kiedyś te kupiłem.
9,56 zł 31%OFF | MNFT szczypce do połowu nożyczek warkocz linia Lure Cutter narzędzie do odczepiania haczyków itp. narzędzie walki cięcie ryb użyj szczypiec wielofunkcyjne nożyczki
https://a.aliexpress.com/_BU56Ff

Mają gruby ten koniec więc nadają się tylko do dużych i grubych kółek łącznikowych.
DO mniejszych używam szczypiec keitech - te są delikatniejsze.

Przecinają stalowe linki przyponowe. Drucik cienki przecinałem, ale grubszy drut pewnie zostawiłby ślad.

Za te pieniądze można kupić i niech służą aż się skończą :)
Ale do małych kółek zdecydowanie innne - z cieńszym zadziorem.


Kupiłem identyczne w Action za chyba 8 złotych. Po roku używania tną plecionkę jak nowe
  • Tomasz Dyduch lubi to

#5753 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 25 styczeń 2021 - 18:18

Używam tych
https://a.aliexpress.com/_BPkCpb
Do małych kółek,cięcia plecionki i żyłki.
Sprawdzają się.

miałem jedne i drugie

do małych te  cytowane lepsze


  • Tomasz Dyduch lubi to

#5754 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 25 styczeń 2021 - 18:21

Nie rozumiem Was ludzie.... wolicie płacić Chińczykowi 11 zł za podróbe, jak o złotówkę drożej może kupić dopracowany w każdym calu wyrób od kolegi z forum?

 

[przynęty] Wahadłówki, obrotówki Hand Made - Sprzedaż sprzętu wędkarskiego - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

naprawdę ?

 

 

te z ali sa wieksze i nie ma kosztów wysyłki

jak chcesz kupic jedną lub dwie to ma duze znaczenie na cene

 

ale  ja polecam Ponton

sa rewelacyjne

o 3 klasy lepsze od tych Chińczyków i od tych kolegi z forum



#5755 OFFLINE   Sąsiad

Sąsiad

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 19:02

Kupiłem identyczne w Action za chyba 8 złotych. Po roku używania tną plecionkę jak nowe

Może te będą lepsze do mniejszych kółek:
https://a.aliexpress.com/_BOKkKl
Chociaż pewnie jedna chwała.

Użytkownik Sąsiad edytował ten post 25 styczeń 2021 - 19:15


#5756 OFFLINE   M a r a s

M a r a s

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1171 postów
  • LokalizacjaZS
  • Imię:Marek

Napisano 25 styczeń 2021 - 19:32

Nie rozumiem Was ludzie.... wolicie płacić Chińczykowi 11 zł za podróbe, jak o złotówkę drożej może kupić dopracowany w każdym calu wyrób od kolegi z forum?

 

[przynęty] Wahadłówki, obrotówki Hand Made - Sprzedaż sprzętu wędkarskiego - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

naprawdę ?

Skoro zostałem wywołany do tablicy to się odniosę do tego . Zaznaczę ,że grzecznościowo i żadnej wojny nie chcę i nie mam zamiaru rozpętać.

 

Podróba !! . Jakże znane nam wszystkim magiczne słowo.

Podróbą były by te blaszki gdyby miały napis ,logo czy też brand wspomnianej wcześniej firmy Pontoon 21. Ale nigdzie tego nie znajdziemy więc prawdę mówiąc nie są żadną podróbą.  Jest to wyrób FTK więc słowo podróba nie pasuje.  

Tu można byłoby użyć słowa zamiennik i pasowałoby jak najbardziej. Bo blaszki są bardzo podobne. A jak będą pracowały i czy będą łowne okaże się nad wodą.

 

Wspomniany tu kolega ,który został zacytowany czy też rekomendowany/polecany robi dobrą robotę i  wielki szacunek dla niego bo widać ,że robi je z wielką pasją.

Porównując te blaszki  jest moim zdaniem  bez sensu bo jak umiemy czytać to w ogłoszeniu naszego kolegi przeczytamy :  Ręczna robota, blaszki powstały na bazie moich doświadczeń z rzek pomorza i Podlasia.U mnie sprawdza się na większych rzekach Podlasia. Super praca z prądem.   Szkopuł w tym  ,że ja nie potrzebuje blaszek nad rzekę ale na jezioro czyli woda stojąca bez nurtu o którym jeszcze wspomina autor. Może  się mylę ale wierzę w to co napisał.

 

Kasa czyli nasze PLN-y czy też złotówki.

 

Odnosząc się do naszego twórcy należy jeszcze doliczyć koszty dostawy : Do zakupu proszę doliczyć koszt wysyłki:

- paczkomat inpost 13 pln  Taka mała różnica porównując to z alii.
Odnosząc się do mojej osoby. Myślę ,że każdy kto uczciwie zarabia może ze swoją kasą robić ( wydawać)   to na co ma ochotę. Jak się okaże ,że był to wielki niewypał to tylko jest to moja porażka i chyba jakoś to na klatę przyjmę :) 
 
pozdrawiam serdecznie.

  • GregorS, selk i Viking lubią to

#5757 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:05

Skoro zostałem wywołany do tablicy to się odniosę do tego . Zaznaczę ,że grzecznościowo i żadnej wojny nie chcę i nie mam zamiaru rozpętać.

Podróba !! . Jakże znane nam wszystkim magiczne słowo.
Podróbą były by te blaszki gdyby miały napis ,logo czy też brand wspomnianej wcześniej firmy Pontoon 21. Ale nigdzie tego nie znajdziemy więc prawdę mówiąc nie są żadną podróbą. Jest to wyrób FTK więc słowo podróba nie pasuje.
Tu można byłoby użyć słowa zamiennik i pasowałoby jak najbardziej. Bo blaszki są bardzo podobne. A jak będą pracowały i czy będą łowne okaże się nad wodą.

Wspomniany tu kolega ,który został zacytowany czy też rekomendowany/polecany robi dobrą robotę i wielki szacunek dla niego bo widać ,że robi je z wielką pasją.
Porównując te blaszki jest moim zdaniem bez sensu bo jak umiemy czytać to w ogłoszeniu naszego kolegi przeczytamy : Ręczna robota, blaszki powstały na bazie moich doświadczeń z rzek pomorza i Podlasia.U mnie sprawdza się na większych rzekach Podlasia. Super praca z prądem. Szkopuł w tym ,że ja nie potrzebuje blaszek nad rzekę ale na jezioro czyli woda stojąca bez nurtu o którym jeszcze wspomina autor. Może się mylę ale wierzę w to co napisał.

Kasa czyli nasze PLN-y czy też złotówki.

Odnosząc się do naszego twórcy należy jeszcze doliczyć koszty dostawy : Do zakupu proszę doliczyć koszt wysyłki:
- paczkomat inpost 13 pln Taka mała różnica porównując to z alii.

Odnosząc się do mojej osoby. Myślę ,że każdy kto uczciwie zarabia może ze swoją kasą robić ( wydawać) to na co ma ochotę. Jak się okaże ,że był to wielki niewypał to tylko jest to moja porażka i chyba jakoś to na klatę przyjmę :)


pozdrawiam serdecznie.

I to jest bardzo sluszny komentarz !

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • Viking lubi to

#5758 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:09



I to jest bardzo sluszny komentarz !.

Podruba nie jest bo ksztalt i rozmiar jest lekko inny od Pontona z daleka sie nie pozna ale wezmiesz do reki i jest inne. W takim przypadku podrobka mozna zawac takze błystki mikado czy dragona czy kongera do zludzenia przypominajace wygladem meppsa czy inna znana firme ;). Albo kie ktirej swiatla w pewnych modelach przypominaja te z BardzoDrogiegoAuta ;)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka




Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#5759 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:21

nie wiem, czy komentarz jest słuszny, ale na pewno krótkowzroczny......z własnej woli dotujemy ten 'znienawidzony' chiński przemysł, z premedytacją strzelamy sobie w kolano.....wspieranie Kolegów ma wymiar nie tylko koleżeński, ale przede wszystkim ekonomiczny......wystarczy zrozumieć jedno - nasze ciężko i uczciwie zarobione pieniądze nie biorą się z powietrza, one pochodzą od ludzi, którzy naszą pracę docenili i zechcieli za nią zapłacić.....i ci ludzie to zazwyczaj jednak nie są Chińczycy.....długookresowo zdecydowanie bardziej nam się opłaca przepłacać B)


Użytkownik cristovo edytował ten post 25 styczeń 2021 - 20:21


#5760 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15634 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:25

nie wiem, czy komentarz jest słuszny, ale na pewno krótkowzroczny......z własnej woli dotujemy ten 'znienawidzony' chiński przemysł, z premedytacją strzelamy sobie w kolano.....wspieranie Kolegów ma wymiar nie tylko koleżeński, ale przede wszystkim ekonomiczny......wystarczy zrozumieć jedno - nasze ciężko i uczciwie zarobione pieniądze nie biorą się z powietrza, one pochodzą od ludzi, którzy naszą pracę docenili i zechcieli za nią zapłacić.....i ci ludzie to zazwyczaj jednak nie są Chińczycy.....długookresowo zdecydowanie bardziej nam się opłaca przepłacać B)

W pełni się zgadzam, lepiej zostawić kasę w kraju nawet jeśli to będzie kilka PLN drożej.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 10

1 użytkowników, 9 gości, 0 anonimowych


    SzczupakRzeczny