Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Silnik elektryczny dziobowy Haswing Cayman 55 GPS - informacje , opinie, naprawy i serwis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1258 odpowiedzi w tym temacie

#1081 OFFLINE   carpfishing

carpfishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaKędzierzyn-Koźle
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Marcin

Napisano 02 sierpień 2023 - 07:27

To nie jest instukcja do Cayman GPS :)

 

Można prosić o właściwą?



#1082 OFFLINE   MK Maciek K

MK Maciek K

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:K

Napisano 03 sierpień 2023 - 05:46

1. Hasło do połączenia było zmieniane?
2. Czy aplikacja widzi nazwę wifi silnika?
3. Odnośnie IP, nie jest to możliwe, nigdzie się to na stałe nie zapisuje.

Najlepiej jakby kolega skontaktował się z nami bezpośrednio.


Czołem, problem dotyczy niestety mnie.

1. Hasło się nie zmieniło.
2. Tak aplikacja IP i androida widzi nazwę wifi silnika i się z nią łączy. Niestety po wejściu w apke Helmsman nie ma połączenia poprzez to wifi z silnikiem na nowym telefonie- na moim IP dalej działa

Na którymś z filmików na YT czy w jakiejś instrukcji w Google znalazłem info, że przy androidzie trzeba mieć działający pilot i dopiero po jego włączeniu można skonfigurować połączenie poprzez apke z silnikiem.

Niestety stary pilot nie działa, klient kupił nowy i też mu nie działa. Co ciekawe twierdzi, że nie ma potrzeby programowania go- napewno?

Dzięki za odpowiedź!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#1083 OFFLINE   Haswing

Haswing

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 03 sierpień 2023 - 14:48

Czołem, problem dotyczy niestety mnie.

1. Hasło się nie zmieniło.
2. Tak aplikacja IP i androida widzi nazwę wifi silnika i się z nią łączy. Niestety po wejściu w apke Helmsman nie ma połączenia poprzez to wifi z silnikiem na nowym telefonie- na moim IP dalej działa

Na którymś z filmików na YT czy w jakiejś instrukcji w Google znalazłem info, że przy androidzie trzeba mieć działający pilot i dopiero po jego włączeniu można skonfigurować połączenie poprzez apke z silnikiem.

Niestety stary pilot nie działa, klient kupił nowy i też mu nie działa. Co ciekawe twierdzi, że nie ma potrzeby programowania go- napewno?

Dzięki za odpowiedź!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Każdy nowy pilot trzeba sparować z silnikiem, na androidzie najlepiej łączyć się najpierw z pilotem przez bluetooth, później z silnikiem. Proszę się skontaktować ze mną w wiadomości, prześlę namiary i rozwiążemy problem. 


  • Biesan i drChlubicz lubią to

#1084 OFFLINE   Haswing

Haswing

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 04 sierpień 2023 - 09:01

Wrzucam wszystkie wersje pilotów które były dostępne, czasami ktoś pyta która wersja itd. Obecnie w polskiej dystrybucji, od końca 2022 występuje tylko i wyłączenie wersja najnowsza 1.6. 

Piloty nie działają wstecz. 

Załączone pliki


  • GregorS i thug lubią to

#1085 OFFLINE   HarryLey4x4

HarryLey4x4

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Harry
  • Nazwisko:Ley

Napisano 27 sierpień 2023 - 16:15

Wrzucam wszystkie wersje pilotów które były dostępne, czasami ktoś pyta która wersja itd. Obecnie w polskiej dystrybucji, od końca 2022 występuje tylko i wyłączenie wersja najnowsza 1.6. 

Piloty nie działają wstecz. 

Mam pytanko - zasadnicze różnice między wersjami 1.5 i 1.6 to jakie są ? Czy można przeprogramować urządzenia i wtedy dopasować nowy pilot do starszego urządzenia z nowym oprogramowaniem ?


Użytkownik HarryLey4x4 edytował ten post 27 sierpień 2023 - 16:16


#1086 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1119 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 27 sierpień 2023 - 18:29

Nowy pilot nie działa że starszym sprzętem, tego możesz być pewien.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

#1087 OFFLINE   Haswing

Haswing

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 28 sierpień 2023 - 09:26

Mam pytanko - zasadnicze różnice między wersjami 1.5 i 1.6 to jakie są ? Czy można przeprogramować urządzenia i wtedy dopasować nowy pilot do starszego urządzenia z nowym oprogramowaniem ?

1.6 ma dodany tryb utrzymania kursu w pilocie + kilka zmian mechanicznych.

Pilot od wersji 1.6 będzie działał z wersją 1.5 ale tylko funkcje z wersji 1.5 (sama kotwica z pilota). 



#1088 OFFLINE   drChlubicz

drChlubicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • LokalizacjaGA
  • Imię:Michał

Napisano 30 sierpień 2023 - 19:18

Witam

Możecie mi powiedzieć co jest za akcja z przewodem spiralnym w tym silniku? Gdzie nie widzę na zdjęciach czy na YT ten przewód jest mocno rozciągnięty, dziwnie się skręca, ani trochę nie przypomina spirali, pare razy nawet widziałem że był poplątany.

Mam wersję bez GPS, i u mnie wszystko jest ok, po rozłożeniu silnika po krótkim czasie przewód wraca do zgrabnej spirali, a tu bajzel straszny. Domyślam się że nie ma to żadnego wpływu na funkcjonalność, ale przyznacie że wygląda paskudnie. Czy we wszystkich wersjach GPS tak się dzieje czy tylko "wybrane" egzemplarze? Napiszcie jak u Was. Kilka fotek dla jasności, pierwszych z brzegu.

Załączony plik  ee798071-12b3-4551-90d2-6f9c9a863604.jpg   46,09 KB   20 Ilość pobrańZałączony plik  main-block.jpg   219,94 KB   17 Ilość pobrańZałączony plik  News-9-1.jpg   59,45 KB   16 Ilość pobrańZałączony plik  pulsar-12v-gps-152-cm.jpg   22,17 KB   17 Ilość pobrańZałączony plik  image;s=1000x700.jpg   107,07 KB   16 Ilość pobrań


Użytkownik drChlubicz edytował ten post 30 sierpień 2023 - 19:42


#1089 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1374 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 30 sierpień 2023 - 21:08

Witam
Możecie mi powiedzieć co jest za akcja z przewodem spiralnym w tym silniku? Gdzie nie widzę na zdjęciach czy na YT ten przewód jest mocno rozciągnięty, dziwnie się skręca, ani trochę nie przypomina spirali, pare razy nawet widziałem że był poplątany.
Mam wersję bez GPS, i u mnie wszystko jest ok, po rozłożeniu silnika po krótkim czasie przewód wraca do zgrabnej spirali, a tu bajzel straszny. Domyślam się że nie ma to żadnego wpływu na funkcjonalność, ale przyznacie że wygląda paskudnie. Czy we wszystkich wersjach GPS tak się dzieje czy tylko "wybrane" egzemplarze? Napiszcie jak u Was. Kilka fotek dla jasności, pierwszych z brzegu.
attachicon.gif ee798071-12b3-4551-90d2-6f9c9a863604.jpgattachicon.gif main-block.jpgattachicon.gif News-9-1.jpgattachicon.gif pulsar-12v-gps-152-cm.jpgattachicon.gif image;s=1000x700.jpg


Mam tak samo jak Ty...:) Jak się za mocno skręci że nie daje rady obracać kolumną to wydaje nawet jakieś dźwięki. Wtedy trochę ręcznie rozkręcam.

#1090 OFFLINE   kaczynumer1

kaczynumer1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 31 sierpień 2023 - 20:27

Ma wersję z gps i skręca się często.

#1091 OFFLINE   Kirszan

Kirszan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 25 postów
  • LokalizacjaJ.g.
  • Imię:Krystian

Napisano 01 wrzesień 2023 - 10:31

Cześć.

Wczoraj Haswing od rana działał okej, po kilku godzinach pływania pilot przestał łapać z wiekszej odegłości od dziopówki. Dopiero reagował kiedy zbliżyłem się na 50-100cm od głowki silnika.

Spotkał się ktoś z takim czymś?

Pilot był naładowany na maxa przed pływaniem

Potwierdzam diagnozę.

Wymiana pilota i wszystko działa OK.

Nowy pilot łapie z ponad 20 metrów od silnika.



#1092 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 630 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 01 wrzesień 2023 - 21:36

Wszystko się psuje, ale czasm niestety z naszej winy, choć nieświadomie. Padają telefony, laptopy, nawet samochody elektryczne, a co dopiero pilot od haswinga. Może był źle traktowany i odmówił wspólpracy, a tak na poważnie, wystarczy, że niewłaściwie upadł.
  • sero1975 i Kirszan lubią to

#1093 OFFLINE   sero1975

sero1975

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1461 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Sergiusz

Napisano 02 wrzesień 2023 - 04:37

Witam
Możecie mi powiedzieć co jest za akcja z przewodem spiralnym w tym silniku? Gdzie nie widzę na zdjęciach czy na YT ten przewód jest mocno rozciągnięty, dziwnie się skręca, ani trochę nie przypomina spirali, pare razy nawet widziałem że był poplątany.
Mam wersję bez GPS, i u mnie wszystko jest ok, po rozłożeniu silnika po krótkim czasie przewód wraca do zgrabnej spirali, a tu bajzel straszny. Domyślam się że nie ma to żadnego wpływu na funkcjonalność, ale przyznacie że wygląda paskudnie. Czy we wszystkich wersjach GPS tak się dzieje czy tylko "wybrane" egzemplarze? Napiszcie jak u Was. Kilka fotek dla jasności, pierwszych z brzegu.
ee798071-12b3-4551-90d2-6f9c9a863604.jpg main-block.jpg News-9-1.jpg pulsar-12v-gps-152-cm.jpg image;s=1000x700.jpg


U mnie tez skręca . Po kilku użyciach muszę go ręcznie doprowadzić do porządku .

#1094 OFFLINE   drChlubicz

drChlubicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • LokalizacjaGA
  • Imię:Michał

Napisano 02 wrzesień 2023 - 10:40

U mnie tez skręca . Po kilku użyciach muszę go ręcznie doprowadzić do porządku .

Zastanawiające jest że w wersji bez GPS problem w ogóle nie występuje. Zawsze elegancka spirala.



#1095 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5486 postów
  • Imię:adam

Napisano 02 wrzesień 2023 - 11:57

W wersji gps silnik się kręci dużo więcej niż bez gps…. Bez gos pływasz stajesz i tyle , a na kotwicy się kręci dzień cały

#1096 ONLINE   Marcipas

Marcipas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Marcin

Napisano 02 wrzesień 2023 - 12:08

W wersji gps silnik się kręci dużo więcej niż bez gps…. Bez gos pływasz stajesz i tyle , a na kotwicy się kręci dzień cały


Plus jeszcze my swoje dołożymy z pilota, nie koniecznie w odpowiednią stronę 😜

#1097 OFFLINE   Pat92

Pat92

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaMazowieckie

Napisano 13 wrzesień 2023 - 13:10

Panowie, pytanko do korzystających z pedału do haswing cayman gps 55lbs.dziala wam to? Płynnie, traci zasięg, rozłącza się? Często mam tak, że zrywa mi połączenie z aplikacja i szlak trafia trasy etc. Chcę kupić pedal aby łatwiej napływać ryby w vercie i zastanawiam się czy on w ogóle działa.
  • sero1975 lubi to

#1098 OFFLINE   sero1975

sero1975

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1461 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Sergiusz

Napisano 14 wrzesień 2023 - 17:34

Panowie jaka jest różnica między wersją 1.5 a 1.6 ?

#1099 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1119 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 14 wrzesień 2023 - 18:18

Post #1084 użytkownika Haswing.
Co nieco rozjaśni.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  • sero1975 lubi to

#1100 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 861 postów

Napisano 15 wrzesień 2023 - 10:20

Witam, czy ktoś kupował Caymana na OLX od użytkownika Serhii.

https://www.olx.pl/d...=seller_profile

Czy jest to wiarygodny sprzedawca?

Jeśli tak prośba o opinie i szczegóły zakupu,






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych