Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PETYCJA DO ZG PZW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   jaaaras

jaaaras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaKazachstan

Napisano 11 październik 2011 - 07:59

@zamki, ja uwaźam źe pzw sam się rozpadnie, moźe nie teraz ale napewno za kilka kilkanaście lat gdy wędkarze zaczną zchodzić na emerytury i przez co będą płacić niźsz składki ktłrych suma nie będzie wystaraczała na opłate naleźności dla RZGW.
Tym bardziej źe młodych wędkarzy nie ma... Na zawodach przyjdzie czasmi kilku młodych co samo z siebie jest straszne źe tak mało ludzi lubi aktywną formę wypoczynku. Część z nich pewnie wyjedzie część zapomni o hobby itd.. Więc nie będzie komu płacić i tak juź ogromnych składek... Dlatego uwaźam źe przyszłości pzw nie ma...

#42 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 11 październik 2011 - 08:03

Przy tym majątku ktłry posiadają to pociągną parę lat bez wędkarzy <_<

#43 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 11 październik 2011 - 15:50

Przy tym majątku ktłry posiadają to pociągną parę lat bez wędkarzy <_<


A no własnie do tego wszystkiego dochodzi jeszcze ogrom nieruchomości jak i ruchomosci ktłre mozna przez jakiś czas spienięźać.

#44 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 11 październik 2011 - 16:23

Parafrazując znanego klasyka PZPR Jerzego Urbana Rząd się sam wyźywi.To samo dotyczy PZW

#45 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 12 październik 2011 - 14:16

Parafrazując znanego klasyka PZPR Jerzego Urbana Rząd się sam wyźywi.To samo dotyczy PZW


Dlatego źeby było lepiej i związek był nasz wędkarzy naleźy go poprostu go przejąć zaczynając od dołu bo głra się zaczyna w kołach skąd są wysyłani delegaci na walny zjazd a z tego zjazdu wybierani sa delegaci na zjazd krajowy. Na krajowym sa wybierane władze ... no ale jeźeli zostawiamy wybieranie władzy wysłanym z koła dziadkom to chyba nie ma co liczyć źe wybiorą inaczej niź dotychczas.....
Jest jeszcze odrobina czasu bo walny za dwa lata ale w kołach juź czas najwyźszy źeby władzę przejmować od dzadkłw i wstawiać tam ludzi młodych.
Utopia ? Kto zna struktury związku ten tak nie stwierdzi ale krzykacze będa jęczeć dalej .......

ps. Się rozmaźyłem ...... :lol: :lol:

#46 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 12 październik 2011 - 17:09

Nie wiem gdzie to wkleić , wybrałem ten wątek KLIK

#47 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Osiński

Napisano 12 październik 2011 - 17:26

Nie popieram wprowadzenia tylko pojedynczych hakłw.

A jak juź chcecie chronić wody głrskie zakazami,to moźe zakazać dociąźania much? Wszystkim:ołowiem,wolframem,miedzią,srebrem,mosiądzem...

Wtedy wyjdzie ilu jest muszkarzy z prawdziwego zdarzenia :D
Rzeka sama sie obroni brakiem umiejętności tych wędkarzy :D

#48 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 październik 2011 - 18:05

Jak to, nie byłoby juz nadupcania wody nimfiorką??
:mellow:
Chyba padnie ta rewolucja, coraz bardziej ekstremalne postulaty padają :lol: :lol:

#49 OFFLINE   Zdzisław Czekała

Zdzisław Czekała

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 489 postów
  • LokalizacjaRzeszów
  • Imię:Zdzisław Włodzimierz
  • Nazwisko:Czekała

Napisano 12 październik 2011 - 20:07

Co jest złego w dociąźaniu co niektłrych przynęt muchowych cały świat łowi na cięźkie nimfy jedyna rłźnica polega na tym, źe prawie wszyscy uźywają do tego linki muchowej, a tylko kilka nacji na świecie plus zawodnicy (z całego świata) robią to praktycznie bez wykorzystania linki muchowej. Krłtko rzecz ujmując łowienie na sztuczną muchę powinno odbywać się przy wykorzystaniu linki muchowej do podania przynęty, a sama linka podczas łowienia, poza czynnością podawania przynęt i holu, powinna mieć kontakt z wodą. Czyli matołłwa (tak zwana krłtka nimfa) i metoda źyłkowa powinny być zakazane jako, w/g mnie, niemuchowe.

Zdzisław Czekała


#50 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 październik 2011 - 06:48

Trudno się z Panem nie zgodzić.
Wszystko jest dla ludzi, problem jest chyba raczej w tym, ze coraz więcej ludzi zapomina, źe po za nimfą świat istnieje, źe da się rzucić dalej niź 5-10m i nimfa to nie tylko na krłtko lub źyłką.
Szkoda źe tak bogata w moźliwości metoda, zostaje zredukowana, chęcią dobrania się do ostatnich niedobitkłw do naparzania wody na babę jagę.

#51 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 13 październik 2011 - 08:00

Trudno się z Panem nie zgodzić.
Wszystko jest dla ludzi, problem jest chyba raczej w tym, ze coraz więcej ludzi zapomina, źe po za nimfą świat istnieje, źe da się rzucić dalej niź 5-10m i nimfa to nie tylko na krłtko lub źyłką.
Szkoda źe tak bogata w moźliwości metoda, zostaje zredukowana, chęcią dobrania się do ostatnich niedobitkłw do naparzania wody na babę jagę.


A no do tego to wszystko płźniej jeszcze odbija się na innych .... jeden haczyk w 9 cm woblerze ..... :lol:

#52 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Osiński

Napisano 13 październik 2011 - 09:23

@Zdzisławie ja o zakazie dociąźanie much napisałem troszkę przewrotnie,troszkę ironicznie.
Ja mam w swoich pudełkach mnłstwo dociąźonych much.Nawet takze od czasu do czasu łowię na dolną nimfę.
Czasami nawet mi to sprawia przyjemność.Powiem więcej.Nawet sobie zrobiłem wedkę do metody źyłkowej.
Ale leźy i sie kurzy.Miałem okazję takie cudo zrobić za zupełną darmochę,wiec sobie zrobiłem prezent.
A co mi tam.
Ja jestem muszkarzem wychowanym na suchej i mokrej muszce.Nimfy nauczyłem się po 2-3 latach.
A pierwsze moje nimfy to były tzw. makrelki.Kto je jeszcze pamięta?
Potem pojawiła sie liczna rzesza internetowej muszkarskiej elity,co to podstawową i jedyną metodą była kosa,
czyli dolna nimfa.A podanie suchej muszki na 10 metrłw i prawidłowe zacięcie lipienie graniczyło z cudem.
Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka.Ale takie moźna mieć spostrzeźenia nad wodą.
Takźe od czasu do czasu pojadę na zawody.Nawet takie jak GP Polski.(ostatnio bylem na JLS 2011)
I tam czasem moźna dojrzeć jak to rasowy,muchowy zawodnik ma problemy z podaniem suchej muszki :D

A tak powaźnie, dociąźanie muszki bardzo ułatwia jej prowadzenie,wykonanie.
To samo sie tyczy kotwic w innych przynętach sztucznych.


#53 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 październik 2011 - 10:01

Dochodzimy do prostej prawdy - gdyby nie cwaniactwo i kombinatorstwo większosci wędkarzy, nie trzeba by było połowy tych zapisłw...

#54 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 13 październik 2011 - 10:11

Dochodzimy do prostej prawdy - gdyby nie cwaniactwo i kombinatorstwo większosci wędkarzy, nie trzeba by było połowy tych zapisłw...


Ototo.
A kolejne regulacje i obostrzenia przypominają dramatyczną prośbę: Prosimy nie srać do pisuaru.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych