Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Platforma Aliexpress / sprzęt wędkarski z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8242 odpowiedzi w tym temacie

#6421 ONLINE   bartosz_lukasiewicz

bartosz_lukasiewicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaKotuń
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Łukasiewicz

Napisano 23 kwiecień 2021 - 09:18

Ja również chętnie poznam opinię i jeśli jest w miarę OK - zamawiam.

 

Swoją drogą, nie pamiętam kto ale kilkanaście (max ze 20) stron wcześniej ktoś zamawiał echo JOYLOG, takie jak w linku poniżej, również na aplikację w telefonie jak Deeper.

 

https://pl.aliexpres...#3468#15614#549

 

Jestem ciekaw czy udało się sprawdzić jak to śmiga, to również może być ciekawa opcja za rozsądne pieniądze. Używa ktoś?



#6422 OFFLINE   skrzyp

skrzyp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 23 kwiecień 2021 - 09:58

Skrobnij coś później jak sprzęt daje radę.

 

OK, dam znać jak potestuję :)

 

Doszły też 3 lekkie castingi z Chin (Abu Garcia Pro Max, Black Max i Daiwa Crossfire) - obiecałem @BOB owi,ze coś napiszę na ich temat, ale czekają aż będę wolniejszy.



#6423 OFFLINE   skrzyp

skrzyp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 23 kwiecień 2021 - 10:26

Ja również chętnie poznam opinię i jeśli jest w miarę OK - zamawiam.

 

Swoją drogą, nie pamiętam kto ale kilkanaście (max ze 20) stron wcześniej ktoś zamawiał echo JOYLOG, takie jak w linku poniżej, również na aplikację w telefonie jak Deeper.

 

 

Sądząc po obrazie jaki rysuje JOYLOG to jest to jakaś wyższa półka, ja potrzebuję tylko podstawowych informacji w okręgu PZW, gdzie jest zakaz łowienia z łodzi.

Te podobne do LUCKY występują pod różnymi nazwami (LUCKY, LIXADA), w różnych wersjach - z kulą, z "łódeczką", z odbiornikiem, do telefonu itd.



#6424 ONLINE   bartosz_lukasiewicz

bartosz_lukasiewicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaKotuń
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Łukasiewicz

Napisano 23 kwiecień 2021 - 10:47

Czy wyższa półka przy takich pieniądzach to ciężko stwierdzić ale różnica w cenie 80zł i może warto to dołożyć aby obraz był lepszy czy dokładniejszy.

#6425 OFFLINE   zeralda

zeralda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 366 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 23 kwiecień 2021 - 11:53

Ja również chętnie poznam opinię i jeśli jest w miarę OK - zamawiam.

Swoją drogą, nie pamiętam kto ale kilkanaście (max ze 20) stron wcześniej ktoś zamawiał echo JOYLOG, takie jak w linku poniżej, również na aplikację w telefonie jak Deeper.

https://pl.aliexpres...#3468#15614#549

Jestem ciekaw czy udało się sprawdzić jak to śmiga, to również może być ciekawa opcja za rozsądne pieniądze. Używa ktoś?

Szkoda, że chodzi na bluetooth a nie WiFi. Pewnie do prostego skanowania jest OK. Kluczowe moim zdaniem to czy rzeczywiście zasięg to 50m, czy nie zrywa często połączenia (a jeśli tak, to czy szybko się łączy po jego zerwaniu). No i szczelność, która np jest czasem bolączką Deepera.

Wysłane z mojego POCO F1 przy użyciu Tapatalka

#6426 OFFLINE   skrzyp

skrzyp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 25 kwiecień 2021 - 21:44

Pierwsze wrażenia z sondy LUCKY: pokazuje głębokość, mniej więcej rodzaj dnia i obiekty (ryby) z uwzględnieniem wielkości echa i wskazaniem głębokości. Tyle mi wystarczy, ALE...nie polecę dopóki nie zweryfikuję z łódki i nie porównam z Lowrance. Być może to cecha sondy, ale nie pokazuje głębokości poniżej metra. Pływając na wodzie 20-centymetrowej potrafi pokazywać 1.1 m i ...rybę pod sobą :lol: Nie wydaje się natomiast wrażliwa na falkę czy podszarpywanie linki (w sensie, że nadal pokazuje wówczas stabilnie głębokość, nie przekręca się w wodzie pokazując głupoty). Deeper to to nie jest, ale głębokość widać, ale na ile rzetelnie ją mierzy - dopiero porównam w czerwcu.


  • strary lubi to

#6427 OFFLINE   matpgt

matpgt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów

Napisano 26 kwiecień 2021 - 12:14

Pierwsze wrażenia z sondy LUCKY: pokazuje głębokość, mniej więcej rodzaj dnia i obiekty (ryby) z uwzględnieniem wielkości echa i wskazaniem głębokości. Tyle mi wystarczy, ALE...nie polecę dopóki nie zweryfikuję z łódki i nie porównam z Lowrance. Być może to cecha sondy, ale nie pokazuje głębokości poniżej metra. Pływając na wodzie 20-centymetrowej potrafi pokazywać 1.1 m i ...rybę pod sobą :lol: Nie wydaje się natomiast wrażliwa na falkę czy podszarpywanie linki (w sensie, że nadal pokazuje wówczas stabilnie głębokość, nie przekręca się w wodzie pokazując głupoty). Deeper to to nie jest, ale głębokość widać, ale na ile rzetelnie ją mierzy - dopiero porównam w czerwcu.

sprawdzałeś na rzece? czekam na dalsze info



#6428 OFFLINE   zeralda

zeralda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 366 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 kwiecień 2021 - 13:04

Pierwsze wrażenia z sondy LUCKY: pokazuje głębokość, mniej więcej rodzaj dnia i obiekty (ryby) z uwzględnieniem wielkości echa i wskazaniem głębokości. Tyle mi wystarczy, ALE...nie polecę dopóki nie zweryfikuję z łódki i nie porównam z Lowrance. Być może to cecha sondy, ale nie pokazuje głębokości poniżej metra. Pływając na wodzie 20-centymetrowej potrafi pokazywać 1.1 m i ...rybę pod sobą Nie wydaje się natomiast wrażliwa na falkę czy podszarpywanie linki (w sensie, że nadal pokazuje wówczas stabilnie głębokość, nie przekręca się w wodzie pokazując głupoty). Deeper to to nie jest, ale głębokość widać, ale na ile rzetelnie ją mierzy - dopiero porównam w czerwcu.

A możesz wyłączyć ikony rybek czy wali nimi gdzie popadnie?

Wysłane z mojego POCO F1 przy użyciu Tapatalka

#6429 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 861 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 07:52

Witajcie, czy możecie podesłać sprawdzone z ali spodniobuty + buty na chłopa 173 cm wzrostu i tak 85 wagi.

jest tego dość dużo, i wole cos sprawdzonego



#6430 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4565 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 27 kwiecień 2021 - 07:55

Witajcie, czy możecie podesłać sprawdzone z ali spodniobuty + buty na chłopa 173 cm wzrostu i tak 85 wagi.

jest tego dość dużo, i wole cos sprawdzonego

 

Jest co czytać, ale jak wątek ogarniesz to o paru modelach napisano.



#6431 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 27 kwiecień 2021 - 08:03

Powitać

Mam  pytanko , czy ktoś zamawiał taki ciuszek https://pl.aliexpres...#3422#15392#179

 

Jak z rozmiarówką , jakością i ochrona przed słońcem ?



#6432 OFFLINE   Małkociniak

Małkociniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 167 postów
  • LokalizacjaStargard
  • Imię:Krzysiek

Napisano 27 kwiecień 2021 - 10:59

Wyniki wyszukiwania
Szukana fraza spodniobuty zwróciła następującą liczbę wyników: 13 Wyniki wyszukiwania

Użytkownik Małkociniak edytował ten post 27 kwiecień 2021 - 11:03


#6433 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 861 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 14:49

Dzięki wyszukałem i tak naprawdę tylko dwie osoby wskazały na jakieś i to dobre 2-3 lata temu.

 

Chciałem coś na czasie zakupić, stad pytanie czy ktoś cos przed sezonem zakupiła.



#6434 OFFLINE   GregorS

GregorS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Grzegorz

Napisano 27 kwiecień 2021 - 15:12

Powitać
Mam pytanko , czy ktoś zamawiał taki ciuszek https://pl.aliexpres...#3422#15392#179

Jak z rozmiarówką , jakością i ochrona przed słońcem ?

Coś podobnego mam juz dwa sezony, teraz będzie trzeci. Takich ładnych jeszcze nie było. Sprawdza sie idealnie jak jest pełnia słońca na łodzi. Na gołe ciało przy 35+ i daje radę, a nie jestem fanem takich temperatur. Do tego jakieś przewiewne gatki i mozna pływać...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  • nalewator lubi to

#6435 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 27 kwiecień 2021 - 15:48

A jak z rozmiarówką ,jaki masz rozmiar (i jakie są twoje wymiary tzn. waga wzrost) , ja mam 188cm i 90kg bez brzucha



#6436 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15595 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 kwiecień 2021 - 15:56

Mam tego typu ze 3 sztuki. Super na upał.



#6437 OFFLINE   mirkor

mirkor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Mirek

Napisano 27 kwiecień 2021 - 16:02

Rok temu kupiłem coś takiego https://pl.aliexpres....27425c0fw74AxJ. Pomimo, że ciemne to nawet w pełnym słońcu daje radę. Materiał bardzo przewiewny i dający uczucie chłodu. W moim przypadku rozmiarówka europejska jedynie kołnierzyk ciut za mały ( no ale mam duży kark)



#6438 OFFLINE   skrzyp

skrzyp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 28 kwiecień 2021 - 09:05

Panowie, właśnie dostałem zamówione pig'i juniory od Hunthaus'a. Nawet nieźle się prezentują a śmierdzą ja by je pani Chinka lakierem do paznokci malowała. Czy ktoś już na nie łowił? Ryby do tego wychodzą? Czy może do majówki wywiesić je w ogrodzie, żeby wywietrzały?

Proszę o poradę bo u mnie ciężko z czasem na łowienie i szkoda by było stracić pół dnia na płukanie gum.

 

Moje też doszły, wersja 20 cm. Miałeś rację, wyglądają obłędnie, ale walą tak, że zapach benzyny to przy tym kwiatki na łące :lol: Na szczęście szczupaki to nie okoniowate i smrodu bym się nie obawiał (a może to dla ryb przysmak? :))
 


Użytkownik skrzyp edytował ten post 28 kwiecień 2021 - 09:06


#6439 OFFLINE   skrzyp

skrzyp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 28 kwiecień 2021 - 12:20

Dziś doszły 3 skarby:

- 2 x pig/hog shady HuntHouse ("pro świnia shad" :D)

https://pl.aliexpres....27425c0fWSGpAi

 

- 2 x Gill, bardzo ciekawa przynęta :) będę łowił na gila

https://pl.aliexpres....27425c0fWSGpAi

 

- Daiwa Tatula SV TW 103 HL - rewelacja

https://pl.aliexpres....27425c0fWSGpAi

Załączone pliki


Użytkownik skrzyp edytował ten post 28 kwiecień 2021 - 12:20

  • salmon1977, Tom Rob i M a r a s lubią to

#6440 ONLINE   Bartek1989

Bartek1989

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 28 kwiecień 2021 - 12:52

Nie macie ostatnio problemów z przysyłkami?
U mnie masakra, drobiazgi albo nie przychodzą albo pod sam koniec terminu
  • pawelHERP lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych