Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rybomania 2017 Poznań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
224 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2329 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 21 luty 2017 - 08:57

Branża wędkarska jest dosyć hermetyczna. W większości przypadków za całokształt odpowiadają wędkarze, ludzie którzy mają zerowe doświadczenie marketingowe, ze o wykształceniu w tym kierunku nie wspomnę.
Codziennie spotykamy się z pseudo marketingiem wędkarskim poczynając od przynęt wbijanych w pysk rybi w taki sposób, jakiego nigdy nie doświadczyłem łowiąc przyzwoitą ilość ryb.
Wielkie sumy, które nie dość ze uczestniczą w sesji zdjęciowej, to jeszcze na sznurku płyną w inne miejsce, wędkarze się przebierają i jest kolejna sesja....
Czego zatem oczekiwać po targach, skoro w większości organizowane przez wędkarzy?
Ja jestem zadowolony, nie czułem się porzucony ani zaniedbany.
A że Kacprzak na stoisku Savage był opryskliwy? Taki jest zawsze, dlaczego miałby być inny na targach. Nie jest marketingowcem ani erudytą.
Dlatego mamy to co mamy...
Ale z roku na rok wg mnie jest lepiej :-)


Tapatalknięte ze srajfona
  • Karol Krause, malinabar, Iwan krk i 1 inna osoba lubią to

#202 ONLINE   adriano

adriano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaŚwiebodzin
  • Imię:Adrian

Napisano 21 luty 2017 - 10:05

Graphiteleader Super Corto Esagonale GOSRES -64L - HS
No jest niesamowity kij, tylko drobnych nie miałem :-)
Tapatalknięte ze srajfona

Kurde tak się naczytalem zachwytów że pierwsze co poleciałem macać :) Wykonanie jak i Design bomba,szybki niemal za sztywny,użytkowo możemy spekulować ale kij opisany do 4g sprawia wrażenie że i podbije 10g +2".
Byłem w Niedzielę w linkach Varivasa zostały ochłapy,wymiotło prawie wszystko.Rafał dał podkręcić nowym Steez em z TWS :) fajna maszynka.W Art-Rodzie w końcu udało się pomacać kijki na Delfinie.
Miłe zaskoczenie na stoisku Keitecha bo mieli w swojej ofercie woblerki OSP i DIPSa które w ostatnim sezonie zrobiły na mnie wielkie wrażenie.
Warto było jechać :)
  • Dano. lubi to

#203 OFFLINE   MajKar

MajKar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaRyki
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Majek

Napisano 21 luty 2017 - 10:38

Rybomania to nie bazar głównym celem jest  pokazanie nowości  mark, modelu. Wędkarz na takich targach ma zobaczyć i chcieć to kupić w sklepie a właściciel sklepu zobaczyć w jednym miejscu dużą ilość różnorodnego asortymentu wybrać to co będą chcieli kupić wędkarze. 



#204 OFFLINE   Iwan krk

Iwan krk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 129 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 luty 2017 - 11:20

Rybomania to nie bazar głównym celem jest pokazanie nowości mark, modelu. Wędkarz na takich targach ma zobaczyć i chcieć to kupić w sklepie a właściciel sklepu zobaczyć w jednym miejscu dużą ilość różnorodnego asortymentu wybrać to co będą chcieli kupić wędkarze.

Tak powinno być. Od tego właśnie są targi. Niestety w ostatnich latach z targów zrobił się bazar, jarmark, targowisko....i ta tendencja się niestety umacnia.

Użytkownik Iwan krk edytował ten post 21 luty 2017 - 11:21

  • nalewator lubi to

#205 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 21 luty 2017 - 11:36

W rajchu taniej, a wiesz jaka jest cena sugerowana np dla Stella FI w europie ?? 700 euro, a to że są sklepy w europie które zaniżają ceny to nie znaczy że wszędzie takie ceny obowiązują, gdyby obowiązywały to ludzie by nie ciągnęli tylko do tych paru sklepów.

Pamiętaj ceny na targach były podawane jako sugerowane tak jak cena sugerowana dla Stelli FI jest 700 euro ale dużo ludzi kompletnie nie słucha co się do nich mówi.

 

Czy dalej chcesz cen np. niemieckich jakie są sugerowane czy raczej nie ? B)  Pamiętaj ceny sugerowane często nijak się mają do cen które faktycznie są na półkach minus promocje itp. itd. 

No właśnie te ceny na półkach niemieckich są zgoła inne od tych na półkach polskich dlatego życzyłbym sobie cen niemieckich ;) mimo, iż mamy jedną cenę sugerowaną na europę jak napisałeś ;)

 

Ja na targach byłem pierwszy raz w 2013 roku i jeżdżę na nie co roku. W każdym roku jest coraz więcej sklepów, ale czy to przeszkadza?

Moim zdanie wcale. Kto chce to kupuje. Kto chce to ogląda nowości na stoiskach firm. Sklepy to dodatek - jak dla mnie miły.


Użytkownik karpiu08 edytował ten post 21 luty 2017 - 11:37


#206 OFFLINE   AdamCh

AdamCh

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 906 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Adam

Napisano 21 luty 2017 - 13:20

Branża wędkarska jest dosyć hermetyczna. W większości przypadków za całokształt odpowiadają wędkarze, ludzie którzy mają zerowe doświadczenie marketingowe, ze o wykształceniu w tym kierunku nie wspomnę.
Codziennie spotykamy się z pseudo marketingiem wędkarskim poczynając od przynęt wbijanych w pysk rybi w taki sposób, jakiego nigdy nie doświadczyłem łowiąc przyzwoitą ilość ryb.
Wielkie sumy, które nie dość ze uczestniczą w sesji zdjęciowej, to jeszcze na sznurku płyną w inne miejsce, wędkarze się przebierają i jest kolejna sesja....
Czego zatem oczekiwać po targach, skoro w większości organizowane przez wędkarzy?
Ja jestem zadowolony, nie czułem się porzucony ani zaniedbany.
A że Kacprzak na stoisku Savage był opryskliwy? Taki jest zawsze, dlaczego miałby być inny na targach. Nie jest marketingowcem ani erudytą.
Dlatego mamy to co mamy...
Ale z roku na rok wg mnie jest lepiej :-)
 

Z ust mi to wyjąłeś :)

Jedyne czego oczekiwałbym po targach to brak handlu.

Tylko ile firm wtedy wystawiłoby się na tych targach?

Niestety niewiele.


  • Dano. lubi to

#207 OFFLINE   Rafal.Bednarkiewicz

Rafal.Bednarkiewicz

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Bednarkiewicz

Napisano 21 luty 2017 - 14:20

Widzę że Corto Esagionale podobało się chyba wszystkim. Wędka jest opisana prawidłowo i mimo zapasu mocy w blanku to nie pociągnie 10g plus gumka szczytówką 0,6mm. Jest dostępna jako monoblank i składak. Esagionale ma również 3 letnią gwarancję a cena no cóż ESAGIONALE i SUPER to najwyższe serie nie licząc calmaretti AT za 130 tyś JPY :ph34r:

Cieszę się że w sumie każdy kto nas odwiedził odszedł zadowolony czy to z zakupu czy rozmowy i wymiany poglądów.

 

Fajnie Bartek że przyjechałeś do Poznania po części po to żeby zobaczyć naszą ofertę to dużo dla nas znaczy. Linki zostały przetrzepane w piątek i to tak naprawdę w pierwszych kilku godzinach. Niestety niemieccy celnicy skutecznie zadbali o to by półki się nie uginały. Mam nadzieję że Adrian nam to wybaczysz.

 

Powoli szykujemy się na Sosnowiec. Dojdzie kilka nowych modeli wędek Graphiteleader.

 

Natomiast Poznań za rok... każdy fan JDM poczuje się jak japońskim centrum wędkarstwa :ph34r:



#208 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 21 luty 2017 - 14:23

Jest jeszcze druga strona medalu, organizator, który chce zarobić jak najwięcej nie zwracając uwagi na nic innego. Co na targach wędkarskich robią kobiety z wózkami (nawet takie w ciąży też) i dzieci poniżej 7-go roku ? No i te wszystkie stoiska z kiełbasami, oscypkami itd., które tylko potęgują wrażenie bazaru czy jarmarku.


  • Iwan krk i Alexspin lubią to

#209 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2329 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 21 luty 2017 - 14:30

Kiełbasy akurat były smaczne :-)
Kobiety z wózkami tez mi nie przeszkadzały. Ktoś miał ochotę zabrać rodzinę to zabrał...
Oscypka z grilla tez codziennie zjeść nie mogę :-)

Tapatalknięte ze srajfona

Użytkownik Dano^ edytował ten post 21 luty 2017 - 14:30


#210 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 793 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 21 luty 2017 - 14:33

 No i te wszystkie stoiska z kiełbasami, oscypkami itd., które tylko potęgują wrażenie bazaru czy jarmarku.

Masz na myśli również Góralskie Wódki Regionalne? :D


  • minecjusz lubi to

#211 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 21 luty 2017 - 14:46

Te akurat były niezłe ;)

 

BTW ktoś pytał o Orkę http://orkalures.pl/


Użytkownik nalewator edytował ten post 21 luty 2017 - 14:49


#212 OFFLINE   Dokuś

Dokuś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1338 postów
  • Lokalizacjaどこ水と自然!
  • Imię:Dok

Napisano 21 luty 2017 - 16:23

Rafale, było miło, spotkać się jak zwykle. Pomacałem lekkie casty ... nieprawdopodobne kosy :)

A tak między nami to wiesz, że chyba najbardziej podobał mi się pewien woblerek, który był tylko (niestety) dekoracją gabloty ;)  :P  :D

Oczywiście, tradycyjnie spotkało się i pogadało ze starymi kumplami ale najbardziej cieszy możliwość przybicia piątki z nowymi, znanymi tylko z forum ... Tomek, Wiesiek  :)  :)  :) do następnego razu :D

Było nie tylko przybijanie piątek!... :) ...Fajnie było się spotkać w realu Robercie! :) Do następnego!... :)


  • BOB lubi to

#213 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 21 luty 2017 - 21:27

ponoć na stoisku shimano grubo się działo , jedna ze światowej klasy sław je odwiedziła i wydała werdykt na temat najlepszego kołowrotka na świecie, ktoś coś wie ?



#214 ONLINE   5384

5384

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1838 postów
  • LokalizacjaBug graniczny
  • Imię:Sebastian

Napisano 21 luty 2017 - 21:41

Na stoisku Shimano był Willem Stolk :)
 



#215 OFFLINE   MajKar

MajKar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaRyki
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Majek

Napisano 21 luty 2017 - 21:43

Ta, najlepszy na świecie, ciekawi mnie jak coś takiego stwierdzić, zawody były. 



#216 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2329 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 21 luty 2017 - 21:45

Ta, najlepszy na świecie, ciekawi mnie jak coś takiego stwierdzić, zawody były. 

Ale łapiesz ironię?



#217 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2265 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 21 luty 2017 - 22:41

ponoć na stoisku shimano grubo się działo , jedna ze światowej klasy sław je odwiedziła i wydała werdykt na temat najlepszego kołowrotka na świecie, ktoś coś wie ?


W czapeczce Shimano był? :-)
  • Profil_Nieaktywny lubi to

#218 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 21 luty 2017 - 22:48

W czapeczce Shimano był? :-)

 

owszem, coś kojarzysz ?



#219 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2265 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 21 luty 2017 - 22:50

Jeśli nagrodą w zgadywance jest stella '10 to właśnie ją wygrałem :-)
Ha ha ha

#220 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 21 luty 2017 - 22:53

Na stoisku Shimano był Willem Stolk :)
 

Był , udało się wymienić kilka zdań ale jakoś szczególnie nie eksponował swojej wiedzy .... ot lużne rozmowy ... ;)


  • 5384 lubi to