Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

16 lipca 11:00 CTS i inne blanki - spotkanie porównawcze ( shootout nad Wisłą )


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2646 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 19 lipiec 2011 - 06:25

A pozostali pomysłowi temu przyklasnęli :mellow:

Można niedługo zacząć myśleć o jakimś łykendzie jesiennym. Pomyślałem przez chwilę o wrześniu, ale nie wiem, co na to ci z Was, którzy w gaju Akademosa często bywają B) :wacko:

Pzdr,
Fatso

#82 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 20 lipiec 2011 - 08:42

Ja chyba też się podpiszę pod przedmówcami. A samo spotkanie miało naprawdę fajny charakter. Ja się dziwię natomiast jednemu. Na forum co i raz pojawia się mnóstwo zapytań o kije\blanki, co, do czego, w jakich warunkach itd. a nie było nikogo kto by przyszedł zobaczyć jak się dany kij zachowuje nad wodą. Można było pomacać naprawdę kilka fajnych wędek i jakieś wnioski dla siebie wyciągnąć przed wizytą u rodbuildera czy zakupem kija. Taka okazja być może się już długo nie pojawi.
Na przyszłość zapraszamy również wszystkich poszukiwaczy a nie tylko posiadaczy;-)

#83 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 20 lipiec 2011 - 14:07

Mi na przykład takie spotkania kompletnie nie służą Dużo wędek, dużo pomysłów, duża pokusa. Zbyt szybko się napalam :mellow: Nie chcę wędek, które będą stały za szafą lub będą się dublowały. Mam wsio co mi trzeba.

Jak na targach Krzysiek Zieliński wystawiał te Rastafajny to nawet do ręki nie brałem, choć sporo czasu na stoisku spędziłem. Nie brałem co by do łba nic nie strzeliło :unsure: Tzn wziąłem na sam koniec, jakiś pstrągowy. Ale zaraz odłożyłem. Zbyt słaby jestem......

Ale oczywiście jak ktoś szuka kija to warto być na czymś takim.

#84 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 20 lipiec 2011 - 15:15

To różnie bywa. Po obejrzeniu i obrzucaniu różnych kijów dochodzę do wniosku że w tej samej klasie cenowo jakościowej nie ma powalających różnic. I nie mam potrzeby zmiany któregoś kija. Byłaby to zmiana na zasadzie że tym najlepiej rzuca mi sie i prowadzi srebrne blachy. :mellow:

#85 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1746 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 20 lipiec 2011 - 21:02

Mi na przykład takie spotkania kompletnie nie służą Dużo wędek, dużo pomysłów, duża pokusa. Zbyt szybko się napalam :mellow: Nie chcę wędek, które będą stały za szafą lub będą się dublowały. Mam wsio co mi trzeba.

Jak na targach Krzysiek Zieliński wystawiał te Rastafajny to nawet do ręki nie brałem, choć sporo czasu na stoisku spędziłem. Nie brałem co by do łba nic nie strzeliło :unsure: Tzn wziąłem na sam koniec, jakiś pstrągowy. Ale zaraz odłożyłem. Zbyt słaby jestem......

Ale oczywiście jak ktoś szuka kija to warto być na czymś takim.

Olo, ruszyłbyś czasami dupsko z tej Swojej wsi. Za rzadko się Olgierd widujemy. :lol:

#86 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2646 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 20 lipiec 2011 - 21:11

Nie ma to, jak być onanistą sprzętowym :blush::lol: :lol:
Ale nie każdy tak ma ... B)

Pzdr,
Fatso

#87 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 20 lipiec 2011 - 21:14

No nie było dawno sposobności się zobaczyć. Ostatnio chyba na targach 2009. Unikam dużych imprez, spotkań. Wolę kameralnie :D

Fatso, też tak mam, ale z tym walczę :mellow:

#88 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2646 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 20 lipiec 2011 - 22:09

Walczysz??? Gupi! Pielęgnuj, pieść i rozwijaj :lol:
Pzdr,
Fatso

#89 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2646 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 21 lipiec 2011 - 21:11

Wreszcie chwila spokoju, kiedy mam czas zastanowić się nad swoimi wrażeniami i skrobnąć o cięższych kijach, którymi machaliśmy. Spojrzałem jednak wcześniej na to, co napisał woblerwz i wyszło mi, że tak na prawdę nie mam czego dodawać.

Batson - dla mnie ciężki sprzęt rzczny, również trociowo-łososiowy.

CD - ostry, sztywny, szybki, dość lekki.

Lamiglas - jakoś mi najbardziej leżał. To pewnie to ciepłe ugięcie, o którym woblerwz już skrobnął. A że nie jest do wszystkiego, to inna sprawa.

Tak sobie myślę, że ten Blue Rapid może być najgorszym rozwiązaniem :unsure: , jeśli chodzi o trochę cięższy kij. Nada się i do orania gumą, i do trochę cięższego żelastwa; i do sandała w Wiśle (względnie nie za dużego sumka), i do lekkiego trociowania. OBRZYDLIWOŚĆ!!! TYLKO JEDEN KIJ???!!! :lol:

Pzdr,
Fatso

#90 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 lipiec 2011 - 21:48

No i to jest najgorsze, JEDEN kij. I co bym przekładał wybierajac najbaredziej dopasowaną sztukę do koloru gumy cieżaru przynęty, łowiska. O czym by tu czasem pisać jak za oknem biało. Taki głupi okres, na trocie nie zawsze można a do przerębli Batsonem 3,20m nieczęsto trafiam z rzutu :mellow:

#91 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2646 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 21 lipiec 2011 - 22:52

Ale takim Batsonem można przerębel wyrąbać :wacko: :lol:
Pzdr,
Fatso




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych