Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zlot castingowy - "Pstrąg na casting" - Wleń 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 29 sierpień 2006 - 21:16

Taaaaaaaaak, Remku... Szkoda ryby, mógłbys sobie zrobic fotkie własnym aparatem <_< <_< <_<

#22 OFFLINE   szczuply_maciek

szczuply_maciek

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 346 postów
  • Lokalizacjatam gdzie szczupłe :-)
  • Imię:Maciek
  • Nazwisko:Mazur

Napisano 29 sierpień 2006 - 21:32

@Thymallus

Dobrze że oszczędzili naszego Thumallusa :D na pewno bawiliście się dobrze. Może jakaś mała foto relacja albo cóś nie to żebym był ciekawski :mellow: Uchylcie rąbka tajemnicy skąd startowaliście itd Szliście w kierunku Marczowa?

pozdrawiam Maciek

#23 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 30 sierpień 2006 - 06:50

szczuply_maciek@
Tu nie ma żadnych tajemnic. Już pisałem, że na odcinku od Wlenia do Lwówka Śląskiego.
Przyjeło się u nas takie niepisane ustalenie, że nie wypytujemy o drzewo, krzaczek czy kamień za którym stał dany pstrąg. Chciałbym uniknąć wyściugu szczurów, też już to pisałem. Kto, ile i w którym miejscu. jeszcze najlepiej która na co. To nie były zawody spiningowe tylko pierwsza w Polsce impreza castingowa na górskiej rzece. jeszcze nie ukazała się żadna pełna relacja, a już widać pierwsze analizy wymiarówki. Na pewno nie będziemy biegać z jedną rybką z portalu na portal.
Możesz być pewien, że relacja, a nawet kilka relacji w różnych mediach się ukaże. Ludzie, którzy tam byli robią te relacje amatorsko i potrzebują trochę czasu na ogarnięcie tematu w gąszczu codziennych spraw i obowiązków zawodowych.

pozdrawiam

#24 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 30 sierpień 2006 - 08:18

Cześć,
Generalnie nie ma co rozpamiętywać (zbyt długo) ryby, której się nawet nie widziało. Z perspektywy czasu dochodzę do wniosku, że nawet dobrze, że się tak stało. Więcej bowiem nauczyłem się przy tej okazji, niż wtedy kiedy zrobiłbym sobie z nią fotkę. Nauka, jak myślę, nie pójdzie w las. Analiza zrobiona i ... do następnego razu.
Przy okazji omawiania zlotu trzeba mówić o tych którzy świetnie łowili pstrągi, mają wiedzę na ten temat i na temat tej wspaniałej rzeki. Podczas takich zlotów bardzo dużo można się nauczyć, a najważniejsze jest to, że można wypróbować sprzęt innego uczestnika. Niewątpliwie wiedza z zakresu castingu rośnie i to bardzo szybko. I tak jak Thymallus powiedział najważniejsze dla Polskiego castingu to było tam być bo to unikalna impreza w skali naszego kraju. Nie mówimy tutaj o połowie szczupaków z łódki w idealnych warunkach a o połowie pstrągów na rzece gdzie liczą się umiejętności praktyczne uczestników, dobór sprzętu itd. Nam się to udało i to liczy się najbardziej.
Relacja już się pisze.

Pozdrawiam
Remek

#25 OFFLINE   szczuply_maciek

szczuply_maciek

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 346 postów
  • Lokalizacjatam gdzie szczupłe :-)
  • Imię:Maciek
  • Nazwisko:Mazur

Napisano 31 sierpień 2006 - 21:00

@Thymalus

Sorki jeśli Cię tym rozdrażniłem tak się tylko zapytałem ze względu na sentyment do tego rejonu bo go znam (też o tym piszę wyżej). Przepraszam że wogóle spytałem. Remku dzięki za info. :D

pozdrawiam Maciek

#26 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 sierpień 2006 - 21:04

Taaaaaaaaak, Remku... Szkoda ryby, mógłbys sobie zrobic fotkie własnym aparatem <_< <_< <_<


Mifek, nie denerwuj ... spokojnych z natury ludzi :D W każdym razie jest dobrze. Aparat chodzi, tak więc nadal mam narzędzie pracy.

Maćku, nie ma problemu. Będzie co czytać bo właśnie piszę relacje ale jeszcze proszę o cierpliwość.

Pozdrawiam
Remek


#27 OFFLINE   spinnluki

spinnluki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 31 sierpień 2006 - 22:00

Witam wszystkich serdecznie,

Na początek chcę przeprosić za korbę......:D)

Pozdrawiam,
Spinnluki.

#28 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 31 sierpień 2006 - 22:06

Łukasz jak mawia mój przyszły (mam nadzieję) Teściu: żeby mi to było przed-ostatni raz :mellow: :mellow:

#29 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 31 sierpień 2006 - 22:08

A tak w ogóle to miło Cie gościć :D


Szkoda, że tak późno zdecydowaliście sie zawitać na Bóbr ;)

#30 OFFLINE   spinnluki

spinnluki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 31 sierpień 2006 - 22:26

Jak to mówią, lepiej póżno niż wcale. Ale rozumiecie: być kilka metrów od Pilichowic i nie połowić to byłby grzech. U nas sandaczy jak na lekarstwo a pstrągi mam 20 min od domu.

P.S.
Ale i tak choroba zwana Salmonellozą jest u mnie w stadium bardzo zaawansowanym.......)))

#31 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 01 wrzesień 2006 - 08:22

szczuply_maciek@
Nie masz za co przepraszać bo nic się nie stało. Jeżeli znasz te tereny tak jak piszesz to powinieneś wiedzieć jakie one są cenne. Niechciałbym Maćku, żebyś mnie źle zrozumiał. Ale
wiele lat temu odbyły się MŚ na Sanie koło Leska. Później wyłowiono wszystko z tej wody ze strzeblą przekopową włącznie. Kilka lat później odbyły się kolejne MŚ na Dunajcu. Sytuacja identyczna. Oczywiście przez zawodami zarybiono, a po zawodach nastąpił atak hord wybitnych specjanistów pstrągowych. Jak pisali w gazetach nawet kamienie wynosili. Rozdeptanie dna, zniszczenie potencjalnych tarlisk lipienia i.t.d. Bóbr lata świetności ma za sobą. Jednak jest jeszcze piękną rzeką. Trzeba go chronić. Jako ciekawostkę mogę ci napisać, że wszyscy łowili w zasadzie z brzegu. Do wody wchodzono w celu podebrania większych sztuk. To też objaw szacunku uczestników do rzeki. Niczego nie popsuć. I nie dlatego, że taki był nakaz tylko każdy to rozumiał od siebie. Wszyscy byli zauroczeni rzeką. W Warszawie redaktor Karol Zacharczyk był zaskoczony wynikami. A jednak łowiliśmy ryby. Widzisz Maćku wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni indywidualnie. Otrzymali zaproszenia imienne. Wszystkie pstrągi wróciły do rzeki. Tak tzrzeba. I na koniec w zaufaniu mogę ci napisać, że uczestnicy chcieli by wrócić tam za rok. Spotkać te wypuszczone ryby ale jeszcze większe. Czego im i sobie życzę.

#32 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 03 wrzesień 2006 - 16:10

I na koniec w zaufaniu mogę ci napisać, że uczestnicy chcieli by wrócić tam za rok Spotkać te wypuszczone ryby ale jeszcze większe. Czego im i sobie życzę.



Thymallus ja wiem ze połowe drogi powrotnej sprzespałem (wszystko przez ten miły pomruk Twojej dryndy), ale dobrze pamietam, że z tym rokiem to troche przesadzasz :mellow: Ja słyszałem coś innego i tego będę się trzymał. Nie ma co czarować. Następny termin tego ten... trzeba sie przygtować :mellow:

#33 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 wrzesień 2006 - 14:25

Cześć,
Na stronach Dragon opublikowana została relacja ze Zlotu castingowego Wleń 2006. Relacja została napisana przez Thymallusa. Na jerkbaitową wersję proszę jeszcze poczekać :D ... pisze się.

http://www.firmadrag...zlot_bobr2.html

Pozdrawiam
Remek


#34 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 08 wrzesień 2006 - 23:16

Czy ktoś czytał tą relację przed publikacją na stronie? Jest tam tyle literówek i błędów ortograficznych, że nawet mnie (sam popełniam ich baaardzo dużo) to razi. Wystarczyłoby przepuścić to przez autokorektę w wordzie i już wyglądałoby trochę inaczej. A poza tym, już sam szacunek dla naszego forumowego kolegi mifka wymaga napisania jego nazwiska poprawnie, o adresie jerkbajt.pl nie wspominając.
A tak pozatym fajna relacja ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych